Jarex

Opinie o Jarex

mmowa

jak to praca jako przedstqwiciel, to na epwno mają oni dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa plus premia za wyrobiony procent. Jedna rzecz mnie tylko dziwi - w listopadzie szukali przedstawicieli i teraz też szukają? Coś bardzo szybko, czy nie za szybko?

co to za firma elektryczna

Słowa kojarzące się z Jarex- dobry obiad Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie można negocjować Najbardziej podobało mi się w Jarex to że miałem do dyspozycji służbowe auto Najbardziej nie podobało mi się w Jarex brak stabilizacji

Zostaw opinię o Jarex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarex