Opinie o Burger King Poland S.A. w Warszawa Ostrobramska 75C

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Burger King Poland S.A., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Burger King Poland S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burger King Poland S.A. w Warszawa Ostrobramska 75C

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Burger King Poland S.A. na część etatu?

anonim Nowy wpis
 Problem

przepracowałem nieco ponad miesiąc i zostałem zwolniony pod pretekstem że nikt nie chciał ze mną na zmianie pracować. z wszystkich obowiązków się wywiązałem, trudność sprawił mi egzamin i jeśli nawet go nie zdałem i to był prawdziwy powód zwolnienia, to można było mnie o tym poinformować. Uważam że mając 3 miesięczną umowę na czas próbny, powinno było się wykazać nieco więcej wyrozumiałości dla osoby, która nigdy dotąd wcześniej nie pracowała w gastronomii. Przez cały ten miesiąc ani razu mi ktoś zwrócił uwagi co dokładnie źle robiłem i nikt się na pracę ze mną nie żalił. Zachowanie współpracowników oraz zastępcy kierownika było poniżej pasa z tym "powodem zakończenia współpracy". Co lepsza już 3 tygodnie wcześniej chyba planowali mnie zwolnić, ponieważ od początku października miałam tylko 30 h ustalonych do pracy a powinnam była mieć więcej. Dodatkowo: w dniu mojego ostatniego dnia pracy, nagle znikąd pojawił się "nowy" i "doskonały" pracownik który już wcześniej w tej firmie pracował...jak na ironię...jest mi niezmiernie przykro z okoliczności zwolnienia i w jaki sposób zostałem potraktowany, bo uznałam że dobrze mi się tam pracuje a nawiązałam w mojej opinii świetny kontakt z innymi pracownikami. Ps. nawet nie dokończyłem zmiany tylko w połowie zostałem zwolniony ;)

Anon Nowy wpis
Kandydat

Witam!Czy ktoś wie na ile jest podpisywana umowa na zlecenie?

Mr Nowy wpis
@Anon

Co 3 miesiace

zadowolony

Z pewnością trzeba pracować ale przecież nikt nie obiecywał, że płacą za siedzenie!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Burger King Poland S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Link Building & Outreach Specialist
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Tobi

Nie polecam BK Czyżyny tam pracowalem to folwark kierownika P. To tylko na zewnątrz ładnie wygląda . Kazano pracownikom przedatowywac produkty kiero O. To nawet pozwalała żeby mięso przeklikiwac odsylanie aut zeby czas był super oszustwa w konkursach zeby wygrac no i zebysmy premie mieli a ankiety na kolanie w stafie pracownicy zaufani kadze mgr wypelniali zadnego socjala awanse pomimo konkursu z gory ustawione kto wygra Ech nie polecam

@Tobi

Siema pracowałem jako dostawca w B.K Wola park ten pseudo szef Piotr.P nie wypłacił mi wynagrodzenia w kwocie 1.500zl ale za paliwo mi odliczyl 1000zl czyli razem 2.5000zl (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Tobi

Nie zatrudnianie się na kierowcę w Burger King bo oszukują,nie wypłacają pensji,zglosilem to do inspekcji pracy zglaszajcie takie rzeczy,bede ich zgłaszał non stop będę pisał do inspekcji pracy to może to w cholerę zamkną na zawsze bo to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) doabiaja się na ludzkiej krzywdzie i nie wiedzy (usunięte przez administratora) żeby ich.....

otello

sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Obsługa twierdzi że dostawa w drodze a po 2.5h brak odzewu. Potwierdzają zamówienia a jedzenia brak. Moje sugestie dla Burger King Poland S.A.: (usunięte przez administratora) i kłamcy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwolnić kłamców

@otello

Niech najpierw porozlicza pracowników,a potem niech sobie wydziwia

Klient 1387

Firma tragiczna, pracowałem tam 2 miesiące, o umowę sie prosiłem lecz jej nie dostałem, pieniądze były zawsze spóźnione, zastraszanie ze strony kordynatora i drektora lokalu na porządku dziennym, dostawanie bez podstawnie wysokich kar pieniężnych ok. 250/350 zł Oczywiście odliczane z pensji bez zgody i wiedzy pracownika, brak szacunku i zai teresowania pracownikami (kierowcami/dostawcami) O wszystko strzeba sie bić i prosić, Całą firmę prowadzą osoby bez doświadczenia (zatrudnieni na '' czarno'') Ze strony księgowej, dyrektora, oraz kordynatora zwanego kierownikiem Dominika.G Nie polecam podejmowania sie pracy w tej firmie, ponieważ narobić można sobie tylko problemów, W firmie nie pracuje juz jakiś czas a pieniędzy zaległych za wykonanie pracy nie dostalem W ogłoszeniu o prace jest napisane wiele rzeczy, lecz żadna z nich się nie spełniła (nie daj się zmanipulować ogłoszeniu) Przestrzegam wszystkich przed tym lokalem i kierownictwem

Staś

Czy dla pracowników są zniżki na ich jedzenie? A może przysługuje np tylko jeden pracowniczy posiłek? Jak to wygląda?

Kraków

Pojawiło się u Państwa ogłoszenie na Kierownika Regionalnego, czy bezwzględnie obowiązkowy jest j.ang?

Staszek432

Kraków Szewska Burger King. Zacznijmy od kierownika straszny człowiek. Mściwy zapatrzony w siebie egoista. Zastępca kierownika brak profesjonalizmu widoczny rownież niski poziom inteligencji bo jak ktoś się rozpisuje na 6 h a daje mu w grafiku 8 to inaczej o takim kimś nie można powiedzieć. Reszta menagerow lizodupy i tyle. Podziwiam ze da sie być tak posłusznym i podkładać sobie świnie za 1600 zl netto.

Miki

Dostawa przed czasem.. ale jak zamawiam do domu to do domu a nie pod klatkę.. dostawca nie miły.. Zamawiałam z Galerii Północnej

Justyna

@Pracownik krakowski od Twojej ostatniej opinii na temat pracy w Burger King Poland minęło już sporo czasu. Wcześniej miałeś mieszane uczucia co do firmy, dostrzegasz w niej zarówno plusy jak i minusy. Jak jest teraz? Czy dalej pracujesz w placówce? Co teraz, po czasie mógłbyś napisać o te pracy? Jaka umowa jest podpisywana do tej firmy?

Pracownik krakowski

Obecnie pracuje w BK Poland S.A. i moje odczucia są mieszane. Z jednej strony fajnie gdyż wszystko jest w miarę elastyczne, podejście niektórych osób jest dość osobliwe, indywidualne i merytoryczne. Pewne rzeczy można zmienić działając i pokazując iż można a pewne rzeczy są nie do przeskoczenia nawet przez kierowników. Kolesiostwo istnieje nie tylko w tej firmie ale faktycznie da się odczuć, że Pani z Panią/Panem się lubi i wtedy można załatwić więcej. kwestia nadgodzin jest jednak zmorą - nikt nie patrzy na to że ludzie są żyłowani (kierownicy, pracownicy). Większość nie narzeka nie mniej kierownicy nie mają za bardzo możliwości - albo nie ma kim pracować albo są nadgodziny - ale koszty trzeba pokazać kreatywną księgowością, że przecież jest ok. Aktualnie mam mieszane uczucia co do swojej przyszłości w tej firmie - staram się dogadać z wszystkimi - z kierownictwem i pracownikami nie mniej czasem chyba mam więcej tych gorszych dni. Jeżeli chodzi o zarobki to muszę przyznać iż niejednokrotnie więcej wyszedłem niż kierownicy :)

Jużniepracująca

Niestety pracy w Bk Poland S.A nie mogę polecić. aktualnie jest to kolesiostwo i podlizywanie. Jeśli nie jesteś przyjacielem Pani regionalnej z Warszawy długo nie popracujesz. Dziwnym trafem w biurze rotacja jest ogromna (większa niż w restauracjach) regionalni odchodzą, operacyjni odchodzą, kadra kierownicza w restauracjach odchodzi. Funduszu socjalnego brak. Ciśnienie na wyniki przedszkole i koszty pracy, a premii brak. A jeśli kest szansa jakakolwiek, to i tak ktoś z biura przyjdzie uwalić audyt, coby nie przeszła. Na szczescie już tam nie pracuje, ale to co się dzieje z tą firmą to równia pochyla. Praca dla tych co myślą, że w życiu mają źle- przekonają się, że mogło być gorzej.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Burger King Poland S.A.? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

someone

praca w bk? czemu nie jesli oczywiscie masz zamiar "pracowac" a nie przyjsc i "odbębnic" swoje godziny. Kierownictwo od razu widzi kto chce cos osiagnac. Aktualnie stawki godzinowe sa dobre jak na aktualny rynek pracy. 14brutto za godzine to moim zdaniem godziwe wynagrodzenie. Wczesniej bylo gorzej... 11 z kawalkiem bruttto co wychodzilo okolo 8,5 na reke. Okres probny to 3 miesiace, jesli w ciagu tego czasu nie przyswoisz podstawowego materialu to niestety nie przedluzaja umowy. Pierwsza to zlecenie, nastepna do wyboru - zlecenie lub umowa o prace na rok. Praca ciezka ale bez przesady, jesli nie obca Ci praca w gastronomii to dasz sobie rade :) Wysoka temperatura? zalezy jak duzy jest lokal. np taki na pl. konstytucji w Warszawie jest dosc spory i nie odczuwa sie tego tak bardzo. No ale nie kazdy sie nadaje i stad potem zle opinie typu, mało godzin, zle traktuja itp. Ale jak maja traktowac osobe ktora po pierwsze caly czas sie spoznia, ciagle wymysla powody nieprzyjscia do pracy, opier^ala sie i przez 3 miesiace nie jest w stanie sie nic nauczyc. Jest to oczywiscie młoda firma nie mowie tu o Amrescie tylko o BK POLAND i zdazaja im sie jeszcze błędy ale wszystko idzie w dobra strone. Od siebie chcialbym dodac, ze jestem nawet zadowolony z pracy w BK. Dosc szybko awansowalem oczywiscie wiazalo sie to z ciezsza praca ale sie opłaciło. "Dzis zwykły pracownik, jutro kierownik" - hehe, dosłownie tego brac nie mozna ale cos w tym jest :) Wystarczy chciec i pokazywac to swoja praca i zaangazowaniem. Pozdrawiam wszystkich ktorzy pracuja badz chca zaczac kariere w Burger King.

Thelemita 777
@someone

14 zł brutto. Ha,ha,ha dla białego murzyna jak znalazł.

BuryKot
@Thelemita 777

no w tym momencie te 14 to troche mało... ale lepsze 14 niz nic i wybrzydzanie. Ale jak sie siedzi u rodziców na garnuszku to i 18 bedzie za mało... z reszta z tego co wiem, ludzie pracujacy w bk, miesiecznie wyciagaja i po 2,5 tysiaca na reke ze stawka 14brutto. Poza tym, od czegos trzeba zaczac aby pozniej moc zarabiac wiecej.. Niestety dzisiejsza mlodziez, chcialaby od razu zarabiac duzo a niestety wiekszosc nie potrafi nawet naczyn zmywac. Do mnie na kuchnie czesto przyjmujemy "nowych" "młodych" i po tygodniu, dwóch sami odchodza pomimo dobrej stawki.. Dlaczego? Bo za ciezko, bo za duzo pracy, za mało przerwy, za czesto... bo trzeba pracowac, a taki jeden z drugim to chcialby przyjsc, posiedziec, popatrzec w telefon.. zwykły garnek myje 15 minut.. podloge zamiata drugie tyle. Codzienne spoznienia do pracy, bo zaspal, bo zmeczony, bo impreza, bo kupa i ^upa. I wlasnie tacy ludzie krzycza najglosniej o stawke.. zapracuj, pokaz ze umiesz, ze chcesz.. dostaniesz wiecej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Burger King Poland S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Burger King Poland S.A.