Opinie o Telemain Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Telemain Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Telemain Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telemain Sp. z o.o. w Warszawa

Tren Nowy wpis

Praca jak praca, delegacja i wyjazdy w Polske trafiłem na tzw prowadzącego gdzieś z jakiekiegoś zadupia Łochów czy Ochów jak mu kabel spadł na ziemię i się poplątał to dostawał szału. Na odpowiedź czy mógłbym zmienić osobę w zespole nie doczekałem się odpowiedzi.

Luki

Praca głównie w nocy. Ewentualnie w dzień a potem na nocke ????Nikogo to nie obchodzi. Możesz pracować 20h nonstop. Zatrudnianie osób bez prawa jazdy które prowadzą auta i operują maszynami bez wymaganych uprawnień UDT. Firma nie zrobi ci tych uprawnień. Pracujesz bez. To dla nich nie problem. Wypadek ? Twoja wina bo nie masz uprawnień i pracujesz. Codziennie trasy po ok. 150-500km Problem z płatnościami za pracę: Podstawa, dodatki za pracę w delegacji i diety. Ze wszystkim jest problem. Nawet jeśli w pierwszym miesiącu dostaniesz wszystko co do złotówki to potem się przekonasz :) Pieniądze "firmowe" dostajesz na swoje konto aby szefowa mogła cię zrobić w konia pod koniec miesiąca i całkowicie przypadkiem zgubić połowę faktur za paliwo i hotele który musisz zbierać. A na końcu i tak połowę ze śmieciowej wypłaty ci zabierze za brak faktur. Przelewy na konto prywatne z dziwnymi tytułami. Potem nie dojdziesz który przelew to twoja wypłata a który to pieniądze na wyjazd. Na paliwo, hotele, materiały itd. Nie ufajcie słodkim obiecankom niewiadomo jakich pieniędzy. Bo nigdy ich nie zobaczycie lub zostaną wam bardzo szybko zabrane. To tylko niektóre przykłady. Jest tego znacznie więcej... Brak organizacji czegokolwiek itd. Ps. Były Instalator. Nie polecam :)

Adrian
@Luki

Praca 20h non stop? Jest potem jakaś przerwa na odpoczynek? Czy tak trzeba pracować kilka dni spod rząd?

Franciszek
@Luki

Serio pracownicy pracują bez uprawnień na wózki widłowe i bez prawa jazdy?Jakoś mi się nie chce wierzyć bo w razie kontroli są ogromne kary. Nikt się nie buntuje że nie ma odpowiednich kursów? Firmę nie stać żeby wysłać pracowników czy co?

Kuki Nowy wpis
@Luki

Ciekawe rzeczy piszesz, zastanawiam się nad pracą tam. Byłem na rozmowie, faktycznie są nocki ale to jak kto lubi. Wszystko powiedziane na początku. Trochę trudno mi uwierzyć w to, że ktoś bez prawa jazdy jeździ 500km ? Dla mnie jasna sprawa albo się zgadzasz albo bumelujesz i szukasz gdzie przezimować kolego. Wydaje mi się, że chyba nie udało ci się, a takich nygusów współpracowników nie znoszę. Nikt nie chce za nich pracować. Dzięki za opinię to mnie tylko utwierdza, że dbają o dobrą atmosferę.

Karolina Nowy wpis
@Kuki

hejka, Twoje wnioski mnie zainteresowały i to, że nikt nie zaprzeczył temu co tu napisałeś. Zatrudniłeś się może ostatecznie? Jak wdrożenie przebiega i ogólnie czy cokolwiek z tego co opisał się sprawdziło?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Telemain Sp. z o.o.?

Były instalator

Rekrutacja? CV, rozmowa kwalfikacyjna i jak się zgodzisz pracować za psie stawki(umowy śmieciowe) to jesteś zatrudniony. Nie musisz się nawet na niczym znać. Prędzej czy później i tak w szefowa dojdzie do wniosku, że się nie nadajesz i nie wypłacą ci kasy za robotę a ty się zwolnisz i następny przyjdzie na twoje miejsce. Inspekcja pracy to tam już wchodzi jak do siebie a i pozwy sądowe się sypią.

Bronek
@Były instalator

Widzę, że pseudo specjaliści się odezwali. Jako pracownik mam dość takich super specjalistów, przychodzą i się chwalą czego oni nie robili. A potem muszę poprawiać bo sierota nawet modułu nie potrafi zarobić. O ile wiem to pozew był ze strony Telemain właśnie za (usunięte przez administratora) że strony instalatora. Miał coś zrobić a po weryfikacji kierownika okazało się że nic nie jest zrobione A po pieniądze pierwszy w kolejce. Drugi tak si spieszył ze narzędzi i sprzętu zapomniał z Obiektu. Jak masz przyjść i się chować po kątach to siedź w domu. Jak masz zamiar chlać to też siedź w domu A nie co dwa dni płaczesz do biura i żebrzesz o zaliczkę na piewerko. Ja jak pracuję uczciwie nie mam z niczym problemu. Pozdrawiam leni i pseudo specjalistów

Jo Nowy wpis
@Bronek

Jesteś właścicielem tej firmy

Czy nowo zatrudnione osoby w Telemain Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były instalator

Umowę zlecenie. Umowy o pracę nie są chętnie podpisywane w tej firmie.

Ewelina
@Były instalator

Aha, umowy zlecenia. Czy forma pracy odpowiada takiej formie umowy? Znaczy praca jest jakoś zadaniowa, macie tam zlecenia, przecież na takiej umowie nie można pracować nawet w określonych godzinach i czasie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Telemain Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Studentka

Jako student zależało mi na elastycznych godzinach pracy i możliwości sprawdzenia się w różnych dziedzinach. TeleMain dał mi tę możliwość- mogłam wypróbować się w grafice, kontakcie z klientami, doradzctwie i zamówieniach. Jednocześnie w czasie sesji mogłam wychodzić wcześniej lub nie przychodzić danego dnia, aby móc się przygotować i napisać egzamin. W biurze bardzo przyjazna atmosfera, pozdrawiam lubiących zielony ;) Będę polecać.

Rzetelna opinia
@Studentka

(usunięte przez administratora) Nie wyplacaja diet. Ze wszystkiego potrafia zrobic problem skonczylismy prace o 3 w nocy a o 7 mielismy jechac do innego miasta kpina....

Kacone
@Rzetelna opinia

Ciekawe rzeczy wypisujesz, ja zawsze dostawałem diety owszem czasami była obsuwa ale kasa się zgadzała. Jak ktoś kombinuje i olewa pracę to nie ma co się spodziewać, że wypłacą Ci premię. Jeśli były niezgodności to można zawsze wyjaśnić a nie wylewać żale.

Mike
@Rzetelna opinia

Jeśli ktoś na rozmowie wszystko potrafi i jest super specjalistą a później nie potrafi zarobić modułu! To o czym mamy rozmawiać ? Najlepiej oczernić tutaj bo nikt nie zweryfikuje(zapraszam wyjaśnię na miejscu). Oczywiście wszystkiego da się nauczyć(jak się chce!). Jeśli jednak ktoś się spodziewa, że będzie zarabiał nie wiadomo ile, za chowanie się po kątach. To w żadnej firmie nie zagrzeje zbyt długo. PS. Katar to nie powód do nie przyjścia do pracy :)

Czy Telemain Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Mike

Obecnie zatrudniamy specjalistów, jeśli jednak masz doświadczenie z siecią, chętnie porozmawiamy.

Winek

@Rzetelna opinia Z punktu widzenia mniej rzetelnego pracownika to może tak to wygląda? Pracuje dobrze i mam bardzo dobrze w firmie.

zibi

@Pracowałem tam a jakie jest ich wytłumaczenie na niepłacenie diet?

Pracowalem tam

(usunięte przez administratora) Nie placa diet, a caly czas w delegacji i w dodatku najczesciej w nocy. W ciagu dnia przemieszczasz sie miedzy miastami a w nocy praca. Zaleglosci z oplatami nawet za wynajmowany sprzet od innych firm skutkuje tym, ze przychodza maile z grozbami zgloszenia sprawy do sądu. Jestes tam na kazde zawolanie 24h. (usunięte przez administratora)

Wojtek

Czyli dużo delegacji tak ? Jest dieta?

Byłem,widziałem
@Wojtek

@Wojtek praca praktycznie cały czas w delegacji. Różnicy w zarobkach z tego tytułu nie zauważysz nawet mimo, że są płacone delegacje. Licz się z tym, że możesz dostawać wiadomości o 1 w nocy, że o np. 8 jedziesz do Szczecina

To ja

Witam Może mi ktoś powiedzieć coś wiecej jak wyglada praca instalatora, jakie są warunki pracy

@To ja

Podłączam się do pytania. Z tym, że mnie akurat interesują ogólne warunki pracy, jakie oferują w Telemain, niezależnie od stanowiska. Trzymajmy kciuki za to, by dobrze poinformowany pracownik nam pomógł. A dlaczego zainteresowałeś się akurat tą firmą? Ktoś Ci ją polecił?

Nolty
@To ja

Praca caly czas w delegacjach. Bez ładu i składu. Nic sobie nie zaplanujesz bo nie wiesz gdzie Cie wysla nastepnego dnia. Czesto praca w nocy. Od poniedziałku do piątku do dyspozyzji firmy 24h. Odszedłem i nie polecam. Chyba, ze ktoś tak lubi.

Wiecie czy w Telemain Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Męska biurwa

Tak, przyjmujemy

@Męska biurwa

To świetna informacja! Chętnie sama dowiem się czegoś więcej odnośnie stażów w Telemain. A powiedz mi przy okazji, czy jeśli dany stażysta sprawdzi się, to czy ma szansę na pozostanie w firmie?

Marzena

@Graficzka a jak wygląda kwestia z dodatkowymi benefitami, czy firma organizuje jakieś dodatkowe szkolenia, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Podziel się proszę tym, co wiesz na ten temat.

@Marzena

Co do szkoleń to wszystko zależy od potrzeb firmy i chęci pracowników, jeśli ktoś ma pomysł i chęć aby poszerzyć zakres usług firmy to jak najbardziej jest możliwość dodatkowych szkoleń. Spotkania integracyjną są, jednak niezbyt często - głównie dlatego że bardzo trudno jest zgrać terminy wszystkich pracowników, pracujemy przy bardzo różnych projektach, właściwie na terenie całej Polski. Ponadto każdy z pracowników może skorzystać z prywatnej opieki medycznej.

specIT

Zaczynałem jako instalator, obecnie pracuję w biurze więc mam dość szeroką perspektywę. Instalatorzy pracują na terenie całej Polski czasami w dzień a czasami w nocy w zależności od projektów do wykonania jednak prace nocne można odczuć finansowo. Co do nieprzestrzegania BHP czy braku zabezpieczeń o których ktoś wcześniej pisał to absolutnie nie mogę się z tym zgodzić. Instalatorzy są przeszkoleni i mają na wyposażeniu sprzęt zabezpieczający zapewniony przez firmę. Praca w biurze jest w niedużym gronie i tak już napisała Graficzka w bardzo przyjemnej atmosferze.

Marzena

@Graficzka, a długo już pracujesz w Telemain? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca. Czy ktoś z Was chciałby coś dodać na temat pracy w Telemain? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

@Marzena

+/- 5 lat., na początku była to umowa zlecenie, a później umowa o pracę.

Graficzka

Bardzo przyjemna atmosfera pracy w biurze, praca przy ciekawych ogólnopolskich projektach. Możliwość dokształcania się oraz rozwoju swoich zainteresowań.

specjalista

Praca na wysokości 5-10 metrów, żadnych zabezpieczeń, praca tylko w nocy i na terenie całego kraju. Nieterminowe wypłaty. Praca wręcz niewolnicza.

stary
@specjalista

Panie 'nowy' specjalista ładnie to podpuszczać ? Przecież nikt nie zabierze Tobie całej pracy starczy dla wszystkich :)

Kompletne nieprzestrzeganie BHP , Złe zarobi Praca Po nocach

admin

Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Telemain Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Telemain Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telemain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Telemain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telemain Sp. z o.o.?

Telemain Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Galopu 8
    02-822 Warszawa