MEDI-system Sp. z o.o.

Adres: Prosta 69, 00-838 Warszawa

NIP: 5252208317 KRS: 0000003824

MEDI-system Sp. z o.o.
3 5 4 5 1

Opinie o MEDI-system Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

JJ
 Opinia

Firma od prawie roku nazywa się Orpea.

TakNie
mikuś
 Opinia

Poszukują rejestratorki na Kijowską. Szanowna dyrekcjo jak można powierzyć rekrutację komuś, kto sam zastanawia się nad odejściem z pracy. Usłyszałam, że jest szafa za którą można się wypłakać gdyby pacjent nas obraził i Pani przeżyła już tyle pracowników że hohoho... Większość rezygnuje po krótkim czasie więc trzeba się zastanowić. Zarobki też niskie a i podobno nacisk na sprzedaż usług płatnych mocna. Pachnie to na kilometr ciężką atmosferą, dużą ilością pracy i brakiem szacunku. Ogólnie szkoda czasu na taką rekrutację.

Tak1Nie
Mamuszka
 Opinia

Moja mama byla pacjentka Medi System Honorata w Chorzowie. Oddalam ja po upadku po ktorym miala w obrebie miednicy szesc polaman. Myslalam ze oddaje ja w dobre rece, placilam prywatnie i ich wspaniala reklama "profesjonalna opieka i specjalistyczna rehabilitacja", Ja mieszkam za granica, wiec dzwonilam codziennie a moja rodzina odwiedzala ja regularnie. Z tego co sie dowiedzialam od rodziny: ich wspaniala opieka to przynoszenie i odnoszenie nietknietych posilkow (dokarmianie pacjentow to za duzo roboty), moje intrwencje telefoniczne ze maja zobaczyc co sie dzieje z mama jak plakala z bolu, podawanie takich mocnych srodkow przeciw bolowych (dla swietego spokoju),ze mama juz czasami nie kojarzyla co mowi. Oni nie zainteresowali sie w ogole co moze byc powodem dodatkowych boli w nodze. Po czterch tygodniach, po zrobieniu zdjecia rentgenowskiego, stwierdzono ze wszystko sie pomyslnie zrasta, ze moze juz pomalu siadac. Ale mama miala dalej bardzo mocne bole w nodze,noga zaczynala robic sie zimna, co zauwazyla nie profesjonalna opieka czyli moja rodzina, na co zwracala uwage pielegniarkom.. Oplacalam tez dodatkowo rehabilitaje, gdzie w rozmowie telefonicznej bylo uzgodnione, ze zamiast pol godziny, maja robic czesciej po 15 minut czyli 4 razy w tygodniu. "Specjalistyczna rehabilitacja" rowniez nie zauwazyla ze z noga sie cos dzieje. Az do dnia kiedy mama powinna byla byc po porannej toalecie, po rehabilitacji (podobno byla zrobiona) przyjezdza moja rodzina i stwierdzaja z noga jest calkiem czarna. Po awanturze jaka zrobili, nastapila dopiero panika i reakcja. Wywieziono ja do szpitala, stwierdzono silna miazdzyce nogi, wedlug lekarza niestety wszystko za pozno, po operacji ktora natychmiast wykonano, zmarla dwa dni pozniej na zawal serca. Tez dochodze do tego ze ludzie ktorzy tam pracuja, prawdopodobnie nie maja dostatecznego wyksztalcenia, nie robic nic ale zbierac pieniadze. Rozmowa z dyrektoremtez nic nie dala, musi bronic swoich ludzi i swojej opini. Moj wujek stwierdzil, ze gdyby polozono chora osobe w parku na lawce, to lepiej by sobie dala rady jak z profesjonalna opieka w "Medi System". Osobom zaintersowanym tym osrodkiem, stanowczo odradzam umieszczenia tam swoich najblizszych, poniewaz „profesjonalna opieka i specjalistyczna rehabilitacja“ to tylko puste slogany niesprawdzajace sie z rzeczywistoscia.

Tak18Nie

neutralnanegatywnapozytywna
Bluszcz
@Mamuszka 22.11.2016 21:37

Całkowicie zgadzam się z tą opinią. Proszę uważać na te domy medisystemu. Panuje tam wielki bałagan. Często brakuje leków. Ludzie mogą cierpieć, a i tak nie dostaną tabletki p/bólowej. Nikt nie stosuje się do wytycznych lekarza. Wygląd zewnętrzny przykrywa panujący bałagan wewnątrz.

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna