Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska

Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska
4 14

Opinie o Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? A może ktoś z obecnie zatrudnionych posiada informacje odnośnie nowych rekrutacji do firmy? Odpowiedzi na te pytania pomogą wielu osobom obecnym na forum.

transport

Byliśmy klientami tej firmy. Opony bieżnikowane były ok. Ale gdy zobaczyliśmy "wulkanetki " na przodowych oponach to podziękowaliśmy tej firmie. Pracownicy tej firmy są w porządku, ale ich traktowanie przez przełożonych tragedia! Ciągle ktoś dzwoni do serwisanta dlaczego tak długo schodzi mu z pracą. Ciągle ich sprawdzają na GPS-ie.

Mateusz wajche przełóż

Mateusz z Kielc prawa ręka szefa wali z ucha wszystko co się mówi wiec trzeba uważać na tego typa. Płaca 3000-3500 netto na umowę reszta pod stołem każdego miesiąca przez grubasa wypłacana. Ludzie siedzą tam tylko dla kasy zero poszanowania dla drugiej osoby mobing chamskie odzywki szefa standard. No i Mateusz Ucho prezesa podpierdzielacz pierwsza klasa

Ostro
@szef 10.11.2017 12:17

Szef który nie potrafi pisać, flustratów??? Szacun!

Iwona

@PL widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska. Powiesz jakie stanowisko Cie najbardziej interesuje? Ja nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na te pytanie, które Cie interesują, bo nie pracuję w firmie. Jeżeli nikt Ci nie odpowie to i tak zaaplikujesz?

PL

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się odbywa rekrutacja w tej firmie , czy trzeba jechać do firmy czy spotykają się na danym regionie . Jakie są warunki płacowe, jaka umowa .

Iwona

@Dowódca Jan Kos i @szef może ustalicie między sobą do czego doszło w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska? @szef czyli uważasz, że nie było takich sytuacji, które są opisywane w firmie?

Iwona

@Mateusz wajche przełóż mobbing to poważne oskarżenie, dlatego zawsze zastanówmy się zanim napiszemy takie oskarżenie. Na pewno chodziło o mobbing? Bo wiesz, że oznacza to, że w pracy występuje poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. To wystąpiło w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska?

szef
@Dowódca Jan Kos 24.10.2017 20:27

no faktycznie to same przykłady mobingu nic doać nic ująć. Człowieku narawdę sprawdż co to mobing a potem zabieraj głos.

Iwona

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy?

tre

no z tego co wiem to teraz nie maja juz rekrutacji

Misio

Jakieś aktualne opinie ? Pojawiły się oferty pracy na doradce techniczno-handlowego i sie zastanawiam czy aplikować. Pozdrawiam

peperoni

Witam, Wybieram się na rozmowę do tej firmy, proszę o jakiś info na ich temat. Mój e-mail: darekpyrkosz2@wp.pl

x

Pracuje w tej firmie juz jakis czas i nie narzekam,spoko atmosfera (pewnie zalezy w ktorym oddziale). Uczciwi ludzie,spoko zarobki. Z tego co wiem to zwalniaja osoby,ktore sie nie sprawdzily lub im sie nie chce robic zreszta jak wszedzie, a komu sie chce pracowac to pracuje .

paweł

Witam ile jest reklamacji opon bieznikowanych do ciezarowki moze ktos podpowie

GOŚĆ

TAM BYŁO DOBRZE ALE JAK ODESZŁA STARA EKIPA I ZMIENIŁ SIE BRYGADZISTA TO POWOLI UPADAJĄ A SZKODA BO MIELI POTENCJAŁ,ŻEBY TYLKO NIE CI LUDZIE CO ZOSTALI ZERO ZGRANIA JEDEN NA DRUGIEGO GADA TAK SIE CIĘŻKO PRACUJE

handlowiec

tez pracowałem w tej firmie i faktycznie szef bywał "wymagający" ale z perspektywy czasu rozumiem go, bo żeby zbudować tak znaczącą firmę trzeba pilnować. Co jeszcze mogę dodać o firmie, na pewno dużo tam się nauczycie i zarobicie, no ja żałuję odejścia, było to już dawno i trochę mnie skusili. teraz to mam dopiero jadke, słabo rozwijająca się firma, obcinają premie i wogle człowiek jest w ciągłej niepewności jutra. z chęcią bym wrócił do opon przemysłowych, ale znając szefa już mnie nie przyjmie. ja polecam, w dzisiejszych czas raczej trudno o taką robotę.

gość

pracowalem na produkcji atmosfery w cale nie było wszystcy sie wszystkiego bali a raz w miesiącu to najlepiej wolne by brali co do kasy to prawda na poczatku sporo premie itp. a później ucinal,facet(usunięte przez administratora)

jacek

potwierdzam opinie, firma płaci dobrze ale wymagania nie z tej ziemi, chcą pracować jak michelin robić monitoringi itp ale tak na prawdę nie potrafią tego nawet nauczyć . oczekują bóg wie jakiej inicjatywy w kontaktach z klientami po czym zwalniają. firma dla ludzi o mocnych nerwach . potwierdzam że dają komu trzeba aby zaistnieć we flocie. dyrektorek handlowy wiejski dj nadaje się do zabaw weselnych a nie zarządzania ludźmi. wszyscy handlowcy mają z niego niezły ubaw awansował mieszka w mieszkaniu szefa wozi się astrą a wysłowić się nie umie.

scyzor

firma od lat zajmująca się oponami do ciężarówek. szef były pracownik continentala - furiat wsrod pracowników nazywany (usunięte przez moderatora). handlują oponami Bridgestone Firestone i Hankook + opona bieżnikowana Bandag. mają nowy zakład do produkcji bieżników w Kleszczelach. co więcej o pracy handlowców - duża rotacja wyciskają pracowników jak cytryny po czym zwalniają bez powodu. płacą dobrze jak na warunki branżowe pensja podstawowa 3000-3500 netto na początek nie stanowi problemu. auta citroeny berlingo świeże z gps-em który jest mocno sprawdzany. (usunięte przez moderatora) na produkcji w kleszczelach atmosfera grobowa - produkują ok 300-500 opon miesięcznie dużo reklamacji ludzie nie mają co robić. szef straszny furiat unikać jak ognia - praca dla ludzi o mocnych nerwach (usunięte przez moderatora) pierwsza klasa. opinia wśród ludzi z branży na temat tej firmy jest najgorsza z możliwych niezdrowa konkurencja + dawanie komu trzeba aby tylko zaistnieć w jakichś flotach.

Zostaw opinię o Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opony Przemysłowe Mariola Koc-Czyżewska