Adres: Stawki 40, 01-040 Poznań

CD... NASTĄPI NIECHYBNIE:))

Tak5Nie4
Zbigniew
@Opressor_Corpo_Banditen_:))

Przeczytałem dokładnie Twoje ostatnie wypowiedzi, które dodałeś w tym wątku i przyznam szczerze, za bardzo ich nie zrozumiałem. Mógłbyś napisać, czy mają one jakikolwiek związek z tym, jak wygląda praca w FB Serwis mieszczącym się w Poznaniu? Będę wdzięczny za wyjaśnienie motywu tych komentarzy.

TakNie1

Opressor_Corpo_Banditen_:))

No to jeżeli Fundamenty Prawa i zasad Funkcjonowania Społeczeństwa Cywilizowanego zostały w Brutalny sposób zanegowane przez samych decydentów konstruujących zasada prawa stanowionego w PRL(no bo dalej przecież funkcjonuje konstytucja z 1947 "poprawiona" w 1952 i oddająca kontrolę nad budżetem i jego "Dziurom_:)" Bankom Żydowskim w Art. 220 Konstytucji RP(PRL)w 1998 przez Kwacha) no to jakie zasady funkcjonują???, jakie prawo funkcjonuje ????

Opressor_Corpo_Banditen_:))

A i ciekawe info wyszło z zapaści szuflat Dyrektorskich szkół na wszelkich poziomach: Absolutny Zakaz Seminariów i Wykładów o Historii NIE KSIĄŻKOWEJ !!!!!, Historia ma być tylko książkowa przygotowana przez Gejowskie Ministerstwo Edukacji Narodu Poddańczego !!!!!

Opressor_Corpo_Banditen_:))

- Polska Kultura ???? - Grecki stosunek do prawdy ????? - Zasady Prawa Rzymskiego ????? - Etyka chrześcijańska jako podstawa systemu Prawnego ???? Te oto zasady zostały zburdelizowane przez nasze pseudoelity Polityczne, przygotowane oczywiście z należytą starannością przez Oprawców Polskiego Narodu którzy to Mordowali naszą Inteligencję w Obozach Zagłady i Katyniu pozostawijąc na wypalonej ziemi Buraczaną Arystokrację z której to już Obce Watachy wyprodukowały ELity Pseudointeligencji i wcisneły nam w struktury Zarządu nad Ziemiami Polskimi. Czyli wyrwano na siłę z Obór, od pługów z Nor, jam i jaskini chłopstwo i uczyniono z nich niewolników systemu w Państwie Wpływów raz to Niemieckich raz to Rosyjskich o czym to Trąbi namiętnie jeden z naszych prawdziwych wieszczy Narodowych Historyk Pan Żebrowski, chwała Bohaterom Polski.

Opressor_Corpo_Banditen_:))

Ano z prostego powodu, bo podatki i kasiurka u Polskiego Dziadtransa choć nikłe a techniki unikania opłat nadmiernemu fiskalizmowi Państwa Polskojęzychnego są dość wyrafinowane i skuteczne to trafiają jednak do Polskiej Kasy Fiskalnej:)) Natomiast Bandyci Korporacyjni udają iż płacą (Pracownikowi a jakże i troszkę więcej jak Rodzimy Dziadtrans) ale pozostawiają średnio około 5 % zysków w naszym Umiłowanym Kraju natomias resztę czyli prawie całość wyprowadzają różnorakimi technikami do Swoich rodzimych Krajów np w Hiszpanii, Anglii, BlackRock w USA, Rijan Capital w Amsterdamie ipt, itd. Oczywięcie te krocie Kasiurki mogły by być inwestowane w Polszy ale z racji iż jesteśmy krajem Neokolonialnym wiadomo o co chodzi:)) Pomijam już Fakt iż przy rodzimych kosztach życia porównywalnych do krajów rozwiniętych a czterokrotnie mniejszych zarobkach fiskalizm Państwa Polskojęzycznego (bo trudno nazwać naszych Politykierów Popisowców Polakami) ma znamiona wywłaszczeniowej cechy podatków co jest Prawnie Zabronione w Prawodastwie Krajowym. Pozostaje jeszcze problem jakie prawo w Polszy Funkcjonuje??? Unijne??, Krajowe?? czy Stanowe rodem z USA:)) Prawo Stanowione oparte na zasadach Ludzi Cywilizowanych nie istnieje drodzy Koledzy:))

Tak5Nie8
Opressor_Corpo_Banditen_:))

Gotowanie Żaby czyli różnorakie techniki zniewolenia Pracownika. Mamy wiele przemyślnych technik urabiania pracownika, postaramy się stworzyć antytechniki i narzędzia obronne przeciwko Bandytyzmowi Korporacyjnemu. Dlaczego mamy się bronić przed wyzyskiem w Korporacjach jak w każdej innej Pracy w naszym Umiłowanym Kraju występują podobne mechanizmy okradania pracownika????

Tak5Nie6
Kuba

FB Serwis to firma mająca opinię bardzo dobrego pracodawcy i praca tu jest godna polecenia!!

Tak27Nie4
@Kuba

Tak to prawda Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolony,ale bardzo trudno się dostać. Jak komuś się uda to napewno będzie szczęśliwy.

Tak22Nie3

ile można dostać na rękę netto w FB jako kierowca B C zwykły pracownik

@gortun

W okolicach 6 tyś.na rękę.

Tak8Nie1
baltazar
@Kuba

godna polecenia a robisz cały mc i wypłaty brak na koncie to jest firma polecona za dobrą dla ciebie że ludzie nie dostają pieniedzy i nie mogą opłacić rachunków ani kupić jedzenie no prosze cie wstydził byś sie polecac taką firme

Tak3Nie2

baltazar
@Kuba

jesli mi nie wierzysz to popytaj kierowców i pracowników z ukrainy czy w fb w swarzedzu dostali wypłaty zawsze 15 były na koncie a teraz od 2 mc stale jest inaczej 15 to tylko w kalendarz możesz spojrzeć bo wypłaty echo. Ale czy dyrektora czy tam prezesa firmy Fb interesuje czy jego pracownicy mają na śniadanie do pracy ważne że muszą być w pracy a reszta nie liczy sie

Tak6Nie2

zadowolony
@baltazar

Zanim coś napiszesz głupiego to się najpierw dowiedz, bo pracownicy z Ukrainy zatrudnieni są przez agencje i to oni im płacą a nie Fb. Pracownicy na umowę wynagrodzenie mają zawsze na czas!

Tak22Nie

Mindanao
@Kuba

Tak. Ma opinię bardzo dobrą a rzeczywistość jest zupełnie odmienna :) ale opinia elegancka :) tak jak psychicznie chorzy brygadziści :) i kierownicy bez jakiegokolwiek pojęcia na temat wykonywanego zawodu :) ekipa zarządzająca ulepiona z odpadów tych już beznadziejnych firm :) no dobre hhehehe

Tak5Nie1
kierowca

HAHAHAHA

Xxx

Najwyżej 3000.

robol
@Xxx

Hahaha, 3 tysiące, chyba jak masz 250 godzin w miesiącu.

Tak2Nie1

@Zadowolony

to gdzie tyle zarabiają na jakim kontrakcie ciekawe

Gęgas
@Ja

A tak z czego jesteś tak zadowolony co takiego FB ci oferuje do normalnego życia .??

@Kuba

Ty chyba sobie jaja robisz......firma która nie szanuje ludzi zwalnia dla przykładu.....Nie liczy się ile masz starzu,i jakie stanowisko,jak chcesz być człowiekiem dla człowieka to nie tutaj,bo Cię (usunięte przez administratora)

Kris

Witam, pojawiło sie ogłoszenie na koordynatora kontraktu chyba dla oddziału w Swarzędzu. Napiszcie proszę co sie tam teraz dzieje i czy oddział w Swarzędzu jeszcze istnieje i czy warto w to wchodzić. Jaka panuje atmosfera i o jakich warunkach placowych mozna myśleć? Dziękuję za rzeczowe opinie bo zastanawiam sie nad powrotem do branży i złożeniem aplikacji.

