Opinie o WSTI w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WSTI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WSTI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSTI w Warszawa

Roman Nowy wpis

Dlaczego non stop poszukują Państwo pracowników?

Klaudia Nowy wpis

A to prywatna uczelnia ?

Leo Nowy wpis

Harvard to to nie jest, ale jakiś poziom trzymają. Jak na polską prywatną uczelnię to nawet niezły. Nie zgadzam się z opinią student_014. Akurat angielski jest jedną z lepszych stron tej szkoły. Jest jedno "ale" - dla tych, którzy chcą się uczyć tego języka. Na początku semestru jest zawsze test zwalniający. Jak ktoś go napisze (a trudny nie jest), to jest zwolniony z zajęć. Dla tych, którzy nie pisali są w miarę normalne zajęcia. Co do przygotowania do egzaminów Cambridge - nie wiem, jak do PET/KET, ale do FCE/CAE są całkiem porządne zajęcia przygotowujące. Tylko trzeba ruszyć 4 litery do szkoły co tydzień, zwykle o niezbyt komfortowej porze. Z resztą, kto się przygotowuje do PET na studiach? To jest minimalny poziom, z którym powinno się kończyć szkołę średnią. Co do reszty przedmiotów - zależy, na kogo się trafi. Część wykładowców nie nadaje się do niczego, część po prostu robi swoją robotę, a część to nieźli specjaliści i mogą wiele nauczyć. Kilka przedmiotów to faktycznie "zapychacze", ale wiele może być solidnym wstępem do zdobycia wiedzy i umiejętności. I niech nikt nie liczy, że ta lub inna uczelnia NAUCZY GO czegokolwiek. Student ma studiować, a nie być traktowany jak w podstawówce. Uczelnia ma tylko wskazać drogę. Wiem co mówię - to samo było na jednej z najlepszych państwowych w Polsce - jedną z pierwszych rzeczy, jakie usłyszeliśmy było "student ma studiować a nie uczyć się". A z bardziej fajnych rzeczy - mają niezły system stypendialny - zarówno socjal, jak i za wyniki w nauce. Dość powiedzieć, że za wyniki w nauce można zgarnąć tyle, że studia są za darmo. A na koniec: 1. Żadne studia to nie jest kurs HTML/Photoshopa/MySQL 2. Jak nie czujecie się dobrze z matematyki, to wylecicie na I roku. Wcale nie przez złośliwość wykładowcy, po prostu słowa pochodna i macierz u 50% "studentów" powodują rezygnację z podejścia do egzaminu :) 3. Regulamin działa tak, że jak się zrezygnuje ze studiów, to trzeba szkołę o tym poinformować, inaczej poczekają rok-dwa i upomną się o zaległe czesne (ale wystarczy przeczytać 2 strony umowy, żeby o tym wiedzieć. Jak kogoś to przerasta, to wszędzie go wy...ją)

eo Nowy wpis

a tak w ogóle, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych gdyby ktoś miał wątpliwościo co do skrórtu

Rekrutacja w Katowicach stacjonarna.Zadawane proste pytania. Brak informacji zwrotnej dla kandydata po przeprowadzonej rozmowie.

Proszę coś o sobie opowiedzieć,o swoim doświadczeniu.

student_014

(polecam przeczytać do końca) Nie polecam nikomu tej (usunięte przez administratora) budy vizja.net Oto dlaczego: Jeden wykładowca umieszcza wyniki 2 dni przed poprawką tzn. np. termin podstawowy jest 16 czerwca, poprawka 23 czerwca a wyniki z podstawowego umieszczane są 21 czerwca. Daty te są przykładowe. Wiele zajęć w tej szkole to kompletna porażka. m.in. język angielski. Jest on chyba największą porażką tej uczelni. Zajęcia się nie odbywają. Dopiero na IV roku(pół roku przed egzaminami cambridge) babka sobie uswiadamia że ma studentów i każe im się zarejestrowac na PET lub FCE. Wcześniej oczywiście człowiek nie jest do nich przygotowany z powodu nie odbywających się zajęć. Ponadto z każdą sprawą nawet taką którą spokojnie można by było załatwić mailowo trzeba latać na dyżury do jaśnie wielmożnej(lektorki) gdyż(cytuje jej słowa):”Wy do mnie maili nie piszecie i nie dzwonicie. Wszystko załatwiacie osobiście”. Dodam jeszcze że ona nie wywiązuje się ze swojego obowiązku mianowicie każdy wykładowca ma obowiązek udostępnić adres mailowy do komunikowania się ze studentami a ona tego nie robi. Ponadto są centrum cambridge, ale chyba najgorszym na swiecie gdyż zarabiają na tychże egzaminach. W czerwcu 2015 za egzamin PET zapłaciłem 380 zeta w szkole, a w British Council ten sam egzamin kosztował 350 zeta. Lepiej na te egzaminy iść do British Council. Jest taniej. Dodam jeszcze że na I i II roku są zajęcia i egzaminy, a potem (tj.III i IV rok) są już tylko egzaminy(w tym egzamin FCE). Zajęć nie ma Są tylko pod koniec IV roku(gdy się kończy uczelnie) I to się nazywa przygotowanie do FCE, o którym mówią na dniach otwartych. Nie tylko dla wypełnienia godzin dają takie przedmioty jak Polityka edukacyjna czy bezpieczeństwo narodowe. Na III i IV roku są takie przedmioty jak aktywizacja zawodowa oraz podstawy przedsiębiorczości(śmiech na sali). I to wszystko dzięki projektowi „informatycy w biznesie”, Jeżeli zaś chodzi o praktyki to załatwiają albo i nie. Zależy jak im wyjdzie. Poza tym to co wszędzie: przyjeżdża się czasami po to aby dowiedzieć się że nie ma wykładowcy, część wiedzy się nie przydaje. Prawdopodobnie ci wszyscy co piszą pozytywne opinie to chyba są pracownicy tej szkoły Na zakończenie dodam że piszę to nie dlatego że nie cierpię tej szkoły tylko po to aby ludzie którzy to przeczytali dobrze zastanowili się czy chcą iść do takiej dziadowej szkoły. Szkoda nerwów, które trzeba mieć tam chyba ze stali oraz przede wszystkim kasy.

student

OSTRZEGAM !!! Ta szkoła to horror, potrafią tylko brać pieniądze, zero profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do człowieka. Jeżeli "powinie Wam się noga" i będziecie zmuszeni zrezygnować ze studiów naliczą Wam 3000 kary !!! Tak było w moim przypadku. Stanowczo odradzam i przestrzegam !!!

deN1mm

Witam Jestem tegorocznym maturzystą i wybieram się na studia informatyczne. Zastanawiam się nad dwiema uczelniami WWSI i WSTI. Potrzebuje prawdziwych opini na temat tych szkół. Jak sądzicie która szkoła jest lepsza pod względem grafiki? Słyszałem wiele opini na temat tych szkół i są bardzo rózne. O WWSI słyszałem ze ma poziom tylko na inzynieri oprogramowania i systemach zato pozostałe kierunki to totalna klapa. O WSTI słyszałem z kolei ze wyciskarka pieniedzy. Jak sądzicie która lepiej wybrać pod względem grafiki komputerowej? Liczę na wasze opinie

Fenieładnie

Psychonautq - 2012-05-29 12:47:02 Zdecydowanie nie polecam. Ta szkoła to jedno wielkie jajo. Zero organizacji - załatwienie czegokolwiek graniczy tutaj z niemożliwym. Gdy miałem ocenę do przepisania, to byłem setki razy odsyłany do kogoś innego. Z dziekanem kontaktu nie ma w ogóle, za to na zajęciach z nim bardzo chętnie będzie reklamował swoją książkę i zachęcał do jej kupna. Zajęć z angielskiego w jednym z semestrów mieliśmy tylko dwa. Na resztę kobicie najwidoczniej nie chciało się przyjść. Poziom nauczania jest lichy. Przynajmniej dla mnie. Jak ktoś chce mieć mało godzin w tygodniu i brak konieczności uczenia się, to uczelnia jest właśnie dla niego. Większości rzeczy trzeba nauczyć się samemu. I nie mówię tu o zaawansowanych materiałach, ale o podstawach. W dodatku by spełnić wymiar godzinowy uczelnia wpycha na INFORMATYCE zajęcia takie jak \'umiejętności akademickie\', \'obrona narodowa\', \'polityka edukacyjna\' - absurd i śmiech na sali. Mam porównanie z innymi uczelniami - dlatego szczerze odradzam.Kopiuj, wklej. Kto pisze to samo na kilkunastu forach ? Co to ma być ? Celowe odradzanie, czyżby ktoś komuś zalazł za skórkę ?

Psychonautq

Zostaw merytoryczną opinię o WSTI - Warszawa

• Jak się pracuje w WSTI?

Zobacz opinie na temat firmy WSTI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSTI?

Kandydaci do pracy w WSTI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSTI