Groupe Seb Polska Sp. z o.o.

Opinie o Groupe Seb Polska Sp. z o.o.

botz

To forum zostalo kompltnie zdominowane przez dzial personalny i SEB-o trolli. To taka trybuna firmy jego dzialan pseudo-pro-pracowniczych. Ale jest tez drugie oblicze dzialu personalnego. czy juz nikt nie pamieta tematow zwiazanych z nasza Kobyłką?

Ja

Lubię atmosferę w Groupe Seb Polska Sp. z o.o. za: Duże pole do popisu, do proponowania, do eksperymentowania, wprowadzania zmian. Czasami decyzje przechodzą przez 5stopnii akceptacji (we Francji) ale idzie to w miarę sprawnie (jak na korporację)

pracodawca
W ostatni piątek, 7 grudnia,  mieliśmy przyjemność gościć w naszym biurze podopiecznych Fundacji Soni - wspierającej aktywność fizyczną osób niepełnosprawnych intelektualnie. Jeden z naszych elfów, Kasia, przygotowała plan diety dla młodych sportowców i wspólnie przygotowywaliśmy zdrowe posiłki.
Było nam niezmiernie miło poznać tak zaangażowane, radosne i otwarte osoby! Mamy poczucie, że w trakcie warsztatów to my uczyliśmy się od nich :)

Henryk

Plusy: - Naprawdę elastyczny czas pracy - Home office (2 razy w miesiącu, ale jest) - Dobrze zlokalizowane biuro - Mało "korpo" - Dużo się dzieje dla pracowników, jeśli ktoś lubi się bawić w pracy - Wynagrodzenia porównywane z innymi rozpoznawalnymi markami, rynkowe Minusy: - Ograniczona decyzyjność pracowników - Management Team - Spora rotacja wartościowych pracowników

pracodawca
W dniu wczorajszym wzięliśmy udział w organizowanych na SGH Dniach Kariery. Przygotowaliśmy dla naszych gości dużo ciekawych prezentów, konkurs z nagrodami, a także poczęstunek przygotowany z pomocą naszych produktów. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie nas odwiedzaliście, żeby porozmawiać, przekazać swoje CV i zapytać o ważne dla Was rzeczy. Było nam bardzo miło wszystkich poznać i oczywiście zapraszamy na spotkanie z nami w przyszłości :)

Niki

Dużo racji jest w tej opinii. Maruderzy niestety psują dobrą atmosferę a później ogólne narzekanie.

pracodawca
Z okazji jutrzejszego dnia bez samochodu przygotowaliśmy niespodzianki dla wszystkich pracowników, którzy dziś wybrali inną formę dotarcia do pracy i zamienili samochód na rower, hulajnogę czy komunikację miejską.
Wystarczy otworzyć, podlać i czekać, aż wyrośnie nam coś pięknego!

J

omijaj te firme szerokim lukiem:)

pracodawca

Witaj, wszystkie aktualne rekrutacje są publikowane w zakładce "Oferty pracy"- zapraszamy do zapoznania się z nimi i aplikowania. Wskazówek dla kandydatów przed rozmową nie mamy zbyt wiele, warto być sobą i się nie stresować :)

Poszukiwacz

Niedawno aplikowałem do SEB, byłem nawet na rozmowie, ale po tych komentarzach cieszę się, że nie będę tam pracować, bo poziom pracowników wypowiadających się tutaj to żenada. No chyba, że w końcu udało im się odejść i są szczęśliwi w innych firmach. Jeśli narzekasz, to po co tam siedzisz? Nie możesz znaleźć innej pracy? To może z Tobą jest coś nie tak. Firmę i atmosferę tworzą PRACOWNICY, a nie Prezes czy HR. Dajcie znać jak malkontenci odejdą, to będę aplikować ponownie, bo lokalizacja bardzo mi odpowiada.

on
@Poszukiwacz 07.06.2018 19:34

Hmm, skoro nie interesuje cię opinia ludzi pracujących w tej firmie, to po co wchodzisz na portal i czytasz? Ciekawe jest jeszcze to, że nie znając tych pracowników ich oceniasz. Kryterium według którego szukasz pracy - lokalizacja, a nie ciekawa praca, rozwój twoich umiejętności, poznawanie nowych nowych obszarów zawodowych - powinna dać dużo do myślenia potencjalnym przyszłym twoim pracodawcom.

pracodawca
Dziś w biurze odwiedził nas wyjątkowy gość- Łomot.
Wzbudził, a właściwie wzbudziła wiele emocji wśród pracowników i na chwilę została gwiazdą Groupe SEB.
Niestety musieliśmy się pożegnać, ale liczymy na kolejne odwiedziny wkrótce, może zorganizujemy dla niej towarzystwo :)

pracodawca
Powoli kończy się tydzień, a jak zawsze w piątek dzień umilają nam najlepsze lody w mieście! Warto dobrze rozpocząć weekend :)

pracodawca
W Groupe SEB mamy mnóstwo okazji do świętowania i zawsze staramy się celebrować ważne wydarzenia. A jeśli ma się wokół siebie tak fajny zespół, to można być pewnym, że urodziny zyskają odpowiednią oprawę wizualną :)

pracodawca
Od 23 maja pracownicy naszej firmy biorą udział w projekcie sportowym Global Challenge. Utworzyliśmy 15 siedmioosobowych zespołów, które każdego dnia walczą o jak największą liczbę pokonanych kilometrów (a jest już ich prawie 50 000). Rywalizacja jest zacięta, bo zwycięzca może być tylko jeden. Spacery, bieganie, jazda na rowerze, joga, boks czy pływanie- każda aktywność fizyczna ma znaczenie. Polecamy wszystkim, którzy lubią działać drużynowo i dobrze się bawić :)

pracodawca
W marcu tego roku zespół Home&Cook miał okazję świętować świetny obrót roku 2017 w scenerii górskiej- w hotelu Czarny Potok w Krynicy. W spotkaniu uczestniczył zespół biurowy Retail, kierownicy sklepów, sprzedawcy oraz reprezentanci ze strony ukraińskiej. Była to największa do tej pory konferencja Home&Cook.

Pierwszego dnia podsumowaliśmy wyniki minionego roku oraz przedstawiliśmy cele na najbliższe miesiące. Kolejnym punktem dnia było wystąpienie mówcy motywacyjnego Łukasza Jakóbiaka, znanego z internetowego programu 20m2 Łukasza, który na podstawie swojej historii udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wśród wieczornych atrakcji zaplanowany był kulig oraz impreza w stylu góralskim, a następnego dnia regenerujący spacer i wjazd wyciągiem krzesełkowym na Jaworzynę Krynicką.

pracodawca
Męczy Cię Twoja obecna praca? Nie daje satysfakcji? Zapraszamy na nasz rekrutacyjny taras- odpoczniesz na leżaku, a przy okazji porozmawiamy :)

pracodawca
8 czerwca w biurze Groupe SEB gościły dzieci naszych pracowników. Pierwszą część imprezy wypełnił pokaz magika. Następnie na najmłodszych (i tych trochę starszych też) czekała kolejna niespodzianka w postaci pokazu robienia lizaków. Po obejrzeniu pokazu, każde dziecko miało okazję wykonać własnego lizaka.  Humory dopisywały i mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasi goście również nas odwiedzą.

Teresa

Czy możecie w rzeczowy sposób wypowiedzieć się o obecnej sytuacji w firmie? Jak podobają wam się warunki zatrudnienia? Może w ostatnim czasie zauważyliście jakieś znaczące zmiany? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz oferuje szkolenia?

Irek

Podpowiedzcie jaki jest powód tego milczenia?

Tomasz

Zastanawia mnie że tak rzadko piszecie. Jest jakiś powód?

heee

czy grupa seb prowadzi jakies rekrutacje?

Co powiecie o wynagrodzeniu w Groupe Seb Polska Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Zainteresowany

Czy są jakieś zmiany w firmie? Ostatnio narzekaliście

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód, że taka cisza panuje na tym forum?

Poinformowana
@Zainteresowana 22.01.2018 11:45

Większość pracowników zamierza zmienić pracę więc dwa razy zastanów się czy chcesz pracować w firmie, która tragicznie wypadła w ankiecie Great Place to Work. Ta opinia nie dotyczy działu księgowości.

czlowiek
@Poinformowana 09.02.2018 19:43

I z tego co wiem opinia nie dotyczy działu Home&Cook. Ankieta wyszła tak samo dobrze jak w księgowości

zainteresowany

Hej. Interesowałem się trochę firmą seb i obiło mi się coś o uszy, że jeden z pracowników podał firmę do sądu. Czy to prawda i o co poszło? Czy faktycznie jest tam tak źle ?

Mały Marek
@zainteresowany 26.08.2014 23:49

prawda czekamy na publikację wyroku :-)

qwerty
@Mały Marek 03.11.2017 00:52

Wyrok już zapadł. Nie spodziewaj się publikacji bo nie jest to powód do odtrąbienia sukcesu. Sąd przyznał rację pracownikowi . Sprawa uprawomocniła się.

proszeoopinie

Jak sie pracuje w dziale księgowosci?

Mały Marek
@proszeoopinie 07.06.2017 19:18

Bardzo dobrze to kompletnie inna firma

proszeoopinie

dziękuję, czy SSC również miescie sie przy Inflanckiej?

dziwne
@proszeoopinie 09.07.2017 21:49

nikt z pracujących nie wie??

Zadowlony

zastanawiam się, dlaczego osoby które oczerniają innych, wypisują jak jest fatalnie, po prostu nie odejdą? Jeśli mają tyle odwagi wypisywać takie głupoty, to niech się wykażą gdzię indziej, niech pokażą jacy są świetni. Firma na pewno na tym skorzysta. Ja pracuję w sprzedaży od jakiegoś czasu i na pewno zostaję. Nie znam firmy która dawałaby tak duże szanse robienia takich premii. Moja praca przekłada się na namacalne efekty.

kot

Ja pracuje w SSC od 5 lat i nie zamierzam zmieniać firmy - szef SSC jest normalnym człowiekiem , z baardzo dużą cierpliwością i tolerancją . Atmosfera jest koleżeńska i bez spiny , oczywiście poza zamknięciem -ale to jak w każdej księgowości ;/ Fajne jest to ,ze masz dużą swobodę pracy i ludzie się wzajemnie nie strofują . Zdecydowanie polecam SSC oczywiście :)

zuzana

Sama pracuję w Groupe SEB już jakiś czas i 90% tych komentarzy mija się z prawdą (może kilkanaście lat temu tak było?) Takie komenty piszą ludzie niezadowoleni, że im nie chciano płacić za siedzenie, jestem zdania, że tu działa zasada - jesteś fair wobec nas - to i my wobec Ciebie. Ja się staram i nie narzekam na pensje czy premie, bo są zawsze na czas i adekwatne do wyników. General może i bywa bucem, ale szefem się nie zostaje za piękne oczy, tylko za umiejętność trzymania ręki na pulsie, a tego mu odmówić nie można. Atmosfera jest akurat bardzo w porządku, nigdy się nie zadowoli wszystkich, ale jakieś szykanowanie czy alienowanie lub jawna niechęć się nie zdarzają.

benirozi

Tak zmieniła się. Jest jeszcze trudniej...

Zostaw opinię o Groupe Seb Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groupe Seb Polska Sp. z o.o.