Opinie o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

Przedsiebiorstwo Projektowania Handlu i Usług obecne na rynku krajowym jak i zagranicznym (przede w

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormal Sp. Z o. o. w Warszawa

inżynier

ej wy magistry z biora piszecie zeby zmienic nastroj? to wam powiem tak co do majstrow a poznalem trzech bo robilem w tej firmie do mnie skoczyl jeden taki scyzorykiem zwany ale na hotelu jak go dorwalem to juz taki nie byl cwaniaczek oczywiscie na drugi dzien mnie zwolnili kij malo to firm nie plakalem ale niepozwole zeby jaki ala majterek mnie gnoil jak mu sie robote po nim poprawia bo sie ch.........ja znaja to sa poganiacze ich zadanie to wywolac presje jak sie ugnie to dobrze jak nie to wypad do firmy nic niemam zarobki jak na polska firme niezle itd itp ale majsterkow to w rakiete i na marsa

koleś

to dlaczego trzymają nadal majstrów tyranów którzy tylko patrzą jak firmę wy----ć nawet swoje auta tankują zamiast busów nie mówię już o poniżaniu pracowników

Lukasz
@koleś

Ty pajacu. Kormal wyzyskuje ludzi. A ty zapewne jesteś jakimsbiurowym pracownikiem i szef ci tu kazał pisać, pajacu

Karol
@Lukasz

Czy ta firma prowadzi jeszcze jakąś działalność w Offenburgu?

Obserwator

Gość, masz rację. Z tego co wiem, firma poniosła poważne konsekwencje m.in. finansowe. S-ka istnieje na rynku od niemalże ćwierćwiecza, i jak każdy, ma prawo do wzlotów i upadków. W sądach polskich i międzynarodowych są niezliczone ilości spraw, przeciwko pracodawcom. Nie ma firmy, która nie widniała by w rejestrach sądowych, chyba że dopiero zaczyna ;) Nie twierdzę i nie bronię firmy.Wskazuje jedynie na fakt, iż zbyt dużo jest tutaj skarżących i wiele niepotrzebnych emocji. Kto jest bez winy, niechaj rzuci kamień, bo taka prawda. Każdy z nas, ma coś za kołnierzem. Czy nie szkoda życia (bardzo krótkiego i cennego życia) na zajmowanie się plotkami,bicie piany i szukanie winnych, by poczuć się lepiej? W zamian za to można iść na basen,siłownię, zająć się sobą,zoną,dzieckiem,kochanką, a nie siedzieć w sieci i wyrzucać z siebie frustracje. Gość, rozumiem Twoje wzburzenie, być może jesteś jednym z tych osób z Danii, ale to już było. Daj firmie czas na złapanie oddechu, po tym co przeszła, daj jej szanse na to, daj czas na złapanie oddechu. Nie skazuj na szafot (tym bardziej, że nikomu w tych czasach lekko raczej nie jest). Jaki masz w tym cel? Jaką intencje? Za co? Co Tobą tak targa, że siedzisz i pilnujesz komentarzy? Posiedź ze sobą i zastanów się. Na koniec ..., nic do Ciebie nie mam. Masz prawo do własnych odczuć i opinii. Tyle tylko, że odpuść Gość, odpuść, nie warto się tak dusić. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich za i przeciw.

gość

to twoim zdaniem panie obserwator jak tam jest tak cudownie to kormal powinien dostać Nobla a nie kare od duńskiego sądu i odszkodowania pracownikom ktorzy zostali pokrzywdzeni dziwne że to nie jedna osoba tylko aż 45 osób.możesz wciskac kit ze jednej osobie nie pasuje moze kilku zdarza sie ale nie 45 osobom.a i jeszcze jedno nie pobiera opłat ta firma za jeden przejazd do niemiec pieniedzy po podpisaniu umowy a powrot do polski i dalsze wyjazdy na własny koszt drobne sprostowanko. a zarobki to 1.5tys euro na niemcy na swoim wyzywieniu to sie zastanow obserwatorze co bys tam jadł zeby co kolwiek do domu wysłac dla rodziny i zjechac co jakis czas do polski a potem pisz takie madrośći.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kormal Sp. Z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Obserwator

Gościu.., zarobki do d..y, naprawdę? Kłamczuszek :) To spróbuj sobie wsadzić jedynie jedno z wynagrodzeń Kormal, w to miejsce o którym wspominasz, może się zmieści. Poza tym, co stanęło Ci na przeszkodzie by być Pracodawcą? Może nie jest jeszcze za późno, może Ci się uda tak wynagradzać, tworzyć takie warunki pracy i płacy by zadowolić Wszystkich. Pokaż innym jak to się robi. Czekamy! Naprawdę mocno Ci kibicuję. Sprostowanie: Zarobki w Kormal, są zgodne ze standardami wynagrodzeń w Niemczech. Firma nie odbiega od realiów. Nie pobiera opłat za noclegi, przejazdy, opłaca je sama. Nie twierdzę, że wszystko jest OK, ale czy istnieje taka firma w której Każdy jest zadowolony? To jest portal do wydawania opinii, ale proszę Was, zanim coś napiszecie, usiądźcie przed lustrem i powalcie się w swoje własne piersi :)

Obserwator

i jeszcze coś... Drogie Panie, i co z Waszego narzekania, hmm...? czy próbowaliście zrobić co w życiu dobrze,naprawdę DOBRZE? Jeśli tak, to nie do Was się zwracam. Czy zrobiliście coś, by zamiast narzekać, wziąć życie w swoje własne ręce? Nikt Wam nie powiedział, że możecie to zrobić, że sami dokonujecie wyborów i Sami Jesteście za nie Odpowiedzialni? hmm...? W swoim życiu kierujecie się zrzucaniem winy i odpowiedzialności na Innych, a przecież sami dokonujecie wyborów. Oszukano Was? a dlaczego? bo dobrze pracowaliście? byliście zaangażowani, odpowiedzialni i konstruktywni? Nikt z tego powodu, nikomu nie ubliża, nie wyrzuca z pracy, nie zostawia w próżni. Jeśli to robi, no cóż.. to faktycznie coś tutaj nie gra. Jednak, zdarza się to niezwykle rzadko. Czy zauważyłeś, że Wszędzie gdzie Ty jesteś/gdzie trafiasz - jest Ci źle? To jak myślisz, dlaczego tak jest, hmm..? Proponuję zaprzestać lamentować i przyjrzeć się bliżej sobie, zanim wyda się opinię o innych. Pozdrawiam drogie Panie :)

Obserwator

Już gdzieś czytałam tę samą opinię (kopiuj wklej :). No cóż niemalże sami płaczliwcy, narzekania i lamenty. A wydawało się, że na budowach są jedynie zatrudniani mężczyźni. Okazuje się, że nie do końca jest to zgodne z prawdą, bo wielu posiada osobowość dziecka. ehh... gdzie byliście, gdy rozdawano mężczyznom jajka ? ehh...

myszowaty

noe tam nie ma co amputować bo mózgu brak zastosowałbym raczej klonowanie lub in vitro

jaaan

a kto usowa wpisy jak sie majstrow chwali jacy to oni dobrzy i wspaniali

noe

he he pamietam jak 2 lata temu tam robilem i poznalem osobiscie tych trzech muszkieterow kormalu scyzor galek opluty i jeszcze jakis tam byl moje wrazenie ogolnie panowie potrzebowali pomocy psychiatrycznej i to pilnej amputacji mozgu ja tam olewalem ale nieraz szkoda bylo niektorych chlopakow bo to czubki a nie jakies majstry poganiacze ja niewiem jak kadra moze ich trzymac

003koles4

polecam kontakt www.zoll-stoppt-schwarzarbeit.de lub tel.0800 7650765

gość

Staszek kto Ci takich bajek naopowiadał? dostajesz pokój z basenem:)Mieszka sie na grandę niezależnie od miejscowości w Niemczech.Zarobki do d...y. Dużo obiecują a z tego masz wielkie g..... Pracowałem i za mojej kadencji nie ma tygodnia,zeby sie 3,4 nie zwolnilo na wlasna prosbe.Sa lepsze firmy i wiarygodne.

wojciech

dzieki bardzo rezygnuję z tej super uczciwej firmy pozdrawiam.

gość

Wojciech wybij sobie z głowy pracę w tej firmie-banda oszustów, wyzyskiwaczy, warunki jak dla bydła i to jeszcze gorsze.A pensje lipną będziesz szukał w polu na dwie tury jak im dobrze wyjdzie.Ale nie licz na to .Kupa baranów i konfidentów. Jeden czy dwoch pracuje a inni to obiboki i biorą pieniądze za friko.

wojciech

słuchaj gośćiu z wpisu 28.08.2015 mozna z toba sie jakos skontaktowac?dostałem propozycje pracy w niemczech z tej firmy i po tych opiniach powatpiewam w swój wyjazd.Mam prosbe mógłbys mi opisac jezeli mozesz co tam naprawdę się dzieje??? byłbym wdzięczny moj e-mail wojciech.folejewski@onet.pl z góry dziekuje.

gość

tu macie racje jesli chodzi o placę -rob ryj a pieniedzy szukaj w polu!!!! To wspaniala firma-żallllll

szarek

Masz racje conieco ja pracowałem tam kilka dni atmosfera okropna jeżeli te opinie czytają w Warszawie to powinni zareagować bo może dojsc do tragedi a wtedy będzie że nic o tym nie wiedzieliśmy czy taki człowiek powinien posiadać władze nad ludzmi on powinien przejsc badania psychiatryczne bo jego stosunek do pracowników jest okropny nie liczy sie z nikim ani niczym potrafi doprowadzić człowieka do kresu wytrzymałosci szkoda że kierownictwo nie liczy sie ze zdaniem ludzi tylko liczy stan konta a ludzie tam pracujący to c..y że nie zrobią z tym porządku są przecież odpowiednie instytucje są w kraju i tam na miejscu z poważaniem były pracownik

szarek

conieco

zastanówcie się dobrze zanim wyjedziecie z tej firmy do niemiec wyzysk i ciemnota dudowlana zwłaszcza na budowie we Frankfufcie gdzie psychopatyczny majster mysli że pozjadał wszystkie rozumy dziwie się że jeszcze nikt nie obił mu twarzy ale jego przydupasy czuwają nad nim i wszystko donoszą . Omijajcie Kormal z daleka --- były ale na szczęśćie chwilowy pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Kormal Sp. Z o. o. - Warszawa

Kormal Sp. Z o. o.
2.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Kormal Sp. Z o. o.