Opinie o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Boehringer Ingelheim, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Boehringer Ingelheim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Zofa

Straszna korporacja, pracownik jest pionkiem przez co jest ciągła rotacja ludzi. Trochę popracują i uciekają do normalnych firm. Tu się długo nie wytrzyma, kontroling wszystkiego, a analiza goni analizę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Obecnie Boehringer Ingelheim do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Accountant. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 15 listopada.

gość Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat

Witam, czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji jak długo trwa czas od wysłania CV do potencjalnego kontaktu? Czy firma otwiera wszystkie CV? Czy zwyczajnie dodaje ogłoszenia ale nikogo nie szuka?

Czy zdarzają się nadgodziny w Boehringer Ingelheim?

Obecna
@Pytanie

:) ;) :) Tu jesteś cały czas w pracy. Dla nich najlepszy pracownik to taki, który ma kredyt, nie ma dzieci i rodziny. Wówczas mają ciebie na kagańcu i wykonujesz polecenia,

@Obecna

Ale bzdury piszesz... Przynajmniej odnieś się do konkretnego działu chyba że w firmie nigdy nie pracowałes ;) Ja jakoś nadgodzin nie kolekcjonuję

Ewa Nowy wpis
@Pracownik

Czyli jak to w końcu jest? Są nadgodziny w Boehringer Ingelheim czy nie ma ich wcale? Jeśli się zdarzają to jak często i w jakich sytuacjach? Jak są wtedy rozliczane?

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Boehringer Ingelheim? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Boehringer Ingelheim? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Product Costing and Cost and Profitability Accounting Team Manager.
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Kompletacja urządzeń konsumenckich
GoWork.pl
(470 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kamil

Aż tak są pracownicy kontrolowani?

Prośba
@Kamil

Szanowny dziale HR, bardzo proszę o "wyzerowanie" statusów na platformie Pracuj pl. - sektor ogłoszenia do weterynarii. Moja przygoda w aplikowaniu do Państwa Firmy rozpoczęła się kilka m-cy temu. Wtedy właśnie aplikacja uzyskała upragniony status "Rozpatrywane" :-) niestety po wygaśniecie ogłoszenia (nawiasem mówiąc zostało ono zamknięte po kilku dniach mimo, że wstępnie ogłoszenie było zaanonsowane na 30 dni) status pozostał wraz z głuchą ciszą z Waszej strony. W grudniu ponownie zamieściliście Państwo ogłoszenia do działu weterynaria. Jakaż była moja radość gdy pewnego dnia przywitał mnie status "Rozpatrywane". I co? Minął czas, ogłoszenia wygasły a Wy nadal rozpatrujecie:-) Mam prośbę..... nie rozpatrujcie już nigdy nikogo jeśli nie macie zamiaru z nikim rozmawiać. Zostawcie status "dostarczone", "otwarte" lub "odrzucone". Tak naprawdę będzie uczciwiej. Życzę wspaniałego Roku 2021 :-) i oczywiście dalszych sukcesów

hr
@Prośba

Żenada działu HR, ale tak to już jest, gdy zarządza nim tak nie kompetentna kierowniczka :) :) :)

Ada

@Zofa a czemu tej firmy nie uważasz za normalną?

@Ada

Jest normalnie. Na prawdę jest bardzo mało tak dobrych pracodawców. Nie jestem osobą podstawiona ani osoba która nad wyraz optymistycznie podchodzi do pracodawców ale chyba nigdy nie pracowałem w firmie która ma tak niesamowite podejście do pracowników. Nie ma co sugerować się wszystkim co jest w internecie

Ewa
@Pracownik

A jeśli chodzi o to podejście do pracowników w Boehringer to co konkretnie przez to rozumiesz? Chodzi o ogólną atmosferę czy może jakieś warunki pracy? Pracownicy są w jakiś sposób w firmie doceniani? Mogłabyś podać więcej szczegółów? Bo zainteresował mnie ten temat :)

Zofa

@Zofa

Miej proszę na uwadze, że niektóre osoby odchodzą z Boehringer Ingelheim z naprawdę różnych powodów. Nie patrz zatem na tę kwestię z sposób jednostronny. Tobie praca we wspomnianej firmie może nie pasuje, ale byłoby dobrze, jakbyś zechciał opowiedzieć nam o jednej kwestii. Widziałam, iż właśnie prowadzą tam program ambasadorski, który jest skierowany do młodych, ambitnych osób, chcących budować swoją ścieżkę kariery jeszcze na studiach, włączając się w realizację działań na swoich uczelniach. Czy ktoś, kto odbył taki program, ma realne szanse na pozostanie w tej firmie?

Pracownik_25
@Karolina

Jeśli ktoś ma bardzo dużo szczęścia to może dostanie jakiś etat na czas określony przez agencję pracy. Generalnie firma nie ma nic do zaproponowania dla studentów, nie ma oferty praktyk czy stażów. Jeśli zatrudniają kogoś młodego to jest to czyjaś córka, kuzynka, czy jakaś inna znajoma.

Lizak
@Zofa

A możesz wymienić te "normalne firmy".

Praca
Kandydat

Witam Przeczytałam całe forum i nikt nie udzielił odpowiedzi Jak wygląda drugi etap Wiem że odbywa się to teraz zdalnie ale może chciałby ktoś przybliżyć czego można się spodziewać, jakie zadania i Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

@Praca

Pewnie ciężko uzyskać odpowiedź bo pytanie o jaki dział chodzi. Rekrutacja w Animal wygląda zupełnie inaczej niż w Human. Doprecyzuj może który dział a ktoś może odpowie ;)

Nikodem
Kandydat

Czy jest możliwość pracy na B2B jak tak to jakie są widełki dla doświadczonego przedstawiciela z 5 letnim stażem pracy ?

Xxx
@Nikodem

Nie ma możliwości b2b

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Boehringer Ingelheim?

Pracownik_25
@Pytanie

Przed COVIDem były, obecnie nie

patrys88

BARDZO dobra firma, leki same sie bronią.

@patrys88

Nie do końca wiadomo, jaki aspekt pracy w firmie Boehringer Ingelheim właśnie oceniłeś - zechcesz nam to doprecyzować? Pod jakim względem firma jest "BARDZO dobra"? Czy odnosi się to do konkretnego aspektu pracy, czy raczej ogólnikowo do rodzaju usług, które świadczy?

kolega
@patrys88

Jolka pachnie mi tu tobą czy jakis inny dm to pisze ? przyznac sie dziady bez twarzy ! byly pracownik

Hahaha
@patrys88

Jak "same się bronią" to po co zatrudniają przedstawicieli??? Nie kpij z własnej inteligencji

Tom

Firma tragedia, wyzysk i do tego masakryczna kadra. Każdy szuka coś na każdego, fałszywe środowisko. Coraz gorsza opinia w środowisku medycznym, bo tych co dbali o rozwój i o wizerunek firmy w terenie już nie ma. Teraz ciągną tylko dzięki temu co byli wyjadacze zrobili, ale to tak jest w prostej korpo. Jak chcesz osiwieć, lub stracić włosy to polecam.

xyz
@Tom

podpowiedz coś więcej idę na rozmowę do działu diabet pulmo jaką kasę mogę śpiewać premie czy to osiągale flota i zabawki regionalny/a ktoś normalny mam robote a nie chce sie ładować w słaby temat pozdro trol

bywalec

Kiedyś byłem na ich grupowej rekrutacji. Najpierw zbesztali mnie za używanie wiedzy spoza przedstawionego pierwszego zadania. Później przy pracy grupowej byli w euforii, gdy jedna z osób totalnie złamała zasady przedstawionego zadania. Moim zdaniem taka kadra zarządzająca to spisek wielkich zachodnich firm, które promują ludzi, mających problemy z logicznym myśleniem, po to, żeby w drodze wymiany pokoleń wyhodować w Polsce totalnych nieudaczników. Tamci ludzie to przedostatni etap. Ja nie polecam. Tak jak żadnej grupowej rekrutacji, bo to zawsze "małpiarnia", a nie jakaś zdrowa ocena kompetencji.

odradzam

testują na zwierzętach rożne substytuty głownie na psach rasy beagle, umierają w mękach.. odradzam współpracy!

Elżbieta

Na jakie dodatki do pensji można liczyć tu jako przedstawiciel medyczny? Poza wypłatą są jakieś prowizje?

Nowa

Dzień dobry. Zastanawiam się nad zgłoszeniem do pracy. Pracowałam w służbie zdrowia. Mam kierunkowe wykształcenie, ale... nie wiem, czego się spodziewać w tym zawodzie, w tej firmie. Możecie mi powiedzieć coś więcej?

xxx

Witam, wstawili ogłoszenie na przedstawiciela medycznego lecz jest zapis "Umowę o pracę (umowa na zastępstwo, ok. 1,5 roku)" macie więcej inf o co chodzi ?

Mr. Right
@xxx

Dziś dzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę , umowa na zastępstwo mam doświadczenie więc na pewno na rozmowę pójdę. Ciekaw jest jak atmosfera, zarobki flota ale mało tutaj k formacji.

Aleksander
@Mr. Right

Jesteś już po rozmowie w sprawie pracy w firmie Boehringer Ingelheim? Dowiedziałeś się może jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to zachęcam Cię, abyś podzielił się tymi informacjami na forum. Dzięki temu osoby, które w przyszłości mogą być przed rozmową, dowiedzą się, jak ona może wyglądać.

Ja
@xxx

Uciekaj jak najdalej, bo będziesz wykorzystany/na i wypluty/ta jak przystało na zimną korporację. Łysy flustrat puki będzie to nic się nie zmieni, a pewnie będzie siedział, bo nikt go inny nie chce ;-)

Agata
@Ja

Czy naprawdę praca w Boehringer Ingelheim jest taka zła, jak mówisz? Dobrze byłoby poznać trochę więcej szczegółów. Jeśli możesz, napisz coś więcej, jak wygląda rekrutacja, na czym polega praca w tej firmie?

bea

Dzień dobry, jestem użytkownikiem Państwa preparatu z Spiolto Respimat i chciałbym zgłosić wadliwość urządzenia, które przy kolejnej próbie załadowania dawki leku powoduje niemożność użytkowania inhalatora z powodu trudności przekręcenia o pół obrotu inhalatora. Proszę o rozwiązanie problemu.

Karolina

@bylejaki Jeśli udało Ci się dostać u nich prace, to podziel się również wrażeniami z atmosfery jaka panuje w Boehringer Ingelheim. Każda merytoryczna odpowiedź, zarówno o charakterze pozytywnym jak i negatywnym będzie wskazówką dla reszty forumowiczów.

Cezary

Dobra firma to nie ma rekrutacji, szkoda!!

Zostaw merytoryczną opinię o Boehringer Ingelheim - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Boehringer Ingelheim