Fbserwis

Katowice

Fbserwis

Opinie o Fbserwis

Weronika

@leń, dlaczego nie polecasz?

abi

jak ktoś ma ambicje i kwalifikacje to szukają teraz kierowników technicznych

leń

tragedia , nie polecam!!!!!!!

leń

tragedia , nie polecam!!!!!!!

kjko

też nie polecam nic się nie zmieniło mógł bym się pod tym co wyżej podpisać

asd

NIE POLECAM PRACY W FBSERWIS Rotacja załogi bardzo duża. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią co innego.

Zostaw opinię o Fbserwis - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fbserwis