Opinie o Dla Samych Swoich Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dla Samych Swoich Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dla Samych Swoich Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dla Samych Swoich Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownica niegdyś
Były pracownik

Nie polecam tego pracodawcy. Jako praca przejściowa, dla studenta może i tak. Chociaż biorąc pod uwagę moje wspomnienia naprawdę odradzam to miejsce. Osobiście doświadczyłam (usunięte przez administratora) zastraszania i wymuszania. Gdyby człowiek miał jakiekolwiek dowody i trochę więcej wiary w siebie to może i by się sądził. Niestety wtedy nie miałam na to sił ani przysłowiowych jaj.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pracownica niegdyś

Czyżby konkurencja? Jestem wieloletnim pracownikiem, z doświadczeniem w wielu innych korporacjach i na prawdę nie mam się o co tutaj przyczepić. Zarobki, atmosfera, współpracownicy, wszystko na duży plus. Nie potrafię sobie wyobrazić 'zastraszania' i kto z kadry managerskiej byłby w stanie czegoś takiego się dopuścić :D

Róża Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Wcześniej już pokazywały mi się dawniejsze oferty (usunięte przez administratora) dla doradców ale nie były zbyt szczegółowe. Tu wyżej ktoś stwierdził jakieś wymuszane. Chodzi o przydzielanie zbyt dużej liczby zadań? Jakie w praktyce wychodzą?

Administrator Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Księgowa w firmie Dla Samych Swoich Sp. z o.o.?

Człowiek Nowy wpis
Inne

Gdyby człowiek miał trochę sil na sądzenie się? więcej osób miało może podobnie? pokazała mi się oferta dla managera ds. sprzedaży i obsługi klienta. myślę czy by nie aplikować, zastanowiły mnie jednak widełki płacowe, ponieważ wynoszą od 6 do 9 tysięcy. Z czego wynika taka różnica?

Marika
Inne

a tu jest może jakaś praca teraz do wykonania? Od dwóch lat nie ma opinii i na samej stronie tez ciężko było o ogłoszenie, a wiem, że poszukiwali do siebie kiedyś doradcy klienta. kojarzycie aktualne warunki? Jakie stawki teraz od nowego roku?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Administrator systemów IT w firmie Dla Samych Swoich Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(540 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator Systemów Linux
Warszawa
PN standard Sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Dla Samych Swoich Sp. z o.o.?

dział HR
Pracownik
@Pytanie

W firmie Dla Samych Swoich cenimy sobie opinie zewnętrznych liderów, ktorych wiedza i pozycja są ugruntowane na rynku pracy i często korzystamy z ich profesjonalnych opinii czy porad, np. uczestnicząc w szkoleniach profesjonalnych firm, które mogą przyczynić się do rozwoju zawodowego naszych pracowników czy zwiększenia efektywności i jakości naszej pracy.

Pytanie
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Dla Samych Swoich Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

dział HR
Pracownik
@Pytanie

Zapewnienie rozwoju zawodowego naszym pracownikom, jest dla naszej firmy priorytetem, z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze pracujemy według bardzo nowoczesnych standardów z wykorzystaniem metod, które do niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla firm z branży IT i nowych technologii. To sprawia, że nasi pracownicy już na starcie mają wysoko podniesioną poprzeczkę, wciąż udoskonalając metody swojej pracy. Mają także możliwość skorzystania ze starannie wyselekcjonowanych szkoleń i kursów zawodowych, podnoszących kwalifikacje.Po drugie jesteśmy pewni, że pracownicy mający szansę na poszerzanie swoich zawodowych kompetencji mogą czuć się naprawdę dowartościowanymi pracownikami, to znaczy takimi, którzy widzą sens swojej pracy i cenią sobie możliwość rozwoju i awansu.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Dla Samych Swoich Sp. z o.o.?

Anna Kolczynska dział HR
Pracownik
@Pytanie

Nasz zespół dokładnie wie dokąd zmierza - zawsze podążamy drogą sukcesu! Dzielimy się swoją wiedzą i swoimi wizjami, by oferować naszym klientom serwis na najwyższym poziomie. Liderzy poszczególnych zespołów to osoby, które na pewno dostrzegą Twoje zaangażowanie i entuzjazm. Z pewnością będą Cię odpowiednio motywować i inspirować do nowych wyzwań. Zawsze starają się być najlepszym przykładem dla swoich pracowników i postepować etycznie. Jesteśmy zgrani! Szczerość i otwartość we wzajemnych kontaktach stawiamy na pierwszym miejscu. Skuteczna komunikacja to również jeden z naszych kluczowych atutów. Wyjaśniamy nieporozumienia oraz wyrażamy swoje myśli w sposób jasny i zrozumiały. Nie ma złych pytań lub pomysłów. Wszystko omawiamy wspólnie i razem szukamy kompromisów. Zespołowo podejmujemy trudne decyzje, bierzemy pod uwagę zdanie każdego z pracowników. Doceniamy osiągnięcia swoich kolegów i koleżanek. Cenimy w pracy wyrozumiałość, życzliwość i sumienność. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i projekty, dlatego wierzymy, że świetnie odnajdziesz się w naszej firmie. JESTEŚMY JEDNĄ DRUŻYNĄ! Zapraszamy Cię serdecznie w nasze szeregi - przyjdź i przekonaj się czego wspólnie możemy dokonać!

Daria
 Pytanie

Dzień dobry czy będzie możliwość podjęcia u was pracy w Gnieźnie na wakacje? Na stanowisko doradca klienta? Wysłałam do was CV. Proszę o odpowiedź.

Pracuś
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy zdalnej w firmie?

Pytanie
 Pytanie

Czy Dla Samych Swoich Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

dział HR dla Samych Swoich
@Pytanie

W przypadku polityki urlopowej firma Dal Samych Swoich Sp. z o. o. kieruje się powszechnie obowiązującymi standardami: dział HR/kadr prosi na początku roku o roczne plany urlopowe swoich pracowników, a menagerowie działów zatwierdzają je tak, by urlopy poszczególnych pracowników nie kolidowały ze sobą, zapewniając ciągłość wykonywanych obowiązków. Dział kadr czuwa także nad tym, by każdy pracownik w miarę możliwości wykorzystywał na bieżąco swój roczny urlop i nie kumulował wielu niewykorzystanych dni urlopowych, co mogłoby się odbić niekorzystnie na jego kondycji psychofizycznej.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dla Samych Swoich Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Jeśli jest Pan/Pani zaiteresowany/a jedną z dwóch ofert pracy zamieszczonych aktualnie na profilu firmy Sami Swoi, to zachęcamy do aplikowania, w trakcie którego wszelkie kwestie formalne beda wyjaśniane. Pragniemy podkreślić, że nasza firma działa w oparciu o przepisy kodeksu pracy. Obecnie umowa o pracę na czas określony może być proponowana pracownikowi jedynie trzykrotnie. Łączna długość umów na czas określony u jednego pracodawcy nie może być dłuższa niż 33 miesiące. Jeśli umowy przekroczą ten okres albo będzie ich więcej niż trzy - zostaną uznane za umowy o pracę na czas nieokreślony.

--
@Dla Samych Swoich Sp. z o.o.

Cytowanie przepisów prawa pracy jest tu nie na miejscu i świadczy, że umowę na czas nieokreślony można osiągnąć JEDYNIE w ten sposób! Żenujące!

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Szanowna Pani, zupełnie nie rozumiemy czego dotyczy wpis, prawdopodobnie zaszła pomyłka i nie odnosi się on do naszej firmy i zamieszczanych przez nas ofert pracy.

Maciek
Inne

Czym zajmuje się dokładnie doradca klienta indywidualnego?

Pracodawca

@Maciek

W naszej ofercie pracy dajemy następujące wyjaśnienia: Co będziesz robić w naszym zespole? - nie będziesz zajmował się sprzedażą, a kompleksową obsługą klienta - będziesz pomagać rozwiązywać problemy naszych klientów, w razie potrzeby otrzymasz wsparcie, niezbędne narzędzia pracy oraz wdrożenie Zatem osoba na tym stanowisku zajmuje się obsługą klienta indywidualnego, pracując w Biurze Obsługi Klienta, czyli odpowiadaniem na pytania, wykonywanie zleceń klienta, odpowiadaniem na reklamacje itp..

Pracodawca

 Aktualność
Settlement Status za DARMO z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com! 

Przyszłość ponad 70% Polaków na Wyspach po brexicie może stanąć pod znakiem zapytania. Dokładnie tylu spośród naszych rodaków nie złożyło bowiem jeszcze wniosków o przyznanie statusu osoby osiedlonej. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com uruchomiły unikalny system grupowej rejestracji.  

Przed kilkoma dniami, z uwagi na niski wskaźnik poziomu złożonych aplikacji, ambasador RP w Londynie wystosował specjalny list, w którym apeluje o składanie w wiarygodnych placówkach stosownych wniosków, by zapobiec ewentualnym komplikacjom związanym z brakiem uregulowania swojego statusu po brexicie.  

Już wcześniej problem zauważyła największa polska instytucja finansowa na Wyspach – właściciel popularnej sieci przekazów pieniężnych Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com. W maju ruszył pilotażowy system grupowej rejestracji, w ramach którego przeszkoleni pracownicy ZA DARMO pomagają Polakom uzyskać status osoby osiedlonej. Projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem i najprawdopodobniej skorzystają z niego tysiące naszych rodaków, którzy nie chcą ryzykować popełnienia błędu. W planach jest rozszerzenie programu o kolejne autoryzowane placówki. 

Dlaczego Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com zdecydowały się uruchomić system grupowej rejestracji i bezinteresownie pomagać Polakom w UK? Odpowiedź jest prosta. Firma z 15-letnia tradycją, której zaufało ponad 300 tys. Klientów, która zbudowała odpowiednią infrastrukturę i zatrudnia profesjonalistów, w chwili próby po prostu staje na wysokości zadania.  

Czujemy się częścią tej społeczności i pragniemy pomagać nie tylko w szybkich i tanich przekazach do Polski. Za granicą jesteśmy po prostu jedną drużyną – tłumaczy swą decyzję Paweł Mes, szef największej polonijnej instytucji finansowej w Wielkiej Brytanii. 

Darmową pomoc uzyskać można w autoryzowanej placówce na Ealing Broadway (W5 3TA). 

Aby umówić się na wizytę, wystarczy wejść na stronę:  https://samiswoi.simplybook.it/v2/. 

Pracodawca

 Aktualność


Elegancja w szczytnym celu

Trzystu gości, kilkudziesięciu wolontariuszy, ponad 40 tysięcy funtów zebranych na wsparcie polskich społeczności w Polsce i UK, jeden z najlepszych londyńskich bandów swingowych, toast za królową brytyjską i Rzeczpospolitą, aria Moniuszki o północy, pączki, krówki, loterie i zabawa do trzeciej nad ranem – 47. Bal Polski to największe wydarzenie towarzyskie roku na Wyspach Brytyjskich.
– Od lat naszą misją jest być w centrum najważniejszych dla Polaków inicjatyw na Wyspach, dlatego jak co roku Sami Swoi Przekazy Pieniężne – największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii jest sponsorem Balu Polskiego – potwierdził Paweł Mes, CEO One Money Mail Ltd.
– Bardzo się cieszę, że mogłem objąć patronatem 47. Bal Polski, będący wydarzeniem symbolicznym, stanowiącym kontynuację tradycji emigracji niezłomnej, od blisko pięćdziesięciu lat łączącym pokolenia Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii, jak również w Polsce i innych zakątkach świata – mówi Arkady Rzegocki, Ambasador RP w Londynie.
Tegoroczny Bal Polski zorganizowany został na terenie ekskluzywnego prywatnego klubu brytyjskiego Hurlingham Club w londyńskiej dzielnicy Fulham. Środki finansowe zebrane podczas Balu, wesprą Dom Dziecka w Przybysławicach, brytyjską organizację Coram pomagającą dzieciom, które nie znajdują bezpieczeństwa w rodzinnym domu, na przetłumaczenie filmów edukacyjnych skierowanych do polskich rodzin mieszkających w UK oraz na budowę pomnika Niedźwiedzia Wojtka w Sopocie. Podczas aukcji, loterii i licytacji atrakcyjnych przedmiotów i wysokiej jakości usług zebrano ponad 40 tysięcy funtów.
– Ambasada RP w Londynie z radością wspiera wydarzenia o charakterze charytatywnym, do których Bal Polski się zalicza, łącząc wyśmienitą zabawę z dobroczynną zbiórką na rzecz polskich i polsko-angielskich organizacji charytatywnych, takich jak tegoroczni beneficjenci – podkreśla Ambasador.
Każdy z Bali Polskich ma swój temat przewodni, mający promować Polskę, polską historię i kulturę wśród Brytyjczyków. W tym roku tematem przewodnim Balu były obchody 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, ojca polskiej opery, którego arie zostały wykonane przez znakomitych polskich artystów, Katarzynę Mędley i Łukasza Karaudę przy akompaniamencie Anny Szałuckiej.
Artystyczne atrakcje wieczoru dopełnił zespół Mazury tańczący polskie tańce narodowe w strojach z początku XIX wieku oraz strojach krakowskich. Bal prowadzili Dorota Mirska-Królikowska i Rafał Królikowski. Oprawę muzyczną zapewnił jeden z najsłynniejszych londyńskich bandów swingowych, London Swing Orchestra.
– Komitet Organizacyjny Balu jest zaszczycony, że Earl of St Andrews George Windsor znalazł czas, aby uczestniczyć w Balu Polskim – mówi Marzena Konarzewska, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Balu. – To udowadnia, że członkowie królewskiej rodziny są przyjaciółmi Polaków od lat.
Tegoroczny Bal swą obecnością zaszczyciło grono Polaków i przyjaciół Polski. Wśród nich Lady Camilla Panufnik, Senator Anna Maria Anders, Lady Rose Cholmondeley czy Elżbieta Stanhope.
Specjalnie na Bal przyleciał Niedźwiedź Wojtek. Przypięta pasami na osobnym siedzeniu miniaturowa rzeźba podróżowała jak najprawdziwszy pasażer, tak, jak legendarny niedźwiedź Wojtek uważany był za najprawdziwszego polskiego żołnierza generała Andersa.
Podczas Balu zaprezentowana została miniatura pomnika, który ma stanąć w Sopocie, a którego budowę wspiera Bal Polski. Statuetka, uroczyście odsłonięta, została wylicytowana za ponad 2 500 funtów. Pieniądze zasilą oczywiście fundusz budowy pomnika.
Polskie akcenty na Balu to również występ Zespołu Pieśni i Tańca Mazury czy możliwość posmakowania pączków z dżemem.
– Byłam pod wrażeniem zespołu Mazury. Jest to grupa przemiłych, utalentowanych młodych ludzi. Serce rosło, jak się na nich patrzyło, gdy tańczyli i jak pięknie się potrafili bawić na Balu po swoim występie – przyznaje Marzena Konarzewska.
Atrakcją dla gości były też aukcje, loterie, licytacje. Na hojnego darczyńcę czekały m.in. wypoczynek w ekskluzywnym apartamencie czy okazja do sportretowania przez Barbarę Kaczmarowską-Hamilton, portrecistkę najsławniejszych osób na świecie, w tym członków brytyjskiej rodziny królewskiej.
Specjalnie na balową licytację siostry Kruszyńskie, rozpoznawalne w świecie projektantki z Londynu, zaprojektowały suknię wieczorową.
– Chciałyśmy zrobić coś, co odpowiadałoby każdemu rodzajowi cery, kolorowi włosów i pasowałoby do każdego wieku. Postawiłyśmy na kolor szampana i w tym samym kolorze ozdobiłyśmy suknie strusimi piórami, które w tym sezonie są bardzo modne – mówi Liliana Kruszyńska, prowadząca wraz z siostrą Daną ekskluzywny salon sukien wieczorowych w jednej z najdroższych dzielnic Londynu – Knightsbridge.
Znane projektantki były pod wrażeniem elegancji, jaką prezentowali tegoroczni uczestnicy Balu Polskiego.
– Panowie zazwyczaj są bardzo eleganccy i ujmujący, ale panie w tym roku wyglądały naprawdę uroczo. Piękne kształty, fasony, fryzury. Suknie w tańcu pięknie się kręciły i powiewały. Naprawdę to był bardzo elegancki i modny Bal – mówi Liliana Kruszyńska.

Przyszłoroczny 48. Bal Polski zaplanowany został na 1 lutego i odbędzie się w Hilton Park Lane w Londynie.

Pracodawca

 Aktualność


Sami Swoi sponsorem 47. Balu Polskiego w Londynie

Największa polska instytucja finansowa na Wyspach – Sami Swoi Przekazy Pieniężne po raz kolejny sponsorem największego balu polonijnego w Wielkiej Brytanii.

 

Ta doroczna, charytatywna impreza odbędzie się 2 lutego w sławnym londyńskim Hurlingham Club. Podczas tego prestiżowego wydarzenia oprócz aspektów towarzyskich co roku odbywa się zbiórka funduszy na wybrane polskie i anglo-polskie organizacje charytatywne. - Bal Polski jest wydarzeniem kulturalnym, który jednoczy gości, artystów, sponsorów i darczyńców różnego pochodzenia narodowego, którym bliskie jest środowisko polskie. Promuje wizerunek polskiej gościnności, szczodrości i otwarcia -mówiła w wywiadzie dla „Gońca Polskiego” Marzena Konarzewska, przewodnicząca 47. Balu Polskiego https://goniec.com/wiadomosci/spoleczenstwo/31262-pomagaja-tym-ktorzy-tej-pomocy-potrzebuja-najbardziej

Patronat nad 47. Balem Polskim objęli: Jego Królewska Wysokość Duke of Kent oraz Jego Ekscelencja Ambasador RP prof. Arkady Józef Rzegocki. W składzie Komitetu Honorowego są: Princess Renata Sapieha, Lady Rose Cholmondeley, Count and Countess Mycielscy, Baron and Baroness Radvanszky, Lady Blanca Rosenstiel, Mrs Jolanta Rzegocka, Mrs Barbara Kaczmarowska-Hamilton, Mr and Mrs Jonscher, Mr Dariusz Laska, Dr and Mrs Sawiccy, Mrs Elżbieta Stanhope.

Podczas tegorocznego Balu zbierane będą pieniądze na trzy cele: Dom Dziecka w Przybysławicach na Lubelszczyźnie, Fundację Klub Przyjaciół Misia Wojtka oraz projekt Coram Family & Childcare Trust. - O pomoc dla Domu Dziecka poprosiła pani doktor Beata Szymczyk-Hałas, która od lat z małżonkiem uczestniczy w Balu. Projekt Coram zaproponowała była przewodnicząca Balu, pani Jolanta Piesakowska Jackson. (…) Zbiórka na pomnik Misia Wojtka będzie odbywać się po raz drugi. Pomnik ma być odsłonięty w Sopocie we wrześniu tego roku – dodaje mec. Konarzewska.

W tym roku tę prestiżową imprezę poprowadzą Rafał Królikowski wraz z żoną Dorotą Mirską-Królikowską, a wieczór gościom umilać będą Zespół Mazury, śpiewak operowy Łukasz Karauda, London Swing Orchestra oraz DJ Waldemar Rudnik.

Dlateggo na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która w tym roku obchodzi 15-leci swojej działalności na rynu brytyjskim. - Od lat naszą misją jest być w centrum najważniejszych dla Polaków inicjatyw na Wyspach, dlatego jak co roku jesteśmy sponsorem Balu Polskiego -  potwierdził Paweł Mes, CEO One Money Mail – Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

 

Więcej informacji na temat Balu znaleźć można na stronie: http://www.balpolski.org.uk
Pracodawca

Witam, powiększamy nasz zespół Doradców Klienta Indywidualnego. W aktualnościach jest dostępna nowa rekrutacja. Zachęcamy do aplikowania! :-) Pozdrawiamy serdecznie, HR Team

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

Witam serdecznie, w ofertach pracy pojawiła się nowa pozycja: Asystent ds. finansowych Zachęcamy do aplikowania :) Proszę nie zapomnieć o zamieszczeniu w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Dla Samych Swoich Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. Nr 101, poz. 922)"

Marta
Inne

@Braxon, a czy firma oferuje swoim pracownikom pakiet szkoleń? Czy istnieje szansa na rozwój swoich kompetencji? Zachęcam również innych pracowników Dla Samych Swoich do aktywności na forum. Wypowiedzi oparte o doświadczenia z firmy są cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w niej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta
Inne

@Braxon, a czy oprócz stałego wynagrodzenia Dla Samych Swoich oferuje swoim pracownikom dodatkowe profity? Mogą być one w postaci pakietu socjalnego lub dofinansowania do karty sportowej. Czy istnieje możliwość otrzymania premii? Zachęcam Cię do odpowiedzi na powyższe pytania. Myślę, że Twoja wypowiedź będzie pomocna dla wielu osób.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Braxon
@Marta

Największych benefitem to projekty w których możesz brać udział. Branża ciągle się rozwija. Z benefitów to możesz korzystać z grupowego ubezpieczenia czy wczasów pod gruszą. Celebrowane są mniejsze lub większe wydarzenia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Dla Samych Swoich Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dla Samych Swoich Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Dla Samych Swoich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dla Samych Swoich Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 40 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Dla Samych Swoich Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii