Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

gosc

jak wszedzie trzeba pracowac, zmieniaja warunki, normalne, wszyscy zmieniaja, bo bez postepu nie pojdzie sie do przodu

kax

firma idzie do przodu i chyba nie wszystkim sie to podoba, a jak sie ktos nie moze odnalezc, to warto poprostu na spokojnie poszukac innej drogi

tomek

Dobrze, że ja nie trafiłem t przed decyzją przejśćia do pp. Nie wiem kto pisze te bzdury ale mają one naprawdę mało wspólnego z rzeczywisctością. Komuś się chyba nie powiodło i teraz sieje ferment

zse

Konkrety poproszę. Na czym polega ten brak szacuknu do ludzi. Ja w pp pracuję już dłuższy czas czego jak czego ale braku szacunku nie mogę im zarzucić. Do tego teraz dali podstawę co jak dla mnie jest niesłychanie ważńe,

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
zal

Kasuja pozytywne opinie i dlatego ten niby napływ pozytywów. Wszyscy nab rynku wiedza jak sie pracuje w pp i nikt nie poleca tej firmy bo tu sie nie szanuje ludzi. A obietnice to ich specjalnośc.

piko

w wielu dzialach handlowych tnie sie koszty, a tutaj sie rozwijaja i stawiaja na rozwoj, to im sie chwali

pol

na pewno jest nas wiecej niz 3 na cala polske, takie bajki to mozna tylko z rekawa sobie wyssac

polek
@pol

Szkoda tylko, zę niektórzy niepotrzebne zamieszanie wprowadzają. Ja w pp już jestem od dłuższego czasu i nigdy 3 ooby nie pracowały. Nie ma to jak frstracje wylewać niepotrzebnie!

kacper

dobry produkt w dobrej cenie, do tego fajne warunki pracy, zaczalem 2 miesiace temu i wydaje mi sie ze idzie mi coraz lepiej

HEHE

ciekawe tyle pozytywnych opini a na całą polskie maja 3 handlowców :):) tez mi wypas podstawa i samochód normalnie cos wyjątkowego podstawa za wykonana pracę normalnie nie możliwe hehehe

michu
@HEHE

jakich 3 handlowców? skąd ludzie bierzecie takie teksty? haha, dobre sobie :D z tego co wiem to jest sporo więcej tych ludzi, ale żyjcie sobie dalej w niewiedzy. podstawa to super pomysł na przyciągnięcie ludzi, którzy być może się nadają do tej pracy ale nie są przekonani do samej prowizji, więc to kolejny dobry pomysł ze strony pp.

Filip

Miłe zaskoczenie, sporo się naczytałem i nie wiedziałem jakie zdanie sobie wyrobić o PP. Teraz zamierzam złożyć tam papiery, świetne warunki.

lukas

z tego co wiem maja miec tez nizsza cene bazowa na 2015 rok, to dobrze, staja sie konkurencyjni, a handlowcom lepiej sie sprzedaje

Roger
@lukas

Niższa baza to tylko dodatkowe ułatwienie, razem z pakietem zmian praca stanie się przyjemniejsza i bardziej opłacalna. Każdy ma rodzinę i w jakiś sposób chce zapewnić jej godny byt.

sol
@lukas

No wiadomo ułatwienie wielkie, bo im coś tańsze tym łatwiej sie sprzedaje. Do tego wprowadznei podstawy moim zdaniem jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo teraz pracuje mi sie spokojniej

Tadek

Miło słyszeć że aż tak duże zmiany wprowadzają, tym bardziej że złożyłem już tam papiery. Ta oferta jest jedną z najlepszych na rynku.

ktoś

oprócz tych rzeczy które zostały wymienione doszły prowizje kwartalne i roczne za osiągnięcie konkretnych celów sprzedażowych. a podstawa cieszy też mnie,ale nie jest jakimś decydującym kryterium ;)

Arek
@ktoś

Te ekstra prowizje motywują dodatkowo, znacząco polepszyły się warunki i mobilizacja do większej pracy i wysiłku.

michu

mi się też podoba pomysł podstawy ale nic nie zmienia w moim stosunku do pracy, dalej liczę na prowizje ;) teraz już nie ma co narzekać na pp bo ostatni argument upadł.

No proszę weszły zmiany w PP i nikt nie hejtuje, widać nie mają już żadnych argumentów, a kto wie czy sami nie będą składać papierów by pracować w PP.

Damian

Moim zdaniem zmiany jakie ostatnio zaszły w PP likwidują wszystkie negatywne zarzuty które niektórzy zarzucali. Masz samochód i kartę premie kwartalne i roczne a na dodatek słynną podstawę. I co teraz powiedzą ci wszyscy odradzający pracy w PP.

migdał
@Damian

no dokładnie tak. wszystkie argumenty przestały mieć rację bytu. hm, czyli chodziło jak zwykle o kasę. a to,że dzięki pp się można rozwijać, bo są szkolenia, wsparcie itd, to już nikt nie pomyślał. spoko.

tom

Uważam, że danie podstawy jest bardzoj dobrym rozwiązaniem. Co prawda swoje wypracowuję ale dobrze wiedzieć, co na konto na pewno wpłynie

witek

a co jest jeszcze nowego oprocz podstawy i premii? zastanawiam sie co z samochodem , bo chyba sie duzo jezdzi prawda?

oleg
@witek

z tego co wiem, to jeszcze wprowadzili premie kwartalne i roczne, fajne rozwiazanie, motywujace

seb
@witek

No a czemu miałyby być inne? Mi odpowiada to, że warunki są jasne i czytelne i jak się chce pracować to naprawdę fajne pieniądze na konto wpływają

alka

dla starych i nowych, bo ja jestem od pewnego czasu i zmienily sie moje warunki i z tego co slysze nowi pracownicy tez maja miec, tak aby wszyscy byli traktowani jednakowo

olek

I tarych i nowych. Mi tam podstawa nigdy nie była potrzeba, bo sporo klientów mam ale muszę przyznać, że psychiczniej jest łątwiej ajak wiesz ile miesięcznie na pewno na konto wpłynie

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A