Opinie o Opes Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Opes Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Opes Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opes Polska Sp. z o.o. w Kielce

Cześć, wiecie jak teraz wygląda sprawa z ubojem? Widziałem, że kiedyś pracownik pomocniczy był potrzebny, a ze nie mam doświadczenia to bym może zajrzał. Przyznam, że raczej na bieżąco z tymi tutaj komentarzami to nie jestem ale pisali właśnie coś o rotacjach jakichś. Do teraz to się jakoś ustabilizowało, że nie ma ofert na necie?

Mama

Mama wiesz co. Gdyby to ludzi nie bolało to by nie pisali. Tak myślę. Ja mam w ..... to wszystko ale czytam i widzę że jest bałagan a jak ktoś ma problem to nie ma z tym do kogo się udać. I dlatego piszą. Mamo z ciemnogrodu.

Mama Nowy wpis
@Mama

Macie kierownika prezeza dyrektrora czy (usunięte przez administratora) Wie kogo z nim porozmawiać a nie zasmiecac strone bo ktos siedzi na przerwie troche dluzej tempaki a nie ludzie tam pracuja skoro nie rozumieja do czego sluzy strna (usunięte przez administratora)

Goście Nowy wpis
@Mama

Mama masz rację. Za te łajzy z szynki powinni się wziąć. Pantoflarze majstrowe. Trzeba tu pisać bo majstrowi trzymasz palec w (usunięte przez administratora) i nic nie da jak się mu powie. Zresztą wie kto i co. Trochę dłużej tempaku się nie siedź tylko 20 minut. Jeżeli nie potrafisz odczytać na zegarku to licz 20 razy do sześć dziesięciu.

Pani X

Prawda takich czasów doczekaliśmy. Ludzie ręce sobie wyrywają przez 10 godzin dziennie. Charuja jak woły a zamiast słów Dziękujemy wam droga załogo za poświęcenie ludzie usłyszeli wy Barany. Ten pan chyba się nie nadaje na swoje stanowisko. Temu panu już dziękujemy.

Lukasz Nowy wpis
@Pani X

Jola przestan juz pisac takie glupoty

Nowy ład

Dzień dobry wszystkim pracownikom. Mi chodzi oto by te zmiany w zakładzie przyniosły poszanowanie ludzi , takie samo traktowanie wszystkich. Temat był już wiele razy poruszany. Niech majster i brygadziści pozwalają wszystkim robić dodatkowe pauzy na fajkę a nie tylko lizusom majstrowym. My też chętnie zapalimy między pauzami. Druga rzecz też dotyczy pauz . Czemu zmiennicy mogą siedzieć sobie na pauzach po 40-50 minut skoro pauza jest dla wszystkich 20 minut. Ciekawe czy nawy ład a wszystko po staremu czy zaczną ludzi traktować jednakowo. Łajka tego zmienić nie umiał dlatego mamy nadzieję że się za to weźmiecie.

Czy po rozmowie w Opes Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mama

Dobrze Że się tego szkodnika pozbyli bo dużo ludzi się przez niego zwolniło. Narobił szkód tyle że nie udźwignie tego bagażu

Dobra Zmiana

W piątek w grabkowie się takie dobre wieści rozległy że brygadziści nawet tryskali humorem i prawie skakali z radości. Co tam sie o trzynastej stało. Co taką radość w załogę tknęło. Może zgłosić ten dzień kaczce i maliniakowi żeby święto narodowe zrobili. No może chociaż dla rzeźników. J

Nadzieja

Pracuję też tam i szczerze mówiąc nie sądziłam że doczekam tak pięknych czasów że łajka zniknie. Obym tego kogoś już nigdy w życiu nie musiała oglądać. Współczuję tym co muszą go na codzień widzieć i znosić. Takich jak on nawet ludźmi się nie da nazwać.

Przyszły czasy na ...asy!!!

To dziś cyrk mieliśmy . Łajka na bruk. Wreszcie !!!! Chyba samego Jarka okradł bo ludzi już nie miał jak. Do noża nieroba razem z tym siwym kapusiem. Pozdrawiam wielbiciel.

Omen
@Przyszły czasy na ...asy!!!

Ta firma zaczyna się kończyć pierwszy rozdział był już dawno jak zmienili nazwę z Jar...

Goście
@Omen

Oby oni wszyscy nie skończyli czasem w spokojnym miejscu , gdzie przez parę lat będą mieli czas na rozmyślania. Ten wasz z Krotoszyna też.

Mama
@Przyszły czasy na ...asy!!!

A się jeszcze wszyscy zdziwicie....za 3 miesiące zobaczycie lajke na chali w niebieskim czepku ???? A siwy na bruk... fakt

Będzie lipa.

Też się muszę dorzucić do tematu zwolnionego BACY . Miejmy tylko nadzieję że go do Gobarto nie przyjmą. Trzeba będzie innej roboty szukać bo z tym krwiopijcą się pracować nie da , ba nawet porozmawiać z nerwusem się nie da. Ludzie pouciekali od niego i teraz by mieli znowu z nim się męczyć. Nigdy w życiu.

damian

Jeden wielki cyrk uciekajcie stąd

Leszek
@damian

Aż taka tragedia? :D Co tam się dzieje takiego? Opowiesz coś więcej?

Łuska...

Hejo ludzie podajcie mi proszę nr telefonu do kadr Opes.

Lodziarz

Haha ja się zarejestruje a ty będziesz wiedział kim jestem

Inteligent

Dziś była w pracy niezła komedia. Pewien " inteligentny Baran" wyzwał pracowników od Baranów. Taki z niego inteligent. Brawo ty. :)

Kurka Powiadasz

W warunkach jakich pracujemy powinien być Ciepły posiłek regeneracyjny. No i jest dwa razy w tygodniu tłusta kura i trzy razy na pół zamrożona kiełbasa lub salceson w plasterkach. Drugi tydzień zmiana 3 razy tłusta kurka a 2 razy mrożona kiełbasa. No i jeszcze jedno Potrafią wysłać ludzi na pauzę która ma 10 minut . Stołówka jest tak daleko od hali że idziesz 4 minuty w jedną stronę z myciem. Pozostaje Ci 2 minuty na stołówce. W te dwie minuty masz się najeść i napić. Powodzenia. Co napewno jest ciepłe w tym zakładzie to plecy i du..a cały dzień od ciężkiej roboty.

Eeerrrrhhjh
@Kurka Powiadasz

Tak ta przerwa 10 min to naprawdę jakiś żart

Dobre słowo

Dajcie już spokój z tym jedzeniem na stołówce w grobkowo ciągle to samo kurczak jakąś mielonka i czasami kaszanka nic innego nie idzie kupić?

Stary wyjadacz
@Dobre słowo

Kurczaczek palce lizać zapraszamy wszystkich godziny otwarcia od 7.00 do 15

Będzie Lepiej

Sprawdziliśmy dzisiaj czy ludzie piszą prawdę i co. No i prawda. Na pauzie 20 minutowej mysz był od 12.10 do 13 .00. Topór 12.15 do 13. No i jeszcze jeden gość jest na podium jako trzeci 12.25 do 13. Może i my niedługo dostaniemy takie premie. Pozdrowienia dla majstra może pomyśli o zmianach. Chętnie coś zjem i zapalę dwa a nie jednego i to biegiem.

Byłem tam

Pracowałem tam i jedno wam powiem. Dopóki nie wymienią majstra i brygadzistów to będzie tam zawsze taki s..f i brak jakiegokolwiek zarządzania Pozdrowienia dla wytrwałych.

Zegarmistrz

Dobre dobre ale taka jest prawda. Majstrowi K kupimy na imieniny zegarek bo ten co ma widocznie różnie na różnych odlicza czas hahahaha . Ci z Gobarto jakoś umieją z ludźmi żyć i pauzy podzielić dobrze a ci nasi jacyś dziwni. Spieszą się ścigają który prędzej pozmienia i który dłużej przesiedzi czy przeleży na szatni.

ToporNaMysz

Jak bumerang wraca temat przerw i zmienników na rozbiorze. Wakacje się zaczęły więc ludzi mniej. Roboty opór . Nie ma kiedy wyskoczyć do toalety. Ale święte krowy z szynki znowu dały popis. Naturalnie majster i brygadziści udawaja że nic nie widzą. Panowie Ci zresztą wciąż ci sami zaczęli pauzę o 12.10. a wrzucili o 13.00 i to jest ok. Gdyby pracownik wrzucił z pauzy parę minut później to afera ale panowie z Ops czemu nie 50 minut i wszystko gra. Brawo majster za sprawiedliwe traktowanie swoich ludzi Brawo.

Właśnie dzisiaj 20 a tu (usunięte przez administratora) Olewają nas

Zostaw merytoryczną opinię o Opes Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Opes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Opes Polska Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wróbla 9 lok. 6
    25-661 Kielce