Opinie o Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy w Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dermomedica Group Sp. z o.o. Nowy wpis

Szanowni Państwo, Informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem strukturalnym oraz z przeniesieniem procesów biznesowych (w tym także: procesów rekrutacyjnych) ze Spółki Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o do Spółki Dermomedica Group Sp. z o.o. profil Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. pozostanie nieaktywny. Całość procesów rekrutacyjnych zostaje zaadresowana do Spółki Dermomedica Group. W związku z powyższym dalsze utrzymywanie wątku i dyskusji na profilu Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. będzie wprowadzało Użytkowników szukających opinii w błąd. Wszystkich aktualnych, byłych i przyszłych Pracowników i Współpracowników zapraszamy na nasz nowy, oficjalny profil Dermomedica Group Sp. z o.o. na portalu gowork: https://www.gowork.pl/dermomedica-group-sp.-z-o.o.,24035462/group Zachęcamy do dzielenia się merytorycznymi komentarzami i opiniami oraz do zadawania pytań Pracodawcy. Z poważaniem Dermomedica Group Sp. z o.o.

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli chcesz doświadczyć mobbingu, niekompetencji oraz nieznajomości prawa pracy ze strony kadry zarządzającej to jest to miejsce dla ciebie! Miałam „przyjemność” pracowac w tej firmie. Kierownictwo to totalne (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika i jego czasu prywatnego, polecenia wydawane z wyższością, brak kultury osobistej i obycia w świecie. Słoma z butów wystaje na każdym kroku, ale uważają się za światowych i jako firma nr 1. Masz myśleć ze wielki zaszczyt cię spotkał ze możesz dla nich pracowac. Jeśli nie masz własnego zdania i nie myślisz samodzielnie to będziesz idealnym pracownikiem, który grzecznie wykonuje absurdalne polecenia. Do tego kartkówki i sprawdzanie wiedzy jak w szkole i prace domowe, czyli po cały dniu pracy w terenie musisz jeszcze zdać bardzo szczegółowy raport z kim rozmawiałaś i o czym. Tragedia. Dobrze ze są inne miejsca gdzie można pracowac w życzliwej atmosferze i za godne pieniądze, a szef docenia twoja prace. Najgorsza firma w jakiej byłam. Drodzy koledzy i kolezanki nadal pracujący: naprawdę można trafić dużo lepiej, na dermomedice świat się nie kończy. Są pracodawcy empatyczni, przed którymi nie trzeba udawać ze zawsze jest super. Prosze nie dajcie sobie wmówić ze dookoła jest gorzej, a dermomedica to zielona wyspa bo to zwykle kłamstwa którymi was karmią. Tutaj pracodawca nie daje nic od siebie, uważa ze skoro już musi ci płacić to jesteś jego na wyłączność i ze kupuje sobie również twoja zdanie - masz myśleć tak jak oni.

Pytanie Nowy wpis

Czy Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Social Media Specialist
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Odpowiedziałam na post na FB.Kontakt błyskawiczny,rozmowa na Messenger. Po raz pierwszy miałam przyjemność rozmowy i miłego kontaktu z osobą rekrutujaca,zazwyczaj jest tylko opcja"prosze wyslac cv,".Dostałam zaproszenie na interview. Pozdrawiam Pania Marte.

Pytania

Analiza portfolio,pytania branżowe,dostępność,oczekiwania finansowe

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwona
Kandydat

Dzień dobry, one pytanie dototyczy formy zatrudnienia. Czy zatrudniają państwo na umowę o prace? W ogłoszeniu które mnie interesuje jest wskazany kontrakt b2blub umowa zlecenie

@Iwona

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertę pracy. W tym momencie preferowaną formą współpracy jest kontrakt B2B lub umowa zlecenie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do aplikowania.

Absolwent
Kandydat

Dzień dobry, Czy zatrudniają Państwo absolwentów tuż po studiach (chemicznych, kosmetologicznych), którzy nie mają doświadczenia w branży, a bardzo im zależy aby się uczyć i rozwijać w tym kierunku? Na rynku większość ofert jest dla kandydatów z doświadczeniem, a o takie ciężko po wymagajacych, dziennych studiach. Pozdrawiam serdecznie

@Absolwent

Dzień dobry, Każda osoba, która posiada udokumentowane kwalifikacje szczególnie jako kosmetolog, biotechnolog jest dla nas potencjałem jako przyszły pracownik/współpracownik. Bardzo ważny jest dla nas wysoki poziom wiedzy merytorycznej - który sprawdzamy w trakcie 1 etapu rekrutacji oraz motywacja i chęć do intensywnej pracy. Liczy się wiedza zawodowa oraz tzw. umiejętności miękkie - umiejętności interpersonalne, umiejętność autoprezentacji i zarządzania sobą w czasie. Jeżeli w trakcie studiów nie udało się zdobyć doświadczenia w pracy warto pochwalić się realizacją projektów, działalnością w kołach naukowych itd. To istotne z punktu widzenia rekrutera, który codziennie przegląda dziesiątki cv - zawsze warto i do tego zachęcam wyeksponować w cv takie umiejętności i doświadczenia, które zachęcą do zaproszenia na spotkanie. CV musi być dobrze= profesjonalnie przygotowane - to absolutny must have. Zachęcamy do tego, by w trakcie studiów zdobywać pierwsze, nawet minimalne doświadczenia jako dermokonultantka/dermokonsultant, doradca Klienta w dziale sprzedaży, recepcjonistka w gabinetach kosmetologicznych - i nie musi być to praca na pełen etat. Każde pojedyncze doświadczenie jest dla nas ważne. Ma to ogromne znaczenie dla rozwoju wiedzy, kompetencji, a przede wszystkim zrozumienia branży beauty od środka. Zapraszam do przesłania cv na biuro@dermomedica.pl z informacją, jaki ma Pani/Pan pomysł na siebie.

kandydat
Kandydat

Witam, czytam Państwa ogłoszenie na pracuj.pl dot. Junior Project Managera i mam kilka pytań... niestety ogłoszenie ma dość pokrętną treść i proszę o głębszą jego wykładnie. Kim wg Państwa jest osoba ponadprzeciętnie zorganizowana> Rozumiem, że osoba bardzo dobrze zorganizowana już się nie nadaje? Co znaczy: osoba gotowa wejść w tryb pracy opartej na realizacji projektów od już? Ile osób ma pod sobą taki manager? Pozdrawiam

@kandydat

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W każdej firmie - w zależności od jej aktualnych wyzwań biznesowych, struktury i indywidualnych, kompetencyjnych opisów stanowisk oczekiwane umiejętności będą zdefiniowane inaczej. W naszym przypadku zaawansowany rozwój technologiczny i biznesowy firmy generuje potrzebę odnalezienia osoby ponadprzeciętnie zorganizowanej - która nie tylko zorganizuje od a do z podległy obszar, ale przede wszystkim dowiezie zlecone projekty w zakładanym czasie. Deklaratywność i popularność frazy "dobrze zorganizowany" w nadsyłanych cv niekoniecznie przekłada się na realne umiejętności, które są weryfikowane na dalszych etapach rekrutacji. Dlatego też dajemy sobie prawo do podkreślenia, na czym nam konkretnie zależy. Podobnie jak w przypadku gotowości do wejścia w tryb pracy opartej na realizacji projektów od już: przekazujemy jasny komunikat naszym Kandydatom, że praca na www. stanowisku wiąże się z przejęciem i realizowaniem projektów od razu po wdrożeniu w podległym obszarze biznesowym. Projektów jest dużo, a przestrzeni na wielomiesięczne wdrożenie pracownika za mało. Dzięki temu każda osoba, która do nas zaaplikuje wie, czego może się spodziewać. Zapraszamy do wysłania aplikacji wraz z przykładem/przykładami zrealizowanych projektów - po pozytywnej selekcji odezwiemy się osobiście.

Pracodawca

Dzień dobry, Trudno jest odpowiedzieć merytorycznie na anonimowy komentarz. Niemniej jednak w obliczu powyższej opinii chcemy, aby wybrzmiało to w sposób jasny i konkretny dla naszych obecnych i przyszłych pracowników i współpracowników- w naszej organizacji nie zwalniamy ludzi bez konkretnego powodu i bez przyczyny - byłoby to jawnym działaniem przeciwko dobremu imieniu firmy i jej interesom na które pracujemy niezmiennie od 10 lat. Jeżeli jesteś Kandydatem, który ma własne zdanie , doświadczenie i potrafisz wskazać rozwiązania dla biznesu możesz nie obawiać się powyższej opinii - zapraszamy, aktualne procesy rekrutacyjne znajdują się na portalu pracuj.pl

Mam dosc

Mam dosc najezdzania na firme,z ktora jestem zwiazany juz 3 rok. Mozna miec pewne uwagi,nie zauwazylem zreszta,zeby na goworku ktos pial z zachwytu nad jakakokwiek firma,umówmy sie. Jedna wielka bzdura i urazona duma autora postu.Frustracja i niezadowolenie z życia wylewa się jezykiem nienawisci.Hejtujesz firmę i przy okazji pracownikow,a Twoich dawnych kolegów.Kto dal Tobie do tego prawo? Anonimowosc pod przykrywka kolejno zmienianych nikow?Dobrze,że Cb już tutaj nie ma,bo psulabys klimat i dobra atmosfere. Pracuje tutaj 3 rok i to,o czym piszesz to bujda.Nie zawsze jest idealnie,ale grubo przesadzasz.Idz się wyrzygaj gdzieś indziej.Na pewno aktualny Pracodawca jest z Ciebie zadowolony,po zakończeniu współpracy będziesz najezdzac tez na niego.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.?

kati
@Pytanie

w tej firmie nie ma okazji do posługiwania się angielskim, praca jest mało ambitna, a jaka praca taka płaca. nie polecam.

@kati

Dzień dobry, to zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Jeżeli w treści Twojej pracy będą zadania związane np. z obsługą Klientów zagranicznych, tłumaczeniem umów lub przygotowaniem specjalistycznej korespondencji spodziewaj się weryfikacji umiejętności w tym obszarze w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Jesteśmy zaskoczeni Twoją opinią, ze względu na fakt, iż całe DNA naszej firmy, oraz produkcja zlokalizowane są w Stanach Zjednoczonych. Nie brakuje nam okazji do rozmów w języku angielskim. Współpracujemy również z Klientami zagranicznymi. Zadań jest wiele, tak samo jak przestrzeni do własnych ambitnych inicjatyw i ich realizacji. Jeśli chodzi o zarobki w naszej firmie polityka płacowa jest bardzo przejrzysta (kompetencyjne opisy stanowisk oraz warunki płacowe uzależnione od posiadanych umiejętności, kompetencji oraz doświadczenia), natomiast gowork nie jest miejscem, gdzie będziemy o tym rozmawiać w szczegółach. Serdecznie pozdrawiamy

Najlepsze dla Najlepszych!

Cześć, A ja pracuje w firmie już 2lata i jestem bardzo zadowolona ???? Zespół jest zgrany, ostatnio było dużo zmian (na lepsze w mojej ocenie), pojawiło się dużo opcji na „bonusy” i wynagrodzenia teraz są naprawdę bardzo dobre dla tych którzy się starają. Kilka osób wypadło z załogi i teraz zapewne wylewają tutaj miedzy innymi swoje bóle, ale kilka takich dramatów odpadło, że całe szczęście ze już ich nie ma. Teraz jest super atmosfera, nikt pod nikim nie kopie dołków. W końcu jest fajnie i chce sie intensywnie działać ???? Mega mam satysfakcję z pracy z produktami które działają a nie tylko „pachną”. Mega! Nie muszę namawiać na żaden „shit”, tylko zajefajne produkty. Pozdrawiam wszystkich co wypadli z Zespołu; kontynuujcie wylewanie żali, skoro to Wam poprawia samopoczucie....mieliście widocznie za dobrze. Widzę jakie mamy tempo rozwoju i realnie jakie nowości wchodzą do sprzedaży... super! Słodziak nie Słodziak ????

Zasmucona

Jeśli ktoś ceni sobie dobrą atmosferę pracy, zgrany zespół i wsparcie przełożonych to w tej firmie tego nie znajdzie. Przełożeni wiecznie niezadowoleni, bez zaufania do pracowników. Dodatkowo forma w jakiej zlecają pracownikom zadania pozostawia wiele do życzenia. Jakoś dziwnie się tu pracowało, w gęstej atmosferze, bez opcji rozwoju i perspektyw. Czuć było stagnacje i skostniałość prowadzących te firmę. Pozostał niesmak a szkoda bo marki sympatyczne ;) pozdrowienia dla tych co dalej płyną na pokładzie ;)

@Zasmucona

Droga Zasmucona, Nam też jest bardzo przykro czytać takie opinie.Jestesmy zaskoczeni, że w taki sposób odebrałaś współpracę z nami. Nie mniej jednak każda opinia,nawet ta nie całkiem pozytywna pozwala nam stale korygować i rozwijać się w jak najbardziej profesjonalnym kierunku. Dziękujemy za feedback i życzymy wszystkiego pozytywnego.

Przedstawiciel

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Praca jak wszędzie na tym stanowisku do lekkich nie należy, natomiast kierownictwo musi się wiele nauczyć o zarządzaniu firma i pracownikami, a na samym wstępie polecam kurs z empatii i szacunku do drugiego człowieka. Firma to nie tylko Pan i Pani prezes. To głównie fajny i zgrany team, który zwolniliscie. Badz ludzie zostali doprowadzeni do sytuacji, w której sami odeszli. Ponad 16 osob odeszło w roku 2019 - to powinno dac do myślenia osobom rozważającym tam prace. Zdaje sobie sprawę z tego ze moja opinia zostanie zaraz usunięta bo tak działa struktura firmy, ale mam nadzieje ze uchronię chociaz jedna osobę przed praca tam.

@Przedstawiciel

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy świadomi, że każdy ma prawo do indywidualnych wyborów i najlepszych dla siebie decyzji - zarówno Pracownik jak i Pracodawca. W dobie popytu na najlepszych specjalistów i jednocześnie wartościowych pracowników nieprzemyślane zwalnianie teamu byłoby działaniem na szkodę dobrego interesu firmy, dlatego tym bardziej nie możemy zgodzić się całkowicie z powyższą opinią. Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na dodanie opinii i pozdrawiamy serdecznie.

Pracuje w Dziale Handlowym i jestem zadowolona,że mimo sytuacji na rynku firma działa prężnie,rozwija asortyment i portfel Klientów.Wiem od koleżanek w branży,że u nich eldorado już się skończyło. Wiadomo,że znajdą się hejterzy,ja nie mam na co narzekać,bo mam full roboty. Polecam

Przedstawiciel medyczny
@Pracownik

W obecnej sytuacji eldorado jest w każdej marce kosmetycznej - salony odrabiają straty. A jesli chodzi o pracę w tej firmie to jest o wiele więcej przyjaznych miejsc pracy niż Dermomedica.

@Przedstawiciel medyczny

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i że poświęcasz swój czas, żeby tutaj zajrzeć. Nie każdemu musi się u nas podobać. Szanujemy całą branżę beauty i trzymamy za nią kciuki #beautyrazem. Nie jest naszą intencją rywalizacja z kimkolwiek. Pozdrawiamy i życzymy udanego weekendu.

zniesmaczony_były_pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Generalnie panuje chaos informacyjny, osoby prowadzące firmę nie mają kompletnie pojęcia o zarządzaniu ludźmi, którzy traktowani są tu jak pionki a nie jak profesjonalni pracownicy, do których powinno się mieć zaufanie. Na każdym kroku pracownik ma poczycie kontroli. Obietnice i przyszłość jakie są malowane przed pracownikiem to mrzonki, wystarczy, że zawieje silniejszy wiatr i firma zwija żagle. Samo miejsce pracy pozostawia też wiele do życzenia, brak systematycznego serwisu sprzątającego, w obowiązkach pracowników jest wynoszenie śmieci :) (usunięte przez administratora) Nie ma też żadnej jogi, grillów w ogrodzie ani cytrym w kuchni, jak to firma maluje w jednym z komentarzy. Podsumowując jeśli szukasz rozwojowego miejsca pracy omijaj firmę Dermomedica szerokim łukiem, tu się nie rozwiniesz bo nie ma się od kogo uczyć.

@zniesmaczony_były_pracownik

Bardzo dziękujemy za opinię, choć nie ze wszystkim możemy się zgodzić,Twoje zdanie jest dla nas ważne. Nasza firma płynie dalej i nigdy nie zwinęła żagli. Zmieniamy kurs naszego rejsu - przed nami nowy rozdział i wzrost - organizacyjny, produktowy, biznesowy. Dziękujemy za współpracę i pozdrawiamy

Nie polecam pracy w tej firmie. Generalnie panuje chaos informacyjny, osoby prowadzące firmę nie mają kompletnie pojęcia o zarządzaniu ludźmi, którzy traktowani są tu jak pionki a nie jak profesjonalni pracownicy, do których powinno się mieć zaufanie. Na każdym kroku pracownik ma poczucie kontroli. Obietnice i przyszłość jakie są malowane przed pracownikiem to mrzonki, wystarczy, że zawieje silniejszy wiatr i firma zwija żagle. Samo miejsce pracy pozostawia też wiele do życzenia, brak systematycznego serwisu sprzątającego, w obowiązkach pracowników jest wynoszenie śmieci :) a w kuchni podłoga potrafi się lepić przez wiele tygodni. Podsumowując jeśli szukasz rozwojowego miejsca pracy omijaj firmę Dermomedica szerokim łukiem, tu się nie rozwiniesz bo nie ma się od kogo uczyć.

Barbarella
@:)

No to kiedy teraz kolejna zmiana nicku?:) Przecież wszyscy wiemy,kto to pisze. Pozdrowienia!

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Specjalista ds. Marketingu, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 24 lutego.

@Pytanie

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisku Specjalisty ds. marketingu i zapraszamy do aplikowania, jeżeli spełnia Pani wymogi określone w ofercie. Odpowiadając na Pani pytanie: jako firma wybieramy rozwiązania uszyte na miarę potrzeb naszych Pracowników. Wprowadziliśmy sprofilowaną, prywatną opiekę medyczną w kilku wariantach. W naszej ofercie rozwojowej oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z najlepszymi specjalistami z branży. Wszyscy nasi Pracownicy mogą liczyć na wartościowy welcome pack oraz preferencyjne zakupy naszych specjalistycznych kosmeceutyków. Zarząd firmy Dermomedica Cosmeceuticals celebruje urodziny Pracowników i organizuje wspólne wyjścia. Pracownicy dojeżdżający do nas w niestandardowych godzinach pracy biura mają zielone światło na rozpoczęcie pracy wcześniej. Dodatkowo pracownicy kreatywni (np. graficy) mają możliwość wyboru najlepszego sprzętu i oprogramowania dostosowanego do ich potrzeb. Wszelka aktywność, inicjatywa Pracowników i ich wpływ na rozwój firmy są i będą nadal nagradzane. Serdecznie zapraszamy do aplikowania:)

Czy Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Dzień dobry, Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pracowników i jeżeli istnieje taka potrzeba, wyrażamy chęć współpracy na mocy preferowanej formy zatrudnienia. Generalną, przyjętą zasadą od wielu lat jest to, iż oferujemy naszym Pracownikom umowę o pracę na pełen etat. To, co nas wyróżnia,to podpisanie umowy od razu po złożeniu oferty współpracy, po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/-y jedną z naszych ofert, zapraszamy do sekcji Kariera.

