Opinie o Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

counter
1 2 11 5 1
Adam M.

Firma to totalny chaos. Prezesi nastawieni tylko na zysk. "Koleżeńska" atmosfera to tylko przykrywka. Kierownicy projektów wprowadzają chaos. Częste wymaganie rzeczy z poza zakresu obowiązków. Brak wsparcia dla pracowników ze strony niekompetentnych przełożonych.

Wanda Nowy wpis
@Adam M.

A czy mógłbyś napisać jakie rzeczy są wymagane od pracowników w Integrated spoza ich zakresu obowiązków? Czy to jest coś skomplikowanego?

Michał Nowy wpis

A tutaj jest zachowany work life Balance?

Daniel Nowy wpis
@Michał

Najlepiej jakbyś pracowal 24/7.

Sebastian Nowy wpis
@Daniel

Dlaczego? Mam przez to rozumieć, że tak długi dzienny czas pracy obowiązuje w firmie Integrated Professional Solutions? W sumie dawno nikt w tym zakresie się nie wypowiedział, więc miło będzie coś ustalić. Napiszesz, jak to wygląda?

Reni

Każda firma działa po to żeby zarabiać, gdyby było inaczej to faktycznie nie dałoby się pracować.

Adam M.
@Reni

Niby tak ale jest tez cos takiego jak work-life balance. Generalnie odnosze wrazenie ze nie wszyscy maja pojecie o tym co robia. To jest przykre. Pewnie co lepsi pracownicy odejda do konkurencji.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Czy w Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karol

Rozumiem, że pracując w takiej firmie nikt nie ma czasu na pisanie opinii na forum. Niemniej jednak szkoda bo to co dzieje się pracy wiedzą tylko pracujący.

Były
@Karol

To jest firmą córka Intelligent Technologies S.A. ta sama grupa kapitałowa. Zobacz opinje i ITSA a będziesz miał obraz zbliżony. Lata temu tam pracowałem więc wiem co piszę. Tak jak pisałem już tam nie pracuje i może bardziej obiektywny obraz przedstawią aktualni pracownicy.

Jak wygląda oferta u nich w firmie Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad