Opinie o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boehringer Ingelheim. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Boehringer Ingelheim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Niki

Najgorsza firma w jakiej pracowałem . zatrudnienie przez firmę zewnętrzna , brak zasad przejścia do BI , praca w permanentnym stresie , jak zrobisz jeden parametr to znajdzie się 10 innych których nie robisz i tak w kółko . na szacunek zasługują tylko pm z pierwszej dziesiątki rankingu , reszta to obiboki co się do niczego nie nadają . wprowadzają co chwile nowe reformy utrudniające prace tylko po to żeby się tam na gorze wzajemnie awansować , żeby zabłysnąć przed wiedniem , a pm albo robi albo droga wolna . Dyrektor na masowe odejścia reaguje stwierdzeniem , ze ludzie odchodzą i będą odchodzić i nikt ich nie będzie zatrzymywał. do głowy mu nie przyszło , ze można byłoby poprawić warunki pracy . Bardzo łatwo dostać łatkę , nie liczy się to co się robi w rzeczywistości tylko PR. za własne zdanie traci się prace . rozliczani jesteśmy z wysłanych maili , otwartych , klikniętych , z wizyt wideo , ze slajdów wyświetlanych i bóg wie z czego jeszcze . Plany nieosiągalne , premie marne , pensje dużo niższe niż w innych oryginalnych firmach . social marny , nie ma dopłaty do wczasow , nie ma kart lunchowych , na święta 600 zł . na urlop nigdy nie jest odpowiedni czas , jak urlop jest dłuższy niz założył to system albo wypadnie L4 to trzeba nadrabiać wizyty bo kpi się nie zgadzają . szkolenia 5 dniowe , od 9-17 wykłady , warsztaty itp . samochody octavia z silnikiem 1.0 , wymieniana jak się rozsypuje . ogólnie atmosfera kiepska , czuć wyższość biura nad repami . zarządzanie folwarczne.

opinia ratuje przed aplikacją
@Niki

Tak, realnie opisane, że daję wiarę i nie będę ryzykował kandydowaniem do tej firmy, szkoda czasu i nerwów.

KateD

Rekrutacja w tej firmie to sciema. Bralam w niej udział i dowiedziałam się ze dostała te pracę osoba po znajomosci jednak. Moje pytanie jest : po co była ta cała nieuczciwa rekrutacja ? By firma uniknęła oskarżeń o nepotyzm ? By zdobyć dane osobowe? Czy to był jakiegoś rodzaju konkurs kto zawoła mniej, to te osobę zatrudnimy ? Zabrakło mi jednej rzeczy by zdobyć pracę w tej firmie : "plecow" No cóż, to że nie liczy się doświadczenie i wiedza a jedynie znajomości, dużo mi mówi o tej firmie.

@KateD

A długo czekałaś na odzew od momentu wysłania swojego cv? Zostałaś w ogóle zaproszona na rozmowę czy zakończyło się na samym aplikowaniu? Skoro twierdzisz, że trzeba mieć plecy, to kogo najlepiej tu znać, żeby robota okazała się pewna?

Zatrudnienie na stanowisko przedstawicielki medycznej też jest przez firmę zewnętrzną czy bezpośrednio u pracodawcy? Samochody ktoś tu pisał, że w nie najlepszych stanach, coś się zmieniło pod tym względem? Chciałabym aplikować, więc się zastanawiam. Paliwo po czyjej stronkę?

@Jessy

Oferta cały czas wisi, mimo to że minęło kilka miesięcy. Ja z kolei oprócz samych zarobków jestem ciekawa tej umowy. Niby oferują umowę o pracę, ale czy od pierwszego dnia już ona obowiązuje? W ogłoszeniu czytam jeszcze o szerokim pakiecie szkoleń i zastanawiam się jakie szkolenia wpadają w pierwszych miesiącach zatrudnienia.

Rekrutacja

Stanowiska AP Accountant Wrocław. Etap 1. Rozmowa przez telefon, następnie rozmowa w biurze z dwoma osobami, pytania po polsku i angielsku ( te podstawowe, motywacja, gdzie się widzisz w przyszlosci, słabe mocne strony, dlaczego chcesz do nas dołączyći itd). Jeśli to przejdziesz to trzeci etap jest całkowicie po angielsku z jakąś osoba wyższą szczeblem - którą chce poznać wszystkich nowych pracowników. Wynagrodzenie 9000 brutto do 9500 brutto max - jak masz duże doświadczenie plus roczny bonus wynoszący 10% Twoich całkowitych zarobków. Praca 3 dni z biura obowiązkowo i 2 dni pozostałe jak chcesz. Z naciskiem na biuro. Dodatkowo jakieś miesieczne benetity czyli chyba 200zl na sodexo, luxmed, multisport. Szkoda ze rozmowy kwalifikacyjne nie są online, bo tracisz 2h na dojazd żeby porozmawiać 40min i to raczej w godzinach 8-15. Miła atmosfera na rozmowach i super biuro, bardzo nowoczesne.

Jessy

Nowi PM zatrudniani przez firmę zewnętrzna. Flota to skoda octavia, karta paliwowa, prywatne przejazdy i w weekendy tankujesz za swoje.

Zuzanna
@Jessy

Na karty są jakieś limity i czemu właściwie przejazdów nie można tankować z karty? Ja się czaję na PM w Łodzi i dają zupełną samodzielność, ale chciałabym na początku mieć w kimś wsparcie... Proszę jeszcze o info jak działa ten system premiowy, od jakich kwot w ogóle się zaczyna.

Anonim Nowy wpis

Podczas gdy Berlin Chemie daje Audi Q3, AZ Corollę w hybrydzie, Stada VW T-ROC to BI daje skody w bieda wersja, z benzyną 1,0 i manualem. Siara troche…

Jarek Nowy wpis
@Anonim

Wciąż te same auta, o których tu pisano rok temu? Na pewno zatrudnienie jest przez pośrednika, bo przez NDG Medical Sales Force, jak właśnie podają w ofercie dla Przedstawiciela Medycznego. Zastanawia mnie więc, czy plany są realistycznie ustalane, i ile po prostu kasy wpada z premii oraz z podstawy? Bo wyrażono tu przecież opinię, że były one nieosiągalne, dodając że premie nieciekawe, a pensje dużo niższe niż w innych oryginalnych firmach.

Ja Nowy wpis

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Hej, czy ktoś z Was ma jakąś opinie na temat stażu w tej firmie? Na jakie warunki można liczyć? Wiem, że na pewno jest to umowa zlecenie? Jak wygląda pensja na stażu? Czy może ktos z Was byl i poleca ten staż? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Hik

Jak wygląda sytuacja na recepcji? Jakie jest środowisko pracy?

KateD

Alka
@KateD

Tyle, że skąd wiesz ze tylko pleców Ci zabrakło, bo nie bardzo rozumiem? Interesuje mnie tez to skąd takie potwierdzone info, że faktycznie ktoś inny już wcześniej był wybrany? I jak to jest teraz z innymi naborami? Mnie oferta dla KAMa interesuje. Dlatego się dopytuje

@KateD

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Boehringer Ingelheim? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Junior Data Protection Specialist.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Niki

@Niki

Wszyscy tam jesteście pracownikami firmy zewnętrznej? Czy może komuś się udało i pracuje bezpośrednio? Te benefity co opisałeś to w takim razie zależne są od tej firmy, która was zatrudnia?

opinia ratuje przed aplikacją
@Niki

Firma Boehringer Ingelheim dodała ofertę pracy na stanowisko Product Manager. Warto składać swoje CV?

Były pracownik BI

Postanowiłam wrócić po kilku miesiącach pracy u nowego pracodawcy i podzielić się swoja opinią o pracy w BI jako przedstawiciel medyczny. Mobbing , wyzysk, zastraszanie, obgadywanie ludzi, toksyczna atmosfera. Kadra zarządzająca -mowa tutaj o kierownikami zespołów -tragedia. Banda niekompetentnych ludzi , którzy trzymają się rękami i nogami swoich stołków mając świadomość, że nigdzie indziej nie znajdą pracy nawet jako PM ( nie obrażając nikogo). W tym gronie są osoby , które nie są w stanie poprawnie złożyć zdania lub napisać maila …. Ludzie z doświadczeniem , którzy trafiają do BI , mając porównanie jak pracuje się w innych firmach wytrzymują maksymalnie 3 miesiące ???? Bardzo dobre leki i to jest jedyny plus. Nie ma co się bać zmian, jest wiele innych konkurencyjnych, oryginalnych firm gdzie pracuje się 100 razy lepiej i przede wszystkim ma się do czynienia z kompetentnymi ludźmi , można wyrażać swoje zdanie bez obaw i strachu przed konsekwencjami.

Karol
@Były pracownik BI

A jakie tu są Twoim zdaniem konsekwencje wyrażania własnej opinii? Możesz nakreślić, jakieś przykłady sytuacji, które uzasadniałyby użyte przez Ciebie zwroty, tyczące się toksyczności, obgadywania, czy wyzysku? Wolę się upewnić, czy nie ma w nich przesady.

Hej, pracował/ pracuje ktoś we Wrocławiu w AP? Jaka jest atmosfera w biurze i workload? Czy jest dużo stresu?

Ulka

Dali nowe ogłoszenia i właściwie to rozważam, czy nie zmienić firmy na tą. Tylko nie chcę trafić z deszczu pod rynnę, pracował ktoś na stanowisku przedstawiciel medyczny tutaj i może się wypowiedzieć?te wspomniane plany do realizacji są realistyczne?

Jakie warunki dla przedstawiciela w Animal Health? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Wiolka
@Paweł

No mnie ten samochód też interesuje. I czy są diety dla Przedstawiciela, jak trzeba być w terenie kilka dni pod rząd i nocować poza domem?

Jakub

Jak jest podstawa i prowizja dla przedstawiciela medycznego? W ogłoszeniu jest też o samochodzie i zatrudnieniu przez NDG Medical Sales Force z pracą w BI. No to co to za auto i czy można bezpośrednio mieć umowę o pracę z BI?

Rekrutacja

Agata

Ktoś jak ja tu się interesował i dowiadywał o stanowisko specjalistka ds. kluczowych klientów? Bo ogłoszenie już jakiś czas temu dali na stronę online, ja znalazłam wczoraj. I takie pytanie, czy jak ja znam dobrze angielski, to płacą więcej?

Hej! OTC Specialist we Wrocławiu. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy 9k brutto będzie możliwe?

Zofia
@Kandydat

No ciekawe, ciekawe. A poza pensją dopytam jeszcze o umowę. Jaką firma da tu umowę nowemu pracownikowi? Dadzą UoP?

Kamil

Aż tak są pracownicy kontrolowani?

Prośba
@Kamil

Szanowny dziale HR, bardzo proszę o "wyzerowanie" statusów na platformie Pracuj pl. - sektor ogłoszenia do weterynarii. Moja przygoda w aplikowaniu do Państwa Firmy rozpoczęła się kilka m-cy temu. Wtedy właśnie aplikacja uzyskała upragniony status "Rozpatrywane" :-) niestety po wygaśniecie ogłoszenia (nawiasem mówiąc zostało ono zamknięte po kilku dniach mimo, że wstępnie ogłoszenie było zaanonsowane na 30 dni) status pozostał wraz z głuchą ciszą z Waszej strony. W grudniu ponownie zamieściliście Państwo ogłoszenia do działu weterynaria. Jakaż była moja radość gdy pewnego dnia przywitał mnie status "Rozpatrywane". I co? Minął czas, ogłoszenia wygasły a Wy nadal rozpatrujecie:-) Mam prośbę..... nie rozpatrujcie już nigdy nikogo jeśli nie macie zamiaru z nikim rozmawiać. Zostawcie status "dostarczone", "otwarte" lub "odrzucone". Tak naprawdę będzie uczciwiej. Życzę wspaniałego Roku 2021 :-) i oczywiście dalszych sukcesów

hr
@Prośba

Żenada działu HR, ale tak to już jest, gdy zarządza nim tak nie kompetentna kierowniczka :) :) :)

zgadzam się
@Prośba

Nie spotkałam się nigdy z takim traktowaniem podczas rekrutacji. Co za problem wysłać maila z jakąs tempatką, że kandydatura została odrzucona. zmiana statusu aplikacji to też chyba żaden problem. BI ma jakieś standardy rekrutacji z przed 20 lat.

@zgadzam się

To nic nie dostałeś? Dużo czasu już minęło? Czy mógłbyś napisać jak sama rozmowa przebiega tutaj? Atmosfera na plus? Sprawdzają jakieś umiejętności?

Anonimsjjs

Witam, Jak wyglądają warunki pracy na stanowisku PM? Jak liczone są godziny pracy, ile wizyt, jaka flota? Premie realne, czy z kosmosu?

Magdalena
@Anonimsjjs

A masz ogólnie jakieś doświadczenie na tym stanowisku?

Anonimsjjs
@Magdalena

Niewielkie :) czy to istotne?

@Anonimsjjs

Istotne i to bardzo. BI nie zatrudnia z małym doświadczeniem

Wanda

A to jak duże trzeba mieć doświadczenie żeby w ogóle mieć jakieś szanse? Dużo jest mocnych kandydatów na rekrutacjach?

Julian
@Wanda

Konkurencja bardzo duża, proces rekrutacyjny wymagający.

Iwona
@Julian

jak dlugo sam proces rekrutacyjny trwa, trzeba sie przygotowac na miesiac rozmow czy jeszcze dluzej ?

Widziałem oferty do działu księgowości we Wrocławiu. Czy można liczyć na 8brutto?

Zofia

Firma prowadzi teraz rekrutację na stanowisko Regionalny/a Specjalista/ka ds. Sprzedaży Dział Animal Health (zespół ZOO). Widziałam tam że oferuję jakieś pikniki rodzinne. Czy to jest forma integracji pracowniczej i budowa relacji w firmie?

gość

Witam, czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji jak długo trwa czas od wysłania CV do potencjalnego kontaktu? Czy firma otwiera wszystkie CV? Czy zwyczajnie dodaje ogłoszenia ale nikogo nie szuka?

Ktos
@gość

Ja otrzymałam telefon po 3 dniach od złożenia aplikacji

Job
@Ktos

Na jakie stanowisko? Opowiesz cos więcej ile trwają kolejne etapy rekrutacji aż do złożenia finalnej oferty?

Wrocławianka

Widze ze większość opinii tutaj dotyczy Warszawy. A co powiecie o warunkach zatrudnienia we Wrocławiu? Czy firma prowadzi juz rekrutacje do działów obsługi klienta? Jakie jeszcze działy lub zespoły polecacie?

Edyta
@Wrocławianka

Nie zauważyłam, dominują wśród ofert stanowiska HR. Wiesz może jakiego poziomu znajomości języków wymagają? Lepszy będzie niemiecki czy angielski, jeśli nie jest to jakoś specjalnie zaznaczane?

@Wrocławianka

Tez się chętnie dowiem kiedy można się spodziewać rekrutacji na inne stanowiska? w internecie jest już na ten temat sporo informacji, jednak bez przełożenia na ogloszenia promowane na oficjalnej stronie firmy - czy tzn ze firma rekrutuje wyłącznie przez firmy head hunterskie (a jeśli tak to jakie?)

Up
@Kandydat

Podbijam - w jaki sposób / przez jakich pośredników można aplikować do firmy? Również inteteresuja mnie stanowiska z obsługi klienta - posiadam wieloletnie doswiadczenie przekrojowe w tym samym zakresie działalności firmy i jestem gotowa zmienić prace przy zachowaniu 3mies okresu wypowiedzenia (do ewentualnej negocjacji z aktualnym pracodawca;)

Jurek
@Edyta

A niemiecki na jakim poziomie jest standardowo wymagany? W ofertach na które zaaplikowałem nie ma takiego wymogu, ale zastanawiam się czy jest to uwzględniane jako dodatkowy atut przy wstępnej selekcji kandydatow? :)

@Up

Czy firma rozpatruje dalsza kandydaturę pracowników z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Boehringer Ingelheim - Warszawa

• Jak się pracuje w Boehringer Ingelheim?

Zobacz opinie na temat firmy Boehringer Ingelheim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boehringer Ingelheim?

Boehringer Ingelheim