Sunday Fotowoltaika (Sunday Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Sunday Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Fotowoltaika zawsze się opłaca - my wiemy dlaczego! Rachunki za prąd wzrosły średnio o 24%, a czekają nas kolejne podwyżki. Z instalacją fotowoltaiczną obniżysz swoje rachunki zaoszczędzisz ????????

@wschód Polski

Szanowny Panie, prosimy o pilny kontakt bezpośredni na naszym profilu Facebook lub mailowo pod adresem serwis@sundaypolska.pl. Gwarantujemy, że jak tylko otrzymamy informacje, które pozwolą nam zweryfikować dane instalacji, problem zostanie rozwiązany. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Wsoc

Budując instalację fotowoltaiczną w moim domu jednorodzinnym skorzystałem z usług firmy Sunday Polska Sp. z oo. Firma zapewniła wykonanie usługi kompleksowo. Pełny zakres prac obejmował m.in.: projekt instalacji, zawarcie umowy, instalację urządzeń (w moim przypadku na dachu budynku), uruchomienie urządzeń, instruktaż w zakresie obsługi, zgłoszenie wykonania instalacji w Zakładzie energetycznym oraz w ostatnim etapie sporządzenie wniosku o dofinansowanie do WFOŚiGW. Wymienione prace zrealizowane przez Sunday zwolniły mnie od działań własnych na wszystkich etapach prac. Inwestycja z wynikiem pomyślnym została wykonane w zaplanowanym terminie. Podsumowując prace w szczególności chcę serdecznie podziękować firmie instalatorskiej ze Stalowej Woli za profesjonalne wykonanie prac oraz uwzględnienie moich sugestii. Podziękowanie kieruję również do przedstawiciela firmy Sunday w Zamościu za życzliwe podejście do klienta oraz konstruktywne rady w trakcie. Zlecając prace fotowoltaiczne Sanday Polska można liczyć na pełny nadzór firmy nad dokumentami na wszystkich etapach prac. Doradzam moim następcom szczegółowe zapoznanie się z treścią umowy na etapie jej zawierania oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości przed rozpoczęciem prac. Witold Socha, Zamość 10.03.2023 r.

@Wsoc

Panie Witoldzie, dziękujemy za tak miłe słowa! Pozdrawiamy serdecznie.

Marek Kamieniarz

Moja przygoda z fotowoltaiką z Sunday Polska zaczęła się od doradcy w osobie Piotr Żuławski. Człowiek o dużej kulturze osobistej i znajomości tematu. Doradził ,podpowiedział i poprowadził prostą,rzeczową ścieżką do montażu zestawu fotowoltaicznego na moim budynku. Ogromny szacun dla ekipy montującej zestaw. Profesjonalizm w każdym calu. Kontakt z osobami firmy Sunday to czysta przyjemność, koresnpondencji mail-owa wzorowa. Pan Piotr służył swoją osobą jak i wiedzą niemal o każdej porze dnia. Podsumowując, polecam firmę Sunday Polska i jej przedstawiciela Piotr Żuławskiego Pozdrawiam cały sztab ludzi pracujących w Sunday Polska oraz wyrazy uznania dla właściciela firmy Marek Kamieniarz

@Marek Kamieniarz

Panie Marku, przesyłamy serdeczne podziękowania za tak miłą opinię! Dziękujemy za docenienie naszej pracy. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Zdecydowanie polecam firmę Sunday Polska Instalacja została zamontowana szybko i sprawnie. Z pośród przedstawicieli handlowych firm zajmujących się fotowoltaiką, z którymi rozmawiałem największym profesjonalizmem wykazał się Doradca Techniczno - Handlowy pan Radosław Sokołowski. Firma Sunday Polska może być dumna że posiada tak kompetentnego przedstawiciela. Przed podpisaniem umowy miałem spore wątpliwości co do realizacji tej inwestycji, ale pan Radosław bardzo skutecznie rozwiał moje wszelkie wątpliwości, łącznie z realizacją zamówienia, które wymagało zakończenia prac w ciągu 15 dni od momentu podpisania umowy. Dzięki panie Radku. W tym miejscu nie można pominąć profesjonalizmu ekipy monterskiej w składzie pan: Adam, Krzysztof i Damian. Solidna ekipa wykonującą montaż sprawnie i skrupulatnie. Zostawiali po sobie ład, porządek i estetycznie wykonaną pracę. Firma Sunday to również szybki kontakt telefoniczny, nawet jeśli nie mogą odebrać to natychmiast oddzwaniają, co moim zdaniem jest bardzo ważne. Myślę że po przeczytaniu mojej opinii przekonałem wszystkich wahających się co do skorzystania z usług Firmy Sunday Polska. Polecam i pozdrawiam Firmę Sunday Polska Andrzej

Kolas
@Andrzej

Tez jestem zadowolonym klientem

Marti

Polecam firme, jesteśmy z męzem bardzo zadowoleni , na początku pan handlowiec wszystko bardzo dokladnie wyjasnił i odpowiadał na każde pytanie. jak mąz dzwonił to odbieral nawet w sobote wieczorem. Ekipa montująca bardzo dobra, w niecaly dzień się uwinęli . Fotowoltaike mam już 6msc i cieszymy się bardzo, bo jest to udana inwestycja. Teraz czekamy tylko na dotacje z nfoś, ale z tym sunday też pomógł, wszystkie papiery zebrali, wniosek zlożyli, nie musimy się niczym martwić. Polecam kazdemu te firme, jeśli chcecie miec wszystko zalatwione od a do z za was.

@Marti

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię, cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania! Pozdrawiamy i życzymy wielu słonecznych dni ???? Zespół Sunday

Karolina Nowy wpis

Jak wygląda praca Koordynatora ds. projektów farm PV? Jakich zarobków mogę się spodziewać?

Paula Nowy wpis
@Karolina

Cześć wam, też jestem ciekawa, więc dołączam się do pytania. Widziałem gdzieś, że wymagają od takiego koordynatora dyspozycyjności. Chodzi o pracę także w weekendy, prace po godzinach, może w godzinach wieczornych?? Dajcie znać, jak ktoś będzie pisał.

Manager Regionalny z własną grupą sprzedażową poszukiwany do kilku większych miast. Interesuje mnie Warszawa dokładnie. Przeczytałem, że są częste wyjazdy służbowe. Często to ile średnio razy w miesiącu i ile trwają?

łukasz

posiadam fotovoltaikę od sundey od grudnia 2023 cały czas jest problem brak kontaktu z infolinia,moje rachunki przed założeniem fotovoltaiki wynosiły między 400 a 500zł teraz energetyka wystawia mi rachunki prawie po 1000zł

Nowy wpis

@łukasz

Panie Łukaszu, dziękujemy za przekazanie swoich uwag. Przykro nam z powodu niedogodności, o których Pan wspomina. Pragniemy podjąć konieczne kroki w celu wyjaśnienia Pańskiej sprawy. Chcemy podkreślić, że bardzo poważnie traktujemy każde zgłoszenie i pracujemy nad rozwiązaniem każdej sytuacji jak najszybciej. Dlatego serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami pod adresem e-mailowym: biuro@sundaypolska.pl. Abyśmy mogli jak najszybciej przystąpić do rozwiązania problemu, prosimy o podanie numeru telefonu, adresu instalacji, danych osoby na którą została zawarta umowa. Dzięki temu będziemy mieli możliwość dokładnie podjęcia i wyjaśnienia Pańskiego problemu. Sprawę zgłosimy do Działu Serwisu w celu natychmiastowego kontaktu, celem wyjaśnienia rozliczeń. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Mirosław pomorskie

Jesteśmy posiadaczami zestawu paneli o mocy6.3 kw.od 2021 roku.Jestesmy bardzo zadowoleni z całości prac.W ostatnim roku rozliczeniowym opłaty spadły do kwoty kosztu przesyłowości a nawet w ostatnich 2 miesiącach posiadamy nadpłatę w wysokości 70 zł. Mamy ochotę powiększyć nasz zestaw o możliwe 5 może 6 płyt jeśli starczy miejsca i przejść na ogrzewanie elektryczne.Zapewne skorzystamy z usług i wiedzy państwa firmy.Polecam jako posiadacz i użytkownik.Pozdrawiam.

@Mirosław pomorskie

Panie Mirosławie, dziękujemy za ciepłe słowa uznania. To dla nas motywacja do dalszego dążenia do doskonałości w obsłudze Klientów. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do udanego doświadczenia. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sunday Polska Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy umowa zlecenie i kontrakt B2B, to jedyny forma współpracy z firmą? Wymieniono te opcje w aktualnej ofercie dla menadżera regionalnego z własną grupą sprzedażową, pisząc przy okazji, że do zarobienia na zleceniu jest 10 000–30 000 zł brutto / mies.

Szanowny Panie, na tym stanowisku przewidujemy kontrakt B2B lub umowę zlecenie. Aby uzyskać informacje na temat oferty serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio. Wszystkie niezbędne informacje oraz odpowiedzi na ewentualne pytania przekażemy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Aby umówić się na taką rozmowę, prosimy o kontakt poprzez nasz adres e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie pod numerem: 691 611 568. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

awaria

Jestem mieszkancem zachodniopomorskiego i probuje sie skontaktowac z waszym pracownikiem w sprawie fotowoltaiki i bez efektu. Mam nadzieje ze otrzymam informace o konkretny nr telefonu do osoby ktora odowiada za moje wojewodztwo. posiadam juz fotowoltaike zainstalowana przez wasza firme i mam powody myslec ,ze nie dziala prawidlowo . Prosze o kontakt na moja poczte

@awaria

Szanowny Panie, zweryfikujemy, czy zaistniała taka sytuacja. Bardzo nam przykro, jeśli jej Pan doświadczył, prosimy skontaktować się bezpośrednio z nami na e-mail: biuro@sundaypolska.pl i podanie Pana danych, skontaktują się z Panem właściwe osoby celem wyjaśnienia. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Jaka jest rotacja na stanowisku konsultanta ds. umawiania spotkań? Trafiłam na ofertę, ale ona już ma dwa lata, więc nie da się słać cv. Więc ciekawi mnie czy jest szansa, że niedługo pojawi się coś nowego? Zwłaszcza zainteresowała mnie możliwość pracy zdalnej. Taki tryb w 100% jest możliwy? Opisali tam również, że praca na umowę zlecenie, a czy po czasie można przejść na UoP?

Szanowna Pani, rekrutacja na stanowisko Konsultanta ds. Umawiania Spotkań na ten moment nie jest aktywna, natomiast co jakiś czas szukamy dodatkowych osób do Zespołów. Jeśli nadal jest Pani zainteresowana ofertą pracy zachęcamy do kontaktu bezpośrednio na nasz adres e-mail rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie: 691 611 568. W przypadku wznowienia rekrutacji Pani kandydatura będzie brana pod uwagę. Pozdrawiamy Zespół Sunday

@Sunday Polska Sp. z o.o.

To tak raz na kwartał pojawia się wolny etat? Czy mogę na dzień dzisiejszy wysłać cv i liczyć, że Państwo zadzwonią do mnie kiedy będzie zapotrzebowanie na nowe osoby?

Bardzo nieprofesjonalne potraktowanie kandydata. Po 2 etapie rekrutacji nie było żadnej odpowiedzi ze strony firmy. Podczas rekrutacji oby dwie strony poświęcają swój czas, dlatego przy tym etapie rekrutacji oczywiste jest to, że należy dać feedback.

@1234

Szanowny Panie/Szanowna Pani, przykro nam, jeśli taka sytuacja miała miejsce. Prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@sundaypolska.pl, sprawdzimy to i wyjaśnimy sytuację. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Maja
@1234

Hej! Mógłbyś napisać jak ogolnie wyglądała ta rozmowa? O co pytali? Ile tych etapów w sumie jest? Ten drugi był ostatnim? Jeśli możesz to daj też znać kiedy można poznać warunki zatrudnienia.

@1234

A czy firma obiecała feedback niezależnie od decyzji o zatrudnieniu? Na jakie stanowisko w ogóle aplikowałeś? Czy o zarobkach rozmawia się podczas pierwszego czy drugiego etapu?

Alutka
@1234

Na jakie stanowisko kandydowałaś/eś? Powiesz coś więcej na temat tej rekrutacji oprócz tego, że nie było ze strony firmy odpowiedzi? Jaka atmosfera towarzyszyła rozmowie? Jakich pytań ewentualnie zadań można się spodziewać?

Jarek
@Sunday Polska Sp. z o.o.

W moim przypadku też miała miejsce 'taka sytucja'. Tak jak zalecacie, skontaktowałem się z działem rekrutacji, ale zostałem zignorowany. Rekrutacja w Bydgoszczy.

@Jarek

Panie Jarku, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Chcielibyśmy wyjaśnić, że jesteśmy zobowiązani do zapewnienia uczciwej i terminowej odpowiedzi na wszelkie zapytania Kandydatów. Jednocześnie informujemy, że nie pozostawiamy Kandydatów bez informacji zwrotnej po procesie rekrutacji, co jest dla nas kluczowym elementem profesjonalnego podejścia. Wierzymy, że otwarta komunikacja jest kluczowa i cenimy sobie każdego Kandydata. Jeśli nadal jest Pan zainteresowany pozyskaniem ponownego feedbacku lub chciałby Pan omówić swoje doświadczenia, prosimy o kontakt bezpośrednio na nasz adres e-mail rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie: 691 430 080. Pozdrawiamy Zespół Sunday

Aga
@Sunday Polska Sp. z o.o.

@PracodawcaNiestety, ale nie dajecie żadnej informacji zwrotnej, jak dla mnie to wyciąganie danych. Pytanie po co? Dwukrotnie rozmawiałam ja i mój znajomy z waszym rekruterem i rozmowa ok. wszystko pięknie , prośba o wysłanie CV i cisza. Bardzo nieprofesjonalne podejście.

@Aga

A czy długa sama rekrutacja była? Mimo wszystko może podjęłabym ryzyko, gdyby nie zajmowało to zbyt wiele czasu. Ile jest etapów? Spodziewać się trzeba zadań rekrutacyjnych, rozmówek w j. obcym?

@Aga

Dzień dobry, nie pozostawiamy Kandydatów bez informacji zwrotnej po procesie rekrutacji, co jest dla nas kluczowym elementem profesjonalnego podejścia. Wierzymy, że otwarta komunikacja jest kluczowa i cenimy sobie każdego Kandydata. Jeśli nadal jest Pani zainteresowana pozyskaniem ponownego feedbacku lub chciałaby Pani omówić swoje doświadczenia, prosimy o kontakt bezpośrednio na nasz adres e-mail rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie: 691 611 568. Pozdrawiamy Zespół Sunday

Aneta
@Sunday Polska Sp. z o.o.

Jaki maksymalny czas przewidujecie na odpowiedź? Zawsze jest to ten sam czas? Czy nowi kandydaci też mogą dzwonić pod ten numer?

JACEK K.

Miałem styczność z Panem Wojciechem Jackowskim przedstawicielem waszej firmy bardzo owocna żetelna wiedza i pomoc przy wyborze paneli foto...profesjonalne wyliczanie korzyści i opłacalności montażu paneli ....Pozdrawiam Jacek z Gdańska

@JACEK K.

Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy przyczynić się do udanego doświadczenia. Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy i życzymy dużo słońca!

Sunday Polska Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako brak.

Witam, widzę na portalu ofertę dla projektanta instalacji fotowoltaicznych. Pada tam informacja o konieczności posiadania prawa jazdy kat. B, gdyż są podróże służbowe. Dalej jednak w narzędziach pracy nie widzę informacji o samochodzie służbowym. A więc firma zapewnia czy nie? Jak sytuacja z prywatnym użytkowaniem? I czy jest stabilnie jeśli chodzi o zatrudnienie, rzadko są zwolnienia?

Dzień dobry, w celu omówienia szczegółów dotyczących oferty pracy prosimy o kontakt bezpośrednio na nasz adres e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie: 691 430 080. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

@Sunday Polska Sp. z o.o.

To dostaje się to auto czy nie? :) chyba ze jest to ustalane pod pewnymi warunkami? Jeśli tak to jakimi? I czy można wykorzystywać własne? Jakie modele będą akceptowalne? Jaka klasa?

Dzień dobry, chcielibyśmy podkreślić, że czas oczekiwania na rozmowę rekrutacyjną jest uzależniony od wielu czynników. Aby uzyskać pełne informacje na ten temat oraz poznać szczegóły naszej oferty pracy, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio. Wszystkie niezbędne informacje oraz odpowiedzi na ewentualne pytania przekażemy Państwu podczas rozmowy rekrutacyjnej. Aby umówić się na taką rozmowę, prosimy o kontakt poprzez nasz adres e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie pod numerem: 691 611 568. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i omówić szczegóły naszej oferty. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Mariusz

Polecam Serdecznie firmę Sunday Polska i Eksperta Pana Piotra Żuławskiego. PS Podaję numer telefonu do Pana Piotra 691 690 828. Polecam klient z Frampola, powiat biłgorajski.

@Mariusz

Panie Mariuszu, jesteśmy dumni, że nasz Doradca przyczynił się do udanego doświadczenia. Dziękujemy za wybór naszych usług! Pozdrawiamy, Zespół Sunday

IRENA KOZDRON

Serdecznie Polecam SUNDAY POLSKA oraz PANA PIOTRA ŻUŁAWSKIEGO. Super Doradca zawsze uczynny i pomocny jednym zdaniem właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Poleca i rekomenduje klient z Ślipcza, pow. Hrubieszów

@IRENA KOZDRON

Pani Ireno, Pani komentarz jest dla nas potwierdzeniem, że nasz Doradca wykonuje swoją pracę z pasją i profesjonalizmem. Dziękujemy za zaufanie i współpracę! Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Kasandra

Znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisko przedstawiciela handlowego. Może ktoś z was pracuje na tym stanowisku, bo chciałabym się dowiedzieć czy mogę liczyć na umowę o pracę. Czy ta firma zapewnia samochód służbowy?

@Kasandra

Szanowna Pani, na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego w naszej firmie oferujemy wiele atrakcyjnych benefitów. Do dyspozycji Doradcy przekazujemy niezbędne narzędzia do pracy, takie jak samochód służbowy klasy B, karta paliwowa, telefon i iPad. Dodatkowo, dbamy o zdrowie naszych pracowników i aktywność fizyczną, zapewniając dofinansowanie do karty MultiSport oraz opiekę zdrowotną w Enel-Med. Dzięki temu jest możliwość korzystania z szerokiej gamy usług sportowych oraz opieki medycznej w renomowanej sieci placówek. Chcielibyśmy podkreślić, że warunki zatrudnienia są uzależnione od wielu czynników. Aby uzyskać pełne informacje na ten temat oraz poznać szczegóły naszej oferty pracy, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio poprzez nasz adres e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie pod numerem: 691 430 080 Nie zapominamy również o motywacji do osiągania wysokich wyników. Nasza firma organizuje konkursy sprzedażowe, które dają szansę nie tylko na dodatkowe nagrody, ale także na wspólne podróże i zwiedzanie stolic Europy w towarzystwie zespołu. U nas można zarówno osiągać sukcesy jak i również czerpać radość z podróży i poznawania nowych miejsc. Z poważaniem, Zespół Sunday

@Sunday Polska Sp. z o.o.

Czy w Państwa firmie stosowane są w umowach klauzule, zabraniające ujawniania poziomu zarobków? Zauważyłem, że brakuje bezpośrednich odpowiedzi, gdy ktoś o to pyta.

Dzień dobry, chcielibyśmy wyjaśnić, że klauzule dotyczące poufności w umowach mają na celu ochronę informacji firmowych, w tym szczegółów dotyczących zarobków pracowników. To powszechna praktyka w wielu firmach, aby informacje o wynagrodzeniach były traktowane jako tajemnica przedsiębiorstwa i objęte klauzulami poufności. Jest to istotne nie tylko w kontekście konkurencji, ale także w kontekście zachowania prywatności pracowników. Dążymy do utrzymania najwyższych standardów ochrony danych i respektowania prywatności naszych pracowników. Wierzymy, że klauzule poufności są narzędziem służącym ochronie interesów zarówno firmy, jak i pracowników. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio na nasz adres e-mail rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie: 691 430 080. Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Misia
@Sunday Polska Sp. z o.o.

A poza klauzulami o tych informacjach firmowych, podpisuje się tez jakiś zapis konkurencji? Niw tylko w czasie pracy tu, ale tez np. 3 miesiące po zwolnieniu/odejściu nie można podjąć pracy na podobnej posadzie? Jest taki zapis? I czy są kary finansowe za złamanie jakiejkolwiek klauzuli??

@Misia

Dzień dobry, W celu omówienia szczegółów dotyczących rekrutacji, a tym samym umowy, prosimy o kontakt bezpośrednio na nasz adres e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie: 691 430 080. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Hanna
@Sunday Polska Sp. z o.o.

A;e czy ja dobrze rozumiem, że te dodatki n. pakiet medyczny czy sportowa karta to jest tylko dla tych doradców techniczno handlowych? Czy różne dodatki są w różnych działach, albo zależne jest to od wysokości stanowiska w strukturach firmy? Bo to dośc niejasne.

@Hanna

Dzień dobry, w celu uzyskania szczegółów dotyczących rekrutacji, a tym samym umowy, prosimy o kontakt bezpośrednio na nasz adres e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie: 691 430 080. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ds. Pomp Ciepła. Podane jest w ogłoszeniu, że zarobki składają się z podstawy plus atrakcyjnych premii. Są też widełki jako 10-25 tyś, nie ukrywam, że to spora rozbieżność jak dla mnie. Jest ktoś w stanie realnie przedstawić zarobki na start, ile wychodzi? Samochód służbowy i paliwo po stronie pracodawcy, skoro praca w terenie to 70% czasu pracy?

Dzień dobry, stawka wynagrodzenia jest uzależniona od wielu czynników. Wszystkie niezbędne informacje oraz odpowiedzi na ewentualne pytania przekażemy Państwu podczas rozmowy rekrutacyjnej. Aby umówić się na taką rozmowę, prosimy o kontakt poprzez nasz adres e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie pod numerem: 691 611 568. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Emil

Porównywałem oferty dla przedstawicieli handlowych i zastanowiła mnie jedna rzecz. Czy dobrze rozumiem, że manager regionalny może zarabiać taką samą stawkę jak przedstawiciel, który pracuje w zespole organizowanym przez tego managera (dla obu stanowisk minimalne oferowane wynagrodzenie to 10000 zł brutto)? Bo zakres obowiązków chyba trochę się różni.

@Emil

Dzień dobry, stawka wynagrodzenia jest uzależniona od wielu czynników. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy zobowiązani do zachowania poufności w kwestii wynagrodzeń. Jeśli jest Pan zainteresowany ofertą, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie pod numerem: 691 611 568. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Dzień dobry, dziękujemy za udostępnienie nam swoich uwag. Pragniemy podjąć niezbędne kroki, aby rozwiązać tę sprawę. Chcielibyśmy podkreślić, że każde zgłoszenie jest dla nas niezwykle istotne i podejmujemy wszelkie wysiłki w celu jak najszybszego rozwiązania każdej sytuacji. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem e-mailowym: biuro@sundaypolska.pl. Dzięki temu będziemy mogli zbadać i wyjaśnić Pański problem. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

arturionidas

Od prawie dwóch miesiecy nie działa APLIKACJA do fotowoltaiki wydzwaniam pisze maile. Informuja ze odzwonia do mnie. Na dzien dzisiejszy wiem ze jest nowa Aplikacja dostałem do niej loging i hasło i nie działa Nikt nie dzwoni z informacja co mam zrobic choc o tym informuję. Czyzby firma zaponiała juz o swoim kijencie ktory założył fotowoltaike i za nia zapłacił

@arturionidas

Drogi kliencie, przepraszamy za wszelkie niedogodności, z którymi mógł się Pan spotkać. Niezwłocznie napisaliśmy do Działu Serwisowego w tej sprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby została ona wyjaśniona. Pozdrawiamy Zespół Sunday

@arturionidas

Drogi kliencie, otrzymaliśmy informację, że Dział Serwisowy skontaktował się z Panem i rozwiązał sprawę. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Sunday

Janusz
@arturionidas

Ja również mam podobny problem, dzwoniłem kilkanaście razy i za każdym razem słyszałem że przyjęli zgłoszenie i że odezwą się do mnie - jak do tej pory cisza!!! Zglaszalem również problem z działaniem instalacji i też cisza . Mimo iż przez prawie dwa lata byłem zadowolonym klientem to teraz "olewają " konkretnie . Instalacja jest przecież na gwarancji!!! Nikt nie chce pomóc, naprawić , wyjaśnić . Zero zainteresowania .

@Janusz

Panie Januszu, dziękujemy za przekazanie swoich uwag. Przykro nam z powodu niedogodności o jakich Pan wspomina i pragniemy podjąć konieczne kroki w celu wyjaśnienia sprawy. Chcemy podkreślić, że bardzo poważnie traktujemy każde zgłoszenie i pracujemy nad rozwiązaniem każdej sytuacji jak najszybciej. Dlatego serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami pod adresem e-mailowym: biuro@sundaypolska.pl. Dzięki temu będziemy mieli możliwość dokładnie podjęcia i wyjaśnienia Pańskiego problemu. Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania lub uwagi, prosimy o kontakt. Nasz zespół jest do Pana dyspozycji i służy wszelką pomocą. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

natalia.rycek97@gmail.com

Witam Serdecznie. Nie jestem klientem Państwa fimy, ale moi rodzice mieli w pełni profesjonalne spotkanie z jednym z Państwa pracowników, a konkretnie mówię o Panu Piotrze Żuławskim. Człowiek dusza. Bardzo pozytywny, uśmiechnięty. Kontakt z nim to czysta przyjemność. Wszystko konkretnie wytłumaczy, nawet gdy jest jakiś problem od razu można się z nim skontaktować i jeszcze raz dobrze, wyczerpująco , z dużą cierpliwością podchodzi do klienta i stara się przekazać wszystko tak, żeby w końcu zrozumieć ???? Polecam z całego serca Pana Piotra Żuławskiego! Mam nadzieję, że nie raz będzie jeszcze u moich rodziców, bo jest u nas zawsze mile widziany. Dziękuję mu bardzo za pomoc w imieniu rodziców, jak i moim. Pozdrawiam. Pozdrawiam.

@natalia.rycek97@gmail.com

Pani Natalio, dziękujemy za wyrażenie swojej satysfakcji z pracy naszego Doradcy. Pani opinia jest dla nas cenna i potwierdza, że praca jaką wykonują nasi Pracownicy spełnia Państwa oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie! Pozdrawiamy, Zespół Sunday"

Dzień dobry. Piszą Państwo w ofercie zatrudnienia dla specjalisty ds. windykacji o zadaniach, jakie czekałyby mnie na tym stanowisku. Jest m.in. mowa o aktywnym kontakcie telefonicznym, e-mailowym oraz korespondencyjnym z kancelariami komorniczymi oraz dłużnikami w ramach postępowań egzekucyjnych. Czy jest to praca również w terenie? I na jaką kwotę podstawy może liczyć osoba spełniająca Wasz warunek min. rocznego doświadczenia pracy w obszarze windykacji, dysponująca praktyczną wiedzą na temat podstępowań egzekucyjnych?

Dzień dobry, paca na tym stanowisku nie jest w terenie. W kwestii wynagrodzenia, kwota podstawy wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie w trakcie procesu rekrutacji i negocjacji. Ostateczna oferta finansowa będzie zależała od doświadczenia zawodowego kandydata oraz jego praktycznej wiedzy na temat procedur egzekucyjnych. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną omówione na etapie rozmów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy Zespół Sunday

@Sunday Polska Sp. z o.o.

Nie każdy będzie brał udział w rekrutacji, by się dowiedzieć, ile pensja może wynieść. Domyślam się, że ustalenia dotyczące ostatecznej wysokości pensji zasadniczej toczą się w ramach zakresu, na który możecie sobie pozwolić? Jakie jest więc minimum i maksimum, które można u Was na tym stanowisku uzyskać?

Dzień dobry, chcielibyśmy podkreślić, że stawka wynagrodzenia, o której wspomniał Pan, jest uzależniona od wielu czynników. Aby uzyskać pełne informacje na ten temat oraz poznać szczegóły naszej oferty pracy, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio. Wszystkie niezbędne informacje oraz odpowiedzi na ewentualne pytania przekażemy Państwu podczas rozmowy rekrutacyjnej. Aby umówić się na taką rozmowę, prosimy o kontakt poprzez nasz adres e-mail: rekrutacja@sundaypolska.pl lub telefonicznie pod numerem: 691 430 080. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i omówić szczegóły naszej oferty. Pozdrawiamy, Zespół Sunday

Zostaw merytoryczną opinię o Sunday Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunday Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunday Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunday Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sunday Polska Sp. z o.o.