Interpremium Net Sp. z o.o.

Opinie o Interpremium Net Sp. z o.o.

Alicja

Jesteś zatrudniony w Interpremium Net Sp. z o.o.? Powiedz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Jakie benefity oferuje pracodawca? Czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne? Podziel się swoją opinią.

Jarek

Witam wszystkim. Poszukuję informacji odnośnie tej firmy, szukam info na googlu ale niestety żadnych konkretów nie ma. Tylko zagraniczne strony wie ktoś może gdzie poszukać o nich informacji? Znalazłem jakieś stare ogłoszenia pracy ale to tylko to. Proszę o pomoc

Zostaw opinię o Interpremium Net Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interpremium Net Sp. z o.o.