Opinie o Jarosław Rzymski Jarex w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Jarosław Rzymski Jarex, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jarosław Rzymski Jarex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Rzymski Jarex w Warszawa

Kierownik Obecny

Większość pracowników z Ukrainy,Rosji,Białorusi i nawet z Gruzji którzy nie mają za co wrócić do domu bo szef leci im po pół roku z wypłatą.Dostają tylko jedzenie raz dziennie aby przeżyć,piją zimną mineralke w pracy przy -17 oczywiście cały dzień na dworze.Jak ktoś się upomni to grożą zwolnieniem albo ubliżają niedługo karma do was wróci degeneraci i zaczniecie człowieka szanować nie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iwo

Mam inne zdanie, dla mnie to dobry pracodawca ale zawsze można zmienić pracę jeśli jest tak źle!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Jarosław Rzymski Jarex?

Pixel Nowy wpis
Klient

Witam mam pytanie jak przebiega rekrutacja w firmie jarex? Polecacie ja jako operator koparki kl1 ? Jakie są maszyny nowe czy starsze ? Pozdro

Pytanie Nowy wpis

Czy w Jarosław Rzymski Jarex jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

kesor556

Nikomu nie polecam tej firmy ta firma to totalne (usunięte przez administratora) żle wypłacili pieniądze i godziny odcięli nigdy nie pracowałem w tak okropnej firmie, była taka sytuacja ze wywieźli nas na inny odcinek na którym pracowaliśmy od 7 do 22 a wpisali nam że pracowaliśmy od 7 do 18 także firma porażka nikomu nie polecam, pozdrawiam

Piotr Nowy wpis
@kesor556

Uf dziękuję za opinie aplikowalem do firmy oddzwonili Ale dzięki temu wpisowi wiem bo by mnie czekało a jaka jest atmosfera w pracy? Kto tam pracuje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jarosław Rzymski Jarex, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Apek
Klient

Jakie są obecnie warunki pracy oraz płatności w tej firmie kto tam pracuje jakie są relacje międzyludzkie?

Iwo

@Iwo

to otwórz oczy bardziej(usunięte przez administratora) polecam bo z takim przymkniętymi daleko nie zajdziesz/zajedziesz, za 3 tygodnie pracy 1,5 tysia to marnie, omijać szerokim łukiem w tej firmie nie szanuję się ludzi a prawda boli w oczy

Apek
@Iwo

Jak obecnie jest w tej firmie oddwonili bo aplikowalem o prace?

Kierownik
@Iwo

Zwykły (usunięte przez administratora) jak lubisz być niewolnikiem twoja sprawa...

Monika
@Iwo

A ja mam pytanie jaka jest pensja w pracy biurowej? Administracja, kadry czy cos takiego? Czy tam jest dobra atmosgera? Widzialam ogloszenie, poszukuja rekrutera i zadtanawiam sie czy aplikowac.

Czy pracownicy w Jarosław Rzymski Jarex dogadują się między sobą?

Kierownik Obecny

Kierownik

(usunięte przez administratora) Dna to się tylko nadaje pod trybunał!!!

Halina

@Iwo wspomniałeś, że dla Ciebie to dobry pracodawca. Chętnie więc poznam Twój punkt widzenia i to jak oceniasz poszczególne warunki pracy w Jarex. Czy mógłbyś się na ten temat wypowiedzieć? Swój wpis dodałeś już jakiś czas temu ale może jeszcze tu zajrzysz w najbliższym czasie i odpowiesz.

Krzysztof
@Halina

On płaci 16zł na godzinę i zatrudnia nie kumatych Ukraińców. Hańba!!!

Adam

@kris jak mam trochę zdrowia ?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jarosław Rzymski Jarex?

Kris
@Pytanie

Nie spoko. Jak masz tylko trochę zdrowia.

Czy w Jarosław Rzymski Jarex panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

chyba sobie kpisz, jak dla mnie atmosfera w pracy między pracownikami dramat,między pracownik=operator a brygadzista to nawet nie opisuję mojej sytuacji,miedzy pracownik=operator a pracownik=fiz w przypadku pracownika ze wschodu UA oj ciężko,nic nie paniemaju nawet noabla po angielsku weź się denerwuj,użeraj,tłumacz jak dziecku nie porażka jeżeli chodzi o moje zdanie

Stefano

Może świadczy o tym, że brakuje faktycznych fachowców bo tacy którzy dużo się chwalą z reguły brakuje im umiejętności!

@Stefano

to znasz rodzaj tych osób co się chwalą a nie mają umiejętności jak rzesz mi przykro z tego powodu a u mnie jest zupełnie inna sytuacja osobo z biura pisząca ten post

Darek

Normalna praca jak to w budowlance, firma zbiera dobre opinie więc nie rozumiem tych narzekających osób.

Gumis

Ja pracuje juz kawalek i nienarzekam zalezy od budowy i kto ja prowadzi...pulawy bym omijal z daleka

Jerzy

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? łatwo komuś zaszkodzić.

B@T3K

Ta firma to jakaś porażka ośmielę się napisać, firma z Warszawy a z niej tylko inżynier może dwóch reszta to sami przyjezdni z tak zwanego bloku wschodniego, a także pracownicy z Ukrainy z którymi wiadomo jak się pracuje.Zauważyłem tutaj brak szacunku do ludzi, co mnie boli.17zł na rękę dla operatora, wypłata na konto reszta w kopercie pod stołem, obiady marne a warunki w jakich mieszkałem pod Łodzią dramtyczne.W 6 w jednym pokoju,piętrowe łóżka porażka.Odradzam WAM koledzy operatorzy pracę w tej firmie, maszyny ujdą w tłumie da się na nich pracować. Przeglądam oferty pracy i nadal szukają do pracy operatora i szukać będą bo ktoś kto ma rozum i oczy szeroko otwarte nie będzie pracował w takiej firmie jak ta.Nie polecam WAM !!!

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Jarex? Czy firma zapewnia benefity?

mmowa

jak to praca jako przedstqwiciel, to na epwno mają oni dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa plus premia za wyrobiony procent. Jedna rzecz mnie tylko dziwi - w listopadzie szukali przedstawicieli i teraz też szukają? Coś bardzo szybko, czy nie za szybko?

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Rzymski Jarex - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jarosław Rzymski Jarex
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Armii Krajowej 56 lok. 14