Amrit Kebab

Opinie o Amrit Kebab

Bartosz

Co słychać w firmie? Warto aplikować? Miałem nadzieję na info od pracowników a tu cisza od miesięcy. Jaka atmosfera w pracy?

Żelazny

Kebab super ale ???????? pani ktora stoi za ladą i obiera telefon to jakies kpiny chyba pracuje tam bo na zmywaku nie ma pracy ????????????

Kasia c

Zdrowo sie ktos uwzial na Amrita ale zdrowo to Tej osobie nie wyjdzie:) zaraz wystapia o id kompa i posypia soe pozwy:) Stek bezdur i klamstw za ktore ktos powinien poniesc odpowiedzialnosc! Amriciaki dzieki za dwa lata wspolnej pracy- to byl moj fajny start w warszawie

Anka
@Kasia c 30.05.2017 13:23

Ahahaha...dobre

Joanna

@justmeczy udało Ci się wyjaśnić tą sprawę z firmą? Czy takie sytuacje często miały miejsce? Chętnie usłyszymy również w tej kwestii od innych pracowników Amrit Kebab.

Kierowca

Z tego co widzę na przestrzeni roku nic się nie zmieniło ;) Walą na lewo i prawo ;)

justme

Nie polecam, jedna wielka kpina. Zatrudniasz się jako kierowca, a potem zamiast zajmować się rozwożeniem zamówień to jesteś wysyłany do magazynu bo brakuje tego czy tamtego, a zamówienia stygną, klienci czekają i człowiek musi się nasłuchać że spóźniony, a jedzenie zimne. Idąc dalej - godziny pracy - w teorii kończysz 23, ale mi się zdarzyło wyjść o czasie dosłownie ze 3 razy, bo ostatnie zamówienie przyjmowane chwilę przed 23, więc zanim kuchnia zrobi, kierowca dowiezie to wychodzi z pracy najwcześniej pół godziny później, a o pieniądzach za nadgodziny można pomarzyć. Zresztą o pieniądzach ogólnie można pomarzyć - terminy wypłat są ustalane dla każdego lokalu indywidualnie przez biuro i biada Ci jak tego dnia nie możesz z jakiegoś powodu po pieniądze przyjechać- - możesz ich już nie zobaczyć. W dniu kiedy były wypłaty leżałem chory z grypą i gorączką, więc jazda przez pół miasta po pieniądze średnio wchodziła w grę. A kiedy chcę odebrać pieniądze w następnym miesiącu to pan arabskiego pochodzenia w biurze informuje mnie, że "teraz to wypłacamy za poprzedni miesiąc a nie zaległy, to nie bank że można sobie przychodzić po pieniądze jak się chce i kiedy się chce". Więc pracujesz cały miesiąc, a potem pieniędzy nie zobaczysz. Kontakt z biurem w jakiejkolwiek sprawie to też paranoja - ani telefonicznie ani osobiście nic nie idzie załatwić, człowiek jest ciągle odsyłany żeby wrócił innego dnia, zadzwonił się umówić na inny dzień itp. Przemyślcie kilka razy zanim pójdziecie do pracy do Amrita, chyba że lubicie pracować kilkanaście godzin dziennie i potem nie widzieć pieniędzy.

Joanna

Osoby zainteresowane pracą w firmie zachęcam do śledzenia aktualnych ofert pracy na stronie: http://www.amrit.pl/pl/career.html Zamierzacie aplikować?

bobomba

Jedno, wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wystarczy analiza oferty dot. np. pracy kierowcy z własnym samochodem. Zacznijmy od tego, że oferują umowę zlecenie czyli kłania się PIP, powinna być umowa o pracę bo wg prawa świadczysz stosunek pracy. Stawka 10 zł / netto / godzina + 1 zł za kurs. I tu najlepsze - paliwo i amortyzacja pojazdu po stronie właściciela! Policzmy: załóżmy, ze w ciągu 8 h pracy wykonamy 20 kursów średnio po 5 km każdy. Zarobimy 80 zł z godzin oraz 20 zł za kursy. Pokonamy samochodem 100 km. Przy oszczędnym samochodzie spalimy w warszawskich korkach ok. 10 l etyliny 95 za prawie 50 zł. Liczenie jest proste - zarobimy 50 zł za dzień pracy, czyli 6,25 zł na godzinę. To jest złodziejstwo! Nie wspomnę o amortyzacji samochodu który przecież będzie zarżnięty jak taksówka. Szukają frajerów do oskubania.

erty

w Warszawie to widzę że na chwilę obecną poszukują asystentki biura w Warszawie jestem ciekawa czy na przykład wymagają znajomością jezyka angielskiego

pol

Mimo wszystko jednak są i minusy. Rozmowa o pracę- płatnę do ostatniego dnia miesiąca Ostatni dzień miesiąca-płatnę do 5. Na pewno 5 będą pieniądze. 5- jaki lokal? a to proszę przyjść 9/ Żart?

mila
@pol 05.10.2016 11:55

Zgadzam się z Kasią w 100%. W Amrit możesz zawsze dostać zaliczkę i to jest mega plus! Jeszcze nie spotkałam się z żadnym pracodawcą, który wypłacałby zaliczki, człowiek zawsze musiał czekać cały miesiąc a tu możesz mieć zastrzyk gotówki, jeśli pilnie potrzebujesz.

pol
@mila 05.10.2016 14:49

Może to i fajne ale latać co kilka dni do biura i być odsyłanym żeby wrócić za kilka dni to też nie fajne ;)

Gość

Praca fajna. Jest ciężko ale to tylko w porze obiadowej i wieczorem. Ale inni z chęcią pomagają, fajna atmosfera. Możesz pracować więcej godzin, ale jak chcesz wyjść wcześniej to też nie ma problemu .

Justyna

Ola to nie pomowienia ,ja tam tez pracuje ale nie na wilsona ,i zamierzam sama zlozyc wnioski do odpowiednich urzedow oczywiscie licze sie tym ze zostane zwolniona z pracy ,a ze Klient prawde pisze ,ja mam na wszystko dowody i to twarde(filmy zdjecia ,nagrania rozmow}

Klient

Teraz bede otwierac 2 amrity :) ale problem w tym ,ze pracownikom nie wyplacaja calej pensji ,szkoda pracownikow:......

Klient

kasia Oczywiscie ,przeciez inpektorzy biora lapowki ,przeciez nic dziwnego w tym w naszym kraju ,kazdy o tym wie

Ola

Pracuję od 2009 roku w lokalu na Wilsona i wszysytko powyzsze to bzdury i pomowienia Notabene mamy tak czeste kontrole ze wlascicielka nie moze sobie pozwolic na takie akcje Poza tym kazdy widzi jaka umowe podpisuje i kazdy jest sam odpowiedzialny za siebie Duzo osoby ka np zlecenia bo maja komornikow na karku Ja np Nie mialam zadnych problemow z umowa o prace

Klient

Pracodawca nie potrzebuje badan sanepitowskich ,nie podpisuje umow o prace .Ciekawe jak dlugo pociagnie jak bedzie sie co miesiac zglaszac ich do Zus ,sanepitu,urzedu skarbowego i do inspektora pracy wkoncu na lapowki im nie starczy i zrobia pozadek aby legalnie zatrudniali ludzi A ak to nie pomoze to mozna napisc do Ministerstwa Pracy i Handlu.Mam nazieje ze pracodawca zacznie myslec i dbac o pracoownikow!!

Kierowca

Nie polecam. Pracowałem przeszło 6 miesięcy jako kierowca. Ekipa w restauracji świetna, ale wszystko psuł władający do lokalu cham i prostak o imieniu HASAN. Mianowany jakimś tam managerem, nie umiał normalnie dyskutować, zawsze krzyczał. Praca jest burzona przez negatywną atmosferę spływającą z góry. Ba, zresztą kto normalny po okresie próbnym obniża stawkę godzinową z 9 PLN na 8 PLN... - Arabska pazerność, nigdy więcej!

Anka

Pracuje w Amrit i nie zgodzę się powyzyszymi opiniami.FAkt jest olbrzymia ilosc pracy ale we wszystkim i ze wszytskim mozna sie porozumiec.Wlasciciele sa super

Lu

Amrit to jeden z najgorszych pracodawców z jakim miałam do czynienia.Zatrudniają na 1/4 etatu,a pracujesz jak na 2!O wolne w tygodniu, trzeba było się prosić,bo ciągle brak pracowników.Główny pan manager,cham i prostak.Wpadał do lokalu i darł japę na wszystkich po kolei,głownie na dziewczyny.Obrywało ci się,nawet jak nic nie zrobiłaś/biłeś.Na wszystkim chcieli zarobić..stłukłeś szklankę?KARA!..poplamiłeś białą bluzkę sosem>KARA! Generalnie nawet trudno było sobie zrobić przerwę na jedzenie...bo szef takich nie uznawał. Nikomu nie polecam! Moze kiedyś, AMRIT nauczy się jak traktuje się ludzi!

je**** AMRITA

Amrit to najgorszy pracodawca na rynku pracujesz po 300 godzin na 1/4 etatu za zwolnienia za wszystko nie zostaja Ci wyplacane pieniadze bo pazeroty arabskie na wszystkim probuja zarobic jezeli chcesz byc smieciem to idealne miejsce pracy dla ciebie !!!!

mm

czy w amricie na pl.bankowym w warszawie tez tak zle?kelnerka.robi za kasjerke i sprzataczke?

renegat

Szkoda że nie napisałaś,na jaki etat byłaś zatrudniona,na pewno na 1/4, i po 12 godz,a koszulki nie nazywaj ubraniem firmowym,(usunięte przez administratora)

Liza

Bardzo dobry pracodawca,mimo bardzo duzej ilosci pracy i czasem"cisnienia".Placi na czas,wyposaza w ubrania firmowe.pracowalam 2 lata

Zostaw opinię o Amrit Kebab - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amrit Kebab