Abis Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 15 ocen.

Abis Sp. z o.o.
3 15

Opinie o Abis Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abis Sp. z o.o.

Marzena

Dawno nie pisaliście nowych komentarzy na temat pracy w Abis. Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby podzielić się swoim zdaniem na temat tego pracodawcy? Na stronie internetowej firmy w zakładce "Kariera", można znaleźć wiele interesujących ofert pracy - czy ktoś już aplikował?

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Abis Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ania

Nie polecam, (usunięte przez administratora) Ogłoszenie nieadekwatne do obowiązków i oczekiwań, które są opisywane podczas rozmowy wstępnej. Szkoda czasu i nerwów. Straciłam dużo cennego czasu.

samgo

ada, z tego co wiem to warunki zatrudnienia u nich akurat nie są złe. Podobno po jakimś czasie standardowo można oczekiwać umowy o pracę co jest świetnym rozwiąznaiem.

Zofia_Tr

Czy ktoś jeszcze mógłby napisać opinię o firmie Abis?

...

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Pensja nieadekwatna do obowiązków (tzn, niska pensja), pracuje się po 8,5h po to, by mieć przerwę 30min na, którą i tak nie ma czasu, bo jak wrócisz to zawalą Cię \"robotą\". Atmosfera taka jak w każdej innej pracy.

Zostaw opinię o Abis Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abis Sp. z o.o.