counter
4 4 57 5 1

(usunięte przez administratora) Kilka dni po zakończeniu współpracy z tą firma napisałam dość obszerny tekst ostrzegający przed przepisywanie.pl. (klientów i przyszłych pracowników ) Widzę, że znikną i są kolejne osoby poszkodowane przez tego człowieka. A potem taki ktoś siedzi i ryczy dlaczego mu się w życiu nie układa lub spotyka go nieszczęście(usunięte przez administratora). Ja nic nie zyskuje i nic nie tracę ostrzegając przed tym człowiekiem i jego firmą.(usunięte przez administratora) Człowiek ten płaci bardzo mało, chociaż od klientów bierze bardzo dużo. Jeżeli ktoś siedzi w domu i ma sporo czasu może zarobił by ponad 1000 zł. z czego 600 zabiera firma. Nie ma tam żadnych pakietów socjalnych dla pracowników. Właściciel firmy jest pod stałą presją z którą nie potrafi się uporać. (usunięte przez administratora)

Nowy

Dowiedziałem się wszystkiego przez telefon, potem doszkoliłem się do wymagań firmy online i przeszedłem testy kwalifikacyjne. Zacząłem prace jeszcze tego samego dnia. Jest w porządku. Jestem spokojny o wypłatę, bo przepisywanie polecił mi kolega, który tu pracuje i dobrze zarabia. Jak się czyta te bzdury z niektórych opinii wyżej to trudno zrozumieć po co ktoś to pisze.

Daniel

hmm a jak to wygląda od strony pracowników? Jaka panuje atmosfera?

O. N. A Nowy wpis
Klient

Hej. Dlaczego w panelu administracyjnym trzeba podać szczegółowe dane. Np. Nr dowodu, imiona rodziców, PESEL?

umowa o poufność i dane do Nowy wpis
@O. N. A

zatrudnienia, każdemu pracodawcy podaje się dane do zatrudnienia, a w przepisywanie każdy otrzymuje dane wrażliwe od klientów dlatego jest ważna umowa o poufność.

Aleks Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat

Czy mają znaczenie godziny w których wykonywana jest praca?

Irena

Niezrażona wcześniejszymi opiniami stwierdziłam, że mimo wszystko podejmę współpracę z przepisywanie.pl. Decyzję podjęłam w zeszłym roku. Wypełniłam test i czekałam na wyniki. Po 2 tygodniach wysłałam maila z zapytaniem, jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź. Nie otrzymałam informacji. Tydzień później zadzwoniłam i okazało się, że coś, na co czekałam 3 tygodnie można było załatwić w 20 minut. Przez pewien czas zleceń trochę było, potem już mniej, pod koniec roku wcale (nie jest to winą firmy, ale tak było). Dla osoby, która nie jest bardzo szybka w pisaniu praca jest raczej nieopłacalna i generalnie szkoda nerwów. Zarobiłam bardzo niewielką kwotę, przepisałam kilka godzin nagrań. Po jakimś czasie złożyłam dyspozycję wypłaty środków. Po dwóch tygodniach pieniędzy nadal nie było na moim koncie. Napisałam do firmy 2 maile (przy wcześniejszym kontakcie pan podkreślał, aby nie pisać SMSów, tylko dzwonić lub właśnie pisać maile), które pozostały bez odpowiedzi. Po miesiącu zadzwoniłam do firmy i ponownie okazało się, że sprawę można było załatwić w 10 minut. Firma tłumaczyła się problemami z serwerami, natomiast faktu, że wysłałam 2 maile, w których podałam numer pracownika (a więc można było dojść do tego, że przelew nie wyszedł) pan nie skomentował... Polecam, jeśli ktoś jest zdesperowany i stracił pracę przez covid, a nie chce bezczynnie siedzieć w domu. Może kilka stówek wpadnie (jak będą zlecenia). W innym przypadku nie polecam. Bardzo słaba komunikacja z pracownikami...

szybkość pisania Nowy wpis
@Irena

Warto nauczyć się pisać bezbłędnie i szybciej niż 100 zn/min , chociaż są osoby które piszą z prędkością 150 i tego nie zmienią z różnych powodów ograniczeń. Ale jest realnie pisanie z szybkością nawet 500 i więcej. Jeśli komuś zależy. Już przy prędkości 200 zn / min to opłacalna praca i chce się pisać za pieniądze.

klient

Trzymajcie się z daleka od tego wykonawcy-bierze duże pieniądze a usługa wykonywana jest nie na czas, nie solidnie , nie słyszy tekstu,tego co słyszą inni, po zapłaceniu rachunku jego telefon milczy, nie korzystajcie z uslugi!(usunięte przez administratora)

klient
@klient

witam, ja tak samo. Dzwoniłam do firmy przepisywanie.pl i odebrał jakiś pan. Prosiłam o zrezygnacja przepisywanie.pl a pan z firmy nie zrozumiał, prosił o email i nic nie ma odpowiedzi. Jestem załamana. Nie mogę się zalogować, bo miałam własne konto przepisywanie.pl. (usunięte przez administratora)

Haneczka
@klient

Pracę w przepisywanie zaczęłam kilka miesięcy temu. Mam bardzo duże doświadczenie jako transkrybent. Zwykle jednak decydowałam się na pracę bezpośrednio z badaczami rynku lub bezpośrednio z dziennikarzami, wiem więc z tzw. pierwszej ręki jakie wymogi ma klient. Nigdzie dotąd, a pracowałam dla wielu firm/osób nie spotkałam się z tak wysokimi wymaganiami jeśli chodzi o dokładność spisywanego tekstu. Szczerze mówiąc, uważam, że wymogi co do dokładności spisywania w przepisywanie.pl są zbyt wysoko wyśrubowane. Początkowo otrzymywałam wskazówki od prowadzącego firmę, aby moje umiejętności wyrównać ze standardem, który jest tutaj wymagany. Dziwi mnie, że otrzymała pani niechlujny tekst. Może to jakieś nieporozumienie, które trzeba wyjaśnić.

@Haneczka

Przepisywanie.pl daje bezterminową gwarancję na jakość przepisanych tekstów jest najdłużej działającą firmą i najbardziej zaawansowaną technologicznie aby dostarczać dobrej jakości teksty. Anonimowe pisanie opinii zamiast zgłoszenia do firmy zauważonych błędów na gwarancji, i w przypadku braku odpowiedzi np. odwołanie się do rzecznika konsumentów - nie świadczy dobrze o takich zmyślonych opiniach. Bezzasadne szkalowanie firmy naruszające dobra osoby prawnej spełnia znamiona art 24.k.c. i 212.k.k. (odpowiedzialność cywilna i karna) przez wypowiedzi wykraczające poza prawo do swobody wypowiedzi. Niestety również Gowork pozwalając na publikację takich komentarzy - ma swój udział w naruszaniu prawa i dóbr przepisywanie.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Haneczka
@anonim

W moim przypadku jest ok, współpracuję z przepisywanie.pl od trzech miesięcy. Wszystko jak dotąd jest uczciwie. Jedyne co mnie wkurza to jest to, że firma przepisywanie.pl podejmuje się trudnych zleceń i zdarzają się nagrania, których treść jest trudno usłyszeć. Ciężko mieć wtedy przyjemność ze spisywania. Natomiast jeśli chodzi o rozliczenia jest tak jak w umowie. Kwota 600 zł to jest kwota, która jest wypłacana bez opłaty manipulacyjnej, spotkałam się już z takim czymś w innych firmach, dla których spisywałam. Inaczej mówiąc, jeśli chcesz wypłacić zarobione przez ciebie pieniądze, ale zarobiłeś/zarobiłaś mniej niż 600 zł to zostanie potrącona opłata manipulacyjna, nie pamiętam, ale chyba w wysokości 60 zł. W ten sposób firma zabezpiecza się przed tym, aby ktoś nie wypłacał dzieła co chwilę, bo każda wypłata to jest obsługa kolejnego dzieła, a więc czynności administracyjne dla firmy. Natomiast jeśli chodzi o twój wpis - Anonimie - trudno mi uwierzyć, że w tej firmie jakoś tak strasznie poszkodowani są spisywacze... Póki co spotkałam się z przychylnością i dużym wsparciem technicznym w przypadku problemów. Raz tylko prowadzący firmę delikatnie zasugerował mi, że może mi założyć bana jeśli nie będę się ściśle trzymała terminów :) Ale to inna chyba sytuacja.

Łukasz
Kandydat

Chciałem przestąpić do rekrutacji na stronie przepisywanie.pl, ale strona nie odpowiada, pojawia się komunikat „Ta witryna jest nieosiągalna". Czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość skontaktowania się z firmą?

xxx
@Łukasz

rekrutacja jest wstrzymana. Strona nie była widoczna przez parę dni po dużym pożarze serwerowni ovh w Strasburgu https://itbiznes.pl/biznes/serwerownia-ovh-splonela-strasburgu-przerwy-dzialanie-uslug-stron/

Łukasz
Kandydat

Dzień dobry. Chciałem podjąć się rekrutacji, poprzez stronę przepisywanie.pl, ale gdy wchodzę na stronę, pojawia się komunikat „Ta witryna jest nieosiągalna". Jest jeszcze jakakolwiek możliwość rekrutacji do tej firmy?

@Łukasz

Z powodu pożaru serwerowni OVH chwilowo wstrzymujemy rekrutację do czasu przywrócenia naszych stron. https://itbiznes.pl/biznes/serwerownia-ovh-splonela-strasburgu-przerwy-dzialanie-uslug-stron/

Chętny pracownik
Kandydat

Dzień dobry, chciałem spróbować tej pracy, a po skończeniu kwestionariusza wyskoczyło powiadomienie, że rekrutacja jest wstrzymana. Piszę w okolicach 700 znaków na sekundę, więc myślę, że współpraca mogłaby być owocna.

przepisywanie
@Chętny pracownik

niemożliwe nie istnieją w przyrodzie osoby które piszą 700 znaków na minutę. Post fałszywy.

@Chętny pracownik

Kolego to nierealne. Akurat sam piszę w okolicach 550-650 znaków na sekundę i jestem jednym z najszybszych oraz poprawnych transkrybentów w Polsce oraz firmie. Chyba, że jesteś jednym z tych którzy uczestniczą w MP i brali udział w konkursie gdzie faktycznie pisali szybko, ale nigdy przez 20 lat nie widziałem nikogo kto miał 700 znaków na sekundę z Polski. Nawet Sean Wrona, mistrz świata w tej dziedzinie miał 880 znaków, ale jak pisał polski tekst gdzie są znaki z ogonkami - miał poniżej 600. Widziałem raz Polaka który miał 670 znaków z błędami. Mój rekord to 650 znaków. Ale 700? No i też przy wysokich wynikach innych osób była duża ilość niepoprawionych błędów przy takiej prędkości. Przy moich 650 znakach błędów nie było. Także ilość błędów też warto wziąć pod uwagę. Dlatego też należy uwzględnić ten fakt jakim jest ilość błędów jak również warto udowodnić swój wyczyn. Chciałbym się zaskoczyć i mam taką nadzieję, że zostanę przez autora postu zaskoczony.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przepisywanie.pl sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nowy

milka
@Nowy

Możesz mi napisać cos więcej na temat tej pracy? Czy są jakieś opłaty wpisowe? Jak to wygląda? płaci się za coś........

poinformowany
@milka

Nic się nie płaci. Reszty dowiedz się w firmie. Na stronie jest numer telefonu. To nie są informacje do udostępniania w internecie.

milka
Kandydat

Czy są jakieś opłaty wpisowe?

@milka

Nie ma. Proszę dzwonić do firmy a nie pisać w internecie na jakimś panelu.

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Przepisywanie.Pl Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czekamy na informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda opinia się liczy!

Andzia
@Administrator

Szukałam siedziby na Czerniakowsliej. Mieszkanie w bloku, gdzie nie moźna się dostać.(usunięte przez administratora)

@Administrator

Rekrutujemy i pracujemy. Covid-19 nam nie straszny.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

@Pytanie

Każda praca jest sprawdzana, a ilość pracy jest liczona. Po osiągnięciu kolejnych szczebli doświadczenia (tj. przepisanych godzin bez uwag do pracy) otrzymuje się wyższe wynagrodzenie. Najbardziej doświadczeni pracownicy mogą zostać administratorami i oceniać prace nowo zatrudnionych osób. Można też zostać programistą pracującym dla przepisywanie.pl To są w skrócie możliwości awansu.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

@Pytanie

Proszę zadzwonić do firmy i zapytać.

@Pytanie

Zgodnie z doświadczeniem i obliczeniami rzeczywistych zarobków na przepisywanie.pl / praca: przykładowy dochód netto zależny od szybkości pisania: 100 znaków/minutę > od 9 do 12 zł 200 znaków/minutę > od 18 do 24 zł 300 znaków/minutę > od 27 do 36 zł 400 znaków/minutę > od 36 do 48 zł 500 znaków/minutę > od 45 do 60 zł Czyli nie występuje tu podstawa wynagrodzenia, a praca jest czysto zadaniowa: im więcej się zrobi tym więcej można zarobić.

Daniel

hmm a jak to wygląda od strony pracowników? Jaka panuje atmosfera?

@Daniel

Zadzwonić pod numerem podany na stronie. Zapytać o podstawowe informacje.(usunięte przez administratora)

@Daniel

Jako doświadczony pracownik mogę odpowiedzieć, że jak w normalnej zdalnej pracy. Praca z domu, czyli jaka atmosfera w domu - taka w pracy. Dostajesz plik, przepisujesz - otrzymujesz wynagrodzenie. Coś więcej? A i trzeba dość szybko pisać - piszę z najszybszą prędkością wśród pracowników (ponad 600zn/min) co sprawia, że na zarobki oraz kolejne zlecenia które biorę szybciej od pozostałych pracowników nie mogę narzekać. Gorzej jak ktoś pisze wolniej i do tego poprawia błędy. Przez co i zleceń brakuje. Sprawia to, że współpraca się nie opłaca i wtedy jak się domyślam pracownik (zapewne już były) bądź konkurencja co mało prawdopodobne może wyładowywać frustrację tu w opiniach szkalując w ten sposób firmę poprzez pisanie negatywnych komentarzy podając się za byłego pracownika lub klienta. Tak to jest jak oczekiwało się na początku dużego zarobku oraz dowolnego terminu wykonania. A tu trzeba pisać szybko oraz wykonać w terminie. I krytykę też oczywiście należy umieć przyjmować. Mi też się zdarzają małe błędy które oczywiście poprawiam. Jeszcze nie usłyszałem ani jednego obraźliwego epitetu. Ja o firmie złego słowa nie mogę powiedzieć oraz jak się domyślam większość klientów która korzysta śmiało z usług też jest zadowolona. Współpraca układa mi się świetnie, trzeba być pasjonatem szybkiego przepisywania oraz pisać w terminie aby zarobić :-)

@Pracownik

Jak to jest z umową? Czy tak jak napisano w innym poście na tej stronie? Po zarobieniu dla pracodawcy 600 zł? I jak to jest z tym pracodawcą?

Maciej
@Pracownik

Praca zdalna wiąże się z samodyscypliną i odpowiednią organizacją czasu pracy, ale widzę, że Ty jesteś zadowolony. Nie napisałeś w jakich widełkach plasuje się wynagrodzenie i ile czasu dziennie poświęcasz na pracę. Takie informacje przydadzą się osobom szukającym tego typu zatrudnienia.

aaamen
@Daniel

To jest praca zdalna. Atmosfera jest przyjazna. Można dowiedzieć się szczegółów w każdym aspekcie wykonywanych zadań.

Tomasz
@Daniel

Rzetelna firma. Praca zdalna, wysokość zarobków uzależniona bezpośrednio od wkładu pracy i jej jakości. Zasady współpracy jasne i uczciwe. Pracuję dla firmy już od jakiegoś czasu, mam jak najbardziej pozytywne odczucia. Warto jednak dodać, że praca wymaga szczególnych predyspozycji i tylko nieliczni są w stanie wykonywać ją efektywnie. Poza umiejętnością szybkiego pisania na klawiaturze konieczna jest doskonała organizacja pracy, cierpliwość. Znaczenie ma także szeroka wiedza ogólna, opanowanie zasad gramatyki i ortografii. Każdy, kto chce podjąć pracę w firmie, powinien od samego początku zdawać sobie sprawę z powyższych faktów.

@anonim

Nikt nikogo nie obraża. Nie ma tolerancji dla takich zachowań w firmie. Proszę zadzwonić do firmy i wyjaśnić te kłamstwa.

pracownik100
@Daniel

Ta kwota to nie jest zarobienie dla pracodawcy tylko dla siebie. Firma zachęca żeby realizować wypłaty jednorazowe wyższe niż 600. Tym bardziej że łatwo jest zarobić więcej.

@Maciej

Publiczne forum to nie jest miejsce na pisanie o zarobkach chyba to jest zrozumiałe. Ale mogę napisać tyle, że przy mojej prędkości pisania to jest około 500zn/min zarabiam około 40 zł netto. A jak nic nie piszę to nic nie zarabiam. Bo to nie jest taka praca typu: czy się robi czy się leży to zawsze się należy. Trzeba poświęcić na nią konkretną ilość czasu i rzetelnie zrobić swoje na akord.

Czy można w Przepisywanie.pl sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

pracownik100
@Pytanie

Tak można liczyć na wzrost wypłat, jeśli się wykonuje prace rzetelnie i ma się doświadczenie czyli saż przepisanych godzin bez uwag i błędów. . Spróbuj się zatrudnić najpierw przejdź egzaminy zobaczysz czy w ogóle się nadajesz do tej pracy bo trzeba sporo samozaparcia i chęci. Nie każdy potrafi pracować z domu... Ale najlepiej jak się szybko pisze to wypłata jest i tak duża. Można sobie łatwo przeliczyć. Wejdź na stronę praca i się dowiesz.

Czy Przepisywanie.Pl Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

adminadmin
@Pytanie

nie, nie zapewnia multisportu, sportem jest ćwiczenie paluszków we własnym zakresie na klawiaturze.

@Pytanie

Firma nie zapewnia karty Multisportu. Można znaleźć fajne ćwiczenia na znanym portalu z filmami i ćwiczyć.

Po to są takie strony, żeby uważać na dana firmę. Mam nadzieję, że to był jednorazowy kontakt z tą firmą?

Szukam firmy
Klient
@anonim

A jaką firmę pani poleca? Akurat szukam firmy do przepisania 1000 stron.

Timo

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przepisywanie.Pl Sp. z o.o.?

adminadmin
@Pytanie

Wystarczy stworzyć konto przez przepisywanie.pl/praca zarejestrować się, zdać egzaminy, kontaktować się przez telefon podany na stronie.

przepisywanie
@Pytanie

Trzeba zarejestrować się na przepisywanie.pl/praca do zatrudnienia nawet nie jest potrzebna rozmowa rekrutacyjna wystarczą kompetencje!

Zostaw merytoryczną opinię o Przepisywanie.pl sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.