Opinie o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boehringer Ingelheim. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Boehringer Ingelheim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Firma która ma brak szacunku do pracownika. Notoryczny (usunięte przez administratora), ogólne przyzwolenie. Kontrola za kontrola. Budżet tylko w teorii . Premia nigdy nie do osiągnięcia ( cykle półroczne ????) kierownictwo (usunięte przez administratora)przez swoich przelozonych ( którzy przyszli tutaj z firm z którymi rozstali się właśnie przez (usunięte przez administratora)). Kompletny bałagan w firmie. Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną ( brak podwyżek) obiecane przejście który nie następuje. Kończy się okres zatrudnienia w firmie zew i pracownika wymieniają. Notoryczne rotację. Brak stabilności

Agata

O jakiej kontroli mówisz i braku stabilności? nie ukrywam, że jestem ciekawa, co dokładnie się kryje pod tym słowem sugerującym nadużycia, bo mam wrażenie, że ono może być nadużywane współcześnie, nie jest tak?

Kandydattt

Tez się chętnie dowiem o jakiej kontroli mowa. A także coś więcej o samej pracy, nadgodzinach itp. Jaka flota, jak wygląda praca PM? Ja mam dobre wrażenie po rozmowie, wręcz bardzo dobre.

w-w

Ta opinia to raczej na temat Warszawy, bo chyba ciężko mówić o notorycznych rotacjach w nowo otwartym oddziale

Marianna

Jest nowe, warto? Przedstawicielka Medyczna / Przedstawiciel Medyczny (linia kardiologiczno-diabetologiczna) Boehringer Ingelheim Sp. z o.o. Warszawa szukamy wielu kandydatów / wakaty: 2 praca od zaraz

@Marianna

Może warto na własnej skórze sprawdzić czy warto? Będziesz aplikować? :)

@Anna

Warto. Leki świetne!

Katarzyna

Ale w takim zdrowym kontekście? ;p Bo oczywiście nie chcę niczego sugerować, ale niektóre mogą chyba działać nieco odurzająco? ;)

Medyk
@Marianna

Wiesz może na jakie ubezpieczenie medyczne mozna liczyc na stanowisku Przedstawiciela Medycznego? Widze ze nadal rekrutują na różne regiony, ale nie podają operatora medycznego w ofertach i nie wiem czy oferują ten sam standard na wszystkich stanowiskach (zależy mi na pakiecie rodzinnym)

vndgd
@Medyk

pakiety medyczne są bardzo dobre, masz pakiety rodzinne. Luxmed

Czy zdarzają się nadgodziny w Boehringer Ingelheim?

Obecna

:) ;) :) Tu jesteś cały czas w pracy. Dla nich najlepszy pracownik to taki, który ma kredyt, nie ma dzieci i rodziny. Wówczas mają ciebie na kagańcu i wykonujesz polecenia,

@Obecna

Ale bzdury piszesz... Przynajmniej odnieś się do konkretnego działu chyba że w firmie nigdy nie pracowałes ;) Ja jakoś nadgodzin nie kolekcjonuję

Czyli jak to w końcu jest? Są nadgodziny w Boehringer Ingelheim czy nie ma ich wcale? Jeśli się zdarzają to jak często i w jakich sytuacjach? Jak są wtedy rozliczane?

Obecna

Daj spokój. Gdyby nie rodzina ....

Przyszła
@Obecna

A jak rozliczają wtedy te nadgodziny - jako dodatek pieniężny do wyplaty czy jako czas wolny do wybrania?

Iwona
@Przyszła

mnie bardziej ciekawi czy nadgodziny = tyle co standardowa godzina czy płacone sa wiecej np 150% stawki standardowej ?

Zuzia 35

Interesują mnie warunki pracy w firmie na stanowisku PM linia diabe-kardio. Jaka flota ,zarobki dla doświadczonego repa .Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną. Bardzo proszę o info. Zostalam zaproszona na rozmowę. Wcześniej pracowałam w oryginalnej firmie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Boehringer Ingelheim? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Junior Data Protection Specialist.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Benefity

Jakiego operatora medycznego firma oferuje w ramach benefitów - Luxmed, Medicover, Enelmed czy jeszcze inny? Niestety brak takiej specyfikacji na stronie internetowej

Magdalena
@Benefity

Może warto zadzwonić i zapytać? Myślę, że tak najszybciej otrzymasz odpowiedź. Próbowałeś?

Krystyna

Wspominacje o ciągłej rotacji ludzi, i że pracowników traktuje się jak "pionków".. ciekawi mnie czy tylko dlatego ludzie odchodzą? Czy np sa inne kwestie typu atmosfera, nieadekwatne wynagrodzenie?

Zofa

Straszna korporacja, pracownik jest pionkiem przez co jest ciągła rotacja ludzi. Trochę popracują i uciekają do normalnych firm. Tu się długo nie wytrzyma, kontroling wszystkiego, a analiza goni analizę.

@Zofa

Miej proszę na uwadze, że niektóre osoby odchodzą z Boehringer Ingelheim z naprawdę różnych powodów. Nie patrz zatem na tę kwestię z sposób jednostronny. Tobie praca we wspomnianej firmie może nie pasuje, ale byłoby dobrze, jakbyś zechciał opowiedzieć nam o jednej kwestii. Widziałam, iż właśnie prowadzą tam program ambasadorski, który jest skierowany do młodych, ambitnych osób, chcących budować swoją ścieżkę kariery jeszcze na studiach, włączając się w realizację działań na swoich uczelniach. Czy ktoś, kto odbył taki program, ma realne szanse na pozostanie w tej firmie?

Pracownik_25
@Karolina

Jeśli ktoś ma bardzo dużo szczęścia to może dostanie jakiś etat na czas określony przez agencję pracy. Generalnie firma nie ma nic do zaproponowania dla studentów, nie ma oferty praktyk czy stażów. Jeśli zatrudniają kogoś młodego to jest to czyjaś córka, kuzynka, czy jakaś inna znajoma.

Lizak
@Zofa

A możesz wymienić te "normalne firmy".

Obecjsjdjna

Tak jest

Ada

@Zofa a czemu tej firmy nie uważasz za normalną?

@Ada

Jest normalnie. Na prawdę jest bardzo mało tak dobrych pracodawców. Nie jestem osobą podstawiona ani osoba która nad wyraz optymistycznie podchodzi do pracodawców ale chyba nigdy nie pracowałem w firmie która ma tak niesamowite podejście do pracowników. Nie ma co sugerować się wszystkim co jest w internecie

A jeśli chodzi o to podejście do pracowników w Boehringer to co konkretnie przez to rozumiesz? Chodzi o ogólną atmosferę czy może jakieś warunki pracy? Pracownicy są w jakiś sposób w firmie doceniani? Mogłabyś podać więcej szczegółów? Bo zainteresował mnie ten temat :)

Praca

Witam Przeczytałam całe forum i nikt nie udzielił odpowiedzi Jak wygląda drugi etap Wiem że odbywa się to teraz zdalnie ale może chciałby ktoś przybliżyć czego można się spodziewać, jakie zadania i Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

@Praca

Pewnie ciężko uzyskać odpowiedź bo pytanie o jaki dział chodzi. Rekrutacja w Animal wygląda zupełnie inaczej niż w Human. Doprecyzuj może który dział a ktoś może odpowie ;)

Nikodem

Czy jest możliwość pracy na B2B jak tak to jakie są widełki dla doświadczonego przedstawiciela z 5 letnim stażem pracy ?

Xxx
@Nikodem

Nie ma możliwości b2b

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Boehringer Ingelheim?

Pracownik_25

Przed COVIDem były, obecnie nie

patrys88

BARDZO dobra firma, leki same sie bronią.

@patrys88

Nie do końca wiadomo, jaki aspekt pracy w firmie Boehringer Ingelheim właśnie oceniłeś - zechcesz nam to doprecyzować? Pod jakim względem firma jest "BARDZO dobra"? Czy odnosi się to do konkretnego aspektu pracy, czy raczej ogólnikowo do rodzaju usług, które świadczy?

kolega
@patrys88

Jolka pachnie mi tu tobą czy jakis inny dm to pisze ? przyznac sie dziady bez twarzy ! byly pracownik

Hahaha
@patrys88

Jak "same się bronią" to po co zatrudniają przedstawicieli??? Nie kpij z własnej inteligencji

Tom

Firma tragedia, wyzysk i do tego masakryczna kadra. Każdy szuka coś na każdego, fałszywe środowisko. Coraz gorsza opinia w środowisku medycznym, bo tych co dbali o rozwój i o wizerunek firmy w terenie już nie ma. Teraz ciągną tylko dzięki temu co byli wyjadacze zrobili, ale to tak jest w prostej korpo. Jak chcesz osiwieć, lub stracić włosy to polecam.

xyz
@Tom

podpowiedz coś więcej idę na rozmowę do działu diabet pulmo jaką kasę mogę śpiewać premie czy to osiągale flota i zabawki regionalny/a ktoś normalny mam robote a nie chce sie ładować w słaby temat pozdro trol

bywalec

Kiedyś byłem na ich grupowej rekrutacji. Najpierw zbesztali mnie za używanie wiedzy spoza przedstawionego pierwszego zadania. Później przy pracy grupowej byli w euforii, gdy jedna z osób totalnie złamała zasady przedstawionego zadania. Moim zdaniem taka kadra zarządzająca to spisek wielkich zachodnich firm, które promują ludzi, mających problemy z logicznym myśleniem, po to, żeby w drodze wymiany pokoleń wyhodować w Polsce totalnych nieudaczników. Tamci ludzie to przedostatni etap. Ja nie polecam. Tak jak żadnej grupowej rekrutacji, bo to zawsze "małpiarnia", a nie jakaś zdrowa ocena kompetencji.

odradzam

testują na zwierzętach rożne substytuty głownie na psach rasy beagle, umierają w mękach.. odradzam współpracy!

Elżbieta

Na jakie dodatki do pensji można liczyć tu jako przedstawiciel medyczny? Poza wypłatą są jakieś prowizje?

Nowa

Dzień dobry. Zastanawiam się nad zgłoszeniem do pracy. Pracowałam w służbie zdrowia. Mam kierunkowe wykształcenie, ale... nie wiem, czego się spodziewać w tym zawodzie, w tej firmie. Możecie mi powiedzieć coś więcej?

xxx

Witam, wstawili ogłoszenie na przedstawiciela medycznego lecz jest zapis "Umowę o pracę (umowa na zastępstwo, ok. 1,5 roku)" macie więcej inf o co chodzi ?

Mr. Right
@xxx

Dziś dzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę , umowa na zastępstwo mam doświadczenie więc na pewno na rozmowę pójdę. Ciekaw jest jak atmosfera, zarobki flota ale mało tutaj k formacji.

Aleksander
@Mr. Right

Jesteś już po rozmowie w sprawie pracy w firmie Boehringer Ingelheim? Dowiedziałeś się może jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to zachęcam Cię, abyś podzielił się tymi informacjami na forum. Dzięki temu osoby, które w przyszłości mogą być przed rozmową, dowiedzą się, jak ona może wyglądać.

@xxx

Uciekaj jak najdalej, bo będziesz wykorzystany/na i wypluty/ta jak przystało na zimną korporację. Łysy flustrat puki będzie to nic się nie zmieni, a pewnie będzie siedział, bo nikt go inny nie chce ;-)

Agata

Czy naprawdę praca w Boehringer Ingelheim jest taka zła, jak mówisz? Dobrze byłoby poznać trochę więcej szczegółów. Jeśli możesz, napisz coś więcej, jak wygląda rekrutacja, na czym polega praca w tej firmie?

bea

Dzień dobry, jestem użytkownikiem Państwa preparatu z Spiolto Respimat i chciałbym zgłosić wadliwość urządzenia, które przy kolejnej próbie załadowania dawki leku powoduje niemożność użytkowania inhalatora z powodu trudności przekręcenia o pół obrotu inhalatora. Proszę o rozwiązanie problemu.

@bylejaki Jeśli udało Ci się dostać u nich prace, to podziel się również wrażeniami z atmosfery jaka panuje w Boehringer Ingelheim. Każda merytoryczna odpowiedź, zarówno o charakterze pozytywnym jak i negatywnym będzie wskazówką dla reszty forumowiczów.

Zostaw merytoryczną opinię o Boehringer Ingelheim - Warszawa

• Jak się pracuje w Boehringer Ingelheim?

Zobacz opinie na temat firmy Boehringer Ingelheim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boehringer Ingelheim?

Boehringer Ingelheim