Opinie o Evart Ewa Brzezińska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Evart Ewa Brzezińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Evart Ewa Brzezińska o rekrutacji.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evart Ewa Brzezińska w Warszawa

Wera

Firma ma bardzo dobrą opinię i sądzę, że konkurencja mocno pracuje nad psuciem wizerunku firmy!

emo
@Wera

Zdecydowanie nie polecam, pani właścicielka celowo nie płaci i ma na koncie kilka prawomocnych nakazów zapłaty

Tlumacz
@Wera

Wejdz na grupy tłumaczeniowe na fb opinia o Evart i Ewie Brzezińskiej jest jednoznaczna. Nie płaci za tłumaczenia tłumaczom. Ma wyroki: https://sadinternetowy.pl/gielda-wierzytelnosci/cc8b7b2b6ff70e78910cfa46df23de0afcbf1317/ https://www.dlugi.info/dlugi-nip/7162484888

Emilia
@Tlumacz

Dzięki Ci wielkie za te informacje i linki. Na pewno w jakiś sposób pomogłeś tym, którzy potrzebowali aktualnych wiadomości na temat firmy Evart. Czy Tobie też nie zapłacono tam za wykonane tłumaczenia?

@Emilia

Tak.

@emo

Tak to prawda

@Tłumacz

Ten komentarz sprzed roku jest Twój? Dużą sumę jesteś w plecy czy już udało się ją uzyskać?

@Iwona

Bardzon dużą sumę i nic nie udało się odzyskac, włascicielka unika odpowiedzialności.

@Tłumacz

Aha, to nie dobrze. Ale co, dalej się tym zajmujesz czy odpuszczasz?

Tłumacz Nowy wpis
@Iwona

Nie odpuszczam. Wile osób nie odpuszcza.

Obsługa techniczna konferencji

Pani Ewa przyjęła model biznesowy okradania swoich podwykonawców i tłumaczy. Ponieważ nie są to incydenty a przyjęty model to celowe działanie w celu uzyskania korzyści majątkowych moim zdaniem wszystkie podobne sprawy (usunięte przez administratora) i kradzieży powinny być skierowane na drogę sądową i ścigane jako przestępstwa z kodeksu karnego.

Elżbieta
@Obsługa techniczna konferencji

O co chodzi z tym "modelem biznesowym okradania"? Nie wypłacają tutaj wypłat tak jak trzeba? Bo nie wiem jak to rozumieć.

Tlumacz Nowy wpis
@Elżbieta

Przyjmuje zlecenia, otrzymuje wynagrodzenie od zlecającego np. konferencję Urzędu Miasta, ale nie płaci już wykonującemu pracę tłumaczowi i innym podwykonawcom. Aktualnie p. Brzezińska znalazła zatrudnienie (?) w firmie strefa-ja.pl tam też środki i instytucje publiczne, ale tym razem szkolenia, trzeba tym zainteresować odpowiednie służby.

Agata Nowy wpis
@Tlumacz

Nie płaci - w sensie w ogóle nie widzą swojego wynagrodzenia czy to są jakieś poślizgi i trochę tu dramatyzujesz? Jakie są tłumaczenia ze strony firmy odnośnie tych problemów z finansami?

Tłumacz Nowy wpis
@Agata

Nie płaci wykonawcom za wykonane tłumaczenia sama przyjmuje pieniądze od Zlecającego (Brzezińska jest pośrednikiem). Tu jest tylko kilka tytułów wykonawczych: https://sadinternetowy.pl/gielda-wierzytelnosci/2851e028ef93ff72a76d5e721f7f49d911d6958c/ Jak firma się tłumaczy? Firma w postaci Ewy Brzezińskiej urywa kontakt, blokuje i nie odpowiada na maile i telefony.

Dominika

Widzę tutaj dosyć solidne info o tym że nie ma co liczyć na wypłatę wynagrodzenia, tylko chciałam się na 100% upewnić że nic się nie zmieniło i nadal lepiej sobie darować niż tam iść do pracy

Iwona

Ale to nawet teraz? Bo widziałam coś w dawnych komentarzach, ale to przecież dwa lata minęły, na pewno coś mogło się polepszyć?

Tlumacz
@Iwona

Nic się nie polepszyło. Tłumaczę nadal nie mają zapłaty sprawdź ile spraw jest w windykacji. W sądzie.

@Tlumacz

To mój komentarz z maja jest, już nieco się doinformowałam. ;) A aktualnie jak to wszystko wygląda, bez zmian?

POL-KONGRES PROJEKT

W grudniu 2019 roku zrealizowaliśmy we Wrocławiu na zlecenie pani Brzezińskiej, właścicielki firmy EVART techniczną obsługę tłumaczeń symultanicznych. Do czasu uzgadniania szczegółów i dnia realizacji usługi bezproblemowy kontakt. Jednak po dniu realizacji obraz zupełnie inny. Brak zapłaty (już 2 miesiące), brak odzewu na wysyłane maile, nieodbieranie telefonów. Wysłane zostały ponaglenia i wezwanie do zapłaty. Sprawę kierujemy do windykacji, a wszystkim zainteresowanym współpracą z EVART Ewa Brzezińska niech ten wpis będzie przestrogą.

Wiktoria
@POL-KONGRES PROJEKT

@POL-KONGRES PROJEKT przykro czytać o kłopotach partnerów. Ja chciałam ustalić na tym forum, czy pani Ewa pracuje sama, lub może zatrudnia innych tłumaczy? Mam nadzieję na odpowiedzi.

Jan
@Wiktoria

Zatrudnia. Dzielnie tłumaczą. Ale jak trzeba się z płatności wywiązać, kamień w wodę.

@POL-KONGRES PROJEKT

Zgadzam się.

Czy po rozmowie w Evart Ewa Brzezińska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tłumacz

Przestrzegam przed jakimkolwiek rozpoczęciem współpracy z EVART. Nie płaci za wykonaną pracę. Ma wyroki za niepłacenie faktur. https://sadinternetowy.pl/gielda-wierzytelnosci/cc8b7b2b6ff70e78910cfa46df23de0afcbf1317/ https://www.dlugi.info/dlugi-nip/7162484888

Dominika
@Tłumacz

Ważna sprawa, czyli nie warto tam aplikować? A może już jakoś rozwiązano te sytuacje?

Jan

Nie płaci. I tyle w temacie.

Vester

Bardzo dobrze mi się pracowało z Ewą. Bardzo. Profesjonalistka w każdym calu. W każdym. Ona Wie

Stefan
@Vester

Miło wspominasz pracę w tej firmie, dlatego zastanawia mnie, co takiego stało się, że nie jesteś już pracownikiem tej firmy? Często w takich przypadkach główną decyzją odejścia z danego miejsca pracy jest chęć rozwoju zawodowego, dlatego chciałem ustalić, czy w tym przypadku wyglądało to tak samo.

Roman
@Vester

A zapłaciła? Bo wszystko jest super aż do chwili, gdy trzeba się wywiązać z płatności.

Stefan
@Roman

Miałeś jakieś problemy z płatnością od firmy Evart? Chciałbym poznać, jak wyglądała Twoja sytuacja z tym pracodawcą, dlatego bardzo proszę, abyś to opisał.

niezadowolona

Zgadza się, brak zapłaty od ponad roku

Halina

@niezadowolony Rzeczywiście bardzo nieprzyjemna sprawa. Ciekawi mnie, czy pomimo tej sytuacji Evart Ewa Brzezińska prowadzi jakieś rekrutacje na wolne stanowiska pracy? W internecie nie widzę nic na ten temat. Może Ty posiadasz jakieś informacje o tym, czy ta firma szuka nowych osób do pracy? Z góry dziękuję.

Ogólnie firma ma super opinię ale bardzo niepokojąca jest informacja o braku płatności. Chciałbym rozpocząć współpracę z firmą i teraz zastanawiam się.

Nigdy więcej z Evartem
@Marek

Ma też wiele spraw w sądzie w tej chwili o zapłatę zaległych kwot dla tłumaczy. Zdecydowanie odradzam, Na początku słodko, potem płacz. Choć w sumie to może idź i pracuj dla p. Ewy, zarobisz na spłatę moich należności ;)

Natalia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Posiadacie jakieś nowe informacje z życia firmy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Evart Ewa Brzezińska.

Maciek

Jestem zakochany w pięknej właścicielce. Nie wie ktoś czy jest wolna?

@Maciek

Tak - właścicielka jest piękna. Potwierdzam.

Natalia

@piotr, widzę, że polecasz współpracę z Evart Ewa Brzezińska. Pracodawca zapewnia dobre warunki swoim pracownikom. Jak uważasz, czy Evart polega głównie na swoich stałych pracownikach, czy jest otwarta na zatrudnianie nowych? Trudno jest otrzymać zlecenie?

piotr

Serdecznie polecam współpracę z tą firmą. Jestem tłumaczem pisemnym języka angielskiego i współpracuję z biurem od 3 lat. Zlecenia są zawsze bardzo ciekawe, dobrze płatne (nigdy nie otrzymałem propozycji cenowej rzędu 20-28 zł, co się niejednokrotnie zdarza wśród innych agencji). Kontakt z pracownikami bez zarzutu. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Polecam.

Natalia

@antyk, zarówno twoja opinia jak i innych użytkowników jest pozytywna, napisz tylko czy firma zatrudnia osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku?

antyk

Najlepszy zleceniodawca z jakim współpracowałam. Terminowe płatności, ciekawe zlecenia, świetny kontakt. Polecam wszystkim tłumaczom, którzy cenią sobie jakość pracy i porządne wynagrodzenie.

antyk

rere

@tłumacz jak to dalczego ? czy moglbys cos konkretneog na ten temat napsiać bo wydaje mi sie ze jak ktos jest firma zaitneresowany to chcialby to jednak wiedziec

tłumacz

Nie polecam tej firmy ale .... mój wpis i tak zostanie usunięty. Taka to i firma.

toja

Z biurem współpracuję od kilkunastu miesięcy i mogę się o tej współpracy wyrazić w samych superlatywach. Kontakt jest przemiły, zlecenia zawsze ciekawe i dobrze płatne. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Pierwsza firma jaką znam, która tak dba o tłumaczy w zakresie pozyskania materiałów przygotowawczych. Nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę serdecznie polecić współpracę.

wojtek

Współpracuję z firmą od ponad roku i jest to dość intensywna współpraca (zlecenia ustne i pisemne). Zrealizowałem już kilkanaście projektów. Nigdy nie zdarzyło mi się mieć żadnych zastrzeżeń odnośnie tej współpracy. Zlecenia są bardzo ciekawe, dobrze płatne, kontakt z biurem bardzo dobry. Serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Evart Ewa Brzezińska - Warszawa

• Jak się pracuje w Evart Ewa Brzezińska?

Zobacz opinie na temat firmy Evart Ewa Brzezińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Evart Ewa Brzezińska
4.9/5 Na podstawie 498 ocen.
  • ul. Tadeusza Rechniewskiego 13 lok. 26
    03-980 Warszawa