Wolna Energia Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wolna Energia Sp. z o. o.

Krzychu Nowy wpis

Pracowałem w Wolnej Energii ponad rok, zakończyłem pracę ze względu na studia. Brak doświadczenia to nie jest problem bo codziennie były szkolenia sprzedażowe. Czas spędzony w tej firmie, ilość wiedzy, ludzie którzy tam pracują bardzo dużo mi dali. Uczą otwartości, swobody w kontakcie, pewności siebie. Moi klienci bardzo zadowoleni z obsługi oraz z montażu, szczególnie że mają własne ekipy montażowe. O wynagrodzeniu też mogę dobrze powiedzieć, po spełnieniu progu dają podstawę, prowizja od ilości umów i kwp. Kraków, polecam

Nowy wpis

@Krzychu

Panie Krzysztofie, bardzo jest nam miło czytając Pana opinię :) Nie ukrywamy że szkolenia sprzedażowe mają dla nas ogromne znaczenie i wkładamy w nie całe serce. Dziękujemy za współpracę i powodzenia na studiach!

Tomek Kielce
Kandydat

jak wyglada sporzadzenie grafiku? Czy pracownik ma w tym obszarze pole do manewru?

Bartek Nowy wpis
@Tomek Kielce

Z tym akurat nie ma problemu z tego co się orientuje

Anonim
Kandydat

Wiecie czy szukają jeszcze osób do pracy w Jeleniej Gorze?

Nowy wpis

@Anonim

Tak, zachęcamy do wysłania swojego CV na maila: rekrutacja@wolnaenergia.eu lub kontaktu telefonicznego

Sandra
Kandydat

Jak wygląda praca jeśli chodzi o administracje?

@Sandra

Pani Sandro, aktualnie nie poszukujemy osoby na stanowiska administracyjne, ale mimo wszystko zapraszamy do wysłania swojego CV na maila: rekrutacja@wolnaenergia.eu lub kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji o ewentualnej przyszłej rekrutacji. Z chęcią odpowiemy na Pani pytania

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Wolna Energia Sp. z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy ds. OZE? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Kuba

(usunięte przez administratora) Praca niby na handlowca, ale latasz po domach z ankietami, a później? (usunięte przez administratora) zapewniają auto, telefony, karty sim. Wszystko musiałem sobie sam ogarniać. Nie przeprowadzają żadnych szkoleń. Masz po prostu na nich robić.(usunięte przez administratora). Nie marnujcie swojego czasu. Mówię z własnego doświadczenia.

@Kuba

Panie Jakubie, praca przedstawiciela handlowego wiąże się z koniecznością posiadania określonych narzędzi pracy. Nasza firma je gwarantuje tak samo jak rozbudowany system szkoleń. Jesteśmy świadomi tego, że szkolenia odgrywają bardzo dużą rolę w przyszłej karierze naszego potencjalnego kandydata, dlatego osoba zatrudniona rozpoczyna je już od pierwszego dnia pracy (szkolenia odbywają się u nas codziennie).

Rafał z Opola

Pracowałem u nich 2 lata temu. Do dziś nie dostałem wynagrodzenia. Zgłosiłem się do PiPu to dostałem informację, że są zarejestrowani w wirtualnym biurze i nic im nie można zrobić. Podpiszę się też pod tym co napisał Kuba powyżej, samemu trzeba sobie wszystko ogarnąć. Z fajnych rzeczy to jak przyjdziesz wcześniej do pracy to możesz sobie pograć w kalambury na poprawienie humoru przed d2d.

Roman
@Rafał z Opola

A ile zarabiałeś w Wolnej Energii? Jaka była stawka początkowa i jakie są tu perspektywy na podwyżki? Czy firma zapewniała też jakieś benefity pozapłacowe, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej?

@Rafał z Opola

Panie Rafale, niestety nie możemy się zgodzić z Pana opinią, głównie z tego względu iż oddział w Opolu funkcjonuje dopiero od 8 miesięcy, a rozliczenia z naszymi pracownikami są dla nas zawsze priorytetem. Jeśli jednak uważa Pan, że nie wywiązaliśmy się z umowy zapraszamy do kontaktu - do tej pory niestety nie dostaliśmy żadnej informacji z Pana strony.

Luki
Kandydat

Bartek , jaki oddział ? Warszawa?

Bartek
@Luki

Tak, sorki ze tak późno odpisuję.

Agnieszka

Mimo tego, że już tam nie pracuje to nie moge powiedzieć złego słowa. Też jeździłam starym samochodem "zajechanym", mimo, że miesięcznie dostawałam 4-5 tysięcy, więc to czym sie jeździ nie ma żadnego znaczenia. Miałam ważniejsze wydatki niż "nowy samochód", ale z tego co wiem to również team leaderzy otrzymywali auta służbowe, byłam również chwile od strony administracji i nikt się nie skarżył, auta były - wystarczyło pytać

Iza
@Agnieszka

Możesz napisać swoją opinię o poszczególnych warunkach pracy w Wolnej Energii jako przedstawiciel? Czy stawka, którą podałaś jest możliwa do osiągnięcia jako nowy pracownik firmy bez większego doświadczenia? Jak wyglądały Twoje początki w firmie? :)

Co jaki czas w Stowarzyszenie Wolna Energia można ubiegać się o podwyżkę?

Różowy
Kandydat

Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. W trakcie poinformowano mnie że najprawdopodobniej do końca tygodnia otrzymam pozytywną odpowiedź. Panie z rekrutacji miały oddzwonić do każdego kandydata z odpowiedzią. No niestety nikt nie zadzwonił. Brak profesjonalizmu, nie polecam, a warunki podjęcia pracy na rozmowie fatalne- kto jeszcze pracuje na takich zasadach? Kraków

Hanna

Możesz napisać, czym dokładnie różniła się oferta pracy Wolnej Energii od tego, co oferował pracodawca na rozmowie? Będę wdzięczna, jeśli napiszesz na jakie stanowisko aplikowałeś. Może po okresie próbnym byłaby możliwość wynegocjowania lepszych warunków.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Stowarzyszenie Wolna Energia w mieście Lublin? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Wolna Energia Sp. z o. o. - Warszawa

Wolna Energia Sp. z o. o.