Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

jacek

o ale konkretne informacje, mi to akurat pasuje, podstawa jest wazna bo miesiace bywaja roznie, a podstawa to jednak pewne bezpieczenstwo

migdał
@jacek

zgadza się, ja mam takie same podejście. i jak na razie pracując w pp dobrze na tym wychodzę. jak się nie jest bardzo oblatanym to są szkolenia, które mi na początku sporo pomogły. system jest taki,że nie jest się zostawionym samemu sobie bo każdemu zależy na tym,żeby praca była zrobiona. także jak ktoś się zastanawia to polecam spróbować.

Podstawa dla doświadczonych 3 tysiące, "z ulicy" 2 tysiące, prowizja od marży 30%, cennik do 2018 roku, bazówka 235, doświadczeni dostają samochody a nowi kasę na paliwo - taki system od kilku miesięcy wprowadził nowy dyrektor sprzedaży. Bije Duona i EdF. Większą prowizję możesz dostać u niektórych pośredników sprzedających np PGE ale tam masz samą prowizję, bez podstawy samochodu etc. Wybierz sam

adam
@ja

to są dobre warunki finansowe. ktoś tu pisał że podstawa + prowizja to dobry system i zgadzam się z tym. bywają miesiące lepsze i gorsze, ale zawsze i tak wychodzi się na swoje. poza tym pp to firma, która się rozwija i na to samo stawia u pracownika.dla mnie takie podejście to jedyne słuszne w 21 wieku ;)

zenon

powiem wam - nie słuchajcie tych co odradzają. Warto tu przyjść tylko z głową. Mi było łatwiej bo trzy lata już robię w prądzie i przyszłem z gotową bazą klientów - z terenu całej południowej Polski. Nie chcieli mi dać umowy o pracę ale się uparłem i mam , 3k pln na rączkę prawdziwej wypłaty ( nie jak coś tam zrobię)i prowizję od marży o jakiej w amb mogłem tylko pomarzyć, do tego stały dodatek do paliwa, nieduży (500) ale jednak,auta nie chciałem bo mam swoje do roboty. zasuwam jak w fabryce bo nie odpuszczam ale jeszcze nie było miecha żeby dyszki nie wyciągnąć. Poza jednym , jak byłem na chorobowym (płatnym!) ale i tak nadrobiłem przesuwając klientów. Da się? Da - tylko do roboty.

polek

Dzięki za komentarze. Ja zbieram informację o pp, bo idę na rozmowę i ciekawy jestem jak mi pójdzie, bo praca w handlu to mój żywioł.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
radek

na poczatek szkolenie, potem mozna sie kolegow podpytywac i sie zdobywa i wiedze i doswiadczenie, uwazam ze dobrze jest to zorganizowane

ssss

sssssssssss

der

Szkolenie jest darmowe, w Warszawie. Potem pojawia się jeszcze wiele pytań, co wychodzi w praniu ale to już dopytasz na bieżąco

Witam, jak wygląda szkolenie w Pp ? gdzie się odbywa i czy jest darmowe ? Pytam bo niedługo rozpoczynam prace w firmie.

Ktos

A jak duża jest podstawa ? i jaka jest premia np. od małej apteki lub sklepu ?

olek

zarobki sa calkiem niezle, jest podstawa stala, a premia to w zaleznosci od tego jak sie intensywnie pracuje i jakie sie ma rezultaty

Ktos

Witam. Jakie są zarobki w Polskim prądzie, jaka podstawa i jak duże premie od sprzedaży?

ferd

A gdzie początki są łatwo. Wszędzie się wdrażasz, uczysz nowych rzeczy i zadaj stres... No ale potem jest zdecydowanie lepiej!

riki

poczatki moga byc trudne, ale jak sie jest chetnym do pracy i do nauki, to potem idzie juz niezle

bert

Faktycznie jak się zaangażuje to pieniądze są bardzo fajne. Konkurencję pp bije na głowę a wiadomo, że pieniądze motywują najbardziej.

fert

Ja za kilka dni w pp postawię pierwsze kroki i to cjjo tu czytam bardzo mnie buduje!

franek

praca plus dobra kasa, ciekawi ludzie i brak nudy, tak sie tutaj pracuje

tomek

pracuje tam gdzi emam z tego odpowiednie pieniadze, dlatego tutaj jeszcze troche miejsce zagrzeje, idzie mi coraz lepiej i coraz lepiej zarabiam dzieki temu

dawid

Dla mnie najbardziej liczą się co miesiąc pieniądze na koncie. Tu sporo zarabiam i co ważne nigdy nie miałem problemów z dostaniem wypłaty!

karol

No wiadomo z czym się wiąże ta praca i że nie jest to siedzenie za biurkiem ale też przecież nikt nie wymaga jeżdżenia autobusem czy tramwajem. Kasa na benzynę jest zawsze

kai

trudno sie nie zgodzic z tym, ze rozliczenia na bieżąco sa duzo lepszym rozwiazaniem niz prognozy

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A