Mati
@Kris

Lepiej się w to nie pchaj, jak chcesz wrócić do branży to napewno nie tu

Kiero
@Kris

Z nadgodzinami 3-3,5 dostaniesz, robota 7 dni w tygodniu na 3 zmiany.

@Kiero

3-3,5 to chyba jest jakis smiech! Ktos pracuje tam? I odpowie cos rzeczowego?

Kiero
@Kris

A co rzeczowego chcesz wiedzieć? Praca na wariata, ludzi do pracy brakuje, sprzęt się sypie. Ogolnie nerwowkavan każdym kroku i czego nie ruszysz.

@Kris

Byłem na rozmowie - spodziewałem sie konkretów i zadowalających warunków. Ale to co usłyszałem to szkoda strzępić ry*a.

gortun

a z czego konkretnie zadowolony z pracy czy z ludzi z którymi pracujesz czy narzędzi co ci firma zaoferowała do pracy odpowiednie .??????

Wszystko jest porfecto

Zofia
@Zadowolony

To wspaniale! Naprawdę cieszymy się, że praca w FB Serwis spełnia wszystkie stawiane przez Ciebie oczekiwania. Jednakże byłoby świetnie, jakbyś zdradził nam nieco więcej szczegółów na temat FB Serwis jako pracodawcy. Każda merytoryczna informacja może okazać się tu przydatna. Czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzenia podstawowego jest tam na tyle atrakcyjna, że warto spokojnie aplikować? Jesteśmy ciekawi, co właściwie o tym sądzisz.

amp

praca inż. jakie stawki?

Haktywista_Dynamista:))

HR-owcy z Warszafki od 1-01-2019 roku otrzymają do podpisania rozszerzony zakres obowiązków: - Aktywne wyłapywanie Uciekających do RFN Ukraińców:)) Ci to się Napocom Nocą:))

Haktywista_Dynamista:))

Do Prezia:)) Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur. Obłuda, Fałsz, Zakłamanie i Gazetki Propagandowe:))

Koordynator_kierownik_ FB

Powiem krótko. Jak komuś nie odpowiada praca u nas to nikogo nie trzymamy na siłę. Trzeba wyplenić warcholstwo i oddzielić ziarna od plew, więc niektórzy zostaną zwolnieni a tym którym sie robota nie podoba to proszę o kontakt i złożenie najlepiej wypowiedzeń.(i tak je dostaną) Poważnie to mogę traktować ludzi lojalnych i nieroszczeniowych, reszcie dziękuję na rynku pracy ludzi nie brakuje w obecnym czasie kryzysu, ludzie jak narazie proszą się o pracę u mnie widzę to po przysyłanych CV-kach. dla większości 2500zł to fortuna i są zainteresowanie więc o czym tu rozmawiać z warchołami?? chyba o zwolnieniach najlepiej....

Tak7Nie3

Oppressor_Corpo_Banditen:))
@Koordynator_kierownik_ FB

Skierowanie do Pracy: Drezno, bez języka, bez doswiadczenia, polskojezyczny koordynator 24 h pod telefonem Stawka 7 Euro Netto za godzinę, Hotel płatny przez pracodawcę, jeden posiłek gratis na terenie Budowy. Jazda sam. ciężarowym czteroosiowym od wykopu pod koparkę trasy do 2 km na terenie budowy. Wymagania Kat. C Plus kod 95. "https://www.tmg-bitterfeld.de/" Średnio przy 220 godzinach pracy ~ 1900 ewro netto. Podać telefony kolegów z Poznania ktorzy tam Pracują ? Jakieś Pytania Cfaniaczku z Bomblem w Nosie??

Tak10Nie

Haktywista_Dynamista_:))
@Koordynator_kierownik_ FB

Kryzys to ty masz w swym Pustostanie Baranie. Niemcy już dawno Wypatrują Polskich Kierowców, budują dwie fabryki przy Granicy, rozmontowali cały transport międzynarodowy Dziadtransuf, wy jesteście następni w Kolejce. CV to ty masz w szufladzie ale z 2013 roku Baranie, czytaj, czytaj i płacz, po waszych oszustwach i wyrobieniu sobie "Marki" "Najlepszego Pracodawcy" w Poznaniu pozostają wam Pracownicy z Indii, Filipin i Bangladeszu. Bydzie Kierowniczyna, podnóżek Żydostfa i kilku Emerytuf wraz z Filipińczykami:))

niezadowolony
@Koordynator_kierownik_ FB

Tak tak,walą drzwiami i oknami haha,plew toś ty sam chyba,szanuj drugiego,bo jeszcze ci i tego plewu zabraknie! Kupili parę sztuk nowych śmieciarek,a resztę na złom jeno się nadaje,i to ma być poważna firma panie Koordynator? Chemeko prosi się o kierowców i ładowaczy,chyba czas na zmiany :-)

były pracownik

Praca tam to zagrożenie dla zdrowia i życia . Każą Ci jechać autem , które zwykle się do tego nie nadaję. A to brak świateł , a to np. wyciek płynu chłodniczego , wady układu kierowniczego . Samochód się naprawia ale kierownictwo tego nie rozumie a jak ktoś się czepia to są teksty typu dzisiaj nie bo robota , wymyślasz , ciekawa czy w Twoim samochodzie jest wszystko sprawne . Podejście góry to żenada , traktują ludzi jak śmieci a mają ich coraz mniej dużo fajnych ludzi tam było ale każdy kto się zorientuje co tam się wyrabia prędzej czy później odchodzi , nie szanują dobrych pracowników

Tak12Nie2

Oppressor_Corpo_Banditen_:))

Wielkie koncerny i korporacje zrobią wszystko by uciszyć ludzi którzy wiedzą co się dzieje. Likwidacja inteligencji (w każdej formie) jest zawsze pierwszą oznaką nadchodzących zmian. Więc jeśli uciszyć się chce krytykę ucisza się tych którzy informują o realnych zagrożeniach i manipulacjach. Ludzie ciągle wierzą, że światem rządzą politycy jednak jest to nieprawda. Światem rządzi finansjera i to ona dyktuje trendy świata według swoich potrzeb. Co więcej korporacje najczęściej nie płacą podatków a ludzi traktują jak swoich niewolników wmawiając im, że praca dla wielkich koncernów i korporacji powinna być szczytem ich marzeń. Świat tak szybko brnie w kierunku światowego niewolnictwa, że przeciętny człowiek nie jest w stanie tego nawet zauważyć jednak to się dzieje na waszych oczach. Ludzie już zapomnieli do czego doprowadza nadmierne wykorzystanie człowieka przez człowieka. Najpierw ucisk potem wojna a na koniec kilkadziesiąt lat spokoju.

Tak11Nie2

@Oppressor_Corpo_Banditen_:))

Przykro czytać tekst autora który nie wie co pisze,przypomina to błądzonce dziecko w czasię mocnej mgły.

Tak14Nie2

Bo mogę.
@Zadowolony

"błądzonce" tak jest... a teraz idź się umyj i lulu bo matka za internet się nie wypłaci. Inteligent hehehe

Tak2Nie1

Oppressor_Corpo_Banditen_:))

Lubisz Napięcie (Emocjonalne) ?????, Adrenalinę oraz Stres który ciebie zabija ???, (usunięte przez administratora)), Panuf Wesołkowatych ????, Genderyzm, Poprawność Polityczną oraz szukasz swojej Śmieciarki i chcesz uwolnić Poznań od Śmieci???, lubisz sam się okradać??? godząc sie na manipulację harmonogramem aby pozbawić cię należnych ustawowo nadgodzin i premi ??? Lubisz pracować na złomowym sprzęcie zagrażającym zdrowiu i życiu ???, chcesz pracować na śmieciarkach eksportowanych przez Hiszpan jako złom pełen śmieci do RP ????, chcesz aby firma kożystała z twoich narzędzi pracy bez rekompensaty za jej amortyzację???, chcesz dalej patrzeć i godzić się na neokolonializm, wyzysk fizyczny oraz intelektualny ????, chcesz tkwić dalej w toksycznych relacjach typu Kat i Ofiara ???? kiedy Kat robi z siebie Ofiarę a z ciebie robi Kata ?? Chcesz dalej pławić się w obłudzie, fałszu i zakłamaniu które wypełzają z Propagandowych Gazetek jak w ciężkiej Komunie ??....................... Nic Trudnego, podejmij pracę w FBShicie w Poznaniu:))

