Opinie o Amrit Kebab (Amrit Spółka z o.o. sp.k.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Amrit Spółka z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Amrit Spółka z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amrit Spółka z o.o. sp.k. w Warszawa

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Amrit Spółka z o.o. sp.k.?

Były Ex

Śmieciowy

exDriver

To najgorsze miejsce do pracy z jakim miałem do czynienia. Byłem kierowcą na Kondratowicza, czekam już 3 miesiące na wypłatę, dzwonię do biura, dobijam się do ich drzwi i jedyne co otrzymuje to puste ogólniki. Twierdzą że nie mają pieniędzy, skoro z samej dostawy dobijają na takim Kondratowicza do 100 zamówień jak jest duży ruch. Zasłaniają się pandemią i rozwodem w szefostwie a na Mercedesy AMG, lansowanie się na ściankach, szoferów to jakoś się znajdzie. To nie poważne. Szefostwo mojego lokalu pomiata pracownikami obojętnie czy są z Polski, Ukrainy, Syrii czy Egiptu traktują ludzi jak śmieci. Teksty z cyklu "rusz swoją tłustą (usunięte przez administratora) czy "ty nic nie robisz" są na porządku dziennym Dostaniesz dzień wolnego jak mają mały ruch, nie daj Boże żeby ruch podskoczył to będą dzwonili żebyś im tyłek ratował (przypominam że nie płacą). Grafik robią z dnia na dzień, a może się tak zdarzyć że ci zmienią jak będziesz odsypiał noc i nikt cię nie poinformuje, ewentualnie zadzwoni z pretensją że nie ma cię do pracy i masz się sam dowiedzieć bo tak, nieważne że jak wychodziłeś z pracy grafik był inny. To jest po prostu czysty bandytyzm i szczerze pracy tam bym najgorszemu wrogowi nie życzył.

Natalia

Praca w Amricie to jest tragedia, (usunięte przez administratora) nie ma żadnych zniżek dla pracowników, przyjechałam do biura prosić wyplate za 3 miesiąca i na to usłyszałam nie dostaniesz wyplate bo nie jesteś katolikiem , i jedź skąd przyjechałaś(usunięte przez administratora)

Mick
@Natalia

Na 3 miesiące? ??

@Mick

Chyba chodzi o to, że nie dostała wypłaty za zeszłe trzy miesiące

Dorota

Firma, która niby jest taka prężna i poważna, a nie płaci swoim podwykonawcom. Zalega z opłacaniem faktur, za zlecenia, który zostały wykonane!! wstyd!!

@Dorota

Czyżby Panią zwolnili z biura?

sandra
@Kishinizume

@kishinizume a co to za odpowiedz ? To właśnie bacy ludzie jak Pan/Pani budują markę firmy i piszą z takim chamstwem tego was uczą na HR? Porażka ????

@sandra

O czym ty (usunięte przez administratora) xD Zacznijmy od tego, że moja kadencja w tym pobojowisku skończyła się szybko, bo nie miałem największego zamiaru być poniżanym i obrażanym, po prostu zapytałem bo w biurze pracowała pewna kobieta o imieniu Dorota, a wstyd to pewnie jest Twojej matce za to, że coś takiego jak Ty wydaliła na świat.

Dostawca

Pytaja o prawko ale go w ogole nie wyjmujesz przychodzisz na 3 godziby probne i nawet auta nie prowadzisz w niektorych nawet nie jestes na dzien probny

Czy masz prawo jazdy

Klara

Jakieś podpowiedzi czy warto aplikować i czy w ogóle firma potzrebuje kogoś?

gosiak
@Klara

Warto aplikować, bo jak się dobrze pracuje, to można dostać podwyżkę. Ostatnio tak powiedziano mi na rozmowie. Z tego co wiem szukają do pracy ludzi.

@gosiak

Ok, super, wielkie dzięki za odpowiedź. Też szukałam informacji o pracy w Amrit. A są tam jakieś premie?

gosiak
@Marta

mi się wydaje że to zależy od stanowiska i tego czy ktoś dobrze pracuje. Ale moja koleżanka dostała podwyżkę za dobrą pracę. Można się dogadać

Marina
@Klara

Zawsze warto spróbować. Pracownicy z biura na rozmowie zaznaczają, że jest możliwość wyższej stawki po jakimś czasie i ogólnie zawsze można liczyć na pomoc z ich strony! Po co od razu pisać komentarze negatywne??? Pracuje tam moja koleżanka z Ukrainy, która nie znając języka dostała pracę, jest bardzo zadowolona. Sa wolne miejsca na stanowisko kasjerki

@Marina

Nie wiem, może to nie tyle negatywne opinie, co po prostu prawda?

@gosiak

Tak oferują wiele stanowisk ale tak naprawdę i tak wsadzą cię tam gdzie potrzebują a nie tam gdzie ty chcesz Chodzi mi oczywiście o stanowisko pracy nie o miejsce.

Remegat
@Marina

Ludzie jakie podwyżki,pracowałem tam 3,5 roku,bez żadnej podwyżki. Nie pracuje tam piąty rok,i nie myślę żeby coś się zmieniło.Robią podwyżki kebsów,i dla siebie,a ludzi mają gdzieś, nie tylko z Ukrainy,ale i Polaków

Bylapracownica
@gosiak

To jest komentarz osoby z biura- co mogą to robią, żeby wybrnąć z nocnika pełnego smrodu

Sara

Zacznijcie nagrywać wszystko o czym rozmawiacie przy przyjęciu się do pracy. Potem ma się dowód w sądzie .Sprzęt mozna wypożyczyć za 20zł dzień .Ja tak zrobiłam .Sprawa wygrana .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Amrit Spółka z o.o. sp.k.?

Pati

tak kontakt marketing@amrit.com

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy...Postanowiłem się wypowiedziec, otóz pracuję w Amrit od 3 tygodni i zycze każdemu takiej rekrutacji, dla mnie wszystko OK, można liczyć na normalną stawke w porownaniu do firm, ktore kaza za taka sama kwotą robić dwa razy więcej. Dla mnie wszystko OK i rekrutacja także super a osoba która ją prowadzi to odpoweidnia osoba która idealnie przedastawi wszystko i pomoże we wszystkim. mozmna tu liczyć na pomoc we wszystkim!!! Zycze wszystkim sparwdzić najpierw pracę zanim czytać opinie, jetsem bardzo zadowolony z pracy oraz z osobą we współpracy z biurem, która jest bardzo pomocna! pozdrawiam

Kishinizume

Twoje słowa mijają się z prawdą, drogi kolego, bo co to za praca, w której traktują Cię jak, za przeproszeniem, ścierwo? Pracowałem tam przez prawie 7 miesięcy i to, jak kierownictwo i szefostwo zwraca się do pracowników i im ubliża, to aż bolało, niska płaca (na tamten moment, jako uczeń miałem 12.70 za godzinę), zero posiłków pracowniczych, mimo, że to restauracja, brak odpoczynku, bo dla nich się liczy "byś zasuwał bez wytchnienia", o wolnych dniach, można tylko pomarzyć, dla nich albo dasz się wyexploitować, albo wypad. Mam nadzieję, że upadną w końcu jak najszybciej.

Czy można liczyć w Amrit Spółka z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Na chwilę

Jeśli chodzi o opiekę zdrowotną to nic nie słyszałam o propozycji. Więc raczej nie mają nic do zaoferowania

Ola

Brednie. Zawistni niedojrzali pracownicy mszcza sie na wlascicielach nie wiadomo po co i za co? Pracuje w lokalu przy pl.Wilsona już 3 rok i to co poniżej to bzdury. Kuzynka zaś pracowała w biurze(aktualnie jest na macierzyńskim) i czeka na powrot. Ludzie! Zanim zaczniecie kłamać i pomawiac w necie zastanowcie sie ze jest cos takiego jak IP komputera.

