Euvic Services Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Euvic Services Sp. z o.o.

123 Nowy wpis

Nie polecam. Mimo zapewnień nikt nie skontaktował się aby podać wynik rekrutacji - Płock.

Gey Nowy wpis
@123

Im tylko chodziło o twoje cv. Mają to co chcieli, teraz mogą prezentować swoim klientom twoje cv a jak się klient zdecyduje na rozmowę z tobą to może zadzwonią do ciebie albo nie. Powiedzą że nie jesteś zainteresowany pracą dla ich klienta i jeszcze nagadają klientowi że powiedziałeś coś nieprzyjemnego na temat tego klienta. (usunięte przez administratora)

@Gey

Nie zrozumiałem sensu tego działania. Możesz je wyjaśnić skoro taką postawę sugerujesz? Przecież w ofercie dla specjalisty ds. obsługi klienta było jasno napisane, że przyznawane są premie, więc z czego mieliby je móc uzbierać gdyby klienta ostatecznie nie obsłużyli? Ciekawe jak średnio wychodzą

Więcej osób miało problem z feedbackiem? Myślę o jednej z ofert, która maja teraz wystawiona, chodzi o te dla biurowego z trybem hybrydowym. Nie wiecie czy nie oferują też opcji po prostu zdalnej? Musze poczekać? Rozmowy są na żywo czy to może od kandydata zależy?

Z jednej strony wprowadzenie odnośnie terminu szkolenia, szczegółowe informację przy rekrutacji. Z drugiej strony brak informacji o wyniku rekrutacji mimo zapewnienia. Płock - nie polecam.

Aktualność
Do wszystkich #theGoodPeople - Zanim zaczniecie wypatrywać pierwszej gwiazdki na niebie.

W tym szczególnym okresie pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia!

Szczęśliwych, spokojnych i przepełnionych radością Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w licznym gronie rodziny.

Kierujemy specjalne podziękowania do naszych klientów oraz partnerów za obdarowanie nas zaufaniem i podjęte współprace oraz naszego zespołu za zaangażowanie na rzecz EUVIC Services

Mamy nadzieję, że spełnią się wszystkie Wasze plany,
a Św. Mikołaj/Gwiazdka/Gwiazdor/Anioł/Dziadek Mróz/Dzieciątko dostarczą wymarzone prezenty.

#MerryChristmas #BestWishes
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euvic Services Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Poszukujemy pracowników fizycznych praca na magazynie- Zakro? Podziel się swoimi wrażeniami!

Aktualność
Zespół #euvicservices na #webconday2022. Jesteśmy na dorocznej konferencji dla klientów i partnerów WEBCON. Interesujące prezentacje dot. szeroko rozumianego rynku rozwiązań #bpm i przyszłości tych technologii połączone z konkretnymi scenariuszami wykorzystania platformy u klientów.
Nasi pierwsi klienci byli z nami wśród uczestników, a my mamy za cel pokazanie w przyszłym roku jednego z naszych wdrożeń na scenie.
Brawa dla całego zespołu Webcon za świetną organizację, dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas.
#digitalbusinesstransformation #bpms

Aktualność
Od wielu lat październik jest obchodzonym na całym świecie miesiącem świadomości raka piersi. Jako Grupa Euvic, pragniemy szerzyć świadomość tego, jak ważne są badania kontrolne. Wiedząc, że wczesne wykrycie raka piersi daje duże szanse na jego całkowite wyleczenie zachęcamy kobiety pracujące w EUVIC Services, a także bliskie naszych pracowników do regularnego badania.

W ramach obchodów Różowego Października przygotowaliśmy także szereg informacji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którym zależy na zdrowiu ich żon, sióstr, matek i innych kobiet ważnych w ich życiu. Będziemy o nich informować na bieżąco.
#RaczSięZbadać #RóżowyPaździernik #GrupaEuvic #goodpeople
Heweliusz

Nie wiem jak w Gliwicach, ale w biurze w Warszawie atmosfera beznadziejna. Wyścig szczurów i prezes, który buja w obłokach, ale kompetencji i umiejętności nie posiada. Z resztą położył wcześniej już jedną spółkę, więc to najlepsza laurka dla jego działań. Firemka mała i dobra dla kogoś, kto dopiero skończył studia i szuka swojej pierwszej pracy.

@Heweliusz

Dziękujemy za opinię. Na ten moment Euvic Services zatrudnia ponad 800 osób co plasuje nas w gronie raczej dużych, a nie małych firm. Szerokie portfolio klientów i projektów sprawia, że współpracujemy ze specjalistami na niemalże każdym etapie rozwoju kariery zawodowej – zarówno z osobami dopiero zaczynającymi, jak i ekspertami w swojej dziedzinie. Zapotrzebowanie na kompetencje jest dyktowane przede wszystkim aktualnymi wymaganiami projektowymi. W biurze w Warszawie obecnie pracuje stacjonarnie niewiele osób. Zdecydowana większość naszych pracowników korzysta z możliwości pracy zdalnej. Niezależnie od modelu pracy – stacjonarny czy zdalny - dbamy o nasze relacje i jakość współpracy. W sprawie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: praca@euvic.eu. Pozdrawiamy, Zespół Euvic Services Sp. z o.o.

Former Employee

EUVIC Services Sp. z o.o. nie posiada oddzialu w Gliwicach, tam sie znajduje tylko glowny EUVIC Sp. z o.o. Natomiast jesli chodzi o prace w ESV - jak wspomnial Heweliusz, firma dobra na start kariery (podlapac nieco doswiadczenia i wiedzy), na dluzsza mete nie ma co tam zapuszczac korzeni gdyz szansa na awans czy wyzsze zarobki sa walka z wiatrakami. (usunięte przez administratora) Gdzie w kazdej szanujacej sie firmie nadgodziny sa platne, tak tutaj o te platnosc trzeba walczyc gdyz nikt Ci sam nic za nie nie da. Firma posiada dwa systemy zarzadzania czasem pracy z czego jeden jest na zasadzie "bylem w pracy" i liczy tylko 8h(usunięte przez administratora) a drugi jest zwiazane z rozliczaniem projektow. (usunięte przez administratora) Work life balance - lepiej zapomnieć (co zresztą nawiązuje do kwestii nadgodzin). Ludzie za to są całkiem spoko (a przynajmniej część), łatwo można złapać z nimi kontakt i znajomości mogą się utrzymywać nawet po odejściu z firmy (co nie w każdej firmie ma miejsce). (usunięte przez administratora) To tyle, mam nadzieję że komuś pomoże ta opinia już byłego pracownika :)

@Former Employee

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na współpracę ze specjalistami na każdym etapie kariery zawodowej. Warunki zatrudnienia, a także możliwości rozwoju, są dopasowane do wymagań projektowych, stawek obowiązujących na danym stanowisku, kompetencji oraz oczekiwań pracownika i każdorazowo omawiane jeszcze przed podpisaniem umowy. Działamy transparentnie i tak przedstawiamy wszystkie aspekty współpracy z nami. Na ten moment zatrudniamy ponad 800 osób. Mimo tak dużej skali działania, dbamy o relacje z pracownikami a wartościami kluczowymi są dla nas wzajemny szacunek i atmosfera współpracy. W sprawie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: praca@euvic.eu. Pozdrawiamy, Zespół Euvic Services Sp. z o.o.

Magda

@Heweliusz a oprócz Warszawy i Gliwic gdzie jeszcze działają ?

Andriusza

Dlaczego nikt nie korzysta z tego forum pracowniczego? Dobrze się pracuje i nie ma potrzeby?

Zostaw merytoryczną opinię o Euvic Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euvic Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euvic Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Euvic Services Sp. z o.o.