Tak9Nie1

ZADOWOLONY
@Oppressor_Corpo_Banditen_:))

Zazdrość przez Ciebie przemawia, zwolniony -nieudaczny były pracowniku.

Tak13Nie

wizary

nie polecom bynajmniej oddział w ŚWIERKLANACH dziwne historie się dzieją ! Przyjmowani alkocholicy bez papierów i byli pracownicy i koledzy kierownictwa i koordynatorów oczywiście nie za darmo ! ! Może ktoś się tym zainteresuje! A do reszty typu brak sprzętu i sprawnych aut to yno płakać i płakać !

Tak13Nie

klocek
@wizary

RACJA !!!!! jak się wchodzi w tyłki kierownictwa i umie się mydlić oczy czyli cisnąć na wszystkich innych pracowników kity to wszystko można w świerklanach!!!!! to już dawno wiadomo że nawet historie typu ze brygadzista załatwił prace swojemu syneczkowi i to w swojej brygadzie co bardzo ciekawe !!! czyli bardzo obiektywnie co do jego predyspozycji czy się nadaje czy nie i oczywiscie pracownik idealny bo reszta to same nieroby !!! masakra !!! i w kółko to samo kto umie mydlić oczy ten jest ok PORASZKA !!! Pozdrowienia dla kilku normalnych co jeszcze zostali nie dajcie się i tępcie takie sytuacje i inne podobne

Tak8Nie

D7
@wizary

Dokladnie,zgadzam się

D7
@klocek

Wchodzenie w (usunięte przez administratora) w tej firmie za parę groszy i słabość ludzi mnie przeraża. Walki stan auta i całe kierownictwo ..;/

Obecny

Krytykujesz firmę,a niedawno w niej pracowałeś (aś) Niema miejsca dla takich jak ty. Dlatego ta firma jest godna polecenia i profesjonalna,wyrywa takie chwasty!!!!!!

Zadowolony

Wspuł czuję Tobie. Zostałeś wyrzucony za burtę i toniesz a tonący brzytwy się chwyta. Rozumiem jestem człowiekiem.

socket man

Potwierdzam. Oszczedności na kazdym kroku ale - nie dotyczy majstrów kierowników, logika wyglada w ten sposob - oszczedzamy na cemencie 10 zl i kupujemy (usunięte przez administratora) dla najjasniejszego za 5tys. elegancko, za kazdym razem w ten i nie inny sposob.

Znudzony

Od kiedy Grzesiu wrócił do pracy to taka nuda w tych opiniach że niema czego czytać.

PROWOKACJA !!!!!!!!!!!!

Znudzony
@Ja

Jaką prowokacja?Brakuje tych Grzesiowych bajdur, ponowną posadą zatkano mu usta.

@Znudzony

A ty ...... Zastanów się co ty piszesz.....???

Były kierowca.
@Znudzony

Zajmijcie się pracą w nowych firmach- o ile ktoś was zatrudnił. Starajcie się nie dać plamy kolejny raz w życiu- tak jak wam się przydarzyło w FB. Skupcie się nad wyciągnięciem wniosków z popełnionych błędów. To czy ktoś wrócił to jest jego sprawa. Nie da się ukryć że z niektórymi z was nie dało się współpracować. Przemyślcie swoje postępowanie i wybryki w FB- czas na refleksję.

Tak10Nie

W Poznaniu panuje teraz sytuacja iście z Gumisiów. Będąc na wygnaniu "Księciuniu Ightor" osiedlił się w FB i zorganizował sobie ekipę ślepo oddanych-zauroczonych Ogrów i oczywiście nie zapomniał o swoim Toudim. Będzie na pewno zabawnie...Omijajcie z daleka tę firmę-porażka.

Tak36Nie

Nie kumaty.
@Były pracownik

A kto to ten księciu i o jakie wygnanie chodzi.JAŚNIEJ.Jak już coś piszesz to z sensem,tak aby inni rozumieli.

Panorama Racławicka
@Były pracownik

Zapomniałeś o Lumini która kosztem kolegów chcę zostać księżniczką.Jak na razie to ona jest przywódcą Ogrów razem ze swoim księciuniem.

@Panorama Racławicka

Kim jest księciniu ?

natomiastNATOMIAST
@Były pracownik

To jest sytuacja 100% z kontraktu Jędrzejów )

Patrycja

@wizary Czy możesz konkretnie napisać, dlaczego nie polecasz pracy w firmie FB Serwis? Nie uwzględniłeś tak właściwie żadnych konkretów dotyczących zatrudnienia. Dlatego chciałabym Cię prosić o więcej szczegółów. Co sprawia, że masz taką, a nie inną opinię na temat pracy tu? A co do tego sprzętu - czy ten fakt został zgłoszony bezpośrednio firmie? Z jakim efektem? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Kierowca

Czy jeszcze istnieje oddział w Swarzędzu? Chciałbym złożyć podanie o pracę na stanowisko kierowcy.

@Kierowca

Idź lepiej do psychiatry...........

ModelBoy
@Kierowca

Istnieje , można składać cv firma nadal walczy o kolejne kontrakty

nocny marek
@Kierowca

nie polecam jazda niesprawnymi autami , a jak coś powiesz to się to nie podoba i ciągle uowa zlecenie bez opcji podwyżki czy uowy o pracę

reksiu

Od kierownictwa zaczynając biorą się za coś o czym nie mają pojęcia...Kierownik i dyrektor tego (usunięte przez administratora) ktory kreci ciągle wałki na fakturach itp itd.w ciągu 12mięsięcy doprowadził do praktycznie rozpadu tej firmy w mieście Poznań...Nie ma sprzętu a jak jest to w fatalnym stanie,nie ma odpowiedniej ilości ludzi ciągłe kary spóźnienia ktoś musi być za to odpowiedzialny najłatwiej zgonić na pracowników bogu ducha winnych...Jedni pracują za 12 zł na śmieciowe umowy zlecenie przez agencje jakieś smieszne a drudzy za 2x więcej na normalne umowy o prace...I wcale tu nie ma wpływy staż pracy po prostu tak to funkcjonuje...Pracownicy ktorzy pracują po 2lata mają nadal śmieszne umowy zlecenia przez agencje i jakieś marne 12zł na h za tak cięzką prace...Kierowcy T5 są niby kierowcami a zapieprzają z łopatą czy kosiarką mają funkcje brygadzisty kierowcy i sprzątacza za tak marne pieniądze...Za nadgodziny święta soboty i niedziele mają płacone normalne stawki.....Któs w koncu musi z tym zrobić porządek to musi się skonczyć,tak dalej byc nie może..Bo ci nakręcą wałków i zamiotą wszystko pod dywan na koniec zwalą winę na innych ....

Tak8Nie2

Ulga
@reksiu

Lepiej dajcie na zapowiedzi i rozpowszechniajcie bzdur.

Pozytywny
@reksiu

Chłopie zwolnij się pracy jest w brud Jak tak źle to po co się męczysz? Ja się zwolniłem i nie narzekam a tym bardziej nie sram głupot na forum.

Kogut
@reksiu

O Boże jaki tam (usunięte przez administratora) że wystarczyło rzucić okruchy a wracają tam najwięksi krzykacze i dziubią te okruchy jak kurczaki,jak by świata poza FB nie było.

Pracownicy

W Poznaniu wreszcie zapanuje pożądek. DZIĘKUJEMY.

Tak24Nie
@Pracownicy

Porządek piszemy tak. Umiejętność nabyta w 1 klasie podstawówki.

