Opinie o Jarosław Rzymski Jarex w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jarosław Rzymski Jarex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jarosław Rzymski Jarex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Rzymski Jarex w Warszawa

Jaka atmosfera panuje w firmie Jarosław Rzymski Jarex? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 22 stycznia. Czy jest rotacja?

Pixel Nowy wpis

Witam mam pytanie jak przebiega rekrutacja w firmie jarex? Polecacie ja jako operator koparki kl1 ? Jakie są maszyny nowe czy starsze ? Pozdro

kesor556 Nowy wpis

Nikomu nie polecam tej firmy ta firma to totalne (usunięte przez administratora) żle wypłacili pieniądze i godziny odcięli nigdy nie pracowałem w tak okropnej firmie, była taka sytuacja ze wywieźli nas na inny odcinek na którym pracowaliśmy od 7 do 22 a wpisali nam że pracowaliśmy od 7 do 18 także firma porażka nikomu nie polecam, pozdrawiam

Piotr Nowy wpis
@kesor556

Uf dziękuję za opinie aplikowalem do firmy oddzwonili Ale dzięki temu wpisowi wiem bo by mnie czekało a jaka jest atmosfera w pracy? Kto tam pracuje?

Apek

Jakie są obecnie warunki pracy oraz płatności w tej firmie kto tam pracuje jakie są relacje międzyludzkie?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Jarosław Rzymski Jarex? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KSIĘGOWY
Iwo

Mam inne zdanie, dla mnie to dobry pracodawca ale zawsze można zmienić pracę jeśli jest tak źle!

@Iwo

to otwórz oczy bardziej(usunięte przez administratora) polecam bo z takim przymkniętymi daleko nie zajdziesz/zajedziesz, za 3 tygodnie pracy 1,5 tysia to marnie, omijać szerokim łukiem w tej firmie nie szanuję się ludzi a prawda boli w oczy

Apek
@Iwo

Jak obecnie jest w tej firmie oddwonili bo aplikowalem o prace?

Kierownik
@Iwo

Zwykły (usunięte przez administratora) jak lubisz być niewolnikiem twoja sprawa...

@Iwo

A ja mam pytanie jaka jest pensja w pracy biurowej? Administracja, kadry czy cos takiego? Czy tam jest dobra atmosgera? Widzialam ogloszenie, poszukuja rekrutera i zadtanawiam sie czy aplikowac.

Kierownik Obecny

Większość pracowników z Ukrainy,Rosji,Białorusi i nawet z Gruzji którzy nie mają za co wrócić do domu bo szef leci im po pół roku z wypłatą.Dostają tylko jedzenie raz dziennie aby przeżyć,piją zimną mineralke w pracy przy -17 oczywiście cały dzień na dworze.Jak ktoś się upomni to grożą zwolnieniem albo ubliżają niedługo karma do was wróci degeneraci i zaczniecie człowieka szanować nie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kierownik

(usunięte przez administratora) Dna to się tylko nadaje pod trybunał!!!

Halina

@Iwo wspomniałeś, że dla Ciebie to dobry pracodawca. Chętnie więc poznam Twój punkt widzenia i to jak oceniasz poszczególne warunki pracy w Jarex. Czy mógłbyś się na ten temat wypowiedzieć? Swój wpis dodałeś już jakiś czas temu ale może jeszcze tu zajrzysz w najbliższym czasie i odpowiesz.

Krzysztof
@Halina

On płaci 16zł na godzinę i zatrudnia nie kumatych Ukraińców. Hańba!!!

@kris jak mam trochę zdrowia ?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jarosław Rzymski Jarex?

Kris

Nie spoko. Jak masz tylko trochę zdrowia.

Czy w Jarosław Rzymski Jarex panuje luźna atmosfera?

B@T3K

chyba sobie kpisz, jak dla mnie atmosfera w pracy między pracownikami dramat,między pracownik=operator a brygadzista to nawet nie opisuję mojej sytuacji,miedzy pracownik=operator a pracownik=fiz w przypadku pracownika ze wschodu UA oj ciężko,nic nie paniemaju nawet noabla po angielsku weź się denerwuj,użeraj,tłumacz jak dziecku nie porażka jeżeli chodzi o moje zdanie

Stefano

Może świadczy o tym, że brakuje faktycznych fachowców bo tacy którzy dużo się chwalą z reguły brakuje im umiejętności!

@Stefano

to znasz rodzaj tych osób co się chwalą a nie mają umiejętności jak rzesz mi przykro z tego powodu a u mnie jest zupełnie inna sytuacja osobo z biura pisząca ten post

Darek

Normalna praca jak to w budowlance, firma zbiera dobre opinie więc nie rozumiem tych narzekających osób.

Gumis

Ja pracuje juz kawalek i nienarzekam zalezy od budowy i kto ja prowadzi...pulawy bym omijal z daleka

Jerzy

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? łatwo komuś zaszkodzić.

B@T3K

Ta firma to jakaś porażka ośmielę się napisać, firma z Warszawy a z niej tylko inżynier może dwóch reszta to sami przyjezdni z tak zwanego bloku wschodniego, a także pracownicy z Ukrainy z którymi wiadomo jak się pracuje.Zauważyłem tutaj brak szacunku do ludzi, co mnie boli.17zł na rękę dla operatora, wypłata na konto reszta w kopercie pod stołem, obiady marne a warunki w jakich mieszkałem pod Łodzią dramtyczne.W 6 w jednym pokoju,piętrowe łóżka porażka.Odradzam WAM koledzy operatorzy pracę w tej firmie, maszyny ujdą w tłumie da się na nich pracować. Przeglądam oferty pracy i nadal szukają do pracy operatora i szukać będą bo ktoś kto ma rozum i oczy szeroko otwarte nie będzie pracował w takiej firmie jak ta.Nie polecam WAM !!!

mmowa

jak to praca jako przedstqwiciel, to na epwno mają oni dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa plus premia za wyrobiony procent. Jedna rzecz mnie tylko dziwi - w listopadzie szukali przedstawicieli i teraz też szukają? Coś bardzo szybko, czy nie za szybko?

co to za firma elektryczna

Słowa kojarzące się z Jarex- dobry obiad Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie można negocjować Najbardziej podobało mi się w Jarex to że miałem do dyspozycji służbowe auto Najbardziej nie podobało mi się w Jarex brak stabilizacji

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Rzymski Jarex - Warszawa

• Jak się pracuje w Jarosław Rzymski Jarex?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Rzymski Jarex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Rzymski Jarex?

Jarosław Rzymski Jarex
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Armii Krajowej 56 lok. 14
    05-075 Warszawa