Opinie o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boehringer Ingelheim. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Boehringer Ingelheim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Cezary

Dobra firma to nie ma rekrutacji, szkoda!!

bylejaki

najbardziej profesjonalna rekrutacja w jakiej miałem przyjemność uczestniczyć, godzinne spotkanie prowadzone przez osoby z przygotowaniem coacha i doradcy.

@anonymous Na stronie internetowej firmy Boehringer Ingelheim, którą podałam niżej, są informacje jakoby firma prowadziła rekrutacje. Zatem czy twierdzisz, że tych rekrutacji nie ma? Skąd posiadasz takie informacje tak właściwie? Jakbyś mógł podzielić się źródłem tych informacji, to będę Ci bardzo wdzięczna.

brak ofert

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Boehringer Ingelheim? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Junior Data Protection Specialist.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Dominika

Przedstawiciel Medyczny. Jaka podstawa wchodzi w grę, jakie auto, GPS? Jak z premią? Proszę o opinie.

@Dominika

Najlepiej zadzwon do nich

@Dominika Zapoznaj się proszę bezpośrednio ze stroną pracodawcy. Zobaczysz tam jak wygląda praca z firmą Boehringer Ingelheim. https://www.boehringer-ingelheim.pl/kariera/kariera/praca-w-boehringer-ingelheim Powyżej wstawiam link bezpośrednio do strony, z którym warto się zapoznać.

Poldek

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy? Sporo dobrego słyszałem o firmie.

Mikrokosmos

Nikt Ci tyle nie obieca co Boehringer.

Nikt jeszcze nie odpowiedział na moje pytania, jednak wygląda, że nie tylko @Daria uważa firmę jako dobre miejsce pracy. Boehringer Ingelheim uzyskało m.in. tytuł Top Employer 2017 oraz nagrodę Best Employers, która przyznawana jest dla firm z najwyższym wskaźnikiem zaangażowania i zadowolenia z pracy. Osoby zainteresowane zachęcam też do zapoznania się z zakładką "Praca w Boehringer Ingelheim", którą można znaleźć na stronie internetowej firmy. Jej przedstawiciele odpowiadają tam na pytania takie jak: "Dlaczego warto pracować w Boehringer Ingelheim?", "Czym zajmuje się Przedstawiciel Medyczny" oraz "Co fajnego dzieje się w Boehringer Ingelheim poza pracą?" Co jako pracownicy firmy myślicie o poruszanych w tych filmach treściach? Czy się z nimi zgadzacie?

@Daria co sprawia, że uważasz Boehringer Ingelheim za dobre miejsce pracy? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych stronach tego pracodawcy. Szczególnie, że obecnie firma poszukuje nowych pracowników m.in. stanowisko Przedstawiciel Medyczny, czy też Asystent/ka w Dziale Sprzedaży. Co możecie doradzić osobom nimi zainteresowanych?

Daria

Jak dobra firma to nie ma żadnych nowych ofert pracy.

Stefan

Na jakie profity może liczyć w Boehringer Ingelheim przedstawiciel medyczny z 5 letnim stażem pracy ? Jak się ogólnie pracuje w firmie? Czy szefostwo potrafi docenić pracownika zaangażowanego w pracy? Jeśli ktoś może podpowiedzieć

gryff

Orientuje się ktoś ile zarabia przedstawiciel medyczny u nich?

Daria

Boehringer Ingelheim to świetna firma a ja jako pracownik jestem zadowolona z pracy.

PFK

Hej, jestem umówiona na rozmowę rekrutacyjną, czy coś się w tej firmie zmieniło na lepsze?

Co słychać w firmie Boehringer Ingelheim? Dawno nikt nic nie pisał na forum.

ertg

hej hej a czy ktos z was tutaj odbywal; moze u nich staz? w dzilae ksiegowosci w Warszawie? bo widze ze od czerwca szukaja mam nadzeije ze ogloszenie jest aktualne..w sumie fasjnie by bylo sie załapac bo jak waidomo jest to szansa na spore doswiadczenie

Rafi2016

wanda a czy jakieś konkrety?

Rafi2016

Czy ktoś kompetentny może podpowiedzieć coś o warunkach pracy? nie pytam o zarobki, ale o środki trwałe( jaki samochód) na co zwracają uwagę? jakie są minusy firmy/pracy (np czas pracy, małe budżety) etc etc.

didd

Jakiej stawki można się tam na praktykach spodziewać?

Bart
@didd

Pracuje 6 lat.... jak masz silny układ nerwowy to się pakuj.... jesli nie to odpuść.... przemielą i wyplują. Wymagania bardzo duże.... ja z doswiadczeniem daję sobie radę, współczuje osoba nowym i przychodzącym z innej branży. Kultura firmy bardzo specyficzna, najważniejszą rzeczą jest postawa. Zanim coś powiesz- zastanów się, spontaniczne wypowiedzi zablokuj.Zarobki na dzień dobry 3 tys., zatrudnienie przez NDG.

Zostaw merytoryczną opinię o Boehringer Ingelheim - Warszawa

• Jak się pracuje w Boehringer Ingelheim?

Zobacz opinie na temat firmy Boehringer Ingelheim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boehringer Ingelheim?

Boehringer Ingelheim