Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska

Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska

Opinie o Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska

Iwona

@PL widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska. Powiesz jakie stanowisko Cie najbardziej interesuje? Ja nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na te pytanie, które Cie interesują, bo nie pracuję w firmie. Jeżeli nikt Ci nie odpowie to i tak zaaplikujesz?

PL

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się odbywa rekrutacja w tej firmie , czy trzeba jechać do firmy czy spotykają się na danym regionie . Jakie są warunki płacowe, jaka umowa .

Iwona

@Dowódca Jan Kos i @szef może ustalicie między sobą do czego doszło w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska? @szef czyli uważasz, że nie było takich sytuacji, które są opisywane w firmie?

Mateusz wajche przełóż

Mateusz z Kielc prawa ręka szefa wali z ucha wszystko co się mówi wiec trzeba uważać na tego typa. Płaca 3000-3500 netto na umowę reszta pod stołem każdego miesiąca przez grubasa wypłacana. Ludzie siedzą tam tylko dla kasy zero poszanowania dla drugiej osoby mobing chamskie odzywki szefa standard. No i Mateusz Ucho prezesa podpierdzielacz pierwsza klasa

szef
@Mateusz wajche przełóż 24.01.2017 23:06

zwolnij się bedzie tak lepiej dla nas obu po co się męczysz. blokujesz tylko miejsce. nie potrzebuje flustratów.

Iwona

@Mateusz wajche przełóż mobbing to poważne oskarżenie, dlatego zawsze zastanówmy się zanim napiszemy takie oskarżenie. Na pewno chodziło o mobbing? Bo wiesz, że oznacza to, że w pracy występuje poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. To wystąpiło w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska?

szef
@Dowódca Jan Kos 24.10.2017 20:27

no faktycznie to same przykłady mobingu nic doać nic ująć. Człowieku narawdę sprawdż co to mobing a potem zabieraj głos.

Iwona

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy?

tre

no z tego co wiem to teraz nie maja juz rekrutacji

Misio

Jakieś aktualne opinie ? Pojawiły się oferty pracy na doradce techniczno-handlowego i sie zastanawiam czy aplikować. Pozdrawiam

peperoni

Witam, Wybieram się na rozmowę do tej firmy, proszę o jakiś info na ich temat. Mój e-mail: darekpyrkosz2@wp.pl

x

Pracuje w tej firmie juz jakis czas i nie narzekam,spoko atmosfera (pewnie zalezy w ktorym oddziale). Uczciwi ludzie,spoko zarobki. Z tego co wiem to zwalniaja osoby,ktore sie nie sprawdzily lub im sie nie chce robic zreszta jak wszedzie, a komu sie chce pracowac to pracuje .

paweł

Witam ile jest reklamacji opon bieznikowanych do ciezarowki moze ktos podpowie

GOŚĆ

TAM BYŁO DOBRZE ALE JAK ODESZŁA STARA EKIPA I ZMIENIŁ SIE BRYGADZISTA TO POWOLI UPADAJĄ A SZKODA BO MIELI POTENCJAŁ,ŻEBY TYLKO NIE CI LUDZIE CO ZOSTALI ZERO ZGRANIA JEDEN NA DRUGIEGO GADA TAK SIE CIĘŻKO PRACUJE

handlowiec

tez pracowałem w tej firmie i faktycznie szef bywał "wymagający" ale z perspektywy czasu rozumiem go, bo żeby zbudować tak znaczącą firmę trzeba pilnować. Co jeszcze mogę dodać o firmie, na pewno dużo tam się nauczycie i zarobicie, no ja żałuję odejścia, było to już dawno i trochę mnie skusili. teraz to mam dopiero jadke, słabo rozwijająca się firma, obcinają premie i wogle człowiek jest w ciągłej niepewności jutra. z chęcią bym wrócił do opon przemysłowych, ale znając szefa już mnie nie przyjmie. ja polecam, w dzisiejszych czas raczej trudno o taką robotę.

gość

pracowalem na produkcji atmosfery w cale nie było wszystcy sie wszystkiego bali a raz w miesiącu to najlepiej wolne by brali co do kasy to prawda na poczatku sporo premie itp. a później ucinal,facet(usunięte przez administratora)

jacek

potwierdzam opinie, firma płaci dobrze ale wymagania nie z tej ziemi, chcą pracować jak michelin robić monitoringi itp ale tak na prawdę nie potrafią tego nawet nauczyć . oczekują bóg wie jakiej inicjatywy w kontaktach z klientami po czym zwalniają. firma dla ludzi o mocnych nerwach . potwierdzam że dają komu trzeba aby zaistnieć we flocie. dyrektorek handlowy wiejski dj nadaje się do zabaw weselnych a nie zarządzania ludźmi. wszyscy handlowcy mają z niego niezły ubaw awansował mieszka w mieszkaniu szefa wozi się astrą a wysłowić się nie umie.

scyzor

firma od lat zajmująca się oponami do ciężarówek. szef były pracownik continentala - furiat wsrod pracowników nazywany (usunięte przez moderatora). handlują oponami Bridgestone Firestone i Hankook + opona bieżnikowana Bandag. mają nowy zakład do produkcji bieżników w Kleszczelach. co więcej o pracy handlowców - duża rotacja wyciskają pracowników jak cytryny po czym zwalniają bez powodu. płacą dobrze jak na warunki branżowe pensja podstawowa 3000-3500 netto na początek nie stanowi problemu. auta citroeny berlingo świeże z gps-em który jest mocno sprawdzany. (usunięte przez moderatora) na produkcji w kleszczelach atmosfera grobowa - produkują ok 300-500 opon miesięcznie dużo reklamacji ludzie nie mają co robić. szef straszny furiat unikać jak ognia - praca dla ludzi o mocnych nerwach (usunięte przez moderatora) pierwsza klasa. opinia wśród ludzi z branży na temat tej firmy jest najgorsza z możliwych niezdrowa konkurencja + dawanie komu trzeba aby tylko zaistnieć w jakichś flotach.

Zostaw opinię o Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska