Opinie o Lot Ams w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lot Ams. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lot Ams o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lot Ams w Warszawa

Ex

Stanowczo nie polecam, najgorszą firma z jaką miałem do czynienia. Człowiek ambitny i pełen motywacji szybko traci tu jakikolwiek zapal do pracy i chęć do życia. Niemile widziane jakiekolwiek pytania czy prośby o podzielenie się wiedzą lub doświadczeniem, koniecznosc przepraszania wrecz za zawracanie głowy starszym wspolpracownikom. Ogolnie panujące przekonanie ze pracownik powinien po stopach całować kierownictwo ze pracuje w tej cud miod firmie i moze samolotu dotknąć. W glowie sie nie mieści zostawianie pracownika bez uprawnien i doświadczenia samemu sobie, przy tak odpowiedzialnych zadaniach. Jednoczesnie stawianie nierealnych wymagań i wywieranie presji na niedoświadczonym pracowniku. Przepisy BHP nie funkcjonują w tym miejscu, asertywnosc traktowana jako niesubordynacja. Wielokrotna koniecznosc narażania zdrowia przez brak podstawowych narzedzi do pracy. Kierownictwa to nie obchodzi, zadanie ma być wykonane. Masz zastrzeżenia do warunków pracy? Licz sie z tym, że kierownictwo będzie sie mścić nie udzielając Ci np. urlopu. Obrażanie się kierownika na pracownika za pobyt na L4. Wieczne proszenie sie o jakiekolwiek szkolenie. Nagminne wymuszanie na pracowniku używania sprzetow bez uprawnien, bo kierownictwo nie potrafi załatwić szkolenia. Przy przyłapaniu pracownika przy takim procederze kierownik oczywiście umywa raczki i udaje ze nie wie o co chodzi. Najczesniej powtarzane słowo w hangarze to "lacha", co wlasciwie wyczerpuje temat jakości obsługi. Nie mam pojecia jakim cudem te samoloty przechodzą kontrole i w ogole nadają się do użytku po pobycie w tej pozal sie boze firmie. (usunięte przez administratora)codzienne przypominanie ze nikt nie jest niezastąpiony. Wśród młodych wyscig szczurów w podlizywaniu sie kierownictwu, bo oczywiście tylko najmilsi sercu kierownika sa brani pod uwagę w kwalifikowaniu do szkoleń na typ SP. Pensja smieszna za tak odpowiedzialna prace. W trakcie pandemii firma potrafiła informować pracownika z dnia na dzień o decyzji rozwiązania/nieprzedluzenia umowy. Aczkolwiek to jest najlepsza rzecz, jaka moga dla pracownika zrobic, bo praca w tym miejscu grozi choroba psychiczna.

@Tak

Ten oryginalny komentarz ma już 2 lata, to mówisz, że nic się nie zmieniło w firmie od tego czasu? Przełożeni nie reagowali w ogóle na takie praktyki ze strony kierownictwa? Mówię tu np. o odmawianiu urlopu czy łamań zasad BHP. A jak z samymi warunkami finansowymi, stawki poszły w górę?

Xyx

Cześć Chciałabym zapytać wysokość wynagrodzenia dla mechanika liniowego. Ile trwa wykonanie praktyki do licencji b2 ¿ Czy jest możliwe przeszkolenie na typ jak tak to w jakim odcinku czasu¿ Jak wyglada grafik pracy, nadgodziny sa oddawane w postaci dni czy płacone ¿

Helena
@kupka

A osoby bez doświadczenia tutaj nadal są przyjmowane? Bo widziałam tutaj opinie, że kiedyś osoby bez doświadczenia były zostawiane same sobie ze swoimi obowiązkami. Teraz jakieś szkolenia są, która pozwolą się wdrożyć w obowiązki?

XYZ

Jestem ciekawy jak wygląda praca w shopie NDT, kontretnie mechanik w obszarze badań nieniszczących. Czy praca polega tylko na badaniach ndt i boroskopii? Czy kandydat aktualnie bez uprawnień, ale z chęcią zrobienia jest brany pod uwagę? Jaka jest stawka dla nowego oraz czy/o ile wynagrodzenie jest zwiększane po uzyskaniu uprawnień? Słyszałem, że specjaliści z tej dziedziny potrafią dość dużo zarobić, interesuje mnie jak wygląda to w lotams. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam

bodzio

No a jak sytuacja wygląda w przypadku certyfikowanych mechanikow B1/B2

Kondzio Nowy wpis

Uczestnictwo w usuwaniu usterek w obcych portach lotniczych, jak często może mieć miejsce? I na jakiej zasadzie działa tu równoważny system pracy? Takie rzeczy mnie na tę chwilę zainteresowały z tego ogłoszenia na mechanika lotniczego, co jest jeszcze dostępne.

Bercik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Ile zarabia na start mechanik lotniczych i Mechanik Wsparcia - Blacharz/ Ślusarz?

Praca na taśmie

Praca w Ksiegowosci równa się praca na taśmie .Szukają młodszych specjalistów do Ksiegowosci a okazuje się ze robi sie zupełnie co innego niż w treści ogłoszenia.Generalnie są 3 święte (usunięte przez administratora) ,które obgadują cała firmę na forum innych pracowników. Kawka co 3 godziny ,przerwy w kantynie a inni pracownicy to roboty byle szybciej, byle więcej było Dokumentow wprowadzone. Kierowniczka rzuca kur…jak ktoś jej zajdzie za skore.święte krowy twierdzą ze w innych działach siedzą nieroby a praca zdalna to nie praca.nie respektowane sa prawa pracy dla rodziców dzieci do 4 lat…generalnie to co jest w ogłoszeniu to jedna wielka ściema. Prawda jest podstawowa opieka w luxmed i dostęp do karty benefit. PZU ubezpieczenie opłaca sie samodzielnie a bilety lotnicze sa tańsze po okresie próbnym. Są roczne premie świąteczne i zssf.

Pracownik LOTAMS
@Praca na taśmie

Nie zgadzam się zupełnie z tą opinią. Osoby w Księgowości ciężko pracują, co przekłada się na jakość i terminowość wykonywanej pracy. W tym dziale nie ma rotacji - wszyscy pracują po kilka lat. Nie wiem skąd taka opinia. (usunięte przez administratora)

Śmieszne
@Pracownik LOTAMS

“Nie ma rotacji” a na pracuj dwa ogłoszenia na specjalistę ds księgowości i młodsza księgowa w odstępie czterech dni. Taka jesteście “autentyczna” firmą.

Rekruter Nowy wpis
@Śmieszne

Jak można wypisywać takie rzeczy jak się nie zna sytuacji. Utworzone zostały w ostatnim czasie dwa nowe stanowiska i stąd ogłoszenia. Nie rozumiem dlaczego ludzie wypisują takie głupoty nie mając pojęcia o co chodzi.

Cześć, a ja chcę dowiedzieć się czegoś głównie o (usunięte przez administratora) jako specjalistka ds. reklamacji branża lotnicza. Rekrutują właśnie pracownika i jako mile widziane jest znajomość i umiejętność (usunięte przez administratora) w systemie AMOS. A jak właśnie ktoś nie zna, to jest na start szkolenie z tego programu, czy trzeba na taką naukę poczekać np. do końca okresu próbnego?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Lot Ams?

Nie polecam

Firma idealna dla osób bezdzietnych, bez życia prywatnego które będą żyć dla tej firmy i podlizywać się przełożonym. Oczywiście nie wszystkie obszary w firmie są zepsute do szpiku kości ale warto przed przyjściem do firmy być świadomym że firma nie ma problemu ze zwalnianiem pracowników. Firma zatrzymala się w czasach PRL nadgodziny są normą, pomimo że pracodawca zapewnia że firma jest przeciwnikiem nadgodzin. Praca hybrydowa w ogłoszeniach ma za zadanie przyciągnąć kandydatów do aplikowania w rzeczywistości pogódź się z pracą stacjonarną. Norma jest pytanie na rozmowie rekrutacyjnej w sposób „delikatny” czy masz dzieci, jakby to było przeciwwskazanie do wykonywania pracy. Firma ma ciągle procesy rekrutacyjne ponieważ rotacja w firmie jest ogromna - albo odchodzą pracownicy albo zostajesz zwolniony. Ryba psuje się od głowy.

@Nie polecam

Piszesz, że nadgodziny są normą. Ok, ale czy stawki za te nadgodziny są jakieś godziwe? Ewentualnie, czy firma woli wypłacać dodatek czy dać dodatkowe wolne? Powiedzmy, że nadgodziny od czasu do czasu są do zniesienia, o ile można w zamian liczyć na wyższą wypłatę.

Mati

Na swojej stronie firma chwali się programem aktywizacji pracowników 40+. Podobno chętnie przyjmują ludzi chcących poznać nowy zawód, także bez doświadczenia. Czy można zapytać, jakie aktualnie efekty przynosi ten program? Wzrosła jakoś wyraźnie liczba pracowników po "czterdziestce"?

Marco

Witam wszystkich Mam pytanie czy ktoś ma wiedzę na temat stanowiska Magazynier w narzędziowni? Obowiązki,zarobki ,godziny pracy. Rozważam propozycję. Dzięki z góry za jakiekolwiek info.

Ex

Broda
@Ex

Mnie to ściska jak to czytam. Gdzie ty się człowieku obracałeś w tej firmie, bo chyba nigdy cie nie spotkałem. Może to dobrze, żejuż cię tu nie ma, jak całowałeś kogoś po nogach. Nie wiem co to za kierownik, ale ja takiego nie znam. Dowiedz się człowieku co to jest plan urlopowy i dopiero pisz. Teraz stoi tu tyle samolotów, że urlop to w zasadzie jest wyjątek, ale jak nie wiesz kiedy jest sezon w tej robocie, to lepiej faktycznie szukaj innej. Braku narzędzi to nie skomentuję... patykiem robisz odwierty?

Brodą oblubieńcem
@Broda

Wobec tego jesteś oblubieńcem kierownictwa o których mowa ... Jeżeli tego nie widzisz to dobrze musisz dziobać

Grate full death
@Broda

Niestety ale kolega EX napisał prawdę. Niby teraz jest lepiej ale jest to poprostu tylko kolejny kamuflaż nieporadności zarządu. Szanowny panie Broda nie ma nic złego w lizaniu pupki o ile to ty jesteś lizany.....

@Grate full death

W jaki sposób jest to kamuflaż? Fajnie by było, jakbyś wyjaśnił, bo żaden konkretny minus tej pracy nie wynika z twojego komentarza nadal. Coś wciąż jest niezgodnie z zapewnieniami zarządu?

Tak
@Ex

Całkowicie się zgadzam, tzw. Januszex a nie poważna firma. Wszystko co zostało napisane powyżej jest niestety zgodne z prawdą. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, jeśli ktoś ma ambicje i liczy na rozwój to nie w tym miejscu.

@Tak

Na swojej stronie w zakładce kariera sporo jest na temat mechaników. Wiadome, ze angielski konieczny, ale wymagany jest konkretny poziom? Piszą, że mechanik ma wysokie zarobki, a ktoś poda konkretne kwoty? Na początek jest czas wdrożeniowy lub szkolenia specjalistyczne żeby wbić się w rytm pracy?

DiabełRogatyakaRypciumPypcium

Witam, ile płacą obecnie w szrotAmsie? Jako fitter i jako B1? Czy na stołówce dalej dostępny jest salceson z grilla? Dziękuję i pozdrawiam wszystkich bedoków.

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. wzorcowań. Szef oczekuje od kandydata gotowości podjęcia pracy w systemie równoważnym. W takim razie, jak często wydłużane są godziny pracy? I do ilu maksymalnie? Czy następnie można samemu wybrać dzień, w którym chce się pracować krócej? Poza tym, firma oferuje pakiet świadczeń socjalnych. Co wchodzi w ich skład? :) Myślę nad złożeniem CV do tego miejsca.

