DERMOMEDICA Cosmeceuticals

Opinie o DERMOMEDICA Cosmeceuticals

Paulina

@justa pracujesz w DERMOMEDICA Cosmeceuticals? Jeżeli tak, to na jakim konkretnie stanowisku? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat swoich doświadczeń z DERMOMEDICA Cosmeceuticals? Jakie pozytywy znalazłeś w pracy?

arek

nooo przyjacielu jak będziesz takie ogólniki pisał to jestem gotowa pomyśleć że pracujesz u nich w dziale hr, doprecyzuj proszę w czym objawia się ten wspomniany przez ciebie wysoki poziom obsługi klienta,

justa

Firma stawia na wysoki poziom obsługi Klienta, konkretne zasady, konkretni ludzie.

Zostaw opinię o DERMOMEDICA Cosmeceuticals - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DERMOMEDICA Cosmeceuticals