Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

karol

Dla mnie ważne jest to, zę pp wprowadzało podstawę. Jakoś spokojnie się czuję wiedząc ile na pewno na konto wpłynie, chociaż wiadomo, pracować trzeba

radik

no a tutaj chetnie wszyscy pomagaja, ja mam troche problem z ogarnieciem calej wiedzy na poczatku, ale potem juz bedzie tylko lepiej

polek
@radik

No dokładnie. Szkoda tylko że nie wszyscy dają sobie przyzwolenie na pomyłki, bo szybko się wypalają i nie wytrzymują narzuconej sobie presji!

saw

W każdej pracy na początku jest trudno. Grunt to dać sobie czas i pytać jak się nie wie!

hans
@saw

jak to mowia, kto pyta nie bladzi, wazne jednak zeby wyciagac wnioski i sie uczyc, zeby innych nie zameczac po kilka razy tym samym pytaniem, chociaz mi tutaj kolega na poczatku bardzo pomogl

jasiek

praca zdecydowanie inna od mojej poprzedniej, ale na cale szczescie szybko sie ucze i pierwsi klienci juz sa, firma daje narzedzia i wiedze, jest ok

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
olaf

u mnie początki byly o tyle ciezkie, ze musialem sie uczyc wszystkego od nowa, ale szkolenia daly rade, troche czasu i doswiadczenia i jest znacznie lepiej

polo

Ja mam miesiąc pracy za sobą i jestem pozytywnie naładowany. Jeszcze szału jeżeli chodzi o wyniki nie mam ale system wsparcia jest naprawdę fajny

gor

a rekrutacja dlugo trwa? tzn jest wieloetapowa, czy raczej szybko rozmowy zalatwiaja?

miki

u nich mozna wszystkie formalnosc szybko zalatwic i bez stresu, wiec mi to jak najbardziej pasuje

robert

Ja zaczynam nowy rok z nowym wyzwaniem. W pp na dniach mam szkolenie wieć mam nadzieję że znajdę swoją pracę, bo lubię pracować w handlu

lucek

ktos wie czy moze roba jakas rekrutacje aktualne? bo szukam pracy i firma mnie zaintereswola

@lucek

Ja nie czekałem tylko napisałem swoje cv i się odezwali. Może też w ten sposób spróbuj, bo faktycznie praca jest naprawdę fajnie wynagradzana.

jasiek

jestem juz bylym pracownikiem, ale to dlatego, ze sie przeprowadzilem, zawsze mi sietutaj dobrze pracowalo izaluje ze musze szukac pracy w innym miejscu

adam

to juz nie jest ta firma co na poczatku, wyciagaja wnioski i ida w dobrym kierunku

Robert

Ja niedługo zaczynam prace w polski prąd. Już nie mogę sie doczekać. Wszyscy są bardzo fajni

marko

idealnie nie jest, ale to normalne, wazne aby sie w pracy dobrze czuc i u mnie tak wlasnie jest

natek

praca w terenie, zwlaszcza w ziemie bywa czesto trudna, ale nikt nie mowil ze bedzie latwo, to kwestia wyborow

polek
@natek

No dokładnie to nie jest praca dla wszystkich. Ja początkowo miałem lekki problem, bo nigdy z klientem nie pracowałem ale po kilku dniach było już zdecydowanie lepiej. Teraz już siedzenia za biurkiem sobie nie wyobrażam.

seba
@polek

Początki wszędzie są trudne ale z tego co obserwuję jak ktoś chce to w pp się odnajdzie, bo jest spore zaplecze wsparcia

igor

Nowy rok, nowe wyzwanie. Ja zaczynam w pp i jestem pozytywnie nastawiony szczególnie po opiniach które czytam!

karol

Prawda. Nie ma nic gorszego niż jechać na prognozach i potem płacić wyrównania, bo jak ja leciałem według prognoz to nigdy mi się nadpłata niestety nie zdarzyła. A tak wiesz ile masz zapłacić, płacisz na bieżąco i po problemie

olo
@karol

Prawda i to mnie najbardziej przekonuje, bo z prognoz to mi nigdy nic dobrego nie wychodziło!

@karol

mają 2 opcje, rozliczanie prognozowe i rozliczanie rzeczywiste. Można zaoferowac klientowi to albo to

@ja

W moim odczuciu rzeczywiste jest zdecydowanie lepsze Przynajmniej potem nie masz rozliczenia i nie robisz wielkich oczu na horrendalne dopłaty

iwe
@ja

Mi rzeczywiste zdecydowanie bardziej odpowiada i moim klientom też. Nikt nie lubi na koniec roku wyrównań i dopłat

iwo

slyszalem ze u nich rozlicza sie nie na podstawie prognoz, to prawda?

irek
@iwo

No dokłądnie. Każdy ma prawo do własnego zdania i prawda jest też taka, że nie każdy nadaje się do pracy w terenie z ludźmi. MI akurat taki system bardzo odpowiada, bo przy biurku nie jestem w stanie wysiedzieć.

wit

moja stara zasada się sprawdza, wole sie zawsze o wszystkim przekonać na własnej skórze i wyrobić sobie opinię, o pp mam dobrą

olek
@wit

NO wiadomo, ze zawsze znajdzie się jakiś frustrat, który puszcza nieprawdziwe informacje, dlatego lepiej samemu spróbować i ocenić.

mirek

troche sobie o nich poczytalem i wygladaja na firme z przyszloscia, do tego im wiecej tym lepiej, bo jak si ema wybor, to jest konkurencyjniej

olaf

W mojej forie niestety wszystko fajnie, ala jak przychodzi do wypłaty to okazuje się, ze zawsze są jakieś problemy dlatego od nowo roku zaczynam szczegoś szukać. Z tego co widzę pp ma dore opinie więc do nich też wyślę cv

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A