Kinnarps

Kinnarps

Opinie o Kinnarps

Hanna

@Student czy możesz określić jak oceniasz atmosferę panującą w Kinnarps oraz w jakim przedziale kształtują się tu zarobki? Byłeś zatrudniony na umowę o pracę? @ZR możesz przybliżyć jak wyglądał proces rekrutacji? To istotna informacja dla osób zainteresowany pracą tu, zwłaszcza, że firma obecnie poszukuje kandydatów do pracy na: https://www.kinnarps.pl/o-kinnarps/karierapraca/

Student

Serwis straci niedługo grunt pod nogami, wielu pracowników ze względu na słabe zarządzanie, brak docenienia, słabe zarobki, brak premii i mobbing myśli o odejściu z firmy. Nowi pracownicy przychodzą na kilka dni i więcej się nie pojawiają.

ZR

Słyszałem że atmosfera słaba, warunki zatrudnienia w tym brak elastyczności i kasa mało konkurencyjna. Lokalizacja biura na wylocie na Piaseczno dla niektórych może być dużym minusem. Brałem udział w rekrutacji ale ostatecznie zdecydowałem się na innego pracodawcę.

Hanna

@Karol jesteś pracownikiem Kinnarps czy może jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? Możesz określić czego chciałbyś się dowiedzieć na temat tego pracodawcy lub może sam, masz informacje, które pomogłyby innym zainteresowanym pracą w Kinnarps?

Karol

Czy jest tak dobrze, że rzadko tu zaglądacie?

Miart

Cześć, czy możecie coś powiedzieć o aktualnych warunkach w dziale handlowym?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w kinnarps o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Hanna

@„Głupi” student czyli na rekrutacji firma kinnarps obiecywała pracownikom premie i dodatki za trudne warunki? Czy o godzinach pracy i pracy w święta też byliście informowani? Co dokładnie macie zawarte na umowie z firmą?

@Hanna 13.03.2018 10:21

Nikt nie obiecywał żadnych premii wiec nie wiem skąd ktoś czerpie takie informacje, ale jawnie kłamie na forum, a zobowiązuje się mówić prawdę, ale w to nie wnikajmy. Fakt jest taki ze umowy nie ma, umowa podpisywana na koniec miesiąca po przepracowaniu godzin. A co do informowania, to informacja w tej formie nie istnieje.

Hanna

@Nienajgorzej czyli taka stawka jest na magazynie tak? A oprócz pieniędzy coś jeszcze Ci się podoba w pracy w kinnarps? Czy ktoś chce wypowiedzieć się o pracy w biurze? Głównym hasłem firmy jest PROJEKT STWORZONY DLA PRZYJEMNOŚCI I DOBREGO SAMOPOCZUCIA, więc jestem ciekawa czy pracownicy też odczuwają takie warunki, jakie firma chce zaoferować klientom.

@Hanna 19.10.2017 16:14

14 zł to sarkazm Pani Hanno

„Głupi” student

14 zł? Nie operujmy kwotami brutto, premie i dodatki za trudne warunki? Nie żartujmy, praca po 20 godzin dziennie nawet kilka dni z rzędu, święta i weekendy bez żadnych premii, premia przez menadżera uważana jest jako możliwość dorobienia sobie w postaci nadgodzin przy czym warto zauważyć ze użycie terminu nadgodziny jest w tym przypadku bezzasadne z przyczyny takiej, że bez względu na czas i porę wykonywania zadań praca ponad normatywna wypłacana jest w postaci podstawowej stawki godzinowej. Być może w projektach uwzględniona jest kwota z tytulu trudnych warunków pracy, jednakże przez cały okres mojej pracy, jak i osób z którymi współpracowałem nigdy nie otrzymaliśmy żadnej kwoty ponad ta która wypracowaliśmy.

Blacktiger

14 zlotych na rękę jest ale po przepracowaniu kilku lat! Zadnych premii nie ma Więc proszę nie oszukiwać. Ogólnie rzecz biorąc dziwię się że Szwedzi nie przejrzeli jeszcze na oczy co się dzieje w tej firmie, czasem pracowalo się po 20h i to nie zart, działa to na zasadzie świń przy korycie które nie szanują drugiego człowieka. Wyzysk, nie polecam! Byłem tam 2miesiace i nigdy się z takimi ukladzikami między sobą nie spotkałem. Polaczki cebulaki na zagranicznym budżecie. Szefostwo kompletnie do niczego nic ich nie obchodzi oprócz własnych ciepłych posadek na których i tak nic nie robia. Omijać szerokim łukiem szkoda nerwów i czasu.

Nienajgorzej

Obecnie płacą 14 za h dla uczących sie na rękę, premie też jakieś dają jak slaba pogoda czy późna pora rozładunku, co się dzieje wyżej nie wypowiadam się

Hanna

@M wiadomo, że takie firmy mają różne poziomy działów i każdy może funkcjonować inaczej, ale rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo jednak od najniższych szczebli firma istnieje. Czy ktoś rozmawiał z pracodawcą na temat podwyżek i docenienia? Może warto spróbować? Jak pójdziecie to dajcie znać jak poszło i czy warto jednak zgłaszać swoją kandydaturę do kinnarps?

M

Kinnarps opiera się głównie na pracownikach z zewnątrz bez których już dawno w Polsce firma by umarła. Przy dużych kontraktach, przy wyposażeniu ogromnych biur bez ludzi z zewnątrz praca nie byłaby możliwa (a jest to główna dojna krowa dla firmy, klientów detalicznych i tych mniejszych jest dosłownie garstka). Handlowcy nie mają zielonego pojęcia o pracy serwisanta i z tego powodu współpraca na tej lini nie istnieje. Studenci, licealiści, nieroby które nie znalazły pracy nigdzie indziej- to jest fundament tej firmy. Wyłapują sobie chętnych chłopaków którzy przychodzą na rozładunki i montaże, dają zleceniówke u siebie lub przez agencje i co 1,5 roku rotacja. Wiecznie niedocenianie, brak premi i uznania za naprawdę ciężką robotę. Eleganckie showroomy, niezła flota, drogie meble, klienici głównie z potężnych biur i handlowcy którzy myślą,że wszyscy chcą ich meble - tego wszystkiego by nie było gdyby nie chłopacy z rozładunków i montaży, którym płacą 10zl/h na ręke za rozładunek, wniesienie i montaż 30t mebli. Co do atmosfery - są kółeczka wzajemnej adoracji, ale tak jest wszędzie. Moje opinia z persepektywy serwisanta (ok 2 lat pracy)

m

Hanna

@yeleo to dobrze świadczy o pracodawcy. Czy kinnarps oferuje jeszcze jakieś benefity swoim pracownikom? Wnioskuję, że jesteś zatrudniona w tej firmie? W jakim dziale? Co możesz napisać o panujących warunkach w kinnarps?

yeleo

No na stanowiskach managerskich może i tak @wantek. W dodatku ogólnie to jest fajny socjal i to, że prywatna opieka medyczna zapewniona wraz z kartą multisport.

maniek

w sumie gdyby była to prawda to bym wcale nie narzekał, gdyby ktoś mi zaoferował 12 tys za misiąc pracy, cokolwiek by to nie było, byle legalnego, haha. A powiedzcie jeszcze, moz ewiecie jak to wszytsko naprawde tutaj wygląda, chodzi mi teraz konkretnie o wszystkie rzeczy związane z samą pracą, o warunki i sprzet.

bello

te 12 tysięcy złotych to muszą być przecież jakieś jaja. Ale no cóż... chyba , że ktoś z naprawdę samej góry Kinnarpsa wpadł tutaj na forum i chwali się swoimi zarobkami. Jak już jesteśmy przy nich to napiszcie ile tak naprawdę rzeczywiście można zarobić pracując w tej firmie ? jakieś widełki płacowe ?

nick

12000brutto.....chyba rocznie

guzik

a ja polecam - co prawda ciężko tam się dostać ale jak już się człowiek wdroży i ma chęć do pracy to jest w stanie zarobić dużo - i to własnie nie ma podstawie pensji tyko prowizji (bo jak wiadomo produkty mają dość drogie). Poza tym firma inwestuje w rozwój pracowników co dla mnie było bardzo ważne. Napewno Kinnarps lepszy jest od Balmy w której pracowałem dość długo..no ale wiadomo że balma jest polską firmą i nie ma co się równać z gigantami.

dapiosPL

Tez miałem okazję tam pracować. Żeby było ciekawiej firma mnie sama ściągnęła po poleceniu od poprzednich pracodawców. Dostałem ciekawą propozycję, zwłaszcza rozwoju zawodowego. Po pół roku, jak przyszedł czas realizacji pewnych ustaleń, usłyszałem od dyrektora, że pani prezes zmieniła zdanie i się wycofuje z propozycji złożonej przy zatrudnieniu, "bo to nie był dobry pomysł". Podejście mega nieprofesjonalne. Żal.

marc

Menago - 2012-01-14 09:19:56 12 000 netto podstawy + prowizja do ustaleniaa tak poważnie?

Menago

12 000 netto podstawy + prowizja do ustalenia

George

No właśnie jaka jest podstawa na stanowisku Sales representantive ??

anonimekkkk

na jaka kase moze liczyc nowy handlowiec? czy 3000netto to realna kwota?

Popieram w 100% Przemka. Miałem przyjemność pracować w tej firmie i będę na prawdę miło wspominał ten okres. Nauczyłem się bardzo dużo. Co do swoistego klimatu to może rzeczywiście brakuje pełnego otwarcia na nowych pracowników.

miałem wątpliwą przyjemność pracować w firmie Kinnarps. Biuro mają piękne, flota na przyzwoitym poziomie, wynagrodzenie na czas. Niestety były też minusy które zaważyły na moim odejściu. W firmie pracuje większość kobiet, które znają się od lat i są swoistym "kółkiem wzajemnej adoracji" bardzo niechętnie akceptują nowych pracowników a już zdecydowanie niechętnie im pomagają. Nowy handlowiec ma za zadanie pozyskiwać nowych klientów, chociaż baza tej firmy jest wypchana po brzegi i każda firma większa od garażu jest już do kogoś przyporządkowana (oczywiście do osoby ze starej gwardii). Bardzo ciężko jest się wykazać a i tak jeśli Ci się uda to musisz swoją skromną prowizją podzielić się z Managerem i jego asystentem (przecież sprawdził Twoją ofertę...). Moja ocena w skali 1:10 Warunki pracy - 5, Atmosfera w pracy - 2, Warunki płacowe - 5. Warto spróbować, może coś się już tam zmieniło...

Zostaw opinię o Kinnarps - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kinnarps