Dzień dobry, nie jestem pewien czy dobrze piszę ale szukam kontaktu odnośnie pracy jako malarz lakiernik samolotów. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako lakiernik metodą natryskową. Pozdrawiam Piotr. Piotr.pantera@o2.pl

Roman

Czy takie, wymagane przez firmę umiejętności, jak zdolność pracy pod presją czasu, gotowość do przetwarzania dużej ilości informacji, czy umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, są weryfikowane w jakikolwiek sposób na rekrutacji? Jaki w ogóle przebieg ma cały proces i ile czasu zajmuje? Chodzi mi zwłaszcza o to nowe ogłoszenie - Młodszy Specjalista ds. Planowania.

XYZ

Mr. Gregor
@XYZ

Siema, chlopaki zaczynaja od 5000 a mega doswiadczeni za papierami NDT 10000. średnio po 5 latach 7000 + 20 premii dostaniesz

Iwona
@Mr. Gregor

Mówisz o kwotach brutto czy netto? Za co ta premia, za wynik czy za coś innego?

Mr. Gregor
@Iwona

Brutto. Premia 20% jest obligatoryjna i musisz zapracować sobie aby premii nie dostać

bodzio

No a jak sytuacja wygląda w przypadku certyfikowanych mechanikow B1/B2

Xyx

Teresa
@Xyx

Dobrze, że jest poruszony wątek pracy jako mechanik liniowy. I mnie też ciekawi kwestia umowy. Dadzą UoP? Czy i jest też jakaś opcja na b2b?

kupka
@Teresa

Polecam. Zatrudnią cię na UCP, UoP czy B2B, co tam chcesz. Co do B2 - 1100h pracy typowo ba B2, tego oczekuje obecnie ULC. Ciężko

Helena
@kupka

anomimus

na jakie zarobki może liczyć osoba po technikum jako fitter?

Anka

LOT Lepiej Omijaj To . Nic tu nie jest zgodne z tym co niby ta firma reprezentuje. Brak szacunku do człowieka. Brak czegokolwiek co mogę nazwać pracą. System wewnętrzny którego starzy pracownicy nie rozumieją, nikt go Ciebie nie nauczy . Omijać Omijać Omijać i nigdy tu się nie zatrudniać.....

@Anka

Skoro brak jest pracy to co tak właściwie się tutaj robi? Jak myślisz, czy bez pomocy koleżanek i kolegów w tym wdrożeniu można samemu się nauczyć?

Edek

Zatrudniłem się 0,5 roku wstecz. Zarobki w firmie jak dla osoby zaczynającej przygodę z pracą ok. Jak dla osoby ze stażem blisko 20 letnim ,no jeszcze pozostawiają wiele do życzenia. Najgorsze co tu rozwala człowieka to wszechobecnych bałagan. Brak szafek jak są to 500 m od miejsca docelowego , nikt nie umie rzetelnie wdrożyć człowieka w jego obowiązki pracy . Brak szkoleń podstawowych . Nikt nic nie wie i nikt nic nie rozumie jak zadajesz proste pytanie. Może nie to że odradzam pracę tu ale przestrzegam , że tak naprawdę człowiek tu wiele nie jest w stanie się nauczyć. Jedyne co przećwiczyłem to cierpliwość.

Ela

Witam.Jakie są stawki dla lakiernika ?

Wacław
@Ela

Między 5000-6500 + 20% premii

Ktos
@Ela

Daj se na luz poszukaj pracy spokojnej a nie (usunięte przez administratora)po 12 h

@Ktos

Cały czas tak pracujecie? No to od razu daj znać, czy to obowiązkowe na 100%, jeśli faktycznie tak jest. I jak rozliczane są nadgodziny w firmie, oddają dni czy wypłacają pieniądze?

Iwona

No ale chyba nie codziennie? Macie jakieś wolne po 12-godzinnym dniu pracy? Jak wygląda grafik? I premię za co można uzyskać?

Zostaw merytoryczną opinię o Lot Ams - Warszawa

• Jak się pracuje w Lot Ams?

Zobacz opinie na temat firmy Lot Ams tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lot Ams?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lot Ams?

Kandydaci do pracy w Lot Ams napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lot Ams