Opinie o Amrit Kebab (Amrit Spółka z o.o. sp.k.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Amrit Spółka z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Amrit Spółka z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amrit Spółka z o.o. sp.k. w Warszawa

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zauroczony/a
@Daniel

Jeśli jesteś ścierką do podłogi to na pewno

Robert

Jednej osobie nie odpowiada a innej nie przeszkadza , to są ludzie którzy potrzebują pracy żeby się utrzymać!!

Nie za do wo lo na

Myślę że obiektywną oceną jest to, że więkoszość pracowników w amrit to ukraińcy i ludzie pochodzenia arabskiego. Polskich kierowców tam nie uświadczysz, albo jeśli w ogóle to w śladowych ilościach. Co do pracy w biurze to różne rzeczy o tym co się tam dzieje słyszałam. Sądzę, że zachęcając polaków do pracy w takiej firmie, nie robicie dobrze firmie, tylko źle tym ludziom. Pozdrawiam i przestrzegam przed pracą w tej firmie

Janek

Idealnych firm nie ma. Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to przecież zawsze można ja zmienić.

Dostawca

Pytaja o prawko ale go w ogole nie wyjmujesz przychodzisz na 3 godziby probne i nawet auta nie prowadzisz w niektorych nawet nie jestes na dzien probny

Czy masz prawo jazdy

KArol 33

Po szkole pracowałem jako kierowca. Jako pierwsza praca jak dla mnie spoko. W Amricie mają samochody, a nie rowery czy skutery, a w zimę to duuuży plus.

Robuś 21
@KArol 33

No, ja też tak myślę

Ewka

Hej, ja byłam kasjerką na Solidarności. Spoko atmosfera, kasa na czas, można zjeść coś dobrego. Jest duży ruch, ale czas szybciej mija. Ja polecam pracę w Amricie :-)

Bartosz

Co słychać w firmie? Warto aplikować? Miałem nadzieję na info od pracowników a tu cisza od miesięcy. Jaka atmosfera w pracy?

Żelazny

Kebab super ale ???????? pani ktora stoi za ladą i obiera telefon to jakies kpiny chyba pracuje tam bo na zmywaku nie ma pracy ????????????

Joanna

@justmeczy udało Ci się wyjaśnić tą sprawę z firmą? Czy takie sytuacje często miały miejsce? Chętnie usłyszymy również w tej kwestii od innych pracowników Amrit Kebab.

Kierowca

Z tego co widzę na przestrzeni roku nic się nie zmieniło ;) Walą na lewo i prawo ;)

justme

Nie polecam, jedna wielka kpina. Zatrudniasz się jako kierowca, a potem zamiast zajmować się rozwożeniem zamówień to jesteś wysyłany do magazynu bo brakuje tego czy tamtego, a zamówienia stygną, klienci czekają i człowiek musi się nasłuchać że spóźniony, a jedzenie zimne. Idąc dalej - godziny pracy - w teorii kończysz 23, ale mi się zdarzyło wyjść o czasie dosłownie ze 3 razy, bo ostatnie zamówienie przyjmowane chwilę przed 23, więc zanim kuchnia zrobi, kierowca dowiezie to wychodzi z pracy najwcześniej pół godziny później, a o pieniądzach za nadgodziny można pomarzyć. Zresztą o pieniądzach ogólnie można pomarzyć - terminy wypłat są ustalane dla każdego lokalu indywidualnie przez biuro i biada Ci jak tego dnia nie możesz z jakiegoś powodu po pieniądze przyjechać- - możesz ich już nie zobaczyć. W dniu kiedy były wypłaty leżałem chory z grypą i gorączką, więc jazda przez pół miasta po pieniądze średnio wchodziła w grę. A kiedy chcę odebrać pieniądze w następnym miesiącu to pan arabskiego pochodzenia w biurze informuje mnie, że "teraz to wypłacamy za poprzedni miesiąc a nie zaległy, to nie bank że można sobie przychodzić po pieniądze jak się chce i kiedy się chce". Więc pracujesz cały miesiąc, a potem pieniędzy nie zobaczysz. Kontakt z biurem w jakiejkolwiek sprawie to też paranoja - ani telefonicznie ani osobiście nic nie idzie załatwić, człowiek jest ciągle odsyłany żeby wrócił innego dnia, zadzwonił się umówić na inny dzień itp. Przemyślcie kilka razy zanim pójdziecie do pracy do Amrita, chyba że lubicie pracować kilkanaście godzin dziennie i potem nie widzieć pieniędzy.

Joanna

Osoby zainteresowane pracą w firmie zachęcam do śledzenia aktualnych ofert pracy na stronie: http://www.amrit.pl/pl/career.html Zamierzacie aplikować?

bobomba

Jedno, wielkie (usunięte przez administratora) Wystarczy analiza oferty dot. np. pracy kierowcy z własnym samochodem. Zacznijmy od tego, że oferują umowę zlecenie czyli kłania się PIP, powinna być umowa o pracę bo wg prawa świadczysz stosunek pracy. Stawka 10 zł / netto / godzina + 1 zł za kurs. I tu najlepsze - paliwo i amortyzacja pojazdu po stronie właściciela! Policzmy: załóżmy, ze w ciągu 8 h pracy wykonamy 20 kursów średnio po 5 km każdy. Zarobimy 80 zł z godzin oraz 20 zł za kursy. Pokonamy samochodem 100 km. Przy oszczędnym samochodzie spalimy w warszawskich korkach ok. 10 l etyliny 95 za prawie 50 zł. Liczenie jest proste - zarobimy 50 zł za dzień pracy, czyli 6,25 zł na godzinę. To jest złodziejstwo! Nie wspomnę o amortyzacji samochodu który przecież będzie zarżnięty jak taksówka. Szukają frajerów do oskubania.

erty

w Warszawie to widzę że na chwilę obecną poszukują asystentki biura w Warszawie jestem ciekawa czy na przykład wymagają znajomością jezyka angielskiego

pol

Mimo wszystko jednak są i minusy. Rozmowa o pracę- płatnę do ostatniego dnia miesiąca Ostatni dzień miesiąca-płatnę do 5. Na pewno 5 będą pieniądze. 5- jaki lokal? a to proszę przyjść 9/ Żart?

mila
@pol

Zgadzam się z Kasią w 100%. W Amrit możesz zawsze dostać zaliczkę i to jest mega plus! Jeszcze nie spotkałam się z żadnym pracodawcą, który wypłacałby zaliczki, człowiek zawsze musiał czekać cały miesiąc a tu możesz mieć zastrzyk gotówki, jeśli pilnie potrzebujesz.

pol
@mila

Może to i fajne ale latać co kilka dni do biura i być odsyłanym żeby wrócić za kilka dni to też nie fajne ;)

Praca fajna. Jest ciężko ale to tylko w porze obiadowej i wieczorem. Ale inni z chęcią pomagają, fajna atmosfera. Możesz pracować więcej godzin, ale jak chcesz wyjść wcześniej to też nie ma problemu .

Justyna

Ola to nie pomowienia ,ja tam tez pracuje ale nie na wilsona ,i zamierzam sama zlozyc wnioski do odpowiednich urzedow oczywiscie licze sie tym ze zostane zwolniona z pracy ,a ze Klient prawde pisze ,ja mam na wszystko dowody i to twarde(filmy zdjecia ,nagrania rozmow}

Klient

Teraz bede otwierac 2 amrity :) ale problem w tym ,ze pracownikom nie wyplacaja calej pensji ,szkoda pracownikow:......

Klient

kasia Oczywiscie ,przeciez inpektorzy biora lapowki ,przeciez nic dziwnego w tym w naszym kraju ,kazdy o tym wie

Ola

Pracuję od 2009 roku w lokalu na Wilsona i wszysytko powyzsze to bzdury i pomowienia Notabene mamy tak czeste kontrole ze wlascicielka nie moze sobie pozwolic na takie akcje Poza tym kazdy widzi jaka umowe podpisuje i kazdy jest sam odpowiedzialny za siebie Duzo osoby ka np zlecenia bo maja komornikow na karku Ja np Nie mialam zadnych problemow z umowa o prace

Klient

Pracodawca nie potrzebuje badan sanepitowskich ,nie podpisuje umow o prace .Ciekawe jak dlugo pociagnie jak bedzie sie co miesiac zglaszac ich do Zus ,sanepitu,urzedu skarbowego i do inspektora pracy wkoncu na lapowki im nie starczy i zrobia pozadek aby legalnie zatrudniali ludzi A ak to nie pomoze to mozna napisc do Ministerstwa Pracy i Handlu.Mam nazieje ze pracodawca zacznie myslec i dbac o pracoownikow!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amrit Spółka z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Amrit Spółka z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Amrit Spółka z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amrit Spółka z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Amrit Spółka z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amrit Spółka z o.o. sp.k.