Opinie o usługach flixbus.pl - FlixMobility GmbH w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy FLIXBUS POLSKA SP Z O O, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FLIXBUS POLSKA SP Z O O o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLIXBUS POLSKA SP Z O O w Warszawa

Pasażerka

Szanowny Flixbusie... Weź się za (usunięte przez administratora) kierowcom z GMF... Busy jada spóźnione, a kierowcy chodzą do knajp po drodze. Trasa Wrocław-Berlin. Słyszałam jak jeden drugiemu tłumaczył, jak mają korzystać z darmowych obiadów na trasie. Chora sytuacja ja place za bilety!!! PS. Słyszałam imię Michał. Jeśli to pomoże to proszę to sprawdzić. 31.07.2019 kurs 7:00 1361

michal

czy moze ktos odpowiedziec ile zarabia kierowca autobusu we flixbusie .

Tomek

Czy obecnie Flixbus potrzebuje kierowców na Polskę ? Ogłoszeń nie widać ale może ktoś coś?

Kamil

Praca jak to w start up'ie - bardzo dużo się dzieje, są super fajni ludzie i w dodatku młodzi. Pracuje tu od roku i wiem, że zostanę dłużej. Pod kątem rozwoju zawodowego jest to miejsce na pewno dla osób, które chcą się rozwijać i prowadzić własne projekty - jeśli ktoś chce się obijać to raczej się tu nie odnajdzie. Firma daje dużo możliwości rozwoju (szkolenia, program mentoringowy) i jest też możliwość przeniesienia sie do pracy do innego oddziału firmy.

Izabela
@Pasażerka

Opinie Klientów danej firmy również sobie tu bardzo sobie tu cenimy, ponieważ wnoszą wiele istotnych informacji. Myślę jednak, iż tego typu problem warto byłoby zgłosić bezpośrednio do jakiegoś Przedstawiciela firmy FLIXBUS POLSKA. Myślałaś może o tym? Jeśli jeszcze nie, to podaję Ci stronę, na której znajdziesz główny kontakt do firmy: https://www.flixbus.pl/uslugi/kontakt

@Izabela

Zgłosiłam to do Flixbusa. Dziękuję

@Pasażerka

Bo kierowcy mają ograniczenia prędkości i limity prędkości a ci w biurach nie więc kierowcy którzy się spóźniają jeżdżą wolniej niż zakładają to ci w biurach. (oczywiście nie wszyscy kierowcy tak robią bo są tacy co gnają na złamanie karku i stratę prawka). Kierowcy chodza do knajp po drodze bo co mają robić jak musza przerwę wykręcić po pewnym czasie prowadzenia pojazdu? Na ciebie patrzeć przez 45 minut? (usunięte przez administratora) lecą do knajpy na jedzenie bo tez są ludźmi i jeść musza żołądki mają a że czasu nie ma poza pracą bo jak wróci do domu to często nawet dobrze się nie wyśpi a już musi do roboty wracać z powrotem.

@NIK

Widzę, że wiesz nieco o pracy kierowcy, czy byłeś lub jesteś pracownikiem FLIXBUS POLSKA? Chciałabym się dowiedzieć, jakie jest Twoje zdanie o tym pracodawcy. Czy zatrudnione osoby mogą korzystać ze zniżek pracowniczych, bądź też otrzymują inne benefity?

Anka
@Dorota

Pewne jest, że rozkłady jazdy są wyjęte z kosmosu, aby przyjechać na czas kierowca musi ścigać się z osobówkami na trasie, wszystko fajnie, do czasu, jak będzie poważny wypadek to taki pirat drogowy dostanie wyrok za zabójstwo bo inaczej nie mozna tego nazwać jak autobusem którym można jeździć o ile pamietam (pewien kierowca mi mówił kiedyś) 70 km na godzinę i nie szybciej a taki pędzi (sprawdzone na smartfonowej aplikacji z gps) 100 km na godzinę? Pirat drogowy, potencjalny zabójca, wystarczy małe dziecko albo jakas sarna wybiegnie z lasu i katastrofa gotowa. Stary kierowca na moje pytanie, dlaczego tak nagminnie łamią przepisy zwłaszcza te związane z prędkością, odpowiedział, że to flixbus takie rozkłady wymyśla, tak mało dczasu na przejazd ustala, a jak jeżdżą wolniej, to pasażerowie skargi piszą że się spóźniają kierowcy.

Miro

Donosicielka

Lucky Driver
@Pasażerka

Kierowca musi zjeść obiad na trasie w knajpie ,przecież z kanapką w jednej ręce a kawą w 2 nie będzie prowadził -zastanów się człowieku co piszesz .Nie wspomnę o toalecie i chwili rozprostowania kości i przewietrzenia głowy.To że płacisz to twoja sprawa możesz jechać swoim autem jak cie stać i nie trzeba się mazać jak rozkapryszone dziecko! A co do opóźnień to do planistów rozkładu miej pretensje nie do Panów kierowców .

Jimi
@Pasażerka

Konfidentka.. Boli, że zjedzą obiad za free? Co za... Najwidoczniej jeszcze za mało placi za bilety żeby kierowcy mogli swobodnie zarabiać na te obiady

Driver
@Anka

Autokar może jechać maksymalnie 100km/h. Takie są przepisy. Te 70km/h to jakaś bzdura. Podróż trwałaby w nieskończoność.

John
@Pasażerka

Kierowcy nieuprzejmi agresywni Na moje oko naćpani Płacimy za bilety kasę a traktują nas jak śmieci żadnej wiedzy kierowcy nie mają żeby pomóc pasażerowi PORAŻKA Ostatni raz takim transportem jechałem

Driver uk Nowy wpis
@Driver

Heh może gadala z angielskim kierowca bo tam limit do 70 tylko mil :)

Piotr Nowy wpis
Klient

Flixbus Firma krzak! Jeśli zostawicie jakąś rzecz w ich autokarze to jak kamień w wodę przypadnie...! Zero kontaktu i nikt nic nie wie! Nie ma biura ...nie ma nic...formularz online...A pani z centrali ani dyspozytor nie mają numeru do kierowcy...kabaret! Chyba kontaktują się przez gołębie....

Mike Nowy wpis
Klient

Dramat. 1h 40min spóźnienia Zakopane -Kraków. Arogancka odpowiedź na reklamację:"Zaleca się więc, aby w przyszłości planować przesiadki lub prywatne spotkania z uwzględnieniem możliwych w transporcie opóźnień." Jadąc flixbusem muszę przyjąć 1h opóźnienia. Tragedia!!!!! (usunięte przez administratora) i kilometr mułu

Jarosław Nowy wpis

Hej, wiecie może jak to wygląda ze zwrotami biletów z flixbus.pl? Zmieniły się plany.... Co w takim przypadku? Można dokonać zwrotu przez stronę, czy w jaki sposób? Zwrócą całą kwotę? Ktoś ma doświadczenia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FLIXBUS POLSKA SP Z O O, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Junior Business Analyst? Podziel się swoimi wrażeniami!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy firma FLIXBUS POLSKA SP Z O O kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Szofer

Nie dziwcie się ,nigdy w GMF-ie nie bylo zgrania ,kazdy sobie ,jeden do drugiego wilkiem ,katastrofa.

Urszula
@Szofer

Cześć, domyślam się, że piszesz jako pracownik Flixbusa. I wygląda na to, że nieszczególnie jesteś zadowolony z zatrudnienia w tej firmie. Daj znać, co Twoim zdaniem powinno się zmienić, żeby w firmie dobrze się pracowało. Jak oceniasz atmosferę?

Frugo
Kandydat

Powiedzcie proszę czy polecacie pracę w biurze flixbus na Fabrycznej. Jak atmosfera, ludzie, wrażenia itd. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź!

Wszystkowiedząca
@Frugo

W czasach przedpandemicznych pracowało się całkiem fajnie. Ludzie mili. Niestety z każdym kolejnym miesiącem pandemii było coraz mniej ciekawie m.in. ze względu na brak zajęcia, obniżane czasowo wynagrodzenie. Jedyną nadzieją jest brak pandemii przez co pojawi się większa ilość pracy. Aczkolwiek sporo fajnych osób przez atmosferę oraz inne działania firmy w ostatnim czasie z firmy odeszło.

Elżbieta
@Wszystkowiedząca

Hej, i jak sytuacja wygląda obecnie? Większość obostrzeń zostaje zniesiona i można podejrzewać, że powoli żegnamy się z pandemią. Czy w związku z tym jest szansa, że we Flixbusie wszystko wróci do tego jak było wcześniej? Lub może już wróciło? Napiszesz jakiś update?

Czy zdarzają się nadgodziny w FLIXBUS POLSKA SP Z O O?

tapanna_nowatu

Witam. Jestem zainteresowana pewną ofertą pracy (w biurze na powiślu) i chciała bym się dowiedzieć jaka jest atmosfera, jacy ludzie, czy pomocni, życzliwi, jaki klimat panuje w firmie, jacy są szefowie, jakie warunki Flixbus oferuje i jak to się ma do rzeczywistości

Seb
@tapanna_nowatu

W biurze? Bez podstawowej znajomosci ortografii?

gosciu
@tapanna_nowatu

Atmosfera jest ok, ludzie mili i pomocni. Wszystko zależy od działu. Warunki są takie jakie sobie wynegocjujesz na początku. :)

@gosciu

@gosciu Nie ma ustalonej minimalnej kwoty, którą FLIXBUS oferuje wszystkim nowym kandydatom? Ty jesteś zadowolony z warunków, które udało Ci się wynegocjować?

gosciu
@Dorota

Jestem zadowolony. Nie ma. Możesz powiedzieć na rozmowie ile chcesz i jak "wpasujesz" się w wizje to się dostaniesz.

@Seb

A mapę europy znasz od podszewki? Ile litrów na sto kilometrów spala Irizar rocznik 2018 podwyższony pokład z toaletą? Jaką pojemność ma pojemnik do AdBlue w tym autobusie? Nie wiesz? To jak chcesz tam pracować.

michal

czy moze ktos odpowiedziec ile zarabia kierowca autobusu we flixbusie .

nik
 Problem
@michal

Jak sobie wyjeździsz i ustalisz stawkę z firmą u której masz umowę albo na gębę jeździsz tyle zarobisz. Każdy Janusz płaci inaczej. Flixbus ciebie nie zatrudni jeśli o to ci chodzi chyba że na stanowisku innym niz kierowca np. obsługi klienta w Berlinie.

do michal
@nik

I w czym masz kolego problem, że ci prawdę napisali? Flixbus sam z siebie nie zatrudnia kierowców więc nie pytaj ile placi flixbus kierowcom, bo nie płaci Flixbus kierowcom bo ich nie zatrudnia. Kierowców zatrudniają podwykonawcy a tam ile sobie ugrasz czy tam na czarno czy na umowę ukroisz tyle zarobisz.

Nao

Nikomu nie bedzie chcialo sie tam podrozowac a tymbardziej pracowac zanim nie posprzataja toalet i nie doprowadza ich do porzadku - okropne

jacek
@Nao

Toalety zazwyczaj zastajemy takie jakie poprzedni użytkownik po sobie zostawił,ludzie naprawdę są dziwni

@Nao

Przecież to wy pasażerowie je tak brudzicie. Same się nie zanieczyszczają. Jedne moge zrozumieć, kierowca pędzi na złamanie karku olewając totalnie przepisy ruchu drogowego i ograniczenia prędkości więc może trochę huśtać wiec zasikanie może być nietrudne podczas takich wyścigów szaleńczych, ale żeby kał leżał poza klozetem... :/ szacunek dla cyrkowców

Moro

Ile zarabia się jako kierowca. Chcę przejść z MZA

Janusz
@Moro

Z informacji, które w wątku podała @Monika wynika, iż firma FLIXBUS POLSKA nie zatrudnia kierowców, a jedynie współpracuje z lokalnymi przewoźnikami, którzy zatrudniają osoby na tym właśnie stanowisku. Planowałeś zatrudnienie u tego pracodawcy? Jeżeli tak to mógłbyś napisać, dlaczego akurat tu?

Pan Witek z Atlantydy
@Moro

A czy Ty pracujesz w ZTM -ie ??? Chyba nie bo ZTM tylko zleca przewozy. To samo jest z FLIKSEM oni tylko zlecają przewozy a wykonują je prywatne firmy i tam trzeba szukać pracy i infomo zarobkach. Więc z tego co widzę to pracujesz chyba kilka miesięcy maks skoro nie wiesz takich podstawowych informacji.

@Pan Witek z Atlantydy

Nie rozumiem, dlaczego zareagowałeś w taki sposób. Przecież @Moro tylko kulturalnie zapytał o zarobki, nic więcej. Widzę jednak, że możesz sporo wiedzieć. Jak wobec tego określiłbyś FLIXBUSA jako pracodawcę? Jestem ciekawa.

@Moro

Jeśli siedziałeś tam długo to siedz dalej nie ma sensu rezygnować z dobrej roboty.

Tomek

Ciągle są braki.

wojtek16435
@Tomek

a gdzie można składać CV odnośnie pracy na stanowisku kierowcy

Małgorzata
@.

Brakuje chętnych kierowców? Znasz może powody, dlaczego potencjalni pracownicy nie aplikują do pracy w firmie FLIXBUS? A może aplikują, tylko nie spełniają wymagań, których wymaga pracodawca? Przybliż nam, jak wygląda ta sytuacja.

Monika
@Tomek

Firma nie zatrudnia kierowców. Nasz model polega na tym, że współpracujemy z lokalnymi przewoźnikami, to oni zatrudniają kierowców.

Sebastian
@Monika

A jeśli posiadam własny autokar Scania Irizar i8, to mogę dla was jeździć? Ile płacicie za każdy km? Oczywiście nie pozwolę na to, by auto za 2 miliony zł codziennie jeździło trasa A18 z Niemiec do Polski.

@Tomek

Flixbus nie potrzebuje kierowców bo flixbus nie ma kierowców i nie zatrudnia ich.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FLIXBUS POLSKA SP Z O O?

@Pytanie

atmosfera jest przyjazna, sporo młodych ludzi, ładne/zadbane biuro, dużo jest integracji i wspólnych wyjść

??????
@1856

z tego wszystkiego prawdą było tylko przyjazne biuro i sporo młodych ludzi. integracji prawie w ogóle nie było, przyjazna atmosfera to fikcja, typowe korpo podejście

karampuk
@1856

sporo młodych ludzi - czyli dyskryminacja ze względu na wiek? lat 1990-2000 to był niz demograficzny, czyli powinno ich byc relatywnie mniej

@Pytanie

Jeśli Zoo to pewnie nieciekawie bo albo w akwarium cię posadzą albo za kratkami :D

Loki

Witam Czy może mi ktoś odp. system pracy 4/2 na autobusie liniowym na czym polega ? Chodzi mi głównie o to czy codziennie zjazd do domu ?

@Loki

MOże być albo i nie. Może to szyfr że jest trasa długa na dwie podwójne obsady ;) Ale to wiadomo ślązak z pomożaninem się nie dogada bo to inne szyfry :D

Arczi56

Obecnie poszukuję nowej pracy czy mam szansę na przyjęcie jeśli nie posiadam doświadczenia w prowadzeniu autokarów .Z góry Bardzo dziękuję

@Arczi56

Zależy od pracodawcy który cię zatrudnia i który jeździ pod marką Flixbus też albo tylko. Bez doświadczenia nie powinien bo sam flixbus wymaga minimum rocznego doświadczenia za sterami żaglowca. Ale Janusz może coś wykombinować i cię bez puści kto tam wie, dziś po Januszach wszystkiego można się spodziewać. Sklepy siłownie i inne przybytki próżności tez niby maja być pozamykane bo jest lockdown a sa pootwierane.

Kamil

Sebadtian
@Kamil

Ja pracuje w Niemczech w komunikacji miejskiej. Śpię codziennie we własnym łóżku, a nie w hotelach, pracuje od 11:00 do 21:00 i 1900€ netto mam.

beny
@Sebadtian

podasz więcej informacji

Paulo
@Sebadtian

1900 € - czynsz - życie i(usunięte przez administratora)zostaje , życie jak w PL

ja

kolejna firma ktora wykorzystuje naiwnych polaczkow

SK

Trochę słabo, rzeczywiście trochę udawania i fałszywych uśmiechów i obietnic - mocno korporacyjny klimacik. (usunięte przez administratora) Płacą kiepsko,(usunięte przez administratora) Decyzyjności bardzo mało, centrala nie nadąża za polskim teamem, co akurat dobrze świadczy o polskim oddziale. Rotacja sporawa, myślę, że się utrzyma, bo - powtarzam - kasa nie powala.

@SK

Ale trzeba zaznaczyć, że powodów rotacji może być naprawdę wiele - niekoniecznie musi ona wynikać z - Twoim zdaniem - zbyt niskich zarobków. Ale do rzeczy - jestem ciekawa, czy FLIXBUS chętnie podchodzi do zatrudniania studentów. Wiesz coś na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Franz

P 24 Gdańsk Berlin przestaje jezdzić od 4 listopada dlaczego taka fajna linia przestaje istnieć ,bilety odwołano mi .Przykro

Zostaw merytoryczną opinię o FLIXBUS POLSKA SP Z O O - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FLIXBUS POLSKA SP Z O O