Adres: ul. Drapińska 8 lok. 1, 03-581 Warszawa

2 142 239 5 1

Opinie o Atu taxi

Filtruj opinie po kryteriach:

Tomasz

To się teraz porobiło .As kupił seven a klienci atu przeszli do seven jak puścili im smsy że mają taniej od atu bo atu ma 1,90zł więc już strasznie drogo.

Nitro
@Tomasz

Zleceń bardzo malo .Klienci narzekają że duża cena za km .Uber tańszy o wiele .Kto wymyslił to 1,90zł/km? Ktoś chyba nie ma pojęcia o biznesie na rynku taxi . Jak tak dalej pójdzie to wszyscy klienci odejdą .Mogę się założyć że tak będzie bo stawka 1,90 to jest za dużo . Narazie pojeżdżę ale nie wróży to nic dobrego bo ludzie już szukają tanszych koropracji.

Dasso
@Nitro

Masz racje.Klienci odchodzą i jeszcze krzyczą na kierowce że na stronie mamy 1,40 a w rzeczywistości 1,90 km.Czują się (usunięte przez administratora) a kierowcom się dostaje.

Nie ma pracy

No i tłumaczenie że są wakacje:)

Tak7Nie1
Mito
@Nie ma pracy

W seven sa wakacje 365 dni w roku:) We wrzesniu bedzue lepiej a zobaczysz ze od 1 sierpnia bedzie git

Tak1Nie3
Stop
@Mito

Od pierwszego to idę do normalnej pracy

Oboz zaglady
@Stop

I za to cie szanuje,brak zlecen sprawia ze ludzie wariuja z nudów i biorą kolejne aplikację. Ja też zdaje auto za tydzien

Adrian
@Oboz zaglady

Poczekaj do końca sierpnia to się coś ruszy .Są wakacje .

Tak1Nie2
Kamil
@Adrian

Tak tak i wtedy się obudziłem.Ruch się nie poprawi to najlepszy czas aby podjąć decyzję o zmianie pracy.Napewno nie w atu bo tu jest kicha drozd drogi,lepiej szukać pracy gdzieś gdzie są większe ceny i mniejsze doloty. Prowizje duże...za duże.

Bagsik
@Kamil

Może seven?

@Adrian

W grudniu się ruszy jak śnieg spadnie i nie w atu

Kala

Postanowiłam, że napiszę parę zdań na temat pracy na centrali . Gdy zatrudniał mnie facet, zostałam poinformowana odrazu że obsługuję kilka firm i mam przyjmować zlecenia też z innych. Ponieważ rozmowa była taka, że gdy będzie nowy pracownik to ma rozkręcać konkretną firmę. Jestem osobą, która nie boi się pracy i pracuje gdzie zostanie mu przydzielona praca lecz jest ambitna,honorowa i trzyma się zasad.Dlatego nie spodobało mi się że klienci dzwoniący do FIRMY X dostawali auto z innej firmy Y a kierowcy stali na strefach jako wolni. Pani kierowniczka mówiła że tak musi być bo prezes rozkręca swoja korporację czyli inną .Nie wiem dlaczego tak było ale w ciągu miesiąca zauwazyłam że jeźdzą kierowcy z innej firmy a ludzie dzwonią do innej.Czyli,klient dzwoni do firmy X a jedzie kierowca z firmy Y .Gdy minął miesiąc wypłata wynosiła ....no właśnie.Obiecywano mi że zarobię duzo a odtrącali za byle jaką pomyłkę . (można było jako-tako przeżyć ale bez luksusu jak na 21dni pracy) zależało wszystko od przepracowanych dni tzn (dzień w tygodniu 80zł, weekend 120zł) . W drugim miesiącu chciałam się zwolnić ponieważ praca jest bardzo ciężka, przygotowanie do pracy zajmowało z godzinę,odbieranie reklamacji i słuchanie obelg ze strony klientów a nawet sprzątanie łazienki. W nocy patrzą się na ciebie z kamer a kierownik siedzi na fejsbuku i ma to gdzieś. Powracając do tematu, w drugim miesiącu zostało obiecane, że będę miała podwyzkę jak rozkręcą firmę prezesa . Oczywiście była to podpucha aby się nie zwalniać i pracować nadal. Mój kierownik miał szukać kogoś na moje miejsce (lecz niestety przez miesiąc nikogo nie znalazł ponieważ zapewne nie szukał). Ogólnie wnioskując. Duże doświadczenie życiowe, lecz zwalniając się po 2 miesiącach, kierownik zarzucił mi odgórną karę w wysokości 500zł ponieważ nie było dobrze przyjmowanie zlecen i pomyłka adresu, szef wykrzyczał na mnie, że byłam bez sensu pracowinikiem - nie chce takiego pracownika. P A R A N O J A. Gdzie wdzięczność za to, żeby pracować 2 miesiące dzień i w nocy z wolną i psychicznym obciążeniem przez zbieranie obelg od klientów za byle co? brak. Jeszcze jeden wątek mnie się urwał - Cała ta centrala to ma na zasadzie rozkręcenie firmy prezesa a nie odbieraniu telefonów z innych firm .Ta firma zrobiła się wielka i puszczane są smsy z klientami innych firm a pozostałe firmy dostają ochłapy. Więc do sprostowania -> nie ma takiej możliwości zeby normalnie pracować bo nawet dojazd jest daleko . Moje odczucie było takie, że traktują mnie jak zabawkę, marionetkę, lecz klimat który panował w pracy był tylko w miare dobry bo pracowała jedna zabawna pani . Pozdrawiam. Dziękuje za te 2 miesiące, doświadczenia i prace po 12 czasami 10, 14 godzin. Mój organizm jest wykończony i potrzebuje miesięcznego odpoczynku.

Klamswo
@Kala

Nikt taki tu nie pracował. Konkurencja nie radzi sobie ze swoim przewozem. Atu jest fer w obce centrali.

atu kierowca
@Kala

To pewnie w seven pani pracowała . U nich tak jest że maja kilka firm i obsługują .A płacą 5 zł za godzinę

AtuTuAtuTamAtuLaskeZrobiWam
@Kala

To już wiem dlaczego stałem wy (usunięte przez administratora) priorytetowe i inne prezesowskie szmaty. Oddawajcue za terminal 150pl bo wam się tupolew w biuro przy lotnisku wpuerdolli.

@Klamswo

W każdej centrali są były i będą ustawione kursy (usunięte przez administratora) mać.

Dominik

Zamówiona taksówka na 6:10 nie przyjechała !!! Informacja od dyspozytora to rzekome problemy kierowcy z taksówką, 10 minut po czasie! Najbliższa taksówka dostępna za 20 minut! W czasie gdy odjezdza mi pociąg nad morze! To są ku*wa żarty!! Omijać to gó*wno szerokim łukiem, cudem złapane taxi z ulicy, na stykspokojnie z pociągiem, mnóstwo nerwów przez taki brak profesjonalizmu !!!

centrala
@Dominik

Jak ci nie pasuje to sobie sawe zamów .Powinienieś być wdzięczny ze wogóle do ciebie zadzwoniłam baranie.

legal taxi

Dlaczego nie informujecie o złapanych kierowcach atu na lotnisku wczoraj i dzisiaj ? Wszędzie piszą o tym a na forum nic . Lepiej cicho siedzieć aby kierowcy nie słyszeli bo się jeszcze wystraszą a tak to pojada na wystawkę pod samo ITD i kara 12 tys to nie duzo bo baza 700zł w atu i roboty pełno . Stawka 1,90 to się odrobi . Zadnych komunikatów NIC bo po co siać zamęt ? Powtarzam -wczoraj wpadło czterech a dzisiaj dwóch .Brawo .

Tak10Nie8
radek tłusty zadek
@legal taxi

radek skoncz te fanaberie,weź bociana albo inną chwilówke,i zainwestuj coś.a nie wypisujesz bzdury.sevenem się zajmą chłopaki z my taxi spokojnie

Tak16Nie1
dobre taxi to atu taxi
@radek tłusty zadek

Jak to ma atu na stronie ? hmmm,aha juz wiem . Naszym atutem jest cena 1,90 km hihihihihihi Naszym atutem jest baza 700zł hihihihihihihihi Naszym atutem jest karanie kierowców za byle co hihihihihiihihihiihhii Naszym atutem jest dawanie tras no wiemy komu hihihiihihihiihihihihi Naszym atutem jest centrala która ma inne korporacje w obsłudze i można śmiało się dogadać hihihiihihihiihiihi Same atuty .Serdecznie poleca atu korporacja Mini drivers . Idźcie DO ATU . Poczuj się jak na wakacjach stojac i czekając na zlecenie .Jadąc na lotnisko weź paszport i ściemniaj ze wyjeżdżasz to może mandatu nie będzie .

Tak7Nie14
Taxa
@dobre taxi to atu taxi

Seven taxi tez poleca serdecznie atu taxi .

Tak3Nie9
kto mi pożyczy $$$$
@dobre taxi to atu taxi

radek wypierdku mamuta zamknij jape i zrób coś kreatywnego wsadź sobie palec. Nie stać Cię na nic nigdy nie będziesz konkurencja dla nikogo Ani,wiedzy ani rozumu ani kasy.hcwd

Tak11Nie
Czesio
@legal taxi

Uważajcie bo dzisiaj złapali dwóch naszych z atu na lotnisku .Jeden z nissana srebrnego i opla srebrny .Puśccie komunikat bo dostali po 8 tys kary .

Tak5Nie7
Atu Driver
@Czesio

Zlapali z sevena bo jednego znam,teraz jest nagonka ostra na seven taxi.Wszyscy uciekaja brak zlecen ciagle mandaty ITD. My mamy ochrone prawna i kara jedt max 500 pokrywa to Drozd.

Tak9Nie1
Atu Driver
@dobre taxi to atu taxi

Cena bazy 700 i co cie to boli ty placisz?masz mniej a zlecen wcale w tym marnym seven 700 ti malo sa firmy ktore biora od 1000-1500 Cena jest 1,40 nie wymyslaj po 1,20 kierowca nie zarobi nawet na naprawy. W karzdej firmie sa kary chyba ze masz samych ukraincow jak w seven i stare trupy i boisz sie zapanowac aby byl porzadek. Centrala dziala bez zarzutu i jest kilka osob a nie jak u ciebie jednab stara baba ktora sie jąka. Nigdy nie dorowna seven zadnej firmie chyba ze w pisaniu zlych wpisow jestes najlepszy na gowork. radku zajmij sie swoja "firma" i ukraincami co u ciebie Jezdza . Lecisz na seme dno.

Kierowca
@Atu Driver

Max 500 !!! Pokrywa Drozd? Ładnie kierowcy są dym......i jak to jest prawda.Place 10zł i wymagam to co było mówione a nie tylko 500zł

Bodzio
@Kierowca

Dostalem 2 mandaty na lotnisku nigdy nie bylo wiecej niz 700zl za kazdym razem Drozd zadzialal.

Radek
@Bodzio

Dwa mandaty jeden kierowca? To ladnie trzepią to atu.Mieli racje taksówkarze mówiąc że codziennie jednego z atu łapią. Nie boicie się tak być łapanym często?

ITD
@Radek

Idioto seven juz nie ma :)zobaczymy w weekend co bedzie z seven

Sebek

Naprawdę tak kontrolują?

Nicki

Czy opinie o pracy w Atu Taxi w tym wątku są prawdziwe czy rzeczywiście dotyczą innej firmy? Jest tu może pracownik firmy, który mógłby się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia i zachowania kierownictwa wobec pracownika?

naprawdę wyglonda to dobże
@Nicki

Bardzo dobry pracodawca .Zarobki od 12 tys do nawet 16 tys . Kierownik centrali robi kawe dyspozytorkom a sprzątaczki biegają po cukier jak zabraknie .Polecam.

Czarny kierowca

Mam dodatkowo apke Mini i tam wszystko jest ok . Zauwazyłem że znikają zlecenia z giełdy szczególnie w dzień w tym Atu .Co się dzieje ? W Mini tak nie ma .

Atut braku zlecen
@Czarny kierowca

Nie porównuj palca do H atu to kaszanka przy mini

Tak1Nie1
Bogdan
@Atut braku zlecen

Mam dwie apki Atu i Mini i najlepiej jest chyba w Mini bo nie ma kar finansowych i jeszcze w Mini w nocy jest robota a w Atu to można tylko spać w samochodzie . A pisanie Adriana że są wakacje nie jest na miejscu .Jak się przyjmowałem to nie mówił że taka sytuacja. Miałem iść wgrać sobie seven ale podobno też słabo więc w Mini sobie pojeżdżę ewentualnie Bolta dodam . W Mini wczoraj zrobiłem 9 zleceń a w Atu dwa zlecenia przedwczorej więc jest mega różnica.Zastanówcie się .

U Feb g g

Night hm EUR redukcji

Niko nolti

Znowu kierowcy ATU dostali mandaty po 12.000

Konrad mini

Właśnie się dowiedziałem ze atu i seven to ta sama firma . Ale jaja .

Tak6Nie2

Ale lipa za zleceniami od rana...dramat W nocy 3 zlecenia

Tak8Nie
atudriverss
@Tadeusz

Jak ci nie pasują 3 zlecenia na noc to zawsze morzesz zmienić firme .3 zlecenia to jest jeszcze dobrze bo w sewen nie ma wogóle . 3 zlecenia dziennie to daje 90 miesięcznie wiec i tak dobże masz więc nie nażekaj tak .

Tomala
@atudriverss

Ty sobie jaja robisz? 6 zleceń w normalnej firmie to minimum,a seven to nie biorę pod uwagę oni nawet normalnej strony internetowej nie mają,zatrudniają tylko Ukraińców na starych szrotach.numberone jest lepiej zdecydowanie.

Tata

Brak zleceń w dzień w nocy znacznie gorzej nie polecam

Glupi radek

radek a gdzie twoj adwords seven taxi?biedna parowko?

Tak8Nie
Ewa

Dzisiaj około 13.30 zamawiałam kurs z lotniska do Centrum. Dyspozytorka oznajmiła ze samochód będzie w ciągu 15-17 minut. Po 20stu minutach dostałem smsa , ze kurs został odwołany bo nie znaleźli kierowców. Po 20 minutach, gdzie kierowca już dawno powinien u mnie być! W życiu nie spotkałam się z takim olewaniem klienta w korporacjach taksówkowych. Jak dla mnie firma dno, która z takim podejściem (bo z tego co widzę nie pierwszy raz) do Klienta powinna jak najszybciej wylecieć z rynku. Ja wystawiam jak najgorsza oponie i nie polecę tej „firmy” nikomu. Zwłaszcza, ze przez takie traktowanie spoźniłam się na ważne spotkanie.Do tego atutem nie jest cena 1,90zł/km .Nikt mnie o podwyżce nie poinformował .Uważajcie też na stronie jest od 1,40zł/km a w rzeczywistości 1,90zł .

Tak3Nie2
@Ewa

Bylem u nich kierowca. Czekałem na taki komentarz i perde dni temu rozmawialem z kolega ciekawie kiedy klient to zauważy tzn 1.4 a 1.9. Do tego daja zlecenia wybranym kierowcom. Ciekawe jak Wy chcecie np z ekotaxi konkurowac które ma 1.6.

Zbigniew
@666

Tak tak radek w seven jest najlepiej,myślisz że ktoś uwierzy że lepiej jest po 1.20 Oczywiście każdy ci wierzy seven jest najlrpsze

Zbigniew
@Ewa

Tu piszą kierowcy a nie klienci więc przestań pisać bzdury niespełnione życiowe człowieku. kazdy wie że niepochlebne wpisy robi radzio z seven.

Niewolnik

Uwaga seven szuka jeleni na różnych forach

Tak6Nie1
Kometa

A gdzie te biedaki mają się reklamować dla tego uposledzonego pałki gowork to jedyna darmową formą reklamy,no i darmowe strony z ogłoszeniami o kierowców Dziad kalwaryjski może czasem ogłoszenie na gumtree wsadzić. To nie seven taxi powinno się nazywać tylko tytanic taxi Albo tytanic 0,80grosza bo tyle wychodzi u niego za kilometr.

Tak5Nie1
Kumpel

Co macie za dylemat wielki? Chłopy narzekanie robota jest!! Zapraszam Panowie widzę że narzekanie więc zapraszam do seven taxi tam zrobicie. Baza 350 zł chcesz wynająć auto dzwon 576-541-087 Praca na przewozie osób dużo zleceń. Seven taxi Warszawa Zapraszam wszystkich co chcą w końcu zarabiać. Brak dyżurów,miła atmosfera. Ty się jeździ a nie stoi

Tak12Nie11
Tadeo
@Kumpel

W seven zarabiać???? Chyba na paliwo i naprawy samochodu tylko debil będzie jeździł po 1,20 i brał doloty po 6-7 kilometrów.Wtedy cena wyjdzie jeszcze mniejsza 90gr za kilometr samochód wrak po 2 miechach.praca w seven tylko dla Janusza albo banderowca.

Tak17Nie2
@Tadeo

To po co jeździsz w seven i tylko na fajki zarabiasz ? Mało roboty masz w atu ze aplikacje seven musisz mieć?

El swinia
@Kumpel

Seven to nie firma to styl życia:-) Praca jest ale nikt jej nie widział,reklama jest ale jej nikt nie widział,samochody są ale ich nikt nie widział,zarobki są ale ich nikt nie widział,firma jest ale jej nikt nie widział.Biznes jest ale to nikt nie widział.nip jest ale to nikt nie widział. Tyle dobrze że drozd ma romans z właścicielem i zapina go w tłustą (usunięte przez administratora)

Tak13Nie1
Xxx
@Kumpel

Idź wieśniaku na swoje forum,co Ty sobą reprezentujesz pamiętaj kij ma dwa końce.

Tak9Nie1
Grodzka

Ten śmieszny mały grubasek?Miłośnik zapiekanek że stacji benzynowej? Ostatnio został pobity na paradzie równości w Białymstoku ale wycofał zeznania.ah ten seven taxi

Tak6Nie
super

Wszyscy o tym seven ale najlepsze jest Heaven taxi .Mała baza i bez dyżurów .

Tak2Nie3
Lipa atu

W nocy 30zl obrotu przez 12 godzin? Ja podziękuję. Nie tak miało być. Obiecywano chociaż ze stówe zarobię. Mała stawka za km 1,90 wiec idę do electrictaxi

Tak11Nie8
Bartek
@Lipa atu

Co za bzdura zapraszam naprawdę do atu a nie źle opinie piszesz ja mam już 300zl a Ty nawet jednego kursu nie zrobiłeś bo Cię nie stać. Jak jesteś taki mądry to przyjedź adres doskonale znasz:) Wgaja Ci ale i będziesz śmigła.

Tak8Nie8
Doman

Fajna aplikacja nie to co u konkurencji. Polecam.tanio i wygodnie.

Tak5Nie5
Polecam

Miła atmosfera,dużo pracy dla uczciwych kierowcow.

Tak3Nie8
GrisKa
@Polecam

Jeszcze moment i nie będzie klientów. Po co powyzka aż na 1,90 ???????? Strasznie klienci nazekaja ze bolt ma taniej

Asterix

Malo zleceń,słabe kursy.Polecam Seven do wygrania,bo mają dobre promocje dla klientów ruch duży.Kursy długie i jest nabór cały czas.

Tak10Nie5
Wojti
@Asterix

Co ty bredzisz Atu wydaje kupe kasy na reklame,daje promocje ma grono klintow ktorzy wracaja.Seven to lipa marnowanie czasu.Seven prowadzi jeden zakompleksiony (usunięte przez administratora) jeździłem tam a dopiero waty zacząłem zarabiać

Tak1Nie6
Michał

Ludzie jak wierzycie w to co tu piszą to gratuluje !

Mirosław z Mińska
@Michał

Dokładnie .Nikt nie wierzy w 1,40zł za km .Jest 1,90 za km. To tesz bardzo tanio jak na Warszawkę . 2zł majom inne korporacje .Ja nie nażekam w atu.

Tak10Nie
Garnek

Ruch słaby duże prowizje 3zł od 10zł to jest 1/3 nie miałem większego kursu niż 16zł same króciaki stawka 1,20 na start 8zł 4km to daje 12,80 klienci to istna patologia i tak wyjdzie pijany zostawi 10zł a jak ma dobry humor to 12zł.W weekend zero ruchu ale na tygodniu bardzo słabo do tego dalekie doloty.Nie dziwie się że ludzie odchodzą bo przy takim długim okresie czekania każdy siedzie w necie i szuka gdzie lepiej.Ja korzystam z taxify i ubera jeszcze bo atu nie przynosi mi zarobku nawet na paliwo.

Tak12Nie
czlowiek z truskawka we wlosac
@Garnek

(usunięte przez administratora)po pierwsze to z 1.40 za km po drugie no kursow w tygodniu nie ma za wiele w moim rejonie ale to moj wybor, ogolnie sa ale tam gdzie mnie nie ma, a co do dolotow przeciez mozesz sobie ustawic san=m dolot minimalny na 4 km i tyle

Michał
@Garnek

Ściema!! Czytając te głupoty aż się człowiek gotuje! Ludzie po co wypisujecie takie głupoty?? Konkurencja??

Były klient

(usunięte przez administratora) na stronie mają cenę 1.4 zl wczoraj zamawialem auto a tu 1.9 zł na liczniku!!!!!!! Oszukują ludzi perfidnie już nigdy więcej nie zamówię tam auta i innym też odradzam!!!!!

Piotrek
@Były klient

1,90 zł to i tak jest tanio.Jak nie psuje to sobie lepiej sawe zamów

Tak2Nie3
Wykiwana
@Były klient

Zgadzam się w 100 % jak można tak ludzi w butelkę nabijać na stronie widnieje cena 1,40 a w rzeczywistości 1,90. Żenada i brak profesjonalizmu.Jeżeli tak traktuje się klienta to świadczy jak mały ma rozumek właściciel firmy. Nie polecam firmy Atu Yaxi

Tak1Nie1
PASAŻERKA

DNIA 13.06.2019 O GODZ.7.03 ZAMAWIAŁAM TAKSÓWKĘ W ATU TAXI NA GODZINĘ 8.40.ZGŁOSZENIE ZOSTAŁO PRZYJĘTE. O GODZ.8.02TELEFONICZNIE POPROSIŁAM O WCZEŚNIEJSZĄ TAKSÓWKĘ JEŚLI JEST TO MOŻLIWE.JEŚLI NIE TO BĘDĘ CZEKAĆ.O GODZINIE 8.19 OTRZYMAŁAM TELEFON ZE TAKSÓWKA WOGÓLE NIE PRZYJEDZIE.NIE ROZUMIEM DLACZEGO ZOSTAŁO PRZYJĘTE WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIE SKORO FIRMA NIE MOŻE WYWIĄZAĆ SIĘ Z ZOBOWIĄZANIA.W SUMIE ODMÓWIONO MI PRZEJAZDU Z MAMĄ DO PRZYCHODNI.NIE POLECAM.NA SZCZĘŚCIE PORATOWAŁA NAS TAKSÓWKA Z GROSIKA I ZDĄŻYŁYŚMY NA CZAS

Tak4Nie3
centrala gsm
@PASAŻERKA

Bo jechała pani krótkim kursem .Przychodnia była niedaleko . Najważniejsze kursy są do Modlina lub takie po 20 km .

Nie ma roboty tutaj

Naprawdę. Wierzcie mi. Dałem czas do końca lutego i basta.

Tak13Nie
Wiesiek z Gocławia
@Nie ma roboty tutaj

Jeździłem i najgorsza to chyba jest centrala. Nie wiedzą za bardzo jak przyjąć zlecenie.Poszedłem do konkurencji seven i tam chociaż centrala normalna.

Pani xxx

Kursy krótkie po 10 zł. Może się ruszy ale dwa kursy na dzień to za mało

Vivian
@Pani xxx

Nie powiedziałbym, że takie krótkie. To zależy jak złapiesz. Mi ostatnią wpadają same trasy na lotnisko

TakNie2
Nie ma roboty tutaj
@Vivian

Faktycznie masz trasy jak z Warszawy na lotnisko.Modlin to tez nie trasa. Chyba że do Krakowa na lotnisko. Ja codziennie mam 3 kursy po 12 zł i żadnych dodatkowych kursów .

Himot

Radzę sprawdzać cennik na każdym aucie bo niektóre mają 2zł za kilometr

Tak7Nie1

Marek
@Himot

Przedstaw jakiś dowód na Twoją wypowiedź bo u nas kursy akurat zazwyczaj są dłuższe

Mini najlepsze

Kara 8 tys dzisiaj na lotnisku dwóch kierowców wystarczy. Uciekamy stąd

Anonimowy

Dali mi dobre warunki i jestem z tej pracy zadowolony. Jeżdżę nowym samochodem i jest ok, co do grafiku to już jest rzecz indywidualna i zależy od godzin i czasu pracy..

ktos
@Anonimowy

Na duży plus teraz wychodzi Atu przy innych firmach

Himot
@Anonimowy

Te nowe samochody to Dacie Co mają 2zł za km .Omijajcie bo zaplacicie jak za zboże.

kierowca99
@Himot

Dobre samochody i stawki. Ja jestem zadowlony

Zostaw opinię o Atu taxi - Warszawa

Chcę opublikować: