Opinie o ORPEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

ORPEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
counter
3 6 24 5 1
Fajeczka z rana Nowy wpis

Atmosfera w Orpea jest toksyczna przez obecną dyrektorke. Nazwalniała ludzi tylko dlatego żeby Polaków zamienic Ukraińcami. Bo są dużo bardziej tani. Rotacja jest ogrona bo mało kto daje rade psychicznie wytrzymac jej humorki. Znalazłam już lepsza prace. Zero stresu, nikt nie chodzi i nie czepia sie bez powodu.

Fajeczka z rana Nowy wpis
@Fajeczka z rana

Chodzi o Wrocław.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Czy w firmie ORPEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Fizjoterapeuta?

Magdalena

Nie szukają może pielęgniarek? Ile zarabiają ?

Marzena
@Magdalena

Szukają , ale płaca nie adekwatna do pracy. Bardzo, bardzo ciężko fizycznie. Kiedyś była stawka przyzwoita w stosunku do innych placówek o podobnym charakterze. Obecnie jest niższa od innych a wymagania dużo wyższe. Dlatego ciągle brak personelu pielęgniarskiego.

Tak7Nie
Boska Nowy wpis
@Marzena

Pracuje na UoP i mam stawkę znacznie lepsza niż w szpitalu. Co prawda brakuje dodatków stażowych, ale i tak nie ma co porównywać bo zarabiam i tak więcej.. najważniejsze że można się dogadać z oddziałową i grafik jest elastyczny.

Pracus

Moja opinia dotyczy Wrocławia. Zatrudniając się na Dyrekcyjnej myślałem, że jest to najlepsze miejsce jakie można sobie wymarzyc. Jednak rzeczywistość okazała się brutalna. Praca ciężka, zero poszanowania, wielka rotacja pracowników i braki kadrowe, fatalna atmosfera.(usunięte przez administratora) Dyrekcjo spróbuj przyjechać na kontrol(usunięte przez administratora)

Tak9Nie3
Damian
@Pracus

Czym spowodowana jest tak duża rotacja wśród pracowników zatrudnionych w firmie ORPEA? Napisałeś, że jest to praca ciężka. Wyjaśnisz to stwierdzenie? Chciałbym ustalić, pod jakim dokładnie względem jest ona tak ciężka.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ksnalKl
 Rekomendacja

Dyrektorzy tak a reszta tylko pracuje.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 169 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ORPEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TakNie1
Córka
Nazwa działu: Handlowy

Trzeba przyznać, że spółka oszczędza nie tylko na pracownikach ale i na pacjentach a to staje się niebezpiecznie chore ponieważ pacjenci mają tam poprawiać swój stan zdrowia. W związku z powyższym ODRADZAM zatrudnienie przyszłym pracownikom jak i pobyt kuracjuszom.

Nika
@Córka

bardzo częste zmiany opiekunów, brak ludzi do pracy , ponad 50 ofert pracy w Orpea to chyba samo mówi za siebie, też uwazam że jest to niebezpieczne dla pacjentów

Kiti

Odradzam zarówno pacjentom jak i pracownikom! Pracowałam w domu Konstancja na Bielawie. Chaos, brak organizacji, mentalność odbębnienia swojego ze strony osób pociągających za sznurki. Pracownicy, którzy naprawdę dają serce pacjentom są obciążani ponad siły(usunięte przez administratora) Pacjenci to widzą czują, rodzina też, protestują wszyscy także pracownicy(usunięte przez administratora) Szkoda bo większość pracowników to cudowni(usunięte przez administratora) ludzie(usunięte przez administratora)

Nika
@Kiti

odradzam wszystkim pobytu w Konstancji, potwierdzam wszystko co złe i jak będę miała chwilke czasu to dodam swoje spostrzeżenia

koko
 Rekomendacja

Dobre miejsce jeśli chcesz pozbyć się teściowej na zawsze

Tak3Nie
Wiki

@Córka Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do takiego wpisu. Może nie jest idealnie ale o taką firmę raczej trudno.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Czy w MEDI-system Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

TakNie1
Dotyczy Majdanu

Potwierdzam negatywną opinię. Pracowałam w ORPEA. Jakieś nieporozumienie. Stosują inwigilację pracownika, sprawdzają wiadomości mailowe, odsłuchują rozmowy telefoniczne z pacjentami. Nasłuchują każdego zdania wypowiedzianego do osoby po drugiej strony biurka i rozliczają z tego. A przecież po pierwsze nie ma szkoleń. "Słuchaj co mówi Ania i zapamiętaj" Koleżanki, które pracują na stałe donoszą o błędach pani koordynator, która nie ogarnia sama swojej pracy. System komputerowy czasami zadziałał. Pacjenci często umawiani z dwu dniowym wyprzedzeniem! Zatrudniają na umowę zlecenie. Sam decyduj czy się piszesz.

Tak5Nie
M

Pracowałam jako recepcjonistka na Kijowskiej. Generalnie chaos organizacyjny i bardzo ,,ciężka" atmosfera, dyrektor, która była za mojej ,,kadencji" też się zwolniła :) Wtedy jeszcze nie było komputerowej kartoteki pacjentów i zmuszone byłyśmy wyciągać i chować tony papierologii. Zaznaczam, że w większości pacjentami przychodni są emeryci, więc te ich karty chorób były bardzo grube i ciężkie. Przez to trudno nawet odebrać telefony, za co najbardziej recepcja obrywa. Przez 12h non stop pacjent telefon pacjent telefon. Byłam wykończona. Brak call center w tych czasach to śmiech na sali. Zarobki najniższa krajowa bez możliwości podwyżki. Socjal zero. I nie ma tu znaczenia, czy jesteś studentem, czy panią przed 60. Wszyscy mieli dość, nawet sprzątaczki się zwalniały. Lekarze spóźniający się. Internista F.P wpadający na recepcję i dezorganizujący pracę, krzyczący na nas, bo jego pacjenci są,,priorytetowi". Nasze interwencje u dyrekcji nic nie dały. A jak miała przyjechać teściowa dyrektorki ,,pacjent VIP" to wszyscy robili w gacie. Nepotyzm i wyzysk, nie polecam!

Tak2Nie
Ania

Ja również potwierdzam negatywne opinie, ja pracowałam w Medi-system w Majdanie "Marianna", na recepcji, dostawałam na rękę 1780zł, i obiecywali że po miesiącu dostanę 2600 na rękę, jak się sprawdzę oczywiście, po miesiącu ten sam tekst, kiedy umowa się kończyła zaczeli się czepiać do mojej pracy, i łaskawie oznajmili że mogą mnie zostawić ale za te 1700zł bo na więcej nie zasługuję. Powiedziałam że na spotkaniu o pracę była inna mowa, no, to mnie zwolnili. Szukają następnych kozłów ofiarnych którzy popracują dwa miesięce lub trzy i następny, taka polityka firmy chyba. Wyzysk i ogromna rotacja pracowników. Mnóstwo pracy i totalny bałagan organizacyjny, kierowniczka recepcji woogóle nie ogrania swojej pracy a błędy zwala na nowych pracowników i tak sobie żyje. Piszę to ponieważ uważam że trzeba się ostrzegać przed nieuczciwymi ludźmi. Mam już inną pracę i bardzo się z niej cieszę, a tamtą uważam jako nieprzyjemny incydent w moim życiu. Bądźcie ostrożni z Januszami biznesu :) Sprawą zainteresowałam panią z PiP.

JJ

Firma od prawie roku nazywa się Orpea.

Tak1Nie
mikuś

Poszukują rejestratorki na Kijowską. Szanowna dyrekcjo jak można powierzyć rekrutację komuś, kto sam zastanawia się nad odejściem z pracy. Usłyszałam, że jest szafa za którą można się wypłakać gdyby pacjent nas obraził i Pani przeżyła już tyle pracowników że hohoho... Większość rezygnuje po krótkim czasie więc trzeba się zastanowić. Zarobki też niskie a i podobno nacisk na sprzedaż usług płatnych mocna. Pachnie to na kilometr ciężką atmosferą, dużą ilością pracy i brakiem szacunku. Ogólnie szkoda czasu na taką rekrutację.

Tak2Nie1
Mamuszka

Moja mama byla pacjentka Medi System Honorata w Chorzowie. Oddalam ja po upadku po ktorym miala w obrebie miednicy szesc polaman. Myslalam ze oddaje ja w dobre rece, placilam prywatnie i ich wspaniala reklama "profesjonalna opieka i specjalistyczna rehabilitacja", Ja mieszkam za granica, wiec dzwonilam codziennie a moja rodzina odwiedzala ja regularnie. Z tego co sie dowiedzialam od rodziny: ich wspaniala opieka to przynoszenie i odnoszenie nietknietych posilkow (dokarmianie pacjentow to za duzo roboty), moje intrwencje telefoniczne ze maja zobaczyc co sie dzieje z mama jak plakala z bolu, podawanie takich mocnych srodkow przeciw bolowych (dla swietego spokoju),ze mama juz czasami nie kojarzyla co mowi. Oni nie zainteresowali sie w ogole co moze byc powodem dodatkowych boli w nodze. Po czterch tygodniach, po zrobieniu zdjecia rentgenowskiego, stwierdzono ze wszystko sie pomyslnie zrasta, ze moze juz pomalu siadac. Ale mama miala dalej bardzo mocne bole w nodze,noga zaczynala robic sie zimna, co zauwazyla nie profesjonalna opieka czyli moja rodzina, na co zwracala uwage pielegniarkom.. Oplacalam tez dodatkowo rehabilitaje, gdzie w rozmowie telefonicznej bylo uzgodnione, ze zamiast pol godziny, maja robic czesciej po 15 minut czyli 4 razy w tygodniu. "Specjalistyczna rehabilitacja" rowniez nie zauwazyla ze z noga sie cos dzieje. Az do dnia kiedy mama powinna byla byc po porannej toalecie, po rehabilitacji (podobno byla zrobiona) przyjezdza moja rodzina i stwierdzaja z noga jest calkiem czarna. Po awanturze jaka zrobili, nastapila dopiero panika i reakcja. Wywieziono ja do szpitala, stwierdzono silna miazdzyce nogi, wedlug lekarza niestety wszystko za pozno, po operacji ktora natychmiast wykonano, zmarla dwa dni pozniej na zawal serca. Tez dochodze do tego ze ludzie ktorzy tam pracuja, prawdopodobnie nie maja dostatecznego wyksztalcenia, nie robic nic ale zbierac pieniadze. Rozmowa z dyrektoremtez nic nie dala, musi bronic swoich ludzi i swojej opini. Moj wujek stwierdzil, ze gdyby polozono chora osobe w parku na lawce, to lepiej by sobie dala rady jak z profesjonalna opieka w "Medi System". Osobom zaintersowanym tym osrodkiem, stanowczo odradzam umieszczenia tam swoich najblizszych, poniewaz „profesjonalna opieka i specjalistyczna rehabilitacja“ to tylko puste slogany niesprawdzajace sie z rzeczywistoscia.

Tak20Nie
Bluszcz
@Mamuszka

Całkowicie zgadzam się z tą opinią. Proszę uważać na te domy medisystemu. Panuje tam wielki bałagan. Często brakuje leków. Ludzie mogą cierpieć, a i tak nie dostaną tabletki p/bólowej. Nikt nie stosuje się do wytycznych lekarza. Wygląd zewnętrzny przykrywa panujący bałagan wewnątrz.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o ORPEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

Chcę opublikować:

ORPEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