Mindbox S.A.

Toruń

Opinie o Mindbox S.A.

Aicha

Nierzetelni, jak większość pośredników. Pani umawia się na telefon, a potem nie dzwoni. Widocznie zbierają tylko dane...

Ola

Praca w Mindbox daje poczucie, że działam w organizacji która wartości nie tylko ma wypisane na stronie internetowej :) one są po prostu obecne każdego dnia. Bardzo cenię: - otwartość na rozmowę z kolegami czy przełożonym - elastyczność - ludzkie podejście :) - dzielenie się wiedzą przez zespół - uśmiech w codziennej pracy - nawet przy dużym obłożeniu :) - możliwość pracy zdalnej - jasno określone zadania i otwartość na dodatkowe inicjatywy Czego mi brakuje: - większego wachlarza szkoleń / rozwijania umiejętności na zewnątrz - nic innego nie przychodzi mi do głowy :)

DonPadre

-B, Pozytywna atmosfera w biurze -super biuro -Brak targetów -lokalizacja biura- POWIŚLE -imprezy i wyjścia integracyjne -kobiety, dużo pięknych kobiet :)

Katarzyna

Mindbox to miejsce z świetną atmosferą, wspierającym zespołem i dużą ilością słodyczy. Kombinacja tych elementów w połączeniu z profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i otwartością na nowe pomysły sprawia, że jest to super miejsce pracy.

Aranx

-Przejrzyste, jasno określone zasady współpracy, żadnych kruczków & haczyków -duże merytoryczne wsparcie ze strony zespołu -brak zbędnej presji, pracy "na target" i zabierania pracy do domu -świetna atmosfera pracy -the cake is NOT lie! - naprawdę dostajesz tort na urodziny :D

Bożena

To miejsce dla ludzi, którzy widzą innych ludzi. Zachowując pełen profesjonalizm działania, są etyczni, uczciwi i stawiają bardzo wysoko szeroko pojęty work life balance. Doświadczyłam pełnego zrozumienia jako mama chorego dziecka, jako samoistna nosicielka kataru czy też odwiedziny kominiarza w środku dnia pracy. Zespół z którym pracuje to ludzie, z którymi można wiele osiągnąć nie tylko w sferze zawodowej :) Atmosfera jest the best

ppp

Moja historia współpracy z Mindbox. Rekruter dzwoni do mnie do pracy. Namawia mnie do porzucenia stabilnej posady. Obiecują dobre pieniądze i kontrakt na 2 lata. Kontrakt jak to kontrakt, zamowienie podpisane. Klauzula o zakazie konkurencji, ale akcepowalna przy 2 letnim okresie. Historia kończy się tak, że Mindbox traci swoją umowe z klientem, w następstwie wypowiada mi współprace po 4 miesiącach i zostaje z 6 miesięczną klauzulą, z której nie chcą mnie zwolnić. Niby mają do tego wszystkiego prawo, ale takich rzeczy się po prostu nie robi. Szczęsliwie szybko znalazłem zatrudnienie, ale niesmak pozostaje.

Zostaw opinię o Mindbox S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mindbox S.A.