Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

hen

wyplata na koncie ma dla mnie najwieksze znaczenie, prowizja daje zarobic i kilka ostatnich miesiecy jest naprawde dobrze

Rafa
@hen

oprócz wypłaty jest jeszcze aspekt ludzki, które w PP jest bardzo wysoki. cenię sobie swoich kolegów z pracy. mega fajny klimat pracy

irek

to czgo sie tam mozna nauczyc to samodzielnosc i dobra organiacja pracy wlasnej, a to zawsze procentuje w przyszlosci

grot

i jak mówiłem, tak zrobiłem. jestem już po rozmowie w pp, teraz tylko czekam na ostateczną decyzję. wrażenie po dobre, ale nie zapeszajmy. w każdym razie nastawiam się pozytywnie i liczę,że w się uda :)a potem w teren!

migdał

póki co ta branża intensywnie się rozwija i jest jak walczyć o klienta. pp ma konkurencyjną ofertę i klienci często przedłużają umowę. dla mnie to jasny dowód że mam do czynienia z dobrym produktem.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
ktoś

praca w pp daje wiele satysfakcji, dla mnie to równie ważne jak kasa. można się tu sprawdzić i nauczyć paru przydatnych rzeczy, w końcu szkolenia po to są. także plusów sporo :)

jaro

ja pewne rzeczy bym poprawil, ale ogolnie jest niezle, wiadomo ze idealnie nigdy nie bedzie, ale wazne ze codziennie chce mi sie isc do pracy

adam
@jaro

nie ma idealnych pracodawców ani pracowników ;) ważne żeby się dogadywać na tyle,żeby obie strony odnosiły korzyści z tej współpracy. pracując w pp zdecydownie wychodzę na plus ;)

Rafał
@adam

no niestety nikt nie jest idealny;) ale pracę polecam, bo na prawdę dzień nie równy dniu i to właśnie jest wielki plus!

kamil

mozliwosci rozwoju sa najwazniejsze, jak praca jest bez perspetyw, to ja nawet nie zaczynam, tutaj jestem juz 2 lata, pne sie w gore i zamierzam isc jeszcze wyzej

potwierdzam, szkolenie jest darmowe i tak jak przedmówca pisze: pytania pojawiają się w trakcie. cenię sobie bardzo ta pracę. nie ma nudy ani monotonii i to jest to czego chciałem.

Ivan
@Marek

Ja miałem wiele obaw, ale szkolenie mi je rozwiały. na pozostałe pytania zawsze życzliwi koledzy z PP się znaleźli i pomogli lub odpowiedzieli. jest fajnie!

grot

właściwie już zdecydowałem,że chcę spróbować w pp. pozostaje mi się przygotować do rozmowy. dużo info uzyskałem tu na forum, za co dzięki. teraz trzymajcie kciuki,żeby mi przyjęli bo z warunków wynika że dobrze się odnajdę w firmie.

migdał

pracować trzeba wszędzie, jak ktoś się chce obijać to nawet nie ma sensu próbować. ale jak ktoś wie,że jego praca zostanie doceniona i odpowiednio wynagrodzona, i jest zmotywowany to polski prąd jest miejscem dla niego. mi się to sprawdza.

Roman Ch

Rynek jest jeszcze ok, minus jest taki że trzeba pracować!!! jeżeli liczysz na podstawę to proponuje isc do pracy w hurtowni.

ktoś

dla osób które się wahają mogę podpowiedzieć tylko tyle,żeby się nie wahali. warto zbierać doświadczenia i się uczyć a w pp z racji charakteru pracy, jest ku temu mnóstwo okazji. każdy dzień przynosi coś innego :)

Ivo
@ktoś

dokładnie! przynosi co innego i to jest właśnie to czego szukałem i znalazłem w pp. po-le-cam!

lidka

firma poukladana i godna uwagi dla osob pracujacyhc w terenie i zmeczonych monotonia

Maria
@lidka

również polecam! dzień nie równa się dniu i na pewno nie ma monotonii! jest fajnie i ciągle można się rozwijać.

Radson
@Maria

wyzwania są, ale na miarę możliwości każdego i chyba to czynni ta prace taką ciekawą?

obecny

Pozdrawiam pana prezesa wyjątkowo cierpliwy i opanowany. Warto go poznac .

albert

mam zamiar zobaczyc czy sie sprawdze, rozmowy juz za mna, po swietach czekam na telefon z pozytywna informacja

mariusz

teren i spotkania z klientami, to moj zywiol, dlatego tutaj czas mi plynie szybko i postepy wida golym okiem

melon
@mariusz

też to lubię, praca za biurkiem nie jest dla mnie. codziennie nowe wyzwania, nowi ludzie, nowe sytuacje, w tej pracy nie da się nudzić. a pp stwarza mi takie możliwości więc skwapliwie korzystam.

Henio
@mariusz

Również uwielbiam kontakty z klientami! Nigdy nie wiadomo co dzień przyniesie i jak się ma otwarty umysł to się również ma świetny kontakt z otoczeniem i to jest właśnie to co się liczy.

Maras
@melon

racja, ja też "zdychałem" za biurkiem. w PP odżyłem i szczerze polecam! każdy coś dla siebie znajdzie

wiktor

wydaje mi sie ze wewnetrzna mobilizacja to podstawa, bo bez tego ciezko sie do czegokolwiek zebrac, wiec trzeba sie pozytywnie nastawic i isc za ciosem

adam
@wiktor

coś w tym jest, ale jak się ma życzliwych ludzi dookoła to też się łatwiej pracuje ;) a jak człowiek czuje że się może rozwijać, to tym bardziej rano wstaje się do pracy bez problemu. w pp jest i jedno i drugie.

marcin

calkiem niezle warunki tutaj daja, pracowalem w roznyh branzach w dzialach hadlowych i zazwyczaj bywalo gorzej, a tutaj sa i narzedzia i wiedza do pracy

oliwier

co by nie mowic, bez pracy nie ma nic, wiec warto sie zastanowic co sie chce robic w zyciu i tyle, mi tutaj jest dobrze

ktoś

dla mnie najlepszą opcją sprawdzenia jak jest w firmie, jest po prostu zatrudnienie się w niej. dopasowanie się do filozofii firmy, zwłaszcza jak zależy nam na rozwoju, jest ważne.nie mówiąc już o całej reszcie czyli i sprawach technicznych jak pieniądze, atmosfera itd bo to oczywiste że musi być ok.i w pp tak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A