Jagee

A możesz mi coś zdradzić? jagaw7@o2.pl

Personel szary
@Ola

Jakie pomawianie pracując możesz niechcący zrobić zdjęcie z telefonu. I może ci się zapodziać jako dowód słów co piszesz. Szkoda ze tu nie mozna powiesić załączników bo bym trochę bałaganu na podłogach pokazał. Ale zostawmy te kwestje. Firma się dobrze zapowiadała. Nie potrzeba dużo by zrobić z niej wzór na rynku. I jednego z lepszych pracodawców na rynku fast foodów. Właściciele chcą dobrze. I starają się wiem o tym. Lecz zawodzi kolejne ogniwo. Ryba psuje się od głowy w tym przypadku od szyi. Jednak na tyle ze psuje dobry wizerunek firmy wśród pracowników. Właściciele sobie wypruwaja żyły żeby było dobrze. A tu taka dywersja choć może nieświadoma.

Olesia
@Ola

Kobieto pracuj w Amrit na Wilsona 3 do samej emerytury,życze ci tego.

@Personel szary

Całkowicie się z tobą zgadzam Ja pracowałam tylko przez chwilę w pierwszym lokalu jaki powstał Amrit I też uważam że w tym wypadku winne jest kierownictwo lokalu a nie właściciele. Nawet 13 godzin na nogach bez możliwości przysłowiowego Przycupnięcia. Inni pracowali nawet po 18 godzin na dobę ale to już jest kwestia tego na ile się zgodzisz tak masz mi nie pasowała taka praca Dlatego zrezygnowałam. Ale największym szokiem było dla mnie brak posiłków pracowniczych Pracując w restauracji. Pozdrawiam.

byly pracownik

zaszedlem wczoraj do amrit plac wilsona, zeby nie bylo ze klamie - zaplacilem karta, mam w historii transakcji, subiektywnie to baranina smakuje jak placki ziemniaczane w kebabie, troche sie jakosc popsula, i nie dziwne ze klientow coraz mniej, to juz nie to samo co bylo

je**** AMRITA

Amrit to najgorszy pracodawca na rynku pracujesz po 300 godzin na 1/4 etatu za zwolnienia za wszystko nie zostaja Ci wyplacane pieniadze bo pazeroty arabskie na wszystkim probuja zarobic jezeli chcesz byc smieciem to idealne miejsce pracy dla ciebie !!!!

Ktoś
@je**** AMRITA

No tak za zwolnienia buahaha od razu bym cie wywalił... Chory to do szpitala

Olesia
@je**** AMRITA

Amrit prowadzi Kurd w raz z żoną Polą.

@je**** AMRITA

Ale może nie obrażajmy osób z Amrit, bo to trochę nie fair. 300 godzin pracy w miesiącu to sporo. A płacą za nadgodziny czy oddają jako dni wolne?

KATTIE
@Marta

płacą stawkę za godzinę. każda jest wynagradzana.

zosia

czy mogę czegoś więcej sie dowiedzieć od nadawcy komentarza "Śmiechuwarte" ? mam podobne doświadczenia z ludzmi z Amrit ale wciąż nie jestem pewna siebie.. czy moje negatywne spostrzenia są trafne.. odczułam tam dużo złych tematów ..

@zosia

Możesz do mnie napisać maila.

Masza

firma bardzo fajna nie rozumiem ludzi ktorzy psiocza tutaj

Piotrek Rotarz

Nie rozumiem, czemu wszyscy tak psioczą. Jak się dobrze pracuje, to jest ok i można wynegocjować lepsze warunki pracy. No jasne, że na początku nie jest duża kasa, ale z czasem można zarobić. Pracowałem tam 3 lata.

@Piotrek Rotarz

czy ten komantarz nie jest skopiowany i przepisany przez kogoś z Amrit bo widzialam bardzo podobny wieki temu na tej stronie.. o tej samej tresci .. :(

Nie znam amrita
@Piotrek Rotarz

Po 3latach ile wynegocjować można stawki za twoją prace? Więcej faktów, danych... Ludzie.

@Nie znam amrita

@Nie znam amrita Też chciałabym się dowiedzieć więcej konkretów na temat warunków zatrudnienia w Amrit Spółka z o.o. sp.k.. Ile wynosi minimalne wynagrodzenie dla osób początkujących? Jaką umowę proponuje ten pracodawca? Jest to umowa o pracę czy zlecenie?

Kasia c

Zdrowo sie ktos uwzial na Amrita ale zdrowo to Tej osobie nie wyjdzie:) zaraz wystapia o id kompa i posypia soe pozwy:) Stek bezdur i klamstw za ktore ktos powinien poniesc odpowiedzialnosc! Amriciaki dzieki za dwa lata wspolnej pracy- to byl moj fajny start w warszawie

Anka

Ahahaha...dobre

@Kasia c

jeśli ktoś kłamie to ok - niech lecą pozwy ! :) gorzej jeśli Amrit faktycznie słabo traktuje pracowników i ludzie zaczną to nagłaśniać - wtedy mogą polecieć pozwy w drugą strone i to może sie słabo skonczyc dla Amrita dla tego nie ma co straszyć pracownikow tylko polecam poprawić warunki pracy ludziom to i złe opinie sie skończą! Pozdrawiam

Nie znam amrita
@Kasia c

Śmieszne, id kompa w sprawie amrita. Śmieszne ludki bez pojęcia. W jakim świecie żyjecie? A może zobaczcie sami jak to jest łatwo uzyskać IP, a i dalej namierzyć kogoś mając samo IP... Haha

pajrat

ci ich kierowcy (rosyjskojęzyczni) jeżdżą jak wariaci. przywieźli do Warszawy swoje "zasady" ruchu. jak zobaczycie ich samochód to uciekajcie w przejścia dla pieszych albo ścieżki rowerowej. potem słyszysz "ja nie widiał - ja nie widiał" i wsiada do samochodu i dalej wariuje. kupując tam finansujecie piratów drogowych !!!

polak

zadzwoniła do mnie Pani w sprawie pracy dostawcy. netto płaca 10.08 zł. ja to bym się wstydził dzwonić i proponować taką żenująca stawkę za pracę w Warszawie. już kebaba z Amrit nie dotknie się skoro panuje tam taki wyzysk

piotrek

jakoś od 4 lat nie zauważyłem złego traktowania ludzi,ale zauważyłem ile wrogów i zazdrośników ma Amrit każdy niech pracuje gdzie chce i jak się nie podoba w Amrit nie musi tu być ,pracy jest dużo,gorzej ze ludziom się pracować nie chce.A szczególnie nam rodakom

@piotrek

jeśli ktoś ma dobrego pracodawcę to zawsze się chce pracować i chętnie się wraca do pracy

@zosia

Mylisz sie. Wiele osob chce uczciwie pracowac. Ale wlasnie dzieki takim firma sie zniecheca. To nie jest firma gdzie wyslalbys nastoletnia dziewczyne na staz by zarobila na wakacje. Niestety ryba popsula sie od glowy. Wlascicielka na pewno chce dobrze, lecz niestety zly dobor personelu i nieumiejetnosc wyciagania wnioskow - zrodzila takie sytuacje ze firma dzis jest na biegu wstecznym. Choc niewiele wysilku potrzeba by to zmienic. Lokal tworza ludzie, co za lada to i przed lada. (usunięte przez administratora) hassana nie da sie tolerowac. Brak standartow pozytywnych, stabilnosci finansowej pracownika, rodzonej niejako w bulu jego wyplaty i rzucanej w podartych 10pln pod stolem, doprowadzilo do tego ze gdy nadchodzi moment wyplaty to rzadko kto sie cieszy. Bo wie ze zmarnuje wiele czasu na dojazdy i koczowanie na schodach biurowca by dostac najnizsza stawke na rynku za godzine pracy ponizej 10 pln na godzine. Gdy przelozony traktuje cie jak (usunięte przez administratora), gdy to on jest tu tylko gosciem w tym kraju. Roznice kulturowe niestety daja sie nwe znaki szczegolnie w stosunku do kobiet, a raczej zupelnym braku szacunku do kobiet. I zaraz ktos z biura na lewym koncie odpisze ze to nieprawda. Niestety to prawda. I widac tu wiele postow pisanych na zamowienie niejako zapewne przez kogos zwiazanego z firma. Szkoda fajnej marki, braki w mediach spolecznosciowych, inwestowania w zadowolenie pracownika, psuje wizerunek firmy. Nie czytam tu nigdzie zazdrosci w postach lecz rozgoryczenie szczegolnie kobiet z powodu zlego traktowania, co wynika z roznic kulturowych personelu i menagera . Skandalem w cywilizowanym swiecie jest proszenie sie o ciezko zarobione przez Ciebie pieniadze, nawet niskie, ale zawsze. Prawda jest ze sie tutaj zarabia coraz mniej, kierowca obcieto 1pln na zamowieniu, gdy wszystkiego ceny wzrastaja.....

@zosia

nie zauwazyles bo tam nie pracujesz

Nie lubię obłudy i nierobów

Opinie wpisują zapewne ci którzy nigdzie dłużej nigdy nie popracuja zawsze są "wykorzystywani " pokrzywdzeni moje skromne spostrzeżenie nie pasuje to się zwolnij!! Tacy specjaliści to idź na swoją działalność zatrudnij pracowników i jeszcze zapłać im, a później zapytaj na forum co oni o tobie myślą... Prawda jest taka że w Amrit daje pracę wielu ludziom płacą im za to więc czegoś wymagają... No ale wiadomo jedno z drugim najchętniej by się widziało w roli dyrektora bo przecież... jak to trzeba pracować??!!

zosia
@Nie lubię obłudy i nierobów

Przydałyby się merytoryczne argumenty a nie wyzywanie ludzi od nierobów. każdy chce mieć jak najlepsze warunki pracy i każdy chce być szanowany w pracy, nie ważne czy jest sprzątaczką czy kierownikiem.. A ja nie lubię jak ktoś trzepie kasę na ludziach a płaci jak najmniej i wykorzystuje i eksploatuje człowieka na maksa nie mając przy tym żadnych moralnych zasad i wyższych wartości prócz zarobienia się po uszy. Jak w folwarku pańszczyźnianym. Już te czasy się skończyły i wykorzystywanie ludzi. Ludzie chcą żyć godnie a nie być tylko eksploatowanym przez pracodawce-Boga :/ Niech szefostwo w Amrit pamięta że pracownicy to tacy sami ludzie z takimi samymi potrzebami jak szef.

zosia
@Nie lubię obłudy i nierobów

a poza tym warto może się schylić i przyjść na stanowisko szeregowego pracownika w swojej firmie a nie tylko zbierać kokosy. Może warto przyjść, popatrzeć jak pracuje się ludziom, zakasać rękawy i sprawdzić czy samemu by się chciało w takich warunkach i atmosferze pracować ? Jeśli kierownik/właściciel by sprawdził jak to jest to może faktycznie by stwierdził ze ludzi trzeba szanować i lepiej im płacić a nie tylko eksploatować. Polecam zatrudnić specjalistę od HR który nauczy jak się szanuje pracowników :)

@zosia

Bardzo mi przykro lecz nieroby to pozostali teraz w firmie, bo na pewno nikt ambitny. Nie pisze o biurze. Gdzie jest dobra atmosfera miedzy polskimi pracownikami. I naprawde spoko ekipa. Tragedja jest w lokalach i dostawach. Pokaz mi obcokrajowca z cieplych kolonialnych krain ktoremu chce sie pracowac za bilety narodowego banku polskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Amrit Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Amrit Spółka z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Amrit Spółka z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amrit Spółka z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Amrit Spółka z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amrit Spółka z o.o. sp.k.