Telemain Sp. z o.o.

Opinie o Telemain Sp. z o.o.

Zbyszek

Firma jest zarejestrowana na polke lecz prawdziwym właścicielem firmy jest Muzułmanin na paszporcie francuskim firmy które obsługują to francuskie hipermarkety.

specjalista

Praca na wysokości 5-10 metrów, żadnych zabezpieczeń, praca tylko w nocy i na terenie całego kraju. Nieterminowe wypłaty. Praca wręcz niewolnicza.

stary
@specjalista 04.11.2016 14:04

Panie 'nowy' specjalista ładnie to podpuszczać ? Przecież nikt nie zabierze Tobie całej pracy starczy dla wszystkich :)

Michał

Kompletne nieprzestrzeganie BHP , Złe zarobi Praca Po nocach

Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Telemain Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Telemain Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telemain Sp. z o.o.