Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

martyna

dla mnie calkiem nowa branza i inny styl pracy, na poczatku ciezko bylo sie przestawic, ale z czasem okazalo sie, ze jest dobrze i nawet coraz lepiej

@martyna

dobrze to słyszeć. nie jesteś pierwszą osobą, u której tak to wyglądało. mi z kolei dużo dały szkolenia i doświadczenie innych osób, które dłużej pracują w pp niż ja i to że nikt mnie nie olał jak się wdrażałem.

@martyna

Dla mnie również zupełnie nowe doświadczenie i nowa branża, ale polecam! odważyłam się i nie żałuje.

@adam

Tylko mogę się zgodzić: szkolenia bardzo dużo dają i zabierają "pierwszy lęk" poza tym zawsze ktoś się znajdzie, którego można dopytać.

jack

w zadnej pracy nie ma miejsca na lamerstwo i olewanie obowiazkow, bo tak sie do niczego nie dochodzi, no mozna jedynie zostac wylanym z pracy, a tutaj doceniana jest dobra praca, wiem to po moim przykladzie

agawa

osob sporo, wiec tak jak pisze migdal, zawsze ktos pomoze, a to niezwykle wazne zwlaszcza na poczatku

grot

widzę,że coraz więcej osób wypowiada się pozytywnie na temat polskiego prądu, czyli branża się rozwija. a ja ciągle mam dylemat czy zmieniać pracę, czy nie. mój obecny pracodawca nie do końca wywiązuje się z obowiązków, jak jest lepiej to na jakiś czas a mi zależy na tym żeby pracować spokojnie. jak to wygląda w pp? są jakieś wahania, problemy o których tu nikt nie napisał? no i oczywiście pieniądze- czy faktycznie są na czas i nie trzeba się upominać?

@grot

kasa na czas, o to się nie musisz martwić. problemów brak- firma świetnie zorganizowana, nastawiona przyjaźnie i do konsumenta o czym świadczy oferta i do pracownika o czym świadczą warunki pracy. jak masz opcję to spróbuj, sporo się można nauczyć.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
pawel

czasami rekrutacja chwile trwa, zwlaszcza jak jest wielu kandydatow, szukaja konkretnych osob , ale warto

@pawel

zgadzam się. gdybym ta firma nie była uwagi nie pracowałbym w pp. a tak mam szanse żeby się rozwijać i spełniać swoje założenia i cele zawodowe. to jest świetne miejsce do takich działań.

@adam

Zgadzam się: wszędzie trzeba pracować! plus taki, że tutaj cię doceniają i za to płacą i to chyba jest sama motywacja w sobie!

tajek

mnie też interesują początki. co prawda coś już wiem ale baza klientów mnie zastanawia no i ogólnie jaka atmosfera panuje? jak z regularnością wypłat?

rad

brak monotonii i ciagle wyzwania, to mnie motywuje, to tutaj mam, nie wyobrazam sobie pracowac w nudnym miejscu o codziennie przez 8 godzin robic to samo

@rad

taaa 8 godzin za biurkiem, to nie jest praca marzeń ;) dla mnie praca w terenie to jest to i dlatego wybrałem tą branżę. lubię kontakt z ludźmi i poczucie że ode mnie zależy ile zarobię. a w pp mam na to spore szanse.

migdał

dla mnie ważne że jest podstawa i prowizja. dzięki temu można się skupić na pracy nie martwiąc się o wypłatę. chociaż i tak najlepiej można zarobić po prostu wyrabiając sobie prowizje.no i sama praca świetna bo mam ciągły kontakt z ludźmi.

adam

jestem już jakiś czas w polskim prądzie i póki co nie zamierzam zmienić pracodawcy- warunki o których tu piszą faktycznie takie są, jak na razie spełniają moje potrzeby. jeśli potrzebuję więcej kasy to wtedy więcej działam i dostaję prowizję- proste. ale najważniejsze dla mnie jest i tak utrzymanie relacji z dotychczasowymi klientami.

melon

z tego co czytam to warunki w polskim prądzie naprawdę super. ja się zastanawiam nad zmianą pracodawcy a branża mi bardzo pasuje i już jakieś doświadczenie mam.pora powziąć decyzje!

igor

prawda, wiadomo ze latwe to nie jest i wymaga czasu, ale jak ktos jest zdeterminowany to da rade

kamil

slyszalam ze u nich mozna sie piac po sciezce kariery, to prawda? bo szukam pracy z perspektywami

@kamil

można, jasne że tak. wszystko zależy od tego na ile faktycznie się zaangażujesz w pracę. tu nie ma miejsca na olewactwo i liczenie na to,że a dobra mam podstawę zlewam system. takie osoby są wychwytywane i nie ma sensu,żeby pracowały w tej branży. ogólnie pp jest przyjaznym miejscem do pracy gdzie można rozwinąć skrzydła.

zenek

wazne na poczatku sa checi i nastawienie, jak ktos ma otwarty umysl to moze sie nauczyc wszystkiego, taka jest prawda

nataniel

moje trudne, bo calkiem nowa praca, nowi ludzie i branza, temat tez nielatwy, ale powoli jakos poszlo i rozkrecam sie juz calkiem niezle

Jakie były wasze początki w PP ? czy było trudno znaleźć klientów ?

@8988

początki nigdy nie są łatwe ale też bez przesady, w pp jest o tyle fajnie, że ma się szkolenia, które sporo rozjaśniają plus można się pytać przełożonych czy współpracowników co i jak.atmosfera jest koleżeńska, ludzie przyjaźnie nastawieni :)

mark

ja czekalem 3, zalezy ilu jest chetnych i jak szybko kogos potrzeuja, na twoim miejscu czekalbym spokojnie dalej, skoro mowisz ze masz wrazenie, ze poszlo ci dobze

ktos
@mark

Dzięki za odpowiedz. Rekrutacja miała zakończyć się dwa dni temu, ale trochę mnie uspokoiłeś.

ktos

2 tygodnie temu byłem na rozmowie w PP, uważam że poszło mi całkiem dobrze, ale do tej pory nikt się nie odezwał. Jak długo Wy czekaliście na telefon zanim was przyjęli ?

@ktos

też się zdecydowałem na pp, przemyślałem sprawę i będę do nich aplikował. mam nadzieję,że sprawy potoczą się szybko i po mojej myśli i że zacznę u nich pracę.

qwert

A jak sprawa z Włocławkiem, powinna już się skończyć rekrutacja. Czy może już kogoś przyjęli?

marcel

narzedzia pracy sa niezwykle wazne, dlatego ja sobie cenie to co mam, poza tym jak sie dobrze pracuje to sie czlowiek moze rozwina i isc po szczeblach kariery, co nie wszedzie jest mozliwe

igor

No niby miesiące są różne ale wiadomo, jak jest w handlu. Jak chcesz zarobić to musisz pozyskiwać klientów, bo na tym to właśnie polega

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A