Pracol
@Pracownik

Co się czepiasz człowieka.Najwazniejsze że zrobili z wami porządek.Twoje umiejętności wystarczyły na miesiąc.Ha ha.

Tak24Nie

Kierowiec

A niedawno tej zarazie wchodziliscie w d..e za możliwość okruchów z książęcego .Elita najlepsi z najlepszych ,i co zesrało się?Tylko ślepy nie widział tego dziadostwa.A ślepi są ci na górze bo tyle samo warci.

Tak21Nie

Ja

W Swarzędzu nastąpiła dezynfekcja zarazy. Wielkie dzięki za oczyszczenie.

Tak21Nie

Pracol

Łysy się obudził i pogonił parę książęcą teraz czas na grubego przydupaska i będzie porządek.

Tak19Nie
Kierowca..
@Pracol

Ogółem to jeszcze dwóch ulubieńców pary książęcej zostaje - czekamy na dalsze kroki

@Kierowca..

Bez swojej szefowej niebędą szkodliwi.

Normalny

Ładowacz i kierowca pary książęcej jeszcze nadaje. Jest kwestią czasu by nastąpiła dezynfekcja zarazy.

Tak8Nie

Kierownik_Projektu_FBSerwis

Witam ponownie zainteresowanych pracą w firmie FBSerwis. Informuję że moje wypowiedzi nie muszę posiadać żadnych upoważnień do wypowiedzi pisemnych, w imieniu FB, jestem na niezależnym kontrakcie managerskim, posiadam upoważnienia do organizacji zasobów ludzkich i kierowania nimi, rozliczają mnie za efekty, bez względu na metody. Firma nawet dba o prawników w przypadku ewentualnych spraw sądowych, więc to nie mój problem. Szukamy aktualnie lojalnych pracowników ogłoszenia są na oficjalnej stronie w zakładce kariera-praca. interesują nas wyłącznie fachowcy z doświadczeniem, którzy są skłonni podpisać odpowiednie zobowiązania lojalnościowe, itp.

Nicomcbrajan
@Kierownik_Projektu_FBSerwis

Nie rozsmieszaj mnie - zobowiazania lojalnosciowe ,powiadasz ,sam podpisales i teraz żałujesz ?

Specjalista
@Kierownik_Projektu_FBSerwis

"Rozliczaja mnie za efekty,bez względu na metody"? Ty chyba czegoś nie rozumiesz!

Kierowca

Jak można mówić, ze bylo dobrze jak ludzie prace stracili.... od początku kontrakt byl źle zarządzany i nic się w tej kwestii nie zmieni do póki nie zmieni się kierownictwo!!! Ja pracowałem tu od początku, jeszcze za czasów Buzy i Krzycha i wiem co mówię!! Pracę w fb nie polecam.

Wierny firmie
@Kierowca

Ja też pracuje od samego początku. I jest to najlepsza firma jaką mogę sobie wyobrazić. Bardzo dobrze mi się pracuje i dlatego zostaję by ją odbudować i móc was zaprosię za 4 lata na nowy kontrakt.

Najlepszy z najlepszych
@Kierowca

Ci co krytykują firmę to ludzie co zazdroszczą iż nie zostają. Nieznaleźli się w gronie najlepszych z najlepszych.

Były pracownik.
@Kierowca

Fb serwis pod Wrocławiem to też wielka porażka.Naobiecywali na spotkaniu świątecznym cuda a okazuje się ze to wszystko jeden wielki blef...obiecanki cacanki ,traktują człowieka jak jakiegoś z marginesu co może zarabiać za 1800 zl ze szczurami....za Trans Formers było lepiej...i dlatego dużo już osób ucieka z tamtąd tez.Jak nie zaczną inwestować w ludzi to nie będą mieli zarobków bo do pracy w śmieciach nie ma dużo chętnych...pozdrawiam

Współczuję
@Wierny firmie

Najlepszą firmę nie trzeba by odbudowywać!!!!! Szkoda mi Ciebie...

Zostaw opinię o FB Serwis - Poznań

Chcę opublikować: