PNI

Opinie o PNI

meg
użytkownik zarejestrowany

firma znajduje sie w upadłosci. wiec nic tu po nas raczej.

smutny

Zróbcie co ponosi zarząd CBA pozamykalo za machloiki ten zarząd w warszawie nas wykonczyl

smutny

I.co my teraz zrobimy my pracownicy biedni związał my się z tym zakładem każdy ma 30 ponad 30 lat co teraz ratuj cie nas żal odchodzić ale i też gdzie może je jakiś ratunek mam 3 dzieci nie tylko ja ale inni wymyślić co

bro
użytkownik zarejestrowany

No niestety też dziś wpadłem na tą informację na stronie Przedsiębiorstwa Napraw Infrastruktury z Warszawy. Myślę że skoro to informacja na oficjalnej stronie i to z nie tak dawna temu bo z 23 stycznia 2015 roku to musi być to aktualne i prawdziwe. Szkoda, że firma się zwija, bo miejsca pracy na rynku się zmniejszą...

Janek
użytkownik zarejestrowany

Jak wejdziecie na stronę PNI, to powita Was komunikat, że Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. jest w upadłości układowej, ale co ciekawe w maju robili porzadna rekrutację, chociaż byli już w upadłości. Możecie w związku z tym napisac, co się dzieje teraz z firmą? Bo może odbili się od dna?

Firma bez perspektyw.Brak nowych zleceń,pieniądze małe,w ciągłej delegacji,noclegi w zaszczurzonych hotelikach np.Grzywna

Firma bez perspektyw dla pracowników kolesiostwo ,pijaństwo przełożonych .Brak poszanowania dla podwładnych.Nie polecam pracy w tej firmie .Pracowałem 4 lat to się napatrzyłem ja traktuje się ludzi.

Janek
użytkownik zarejestrowany

Powiedzcie mi co dokładnie sie dzieje, bo na stronie PNI, jest napisane: Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. w upadłości układowej zatrudni: , to notka z maja, zatrudniają?

Edward
użytkownik zarejestrowany

No co Wy piszecie, maskra, że takie rzeczy robią, bo po co to wszystko, komu PNI przeszkadzało? Szkoda.

tuki
użytkownik zarejestrowany

ja czytałem, że została specjalnie sprywatyzowana, aby potem PNI zlikwidować. Tak to się właśnie robi

piter

(usunięte przez administratora) obiecywał złote góry a sam teraz jest dyrektorem który pierdzi w stołek i tak naobiecywał, zrobił dobrze ale sobie

kazio

pracownicy siedza w domach na minusach maja juz po 120h na minusie.Niema zadnych nowych umow od dnia kupna Budimexsu cisza ludzie siedza w delegacjach za 1900 netto plus bon 10zl i z tych pieniedzy cza zyc jeszcze w delegaci.Pracuje 30l na pkp 3 dzieci i zona niepracuje wiaze sie koniec z koncem i co by tu jeszcze napisac brak slow.Ale czlowiek lubi ta robote zeby sie zjadlo przez tyle lat zeby tylko byla ona dobrze wynagrodzona

m

I tu masz racje tak jest nie tylko w Katowicach. Ponadzakladowy Uklad Zbiorowy wypowiedziany, zada sie podniesienia wydajnosci od pracownikow w wieku 50-60 lat Zwiazki sa w kieszeni prezesow i maja nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora)!!! i bedzie gorzej

Jestesmy pracownikami PNI KATOWICE pracujemy w wykedy zastraszani przez kierownikow budowy inaczej zjazd z budowy od 89r niema przymusu pracy w wykendy za frr.Ludzie pracuja nocki bez dodatkow a pisane dniowki,to jest do czasu do puki nie stanie sie jakis wypadek.Po kupnie budimexsu niema w dalszym ciagu zadnych warunkow pracy niewiemy kiedy to nastapi,liczymy na jakies lepsze zmiany albo gorsze.Kierownicy budowy powinni byc w 100% kompetetni do pracownikow,(usunięte przez administratora).100%WYNAGRODZENIA-ZA PRACE W GODZINACH NADLICZBOWYCH PRZYPADAJACYCH W SOBOTY ,NIEDZIELE I SWIETA NIEBEDACYM DLA PRACOWNIKA DNIEM PRACY

Coś się kolego mylisz 23zł masz z ustawy skąd ci się urodziło 35zł - w prywatnej firmie delegacji raczej nie dostaniesz. Bon to u prywaciarza ABSTRAKCJA masz coś takiego jak posiłek regeneracyjny i bona dostajesz tylko dlatego że łatwiej wydać ci kartke niż miche (wszyscy przecież są na diecie z uwagi na chorobę układu trawienia) i nie oszukujmy się za tego BONA zamiast konserwy kupujesz coś innego (?). Nie twierdze że jest idealnie ale rozejrzyj się dookoła ... przecież możesz znaleźć zatrudnienie w innej firmie za minimalną krajową i zerowym pakietem socjalnym i 12h trybem pracy. Od roku 1989 nie ma przymusu pracy......

Biedny

To co robia z pracownikami w pni Katowice to sie w pale nie miesci wymyslaja grafiki dla ktorych czeba pracowac w soboty i niedziele za frry zabrali juz bony zywnosciowe pracownikom ktozy pracuja na bazach i robia cieszkie prace zaladunkowe i wyladunkowe szyn,podkladow i roznych konstrukci stalowych.A geodeta czymajac listwe pomiarowa oczywiscie oczymuje bon zywnosciowy bo on przy tyj listwie spala odpowiednia norme kalorji to sa normalnie smiechy,a co do zarobkow to plakac 1500netto.Zaklad jedne PNI a takie roznice delegacia w Warszawie 35zl a w Katowicach 23zl zal to pisac

Artek

Witam. Co do pracy w PNI zgadzam się z przedmówcami. Naczelnicy nie potrafią wykonywać swoich obowiązków tak jak należy, a wymagają od pracowników bóg wie czego. (mowa o ( usunięte przez administratora ) Co do użytkowania samochodów. Obserwuję od dłuższego czasu kierowców i nie widzę żeby któryś jeździł samochodem służbowym w celach prywatnych.( usunięte przez administratora ). nagminnie po godzinie 15stej zabiera samochód i jeździ sobie. Wiele można by było pisać o naczelnikach o pracownikach. Pozdrawiam

p

ojjjj prywatyzacja blisko.. ciepłe posadki zagrożone? :)))

lalala...

zgadzam się zupełnie z "heniem"!!! duże wymagania małe zarobki... wykorzystuje się pracowników, żadnych podwyżek, żadnych premii... ludzie pracują bo niby gdzie człowiek 40-50 letni znajdzie pracę na cały etat?! pracownik w torach nawet nie ma gdzie się umyć, że o załatwieniu potrzeby nie wspomnę... w delegacjach spanie w starych zasyfionych wagonach...

henio

Pani Ewo jeżeli chodzi o analfabetyzm to Pani też nic nie brakuje, bo jak się do kogoś zwraca słowami typu (Ci) to wypadałoby napisać z dużej litery. A tak poza tym to Pani przedmówca który pisał o tym jak jest w PNI to miał całkowita rację, tylko może przesadził mocno z tym piciem. reszta to się zgadza, bo większości pracuje tam tylko rodzina i znajomości, a z ta kompetencja to też nic nie jest przesadzone. i wyglada na to że chyba jest Pani jedną z tych niekompetentnych pracownic.

Ewa - 2010-11-05 13:14:20 no proszę, kolejny analfabeta !!!!! i pijak !!!! po pierwsze Śwęta prawda Ewcia! cwaniak.

Ewa

no proszę, kolejny analfabeta !!!!! i pijak !!!! po pierwsze "STAŻEM" piszemy przez "Ż" i zapamiętaj to sobie zamin kolejny raz coś naskrobiesz, a po drugie w kwestii picia to mów raczej w swoim imieniu bo znam wielu pracujących w PNI (chociaz sama tam nie pracuję) i wiem, że nie piją tak jak ty. Może się ujawnisz cwaniacz to cię szybko zwolnią i nie będziesz musiał słuchać poleceń "niekompetentnych kierowników" . A trylogii raczej nie pisz :-) haha

Ewa

hej niedouczony głąbie !!!!! CÓRKI piszemy przez "Ó" to nawet dziecko w podstawówce wie. czytając twój wpis jestem przekonana, że sam jesteś zapijaczonym ochlapusem i dziwię sie, że tak poważna firma jeszcze cię zatrudnia. A do tego brak ci cywilnej odwagi skoro piszesz anonimowo.

buhaaaa

co do Pni , to cos wiem o tej firmie zgadza sie ze robia tam pociotki naczelnikow ktorzy na poczatku juz swojej kariery dostaja wiecej kasioki niz niejeden pracujacy tam kolejarz z dlugoletnim starzem ,co do picia hmm pije sie caly czas w pracy i po pracy ,pieniadze smieszne 35zl delegacja,bon zywnosciowy 10zl na dzien a wyplata nie przekracza 2.400 .Czlowiek jezdzi jak rumun z walizkami po calej polsce,kierownicy maja mentalnosc komunistyczna i sami tez wala sake w pracy a co do kompetencji to jeszcze dlugo minie zaczym sie naucza prowadzic roboty bez ponizania pracownikow,wiecej nie bede pisal bo tego co sie tam dzieje w delegacji to moglbym trylogie napisac i jeszcze by bylo malo (((:

kolej

firma rodzinna pracują ojcowie synowie curki i inne pociotki bez względu na wykształcenie czy predyspozycje zawodowe. (usunięte przez administratora) - raj

ano-nim

cwaniaki

Zostaw opinię o PNI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PNI