Intelligent Technologies S.A.

Toruń

Opinie o Intelligent Technologies S.A.

Iwona

Firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki. W preferencjach odnoszących się do tego pracownika Intelligent Technologies S.A. napisało, że szukają studenta. Czy w takim razie po skończeniu edukacji nie ma możliwość kontynuowania pracy na tym stanowisku? Czy też osoby nie będące studentami mają szansę na zatrudnienie?

Iwona

Intelligent Technologies S.A. poszukuje właśnie osoby do pracy jako Account Manager. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w firmie (szczególnie na tym stanowisku)? Jakie benefity, możliwości rozwoju oferuje pracodawca?

koninek

a co powiecie o stanowisku Terenowy specjalista ds. Systemów Abonenckich?

Chcesz wypowiedzieć się o firmie Intelligent Technologies S.A.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Intelligent Technologies S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intelligent Technologies S.A.