Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.

ogry

wiele porządnych ludzi odeszło bądz zwolniono przez kierownika. kierownik jest zmora firmy,ktora nic nie robi w tym kierunku nawet sadowa sprawa zadnych wnioskow zarzadowi nie wyciagnela. oszusci i tyle. oszczednosci naewet na posilkach regeneracyjnych , pijanstwo pracownikow , na ktore kierownictwo pozwala,zwalniajac tylko tych nie potrzebnych. uklady i takim slowem mozna okreslic jak firma funkcjionuje. nAWET UMOWY O PRACE NIE DADZA TYLKO ZA STYCZEN OTRZYMUJE UMOWE ZLECENIE DOPIERO W LUTYM, ZA LUTY DOPIERO W MQARCU WRAZ Z WYPLATA. NIECH KTOS W KONCU SIE WEZMIE ZA NICH

ktoss

hm kierownik nas kocha , ponieważ wydziera się na pracowników i zawsze jego zdaniem ma rację, hm kierownik nas kocha , bo traktuje pracowników jak śmieci, hm kierownik nas kocha bo zmusza czasem do pracy w nadgodzinach i często okraja pensję, kierownik nas kocha , bo dyscyplinarnie zwolnił pracownika za to, że ten chciał odpalić auto- i pracownik wygrał w sądzie, hm kierownik nas kocha bo jak widać wpierdziela sie w życie pracowników poza granice zakładu pracy i ustala im charmonogram pracy, hm kierownik nas kocha , bo kazał pracownikom ładować śmieci z gmin na samochody a potem sprzedawał je miastu jako śmieci miejskie, hm kierownik nas kocha bo zmuszał pracowników do mieszania śmieci z selektywną , kierownik nas kocha, hm bo chyba ciągle za nas modli się w swoim kościele , jak następnego dnia dowalić pracownikom i mieć z tego radoche. kierownik nas kocha bo każe pracownikom jeżdzić trupami i czeka jak ktoś sie zabije, hm. taki jest kierownik , który nas zawsze kocha :)

pracownik trans formers

Patrzàc na opisaną sytuację, chodziło o gabaryty. Kierownik przesadził bo wydarł się na pracownika, który zawsze miał swoje zdanie i wiele razy dochodziło do kłótni między nimi. Kierownik straszył go dyscyplinarką za niedokończoną pracę , ale ile można pracować jak dzieli się pracowników na gorszych i tych znajomych kolesiów kierownika. Dobry był z niego kierowca i miał chłop swoje zdanie, dlatego kierownik załatwił mu zakaz pracy w konkurencji po znajomości.hm nie oceniam ani jedego ani drugiego, ale tak sie nie robi, skoro wszystkich zwolnionych z trans formers przyjeli do mpgk a tylko jednego doswiadczonego kierowcy nie.

byly pracownik

Skandalicznym zachowaniem kierownika jest ingerowanie w zycie prywatne pracownikow poza granicami zakladu pracy z racji sprzeciwu wykonywania pracy do bolu. Majac wiedze dwa dni wczesniej iz powierzone zadanie nie moze byc zrealizowane w 3 osobowym zezpole i jednym samochodem, dla kierownika takie argumenty sa niczym i wymusza prace do bolu lub szantaze.takie zachowanie swiadczy o braku kompetencji kierowniczych do planowania czasu pracy podwladnym.wymiana zdan pomiedzy pracownikiem a kierownikiem i wyrazny sprzeciw , ze nie bedzie sie wykonywalo pracy do bolu -okreslenie kierownika , poskutkowalo tym, iz kierownik dowiedziawszy sie, ze pracownik szuka pracy u konkurencji swiadomie i z czystej zemsty zablokowal mu szanse podjecia pracy . Takim zachowaniem naduzyl kierownik swoje prawa ingerujac w prywatnosc pracownika. Jesli kierownik jest takze kierowca, to dla uzyskania swoich argumentow powinien pokazac pracownikowi, jak z dwojka ladowaczy w 8 godzin wykona zadanie 14 samochodow z 16 osiedli.ja zrobilem tylko 5 aut i prawie 7 ton w 8 godzin, co poskutkowalo ingerencja kierownika u konkurencji.nie mam pretencji do kierownika, ale takim zachowaniem zadaje sie pytanie jak kierowca stal sie kierownikiem i co uczyni taka osoba , by ukazac ze jest sie nie mylacym czlowiekiem.najpierw czlowieku umiej planowac rejony i ustal czy zadanie jest wykonalne przez jeden zespol , a potem pracuj ale uczciwie a nie szukaj zemsty w ingerowanie w zycie i prace pracownika poza granice zaklady pracy.

gfh
użytkownik zarejestrowany

to chyba każdy chce zarabiać adekwatnie do swoich umiejętności @3ert, nie sądzisz? :P A swoją drogą, czy Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. szuka kogoś?

KOLO

witam wszyscy piszą i narzekają tylko prawda jest taka że wypłata zawsze jest na czas 10 każdego msc.Może nie rewelacja ale na Tarnów niżle każdy wie co ma robić tylko zawsze jest kilku którzy wola gadac zamiast pracować.Ja pracuje kilka lat w tej firmie i nie narzekam .Komu zależy na pracy to widać.

Michael Bay

Tak jak koledzy pisza, co innego jest obiecywane a co innego sie okazuje. Niby wyplaty niby premie, niby 8h dziennie od pon do pt. A tu praca... W zasadzie ile sie robi w robi w danymdniu tego nikt nie wie nawet dyspozytorzy bo przetargow jest wygranych aludzi i aut do tego nie ma. Bywaly rzeczywiscie przypadki ze ktos dostal odwodnienia przez prace w nieludzkich warunkach.ok, wyplaty? Mialo byc 2000 na rekez nadgodzinami a nie dostalem w ogole ani nadgodzin ani tej premii, malo tego nie dostalem zadnej obiecywanej kwoty. Dlatego wytrzymalem tylko miesiac. Kierowcy C tam zarabiaja gora 1800 jak nadgodzin maja chyba drugie tyle co godzin. Auta kiepskie, kregoslup siada, sprzegla i kierownice nieraz bez wspomagania. Dziwie sie ze pracownicy sie nie zbuntuja, podobno od lat sa proby strajku ale zawsze znajda sie jacysnadgorliwcy co sie nie przylacza... I beda tyrac i narzekac. Trzymac sie z daleka!

oburzony

Powiem, ze obecnie to gnoja kazdego pracownika,zze dwoch juz dostalo odwodnienia. Zapierdala sie po 10 -12 godzin na dzien od 1 lipca 2015 roku , a auta nadaja sie tylko na zlom.w ciagu dnia trzeba zrobic dwa rejony i tak wykorzystuja ludzi. Jak stanie sie tragedia to wtedy nawet oczu nie otworzy sie kierownictwu i tu ma racje koleg , ze dyrekcja chodzi jak zule w lachmach. Ludzie w koncu nie wytrzymaja tempa, bo nikt nie bede robil po nascie godzin . Czekaja az kazdy pracownik aie odwodni czy padnie z wysilku.

xxx

co to za firma parkingu firmowego nie maja tylko parkuja auta po osiedlach i zajmuja miejsca

Seven

witam firma pod odział krosno beznadziejna ,zapierdala sie przy sprzataniu,wyrzucaja cie po 2 dniach ze niby nie sa zadowoleni z twojej pracy bo kierownik cie nie lubi .,Panowie w "biurze" wyglądają jak żule z pod sklepu ,do roboty to jest traktor a oni chcą z cb zrobić woła .

ktos

Dokladnie, ekipa OK! Kasa jak na tarnów 1500 1600 czyli normalnie, ale nadgodzin brak, nigdy nie wyplacaja. Tyle ze wyplata na czes zawsze. Zle ogolnie nie jest, ale auta to TRAGEDIA!!!

KOLO

Firma od pewnego czasu sie zmieniła odszedł dyr.i wszystko sie unormowało juz tak nie zwalniaja pracowników i tez nie odchodzą pracujemy jak wszyscy kasa jak na Tarnów to normalne ale jest na czas na koncie ,ogólnie może być.

pracuś

Firma jak każda.Praca ciężka.Ale kto chce może się odnależ.Tylko firmy podwykonawcze np.ochrona sprzątanie,to beznadzieja.Ciągłe roszady kadrowe w poniższych firmach a efekty widać gołym okiem.

RICKI)))

Tarnów. Praca w tej firmie to porażka. Z człowieka chcieliby zrobić niewolnika do pracy. Dyrekcja i kierownictwo z jednej wioski siebie warci, czyli niekompetentni do swoich obowiązków, mają pracowników za śmieci. Pracownicy zmieniają się co miesiąc, nowi uczą się rejonów po parę miesięcy ale i tak odchodzą jak widzą co jest grane. Wcześniej z opowiadań pracowników było lepiej inny prezes był, który potrafił docenić i szanować pracownika. Wtedy w firmie było w porządku. No ale niestety przebywa w Krośnie. Nie daj się wykorzystywać w tej firmie jak chcesz tam pracować, bo zrobią z Ciebie niewolnika do roboty. A do ROBOTY TO JEST TRAKTOR!!! POZDRAWIAM Ekipę Transformersów zgrana przynajmniej tyle dobrego w tej firmie. NIE DAJCIE SIĘ...

XoXor

wal te firme chłopie, nawet nie idz na rozmowe

ja

dzieki chlopaki za info jutro mam rozmowe na stanowisko kierowcy dzieki opinia na internecie juz wiem ze odmowie skoro oszusci i nie placa nagdodzin ani obiecanych premi porazka

MaReK

kolego masz racje!!!!!!!!!!!!!!!! z daleka od tej firmy. Porażka na całej lini

tadzik

Pracowałem w tej firmie i nie polecam, kierownik pieknie mówi na rozmowie pierwszego dnia, co poniej wogole sie nie zgadza z tym co sie robi, nadgodziny nie płaca, wypłata ok 1530zł na smieciarce, bo na mniejszych autach jeszcze mniej, "premia" tylko na widnieje na umowie a tak to trzeba zapomnieć, ciągle zle maja człowieka za nic, ciągła rotacja, kierownictwo i prezesi porazka niechc sami zasowaja a nie gnoja ludzi, dali by zarobic to by ludzie nie odchodzili. Jak chodzi o atmosfere miedzy pracownikami (kierowcy , ładowacze zgrana paczka), wszyscy przyzwyczajenie na ciągle nowe twarze i tylko obstawiaja kto ile wytrzyma, a po pierwszej wypłacie jak ktos dotrzyma to dziekuje, mechanicy tez ok. Ja osobiscie nie polecam choć sa pracownicy ktorzy od początku tam pracuja ale ciężko

Zostaw opinię o Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.