Aktualność

Za róże dziękuję, poproszę efekt WOW dla moich ust!

Luty to miesiąc sprzyjający pocałunkom, dlatego warto pomyśleć o pielęgnacji ust. Idealnie sprawdzi się Stem Cell 3D Lip Enhancer Dermaquest,  przeciwstarzeniowe serum powiększające usta z roślinnymi komórkami macierzystymi. Teraz całuj się przez cały rok!

Główne zalety serum to: powiększa i uwydatnia naturalny kształt ust, silnie nawilża, regeneruje oraz nadaje delikatny połysk, ponadto działa przeciwstarzeniowo poprzez stymulację komórek czerwieni wargowej. Dodatkowo serum intensyfikuje naturalny kolor ust, nadaje lekki połysk a przy tym jest to dermokosmetyk bez parabenów.

Czy udało nam się zachęcić Cię do pocałunków?

Merccedes, napisz proszę na czym polegał dokładnie lobbing w tej firmie. Czy naprawdę było aż tak źle? Myślałam aby wysłać tam cv na specjalistę ds. Obsługi klienta.

A pomyślałeś albo pomyślałaś, że to może wkradł się błąd. Nie miałam zamiaru używać słowa lobbing i z całym szacunkiem wiem co to znaczy. A takie dosłowne przytaczanie definicji jest całkiem nie na miejscu i uwierz mi potrafię korzystać z różnych źródeł informacji aby zdobyć wiedzę i nie potrzebuję Twoich nauk. A wracając do sedna chciałam się dowiedzieć tylko o tym jak traktowany jest w tej firmie pracownik.

Gringo
@7679

Mogę Tobie odpowiedzieć,jak jest traktowany pracownik.Pracuje tutaj już jakiś czas i mam porównanie,bo nie jest to moja pierwsza firma.Trafilam tutaj po wielu latach w korpo i to,co chce podkreślić,to właśnie atmosfera.Nie jesteś anonimowym pionkiem jak w międzynarodowym korpo,ludzie się w większości lubią,spotykają się także po pracy,bez przymusu i pseudointegracji na siłę. Nie spotkalam sie z sytuacja ze ktokolwiek kazal mi zostawac po godzinach,albo odmowil mi wsparcia,pomocy,urlopu.Szefostwo bardzo ok,bez uprzedzeń,fakt,są bardzo ambitni i wymagający,ale dla mnie to jest akurat zaleta,bo stałe się rozwijam.Firma na pewno jest prorodzinna,zatrudnia z chęcią rodziców,co w dzisiejszym świecie nie jest takie oczywiste.Caly czas powiększają się zespoły,jest możliwość awansu po jakimś czasie i.podwyzki również.Lubie ludzi z którymi pracuje, każdy z nich to nie jest osobą z przypadku,tylko specjalista lub ekspert z doświadczeniem na rynku. Jest to praca dla osób ambitnych,odważnych,elokwentnych,radzących sobie z wieloma zadaniami i ze stresem tez,bo masz go w kazdej pracy,w mniejszym lub wiekszym stopniu.Nie każdy sobie poradzi,a zwolennikom kawki i.plotek przez większość dnia odradzam.Nie to miejsce.

Karolina

Z firmą Dermomedica współpracowałam jako freelancer przy projekcie opakowań i szaty graficznej oraz całej identyfikacji wizualnej marki. Współpracę z Panią Pauliną wspominam jako jedną z przyjemniejszych w swojej karierze grafika. Zawsze konkretnie, feedback na czas, ogromne zaangażowanie i ludzkie podejście, co nie zdarza się zbyt często w świecie nastawionym głównie na zysk, a nie na drugiego człowieka. Odnosząc się do wcześniejszych komentarzy nikt nie oczekiwał ode mnie nic ponad to co było podmiotem naszej umowy, żadnych rzeczy ponad miarę, poza godzinami pracy. Pani Paulino - dziękuję za zaufanie, współpracę i przy okazji porady kosmetologiczne na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.