Opinie o Atu Car System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Atu Car System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atu Car System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atu Car System Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Atu Car System Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Atu Nowy wpis

Atu Car System współpracuje jedynie na zasadach B2B.

Anna Nowy wpis

Odwołują zamówiony kurs na ostatnią chwilę, koszmar nie taxi.Nie polecam

Jak długo czekaliście na odzew z Atu taxi? Oddzwaniają zawsze?

Normalna korporacja

Jeździłem dla nich z rok , dużo zlecen i dobra stawka . Zadko się czepiają . Mają samochody kasę fiskalna czytniki i cała resztę. Można spokojnie się zatrudniać, przyjmują każdego i każdy samochód,

Firma Atu taxi poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy w Atu taxi możliwa jest praca na podstawie B2B?

Driver

Głównie b2b

Jaki dress code obowiązuje w Atu taxi?

Kocham Edytke

Myślę że w dresie Adidasa dasz rade. Gorzej szef.Jest taki,że od młodych lat nie może dać sobie rady z trzymaniem wierności ....wiesz z czym? Żona wie ,że chodzi o korporacje .Zawsze inna .A by hajs.

Sebastian

(usunięte przez administratora)nie korporacja .. wczoraj wieczorem zamówiłem tax na rano na 8:00 a dziś dyspozytor dzwoni 7:45 ze żaden kierowca nie zdąży . Nie korzystajcie z tej korporacji bo będziecie z ręka w nocniku dziś jak ja

xyz

Jest co robić , stawka też spoko .

Seba

Najlepsza korpo w jakiej jeździłem , dyspo nie przypierdziela się o byle co jak w innych firmach , zleceń w miarę i normalni klienci .

Czy w Atu taxi panuje luźna atmosfera?

Makak z Radzymina

Tak, przybrany syn Andrzeja z Targówka mówi,że po wakacjach bedzie dobrze i pracy bendzie durzo. Jak na razie jest dużo czasu na granie w GTA w aucie .TAKI LUZ . Na Warszawie zero zleceń . Dobrze że Adrian zarabia z Ojczymem. Ale trzeba poczekać.Po wakacjach bendzie lepiej..

Przemek J

Jedno zlecenie na 6 godzin nie wróży dobrze.

Pik

Na luźno jedno zlecenie na cały dzień

Andrzeja syn
@Makak z Radzymina

Adrian to przybrany ?

Natalia
@Przemek J

Podejrzewam, że autorowi pytania chodziło o luźną atmosferę pracy czyli to jakie są stosunki między innymi pracownikami a nie czy jest luźny czas. Więc jaka ta atmosfera jest?

Volt
@Natalia

To po co wypisuje że Adrian to nie jego syn bo nie podobny?

Zibi
@Makak z Radzymina

Jeździłem tam kiedyś ale jak to nie Andrzeja syn to troche kiszka .Dzieje sie tam coś jeszcze ?

Karol

Dnia 6 lutego 2018roku po godz. 9.00 skorzystaliśmy z usługi tej firmy. Kierowca (usunięte przez administratora) Niesolidna usługa, stanął na innym miejscu i trzeba było dobiec. Wysadził też na oddali bo podobno nie mógł trafić. Zapłaciliśmy 28 zł o jego szczęście że pracodawca poszedł na rękę, bo byłoby źle. Odradzam tego usługodawcę.

@Karol

Sprostowanie zapłacili osiemnaście złotych a nie dwadzieścia osiem. Przepraszam za wciśnięcie niewłaściwego klawisza. Ale i tak za drogo jak na jakość tej usługi.

@Karol

Kierowca taki łysy z aparatem słuchowym. Samochód czarny VW (Bora?) z rejestracją WPI... Możliwe że zmienił samochód.

Wściekła

Bardzo niesolidni dyspozytorzy! Informują o przedłużeniu czasu oczekiwania, gdy takowy minie, czas przedłuża się w nieskończoność!!! Dzisiaj straciłam ponad godzinę, a taksówki się nie doczekalam. Dopiero z innej korporacji. Ale nie mogli powiadomić, że usługa niedostępna, zamiast zwodzic mnie tyle czasu???!!!

Adriannn

Co chcesz spowodować tym komentarzem nibyludku?

Czy zdarzają się nadgodziny w Atu taxi?

Atu Taxi

Nie , nie ma u nas nadgodzin , posiadamy nienormowany czas pracy który zależy tylko i wyłącznie od kierowcy.

Sowa

Na noc 20 .06.21 r.na godz.3.00 była zamowiona taxi na 4 osoby dorosłe, dwoje dzieci i bagaże. Kurs miał być na lotnisko Chopina. Czekaliśmy, czekaliśmy taxi nie przyjechała a samolot 6 rano wylot. Żadnej informacji o braku taxi.zadnego zastępczego innego samochodu.żenada szkoda gadać. Nie polecam.

Czy w Atu taxi zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kret

O czym ty piszesz człowieku.Pracy ZERO zleceń max 1 na cały dzień lub dwa co to jest?Zobaczycie co będzie w październiku jakie łapanki będą zamkną atu szybko :)i każdy mądry pójdzie do innych normalnych firm, miałem aplikacje bo niby miała być gotowa i a ani tego ani pracy...

Tomasz

To się teraz porobiło .As kupił seven a klienci atu przeszli do seven jak puścili im smsy że mają taniej od atu bo atu ma 1,90zł więc już strasznie drogo.

Nitro
@Tomasz

Zleceń bardzo malo .Klienci narzekają że duża cena za km .Uber tańszy o wiele .Kto wymyslił to 1,90zł/km? Ktoś chyba nie ma pojęcia o biznesie na rynku taxi . Jak tak dalej pójdzie to wszyscy klienci odejdą .Mogę się założyć że tak będzie bo stawka 1,90 to jest za dużo . Narazie pojeżdżę ale nie wróży to nic dobrego bo ludzie już szukają tanszych koropracji.

Dasso
@Nitro

Masz racje.Klienci odchodzą i jeszcze krzyczą na kierowce że na stronie mamy 1,40 a w rzeczywistości 1,90 km.Czują się (usunięte przez administratora) a kierowcom się dostaje.

Kometa
@Tomasz

Takich śmieci jak seven nikt nie kupuje,bo po co. Lepiej bolt i seven i po problemie

Kierowca
@Nitro

Jak 1,90 to za dużo to jeździj autobusem,abo z Ukraińcami którzy cię zawiozą pod prąd

Kacper

Ta firma raczej już się nie podniesie .Ilość zleceń spadła .Nastawiają się tylko na kary i prowizje za byle co .Zleceń bardzo mało .W miesiącu ledno 50 zrobiłem .Wracam do eko.

lobos
@Kacper

To fajnie że miałeś 50 zleceń chociaż .Ja miałem 30 ledwo w miesiącu. W nocy to możesz wyjechać pospać w aucie jak chcesz.

@lobos

Dlaczego ilość zleceń tak drastycznie spadała? Zastanawiam się w ogóle, czy przy takiej ilości zleceń finansowo opłaca się jeździć za pośrednictwem firmy Atu taxi? Oceńcie, proszę na podstawie swoich doświadczeń.

no i po atu niestety
@Marek

Nasza stawka to 1,90 zł/km w dzień na terenie Warszawy ( dla kierowców Taxi stawka 2,40 zł/km) Klienci masowo odchodza bo atu było tanią kororacją a teraz są najdroższą .Tak załatwili fajną tanią kororacje. Czas zmienić hasło na : NASZYM ATUTEM JEST WYSOKA CENA.

Nissan
@Kacper

W nocy jedno zlecenie a w dzień miałem jedno rano i po południu jedno .Kiedy się polepszy?

Jan
@no i po atu niestety

Kiedyś super firma. Teraz najgorsza. Lepiej uberem jechać. Czekałem 25 min potem zadzwonili ze 10 min opóźnienia a potem jak zadzwoniłem po tych 10 min to powiedzieli jeszcze 15

Zero ruchu

Dobra firma żeby pospać w samochodzie i stracić czas

Niezadowolona..

Kierowca nie miał licznika, drogomierza, kasy fiskalnej oraz nie był taksówka. Obliczał kwotę do zapłaty w głowie. Nigdy więcej nie skorzystam z usług Atu Taxi.

@Niezadowolona..

W jaki sposób kierowca skomentował brak kasy fiskalnej i licznika? Na jakiej podstawie obliczył kwotę do zapłaty?

Grzegorz
@Niezadowolona..

Ja mam aplikacje atu, seven, opti to napewno jest w nich licznik. W każdej mam.Wszystkie działają.

Zdegustowany

Kierowcy chyba głównie przyjezdni, nie znają Warszawy. Jeżdżą według nawigacji co często wydłuża kurs, a tym samym podnosi koszt przejazdu. Poza tym są nieprzyjemni, nie chcą posłuchać życzliwych podpowiedzi. Taksówka dla przyjezdnych nie znających Warszawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Atu Car System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atu Car System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atu Car System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atu Car System Sp. z o.o.?

Atu Car System Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 160 ocen.
  • Aleja Krakowska 110/114 lok. B55/234
    02-256 Warszawa

Atu Car System Sp. z o.o.