Opinie o Arcadis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Arcadis Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arcadis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcadis Sp. z o.o. w Warszawa

Drogowiec
Kandydat

Na jakie zarobki może liczyć starszy asystent drogowy? Czy firma pomaga w praktyce na budowie?

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania w Arcadis Sp. z o.o.?

Bruno Nowy wpis

Firma jest żałosna, milion szkolen jak bedzie Super, prezes lub dyrektor poklepie Cie po plecach a jak orzrsz w sobotę w nocy, to mowia Ci ze następnym razem zglos taka sytuację. Tzn dyrektor mysli ze jak daje Ci do do zrobienia w czwartek na pon to kiedy to zrobisz jak masz (usunięte przez administratora) w dokumentach ktore masz przeanalizować?

Aneta

Jak wygląda zatrudnienie na część etatu? Jak z zarobkami?

Koatr
@Aneta

St specjalista 12-14k brutto m-sc analogicznie czesc etatu.

Projektant Nowy wpis
@Koatr

Nie wiem gdzie, może w Warszawie w dziale Budynków (rynek prywatny, wszystko na wczoraj, nieprzyzwoite i nie rozliczane nadgodziny). W Infrastrukrurze nie wszyscy projektanci tyle mają, a Woda i Środowisko pod względem płac rywalizują o pracowników ze sklepami wielkopowierzchniowymi.

Drogowiec

Były pracownik Nowy wpis
@Drogowiec

Zależy w którym miescie. W biurach regionalnych (Kraków, Rzeszów) projektanci dostają tyle, co starsi asystenci w Warszawie - około 8k brutto. W biurze regionalnym asystent może liczyć na maks 5-6k brutto, dlatego rotacja wśród młodych pracowników jest bardzo duża.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Arcadis Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Construction Project Manager. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Karol

Macie home office ?

Czy w Arcadis Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Rekomendacja
@Pytanie

Tak, bony świąteczne jak najbardziej.

Zapytanie
Kandydat

W tej firmie można nauczyć się nowych i interesujących rzeczy. Ponadto są też ciekawe projekty do realizacji. Czy firma potrzebuje do pracy kogoś z doświadczeniem z zakresu środowiskowego?

Ola

@Ksenia a dużo osób dostaje podwyżki, często się to zdarza?

@Ola

Co roku w kwietniu jest ewaluacja i w zależności od Twoich wyników rozważana jest podwyżka. Ale generalnie tak, sporo.

Nie prawda.
@Ksenia

Ewaluacja nie ma na nic wpływu, a robiona jest jako sztuka dla sztuki.

Wieloletni pracownik.
@Ksenia

Tak, jest ewaluacja co roku. Niestety, nawet dla wyróżniających się pracowników podwyżki są symboliczne, w ostatnim czasie nie rekompensują nawet rocznej inflacji, więc w rzeczywistości można mówić o obniżce :) (np. pracownik zarabiający 5-6k brutto, dostaje 100 zł podwyżki i kilkaset zł jednorazowej nagrody rocznej). W Arcadis masz tyle ile wynegocjujesz sobie na początku, ewentualnie przy poważnym awansie (jak zrobisz uprawnienia budowlane lub doktorat). Jak poza tymi przypadkami chcesz coś znaczącego dostać, to musisz być wartościowym pracownikiem i złożyć wypowiedzenie. Dopiero wtedy coś trafia do kadry kierowniczej i tylko w ten sposób cokolwiek da się załatwić. Oczywiście Arcadis nie jest tutaj wyjątkowy, sytuacja jak w każdej typowej korpo.

pytanie

Czy to jest korpo ?

@pytanie

Arcadis jest firmą globalną, która zatrudnia ponad 27 000 pracowników na całym świecie, natomiast atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna ;)

Co jaki okres czasu w Arcadis Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

@Pytanie

O podwyżkę można się starać w zależności od stanowiska, stażu, zakresu obowiązków i realizacji wyznaczonych celów

anonimekkk

a zarobki w administracji??? ktoś coś może powiedzieć??

a
@anonimekkk

zależy od stanowiska , za moich czasów - a troche temu to było 2500-3000 na ręke, nie wiem jak jest teraz

michał

Przy próbnej umowie też są od razu benefity (Multisport, Medicover, dofinansowanie nauki angielskiego/ niemieckiego), oczywiście chodzi o umowę o pracę. Osoby przy innego rodzaju umowach (zlecenie, o dzieło) mają jedynie dofinansowanie nauki języka.

anonymous
@michał

a jakie są ceny pakietów?? jest multisport plus?? medicover jakiś rozszerzony czy drożyzna i podstawy??

@anonymous

Pracownik nic nie płaci za pakiety, bo idzie z zakładowego funduszu świadczeń. Jest multisport plus, jest medicover (w tym dodatkowo centrum damiana, gdzie prawie nie ma kolejek). Płatne są tylko dodatkowo pakiety dla rodziny i znajomych.

k.
@anonymous

ceny zależą od dochodu (od niego zależy kwota dofinansowania przez pracodawce), multisport- plus, lub karta sodexo - na kino, teatr, empik i decathlon, medicover szerszy pakiet ale nie najwyższy- wiadomo

Milik

Hej wszystkim :) Mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej w Arcadis. Jak wygląda? Czy rozmowa jest po polsku czy po angielsku? I czy ktoś ze słabym angielskim i stosunkowo krótkim doświadczeniem po studiach ma szanse na prace a co lepsze na szkolenie z angielskiego? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

@Milik

Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Sama rozmowa jest prowadzona przez kogoś z HRu i kierownika zespołu, do którego chcesz dołączyć. Rozmowa odbywa się po polsku, chyba że na danym stanowisku wymagana jest znajomość angielskiego, to wtedy angielski też jest sprawdzany (ale to raczej stanowiska kierownicze). Firma dofinansowuje angielski dla pracowników, zajęcia prowadzone są w biurze przez szkołę językową, na różnych poziomach - od podstawowego do bardziej zaawansowanych. Jak zaaplikujesz to zobaczysz, tutaj nikt Ci nie odpowie czy masz czy nie masz szans ;)

k.
@Milik

zależy do jakiego działu, zazwyczaj są 2 etapy- z osoba z hr ( raczej luźna atmosfera ) ,a następna z potencjalnym przełożonym , rozmowy sa także prowadzone po angielsku aby sprawdzić poziom kandydata

wrocław

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko w oddziale we Wrocławiu. Sam przebieg rekrutacji był bardzo długi i wymagał aż 3 rozmów. Po drugiej byłam zapewniona, że tą pracę najprawdopodobniej dostanę, konieczna jest tylko ostatnia rozmowa z przyszłą managerką, która miała być formalność. Podczas toczących się rozmów w Arcadisie dostałam ofertę pracy w innej firmie która odrzuciłam po zapewnieniach, że tak chętnie zostanę zatrudniona w Arcadisie. Koniec końców po trzecim etapie mi podziękowano. Osobiście nie polecam firmy, niepoważni ludzie.

marcy
@wrocław

Zgadzam się z opinią. Z tym, że w moim przypadku nawet nie pofatygowano się poinformować mnie że ktoś już jest na moje miejsce.

Halina
@wrocław

U mnie podobnie sytlacja wyglądała, najwidoczniej taką mają taktykę tylko nie wiem co przez to chcą osiągać?

klient firmy

wchodząc do firmy nie ma się wrażenia że to firma projektowa, stare biuro, brudne kanapy i wykładzina... jak w prlu. Trochę wstyd jak na tę branżę. Recepcja jak sprzed 30 lat.w salach konferencyjnych porysowane stoły i brudne ściany..... remont by się przydał, jednak wygląd też świadczy o firmie, mnie jako potencjalnego klienta troche odepchnęło

@klient firmy

Firma była już w tym czasie pod koniec okresu wynajmu, a biuro zdążyło się zużyć przez 5 lat użytkowania. Od sierpnia biuro zostało przeniesione do nowej lokalizacji przy Dworcu Zachodnim i wygląda o wiele lepiej :)

Przemysław
@Michał

Wizerunek firmy, to także siedziba, dlatego dobrze, że firma Arcadis zadbała o ten aspekt. Czy możesz napisać coś więcej o warunkach pracy w tej firmie? Jak wygląda kontakt między pracownikami i czy to duża firma, realizująca także większe projekty?

Aneta

@Joker A czy odbyłeś taki staż? Uważam, że mając za sobą odbycie praktyk czy stażu pracodawca bardzo chętnie zatrudnia nowych pracowników, gdyż taka osoba ma już pewne pojęcie o pracy. Chciałbyś rozpocząć pracę w Arcadis? Widziałam na ich stronie, że prowadzą aktualnie rekrutację https://www.arcadis.com/pl/polska/kariera/ Może w związku z tym już do nich aplikowałeś?

Joker

Czy Arcadis ma w zwyczaju zatrudniać osoby po odbyciu stażu?

Aneta

@Milik, jeśli będziesz miał informacje odnośnie Arcadis to podziel się nimi. Aktualnie widzę, że jest prowadzony nabór, podsyłam link do ofert https://www.arcadis.com/pl/polska/kariera/oferty-pracy/ Kto podzieli się jaka jest atmosfera między pracownikami? Polecacie?

@Aneta

Atmosfera na pewno zależy od konkretnego zespołu, pewnie czasami jest lepiej, czasami gorzej. W mojej części biura jest bardzo dobra :) Mamy osoby, które pracują w firmie już nawet ponad 20 lat, a niektórzy odchodzą do innej firmy np. po roku, ale generalnie ludzie się lubią, co jakiś czas mamy też imprezy lub wyjazdy integracyjne, które też w tym pomagają. Generalnie dobre jest to, że sama struktura jest dość płaska ("szary" pracownik > kierownik zespołu > dyrektor pionu > prezes), przez co nie ma jakichś dziwnych, rozbudowanych hierarchii czy zależności.

Aneta

@pracownik, czyli z tego co piszesz dodatkowe świadczenia dla pracowników są atrakcyjne. A czy mógłbyś napisać jaka panuje atmosfera w firmie? Jakie są zmiany, czy weekendy są wolne od pracy? Znalazłam stronę, gdzie aktualnie jest kilka propozycji pracy w ARCADIS w Warszawie. Podsyłam Wam link ze strona https://www.arcadis.com/pl/polska/kariera/oferty-pracy/

Zostaw merytoryczną opinię o Arcadis Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arcadis Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleje Jerozolimskie 142B