Opinie o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Boehringer Ingelheim. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Boehringer Ingelheim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boehringer Ingelheim w Warszawa

Zacznę od braku kompetencji pani rekruterki przeprowadzającej rozmowę. Po pierwsze myślę, że szczegółowe zadawanie pytań dot. jednego z przedmiotu z kierunku studiów ścisłych - przez panią, która nie ma bladego pojęcia na ten temat, i która ukończyła psychologię jest trochę niedorzeczne. Rozmowa przebiega w bardzo niemiłej atmosferze (co też kreuje nam na wstępie obraz firmy, chcąc nie chcąc; i już na dzień dobry się odechciewa). BARDZO NIEPROFESJONALNE spoglądanie właśnie pani Justyny na drugą z pań, wyniosły i arogancki ton oraz przewracanie oczami- jest moim zdaniem karygodne. Dziwi mnie, że ta osoba ma takie wykształcenie (mam nadzieję, że jako psycholog nie prowadzi żadnych terapii, bo ja osobiście wyszedłbym po takiej sesji w gorszym stanie niż przed wizytą) i że rekrutuje właśnie do tej firmy. A jako ostatnie dodam, że kultury wymaga się zarówno od kandydatów jak i od rekruterów, którzy także poświęcają swój czas - i rzekome "powiadomienie o wyniku rozmowy" - kończy się milczeniem, co jest zwyczajnie nie na poziomie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM MARNOWANIE CZASU.

@Michał

Jakie były pytania na rozmowie?

Sisi
@Michał

Słuchaj gdyby ta Pani skonczyła psychologię to byłoby super. Dział trenerski , rekruterzy to pomyłka.

2xp

wie ktoś jak wygloada teren opolski jacy ludzie , kierownik i potencjał . No i oczywiście rozmowa będę wdzięczny za informacje . WSZELAKIE

Jackson

przestancie czytac te glupoty. Kto tu coś postuje? osoba, ktora juz nie pracuje w BI bo byla za slaba i poleciala z hukiem. Kiepsko to o niej swiadczy bo leki sa wyjatkowe i przy odrobinie zaangazowania mozna zgarniac dobre premie. A jak jeszcze jakims cudem pracuje to niech odejdzie skoro jest tak zle w tej firmie a nie narzeka i nic nie zrobi ze swoim zyciem. Zamiast odpowiadac na pytania o rekrutacjach, zarobkach czy na inne pytania to wylewa swoja trucizne - anonimowo cóż za odwaga!!

katia

Witam, czy Dm na Wawę jest HW? Jak się z nim pracuje?

Nickname
@katia

Już go nie ma

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Boehringer Ingelheim? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Junior Data Protection Specialist.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
mietek

Wątpię szczerze w szukanie dobrych i wartościowych znajomych w pracy. Do pracy się chodzi po to żeby pracować i zarabiać. Z resztą myślę że "bardziej zdrowe" i w ogóle są znajomości poza pracą... no wiecie, jak gdzieś wychodzicie możecie wtedy mieć odskocznie od pracy a tak to tematy roboty by na pewno się przewijały bo nie da rady tego uniknąć.

Gryfin

Proszę o konkrety odnośnie z rozmowy kwalifikacyjnej, bo jeszcze nikt nic nie napisał.

as

cześć BI aktualnie poszukuje na teren prawej części Warszawy, czy sytuacja opisana przez Maję dalej jest aktualna?zastanawiam się nad aplikowaniem.

Iwona

bzdura, totalna bzdura!!!!!!

Wszystko prawda

Maja

Cześć, odradzam prace w Bi!!!!! Jeżeli interesuje Was pernamentny stres, nierealne plany, udawanie, brak swojej tożsamości to bardzo możliwe, ze jest to miejsce dla Was?.... Jest tak, ze liczą się układy i ukladziki, dystrykci boja się swojego prznelozonego, grają przed nim i udają, co przekłada się na pracownikow w dystrykcie. Szczególnie Warszawa ma kiepsko, współczuje wszystkim tam pracującym choć lewa strona Wisły jeszcze daje radę ale prawa to kompletne nieporozumienie! Najgorszy DM w Polsce!!!!

Piszę bo jest tak że w takich miejscach zwykle piszą osoby niezadowolone i tworzy to obraz zupełnie nierzeczywisty. Czy praca w BI jest ciężka - TAK, wymagająca - TAK. Daje też satysfakcję i możliwość rozwoju. Pracuję w BI 7 lat. Były chwile dobre, bardzo dobre no i te słabe ... jak w życiu. Czy gdybym miała podejmować jeszcze raz decyzje to zatrudniłabym się w BI - TAK. A osoby które narzekają ..... no cóź życzę Wam abyście znalęźli miejsce - gdzie po kilku latach pracy będziecie mogli powiedzieć jak ja - tak to była dobra decyzja.

NDG

jaka możliwa kasa przez ndg z doświadczeniem? jak z gpsem,paliwem?

wszechwiedzący

Chyba raczej z (usunięte przez administratora). Inna sprawa kogo on nie bzykał?! A te głupie laski idą do niego, bo chcą zrobić "karierę" w BI

tam bylem

Z tym bzykaniem to przesada, chyba, ze po 1,9 %%. tylko stress, nierealne planz, brak koncepcji i szacunku do pacjenta, klienta i swoich

wel

Witam tam jest rekrutacja przez NDG do leków bez recepty wiecie coś więcej do ginekologi z witaminami ?

olaaa

jaka to dobra kasa netto teraz w BI? jaka atmosfera i regionalny na teren Konin/Kalisz?

miki

sorki chodziło mi o assesment przepraszam za pomyłkę

miki

hej dostałe zaproszenie na assesment jak się przygotować jakich pytań i ćwiczeń mogę się spodziewać?

gość

Idź , praca nie jest zła . Wszystko zależy do kogo trafisz , robert jest fajny , ale (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora). Firma była kiedyś rodzinna , teraz to liczą się układy i układziki. Dobre pieniądze i jak nie masz nic na oku to startuj.

@gość

Nie wiem Anno w jakim rejonie pracowałaś , ale na pewno nie była to Polska wschodnia. Ja też pracowałam parę lat i jedyne co mogę powiedzieć z czystym sumienie to to , że są bardzo profesjonalne szkolenia i pracownicy BI nie mają problemu ze znalezieniem później pracy. Satysfakcja z zarobków i pracy w międzynarodowym koncernie oferującym najlepsze terapie. Szefowie - tragedia, każdy dba tylko o swój stołek, przedstawiciel jest nikim. Współpracownicy, tylko udają na firmowych spotkaniach twoich przyjaciół. A szans na rozwój czy awans nie masz , chyba że jesteś szczupłą brunetką z miasta na Podlasiu...

SH

Dostałem zaproszenie na Assesment. Powiedzcie czy ostro czołgają? I jakie szanse na pracę tam? Zastanawiam się, czy iść czy dać se siana. Uwielbaim te wszystie assesmenty... :/

Zostaw merytoryczną opinię o Boehringer Ingelheim - Warszawa

• Jak się pracuje w Boehringer Ingelheim?

Zobacz opinie na temat firmy Boehringer Ingelheim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boehringer Ingelheim?

Boehringer Ingelheim