Opinie o Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Integrated Professional Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista ds. logistyki. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Dariusz

Przestrzegam przed współpracą z firmą IPS. Mimo wykonanych zleceń oraz dokonanych odbiorów nie otrzymałem płatności za wykonane prace. Okazuje się, że osób poszkodowanych jest więcej i nie jest to odosobniony przypadek. Pan Hubert oraz Pan Dariusz są to ludzie niesłowni i mimo zapewnień co do płatności faktur nie dotrzymują słowa a co gorsza nawet nie odbierają telefonów. Radzę zastanowić się trzy razy zanim zaczniecie współpracę na jakimkolwiek poziomie z tą firmą!! To co mówi Pan Hubert są to same kłamstwa bez pokrycia. Przestrzegam również aby wierzyciele zastanowili się przed podpisaniem jakichkolwiek porozumień z tą firmą . Moja współpraca zakończyła się niestety na drodze sądowej gdzie na dodatek firma próbuje podważać zakres wykonanych robót które są im odebrane i zapłacone przez zleceniodawcę! Jeśli ktoś chce uzyskać rzetelne informację na temat tej firmy proszę o kontakt.

Zofia
@Dariusz

Czyli aktualnie jakieś rozprawy między wami trwają? Wcześniej jakoś wzmianki żadnej o tego typu sytuacjach nie ma, skąd wiesz o pozostałych poszkodowanych?

skona11
@Dariusz

Witaj, w jaki sposob moge sie z oba skonataktowac, mam podobna sytucje i to co piszesz to prawda

skona11

No tak bedzie, zadna nowosc, z jakiej budowy jestescie? Kiedy mieliscie problemy? widze ze schemat dzialania ich jest ten sam, my zadnych ugod nie podpisywalismy, to wtedy zaczelo sie straszenie karami itp.

Zofia
@skona11

Jakie kary tak właściwie masz na myśli? Te ugody to w ogóle były proponowane?

skona11 Nowy wpis
@Zofia

kary wymyslone za roboty odebrane przez generalnego. Tak ugoda byla proponowana aby wszystke prace oddac za darmo, chcesz pogadac to daj nr tel.

nie zdziwiony Nowy wpis
@Dariusz

nie wiem skąd to zdziwienie. Firma od dłuższego czasu ma kłopoty finansowe. Wystarczy przejrzeć ich sprawozdania finansowe - wielka finansowa dziura. Huberta już nie ma a Darek jest tak zadufany w sobie, że będzie siedział do końca. Firma upadnie prędzej czy później chyba, że Greg dorzuci kasy ale na dzień dzisiejszy to kwota pomiędzy 5 a 10 mln PLN. Dostawcy tej "firmy" żądają 100% przedpłat ale widzę, że podwykonawcy jeszcze się znajdują, żeby zrobić robotę za darmo.

Mati Nowy wpis

Praca bardzo korzystna zarobkowo, zwłaszcza polecam panią Julię Ch i pana Aleksandra J. Dzięki nim dowiedziałem się że ważniejsza jest miłość i korzyści z niej wynikające niż dobry pracownik. Polecam dla tych, którzy w ciekawy sposób chcą szybko awansować ;)

Aleksandra

Z tego, co piszecie to ta firma to chaos i prezesi są tylko nastawieni na zyski. Inna osoba napisała, że najlepiej by było jakby się pracowało 24/7. Tak się zastanawiam czy coś się poprawiło. W sumie od poprzednich opinii minęło trochę czasu... Jak z podejściem do pracownika i jego pracy?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Business Development Manager w firmie Integrated Professional Solutions Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A tutaj jest zachowany work life Balance?

Daniel
@Michał

Najlepiej jakbyś pracowal 24/7.

Reni

Każda firma działa po to żeby zarabiać, gdyby było inaczej to faktycznie nie dałoby się pracować.

Adam M.
@Reni

Niby tak ale jest tez cos takiego jak work-life balance. Generalnie odnosze wrazenie ze nie wszyscy maja pojecie o tym co robia. To jest przykre. Pewnie co lepsi pracownicy odejda do konkurencji.

Adam M.

Firma to totalny chaos. Prezesi nastawieni tylko na zysk. "Koleżeńska" atmosfera to tylko przykrywka. Kierownicy projektów wprowadzają chaos. Częste wymaganie rzeczy z poza zakresu obowiązków. Brak wsparcia dla pracowników ze strony niekompetentnych przełożonych.

Karol

Rozumiem, że pracując w takiej firmie nikt nie ma czasu na pisanie opinii na forum. Niemniej jednak szkoda bo to co dzieje się pracy wiedzą tylko pracujący.

Były
@Karol

To jest firmą córka Intelligent Technologies S.A. ta sama grupa kapitałowa. Zobacz opinje i ITSA a będziesz miał obraz zbliżony. Lata temu tam pracowałem więc wiem co piszę. Tak jak pisałem już tam nie pracuje i może bardziej obiektywny obraz przedstawią aktualni pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrated Professional Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Integrated Professional Solutions Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 98
    00-807 Warszawa

Integrated Professional Solutions Sp. z o.o.