Peritus Speed School

Opinie o Peritus Speed School

paweeeł

Firma teraz zatrudni lektorów języka angielskiego, ale nie napisali za dużo o tej ofercie pracy niestety.

Anka

Ja tez pracuję w Peritusie, potwierdzam, że bardzo fajnie się z nimi współpracuje. Twoja wypłata zależy od tego, ile godzin możesz pracować :) Dużo lektorów, dużo placówek, grafik też układany jest zgodnie z dyspozycyjnością, więc nie ma problemów :)

Katarzyna

A ja pracuję w Peritus - Speed School od 2005r i bardzo chwalę sobie współpracę, solidny, płacący na czas pracodawca, mają ponad 40-50 lektorów (to chyba obecnie największa szkoła językowa w Warszawie), więc zawsze trafi się jakaś roszczeniowa osoba jeśli chodzi o stawki to płacą rynkowe, plusem jest to że można dużo godzin nazbierać jak ktoś chce pracować i jest dyspozycyjny polecam! i tak trzymajcie pozdrawiam Kasia p.s z tego co wiem to w Peritusie pracują lektorzy którzy pracowali w BestWay, więc chyba wybrali lepszego pracodawcę :)

nie nie nie

Nie polecam szkoły do współpracy. Począwszy od podrzędnych sekretarek, ani one po polsku kumate, ani po angielsku! Zero z nimi komunikacji, bajzel, podają złe grafiki, złe książki - to dopiero początek listy. Po szefowe - to juz odrębny temat! Jeśli masz możliwość znależć pracę w innej szkole, to powiem, ze Best Way płacą wiecej! 30/h - ganiają cię po mieście jak niewolnika. Odwołują z nacka, a jak ty odwołasz, to juz probią z igły widły! Nie polecam - nie marnuj talentu u nich. Znasz jezyk, wiecej w domu dostaniesz!

Zostaw opinię o Peritus Speed School - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peritus Speed School