Opinie o Dermomedica (Miami Labs Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Miami Labs Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Miami Labs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miami Labs Sp. z o.o. w Warszawa

Z firmą Dermomedica współpracowałam jako freelancer przy projekcie opakowań i szaty graficznej oraz całej identyfikacji wizualnej marki. Współpracę z Panią Pauliną wspominam jako jedną z przyjemniejszych w swojej karierze grafika. Zawsze konkretnie, feedback na czas, ogromne zaangażowanie i ludzkie podejście, co nie zdarza się zbyt często w świecie nastawionym głównie na zysk, a nie na drugiego człowieka. Odnosząc się do wcześniejszych komentarzy nikt nie oczekiwał ode mnie nic ponad to co było podmiotem naszej umowy, żadnych rzeczy ponad miarę, poza godzinami pracy. Pani Paulino - dziękuję za zaufanie, współpracę i przy okazji porady kosmetologiczne na najwyższym poziomie.

Marzena

Dlaczego rekrutujecie Przedstawicieli Handlowych - Szkoleniowców a nie oddzielnie Przedstawicieli i oddzielnie Szkoleniowców ?

@Marzena

Szanowna Pani Marzeno, Dziękujemy za spostrzegawczość. Rzeczywiście profil stanowiska handlowca w naszej firmie jest ewenementem na rynku beauty, w segmencie premium. Wszyscy nasi przedstawiciele handlowi posiadają wykształcenie kierunkowe w zakresie kosmetologii, są też cenionymi praktykami, którzy dzięki swojej profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu są uprawnieni do szkolenia naszych Klientów. Istnieje wiele branż, w których przedstawiciel handlowy nie jest szkoleniowcem i odwrotnie. Natomiast nasze podejście i rodzaj oraz jakość naszych kosmeceutyków nakłada na nas zobowiązanie dostarczenia Klientom najwyższej jakości oraz dzielenia się specjalistycznym know-how, stąd taka kompilacja wymaganych umiejętności. Mam nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Pani pytanie w wyczerpujący sposób.

Hejhej

Hej, już chyba widziałam wcześniej twój komentarz; identyczny. Sorry ale przynudzasz. klepiesz to samo. Jesteś bezrobotna czy co... Życie się nie układa ? Ja do nich aplikuje, ale bardzo trudno się dostać . Dzwoniła do mnie jakaś Pani z HR-u od nich i byłam w szoku ze maja kogoś od HR-u. Jak korpo. Wow! Żadna innna firma o podobnym profilu nie rozmawiała ze mną tak profesjonalnie. Twoje Bla bla bla mnie nie zniechęci. Pozdro dla Ciebie i niech Ci się życie ułoży! Wszystkiego dobrego!

@Hejhej

Niech Ci da to do myślenia dlaczego zamieściłam komentarz ponownie. Szok ze maja HR? Dziewczyno błagam, skąd Ty się urwałaś? Ta firma aspiruje do „korpo”, ale daleka droga przed nimi. I to ze zatrudnili kogoś do HR o niczym nie świadczy, na pewno nie o tym czy szanują ludzi. Powodzenia Tobie również życzę, a dodam ze każdej z osób które już tam nie pracują powodzi się o nieeeebo lepiej!

Nie mam zamiaru nikogo zniechęcać, portal został stworzony właśnie do tego aby dzielić się opiniami o pracodawcy. Zrobisz z tym co zechcesz. Swoją drogą, widać że masz dość dobre źródło informacji, dziwne że nikt jeszcze nie wkręcił Cię do pracy.

@pracownik - wydaje mi się, że żyjemy w wolnym kraju i nie ma przymusu/obowiązku pracy. Jeśli byłaś mobbingowana to wystarczyło zmienić pracę za porozumieniem stron ;). Najłatwiej jest obrażać firmę i właścicieli po fakcie! Najlepszy sposób uniknięcia mobbingu jest założenie własnej firmy i zarządzanie w taki sposób żeby nikt pod byle jakim Nickiem nie wypisywał głupot. Gwarantuje, że ile zatrudnisz ludzi tyle będziesz mieć opinii i to nie każda będzie pozytywna i pełna superlatywów a wręcz przeciwnie. Dzieje się tak dlatego, że to pracownik bardzo często chce sobie podporządkować wszystko pod siebie, Polacy są narodem roszczeniowym i za nic mają osiągnięcia innych. Odważny pracownik obecny czy były zawsze ma odwagę powiedzieć prawdę ale pod swoim imieniem i nazwiskiem i to najlepiej osobie zainteresowanej a nie na forum internetowym bo tak robią tylko nikczemni ludzie! Dla mnie firma DM jest godna polecenia a jej produkty i doradztwo personelu jest w 100% profesjonalne! Pozdrawiam,

Łukasz

Witam, widzę tutaj negatywne opinie. Z mojego doświadczenia mam całkowicie odmienne zdanie. Firmę DM cechuje pełen profesjonalizm oparty na partnerstwie jak i wspólnym rozwoju. Pracownicy jak i Szefowie są w pełni zaangażowani i oddani firmie jak i jej kontrahentom, cecha ta jest w dużym deficycie w dzisiejszym świecie handlu i kontaktach międzyludzkich. Nie miałem z tą firmą żadnych problemów a jak już coś się pojawiło to zawsze z Szefami można było wyjść na przeciw i pozytywnie wszystko załatwić. Naprawdę polecam!

Grafik

Rekrutacja konkretna jak nigdy przedtem.W sumie od przesłania cv przeszłam 3 etapy w 2 tygodnie.Jestem w pozytywnym szoku.Niezaleznie od decyzji finalnej polecam.

Próbka pracy w drugim etapie selekcji,ankieta.Na rozmowie pytania typowo branżowe,również krótkie zadania graficzne,kilka pytań odnośnie mojego stylu pracy,preferencji dot.formy zatrudnienia,oczekiwanych narzędzi pracy.Spotkanie z potencjalnym przełożonym,współpracownikiem z działu kreatywnego i HR.Zostalam potraktowana jak ekspert.

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Basia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Dermomedica. Od dłuższego czasu zamawiam tu kosmetyki do twarzy, mój absolutny faworyt to seria Azelaic. Produkty wysokiej jakości, rewelacyjnie poradziły sobie z moją problematyczną cerą. Miła obsługa i przede wszystkim terminowość w realizacji zleceń. Wszystkim gorąco polecam :).

Basia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Dermomedica. Już od dłuższego czasu zamawiam tu kosmetyki, mój absolutny hit to seria Azelaic - produkty rewelacyjnie uporały się z moją problematyczną cerą. Profesjonalna obsługa, terminowość w realizacji zleceń. Gorąco polecam :)

Paulina

@justa pracujesz w DERMOMEDICA Cosmeceuticals? Jeżeli tak, to na jakim konkretnie stanowisku? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat swoich doświadczeń z DERMOMEDICA Cosmeceuticals? Jakie pozytywy znalazłeś w pracy?

arek

nooo przyjacielu jak będziesz takie ogólniki pisał to jestem gotowa pomyśleć że pracujesz u nich w dziale hr, doprecyzuj proszę w czym objawia się ten wspomniany przez ciebie wysoki poziom obsługi klienta,

justa

Firma stawia na wysoki poziom obsługi Klienta, konkretne zasady, konkretni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Miami Labs Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Miami Labs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miami Labs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miami Labs Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miami Labs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miami Labs Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miami Labs Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.

Miami Labs Sp. z o.o.