OPOLTRANS
counter
2 400 820 5 1
szkoda słów
Klient

odradzam prace w oddziale Marki na stanowisku handlowca jest to porażka omijać z daleka pisze poważnie

Wariacik

Dobra firma tylko ludzie to kurwy ???? Zarobki 4500-7000 zależy od stanowiska. Wiec nie ma co narzekać na dobrą sprawę. Od 200 do 220h miesięcznie. Tyle w temacie.

Vito

Handlują cienkim towarem a potem nie uznają reklamacji -odradzam zakup częsci w opoltransie Moje sugestie dla OPOLTRANS: 6 miesięcy czekam na reklamację - masakra Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wywiązywać się z umowy i nie oszukiwać

Tbtopoltrans

Opinie sa negatywne bo większość osób traktuje Opoltrans jak miejsce pracy, a Opoltrans jest to firma która daje możliwość współpracy mniej więcej na zasadach franczyzy. Dla zobrazowania: jeżeli chcesz otworzyć McDonald's możesz, ale musisz spełnić wszystkie dość szczegółowe wymagania a i prowadząc go musisz robić tak jak chce i wymaga od ciebie McDonald's. Tutaj jest tak samo, masz towar, logo, przydzielony rejon i procedury w jaki sposób obsługiwać klientów czy to z poziomu magazynu, czy przez działy handlowe. Dla przedsiębiorczych polecam !!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jak długo trwa proces awansu w OPOLTRANS?

Maciek H.

Czytam te wasze wszystkie opinie I sie dziwie. Tak trzeba (usunięte przez administratora) zeby zarobic,ale tak jest wszedzie. Proste,zniszczysz towar albo zgubisz to za niego zaplacisz. Owszem Szef wymagajacy,ale daje mozliwosc zarobienia I rozwoju I nie trzeba specjalnie wlazic mu w (usunięte przez administratora) tylko wykazac troche checi. Mimo zlych wpisow Opoltrans sie rozwija w szybkim tempie I jest nr 1 w Polsce, chyba cos o tym swiadczy. Wszyscy madrzy po drugiej stronie komputera, a ciekawe jak tak naprawde sprawowali sie na swoich stanowiskach.

Gosc
@Maciek H.

Hehe co za bzdury nr 1 w Polsce chyba 20 lat temu teraz to jest może z 5 pewnie jakiś glupek to pisze się cóż nie brakuje ich w tej firmie. Warunki pracy gorzej niż zero, traktowanie ludzie przez tego ...... poniżej jakiejkolwiek krytyki zero szacunku dla pracownika, obcinanie wypłat za wszystko byle ktoś za dużo nie zarobił acha no i plscisz za akcje promocyjne dla klientów śmiech wielki biznesmen z (usunięte przez administratora) Ta firma to (usunięte przez administratora) omijajcie szerokim łukiem są lepsze rozwiązania na rynku.

Wit Nowy wpis
@Maciek H.

Pracuje trochę lat w tym (usunięte przez administratora) I może na handlowce ewentualnie na kierowniczych stanowiskach kasa ok i się nieorobisz kawy litry wypijesz posmiejesz się z kolegów magazynierow bądź serwisantow tosatwoie chęci nie jeden pracownik magazynu i serwisu musi się narobić żeby zarobić a pan prezes z kierownikami jak coś się stanie tpaja jedno wytłumaczenie masz prowizje to sobie kup i zapłać to jest właśnie opoltrans. Kierownicy dbają o swoje (usunięte przez administratora) a reszta soe nie liczy na zakończenie pracy nawet dziękuję nie potrafią powiedzieć włącznie z szefem matolem. Wytłumaczenie mają jedno robić się nie chciało to zrezygnował .

Mariusz Nowy wpis

Jak to nie uznają reklamacji?

Vito

@Vito

Popieram a poza w oddziale w Kielcach na dziale sprzedaży pracuje jeden handlowiec który chyba nie wie co znaczy kultura i higiena osobista,odstrasza ludzi swoim wyglądem ,zapachem i cwaniactwem ,konsumuje jedzenie przy klientach brudnymi rękoma ,do tego podbija ceny (mnie podbił na oponach Kelly i zaworze ,osuszacza gdzie zawór kosztował koło 200zl a sprzedał jako tańsza linia wabco za ponad 500zl uważajcie na niego)ale dzięki nie uznanej reklamacji i panu Cwaniakowi zmieniłem dostawce na martex i Skuba i problemy zniknęły .polecam chłopaki doświadczone i tez robia dobre ceny a jakość towaru jest nie do porównania

Zatwardzenie
@Klient

Całą blachę placka chciał kupić od szefowej to musiał zarobić

Blacha
@Zatwardzenie

Wlasnie ,gdzie sie podziała ta fiona od placków i herbaty w słoiku ??

Wesoły Nowy wpis
@Blacha

Magazyniery mówią że zatwardzenie miała po makowcu. Taki miała blok że pół roku na zwolnieniu była. Zyczliwi mówią że dalej gniecie ciasto ale już w innej piekarni.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w OPOLTRANS?

Były
 Problem
@Pytanie

Bardzo złe, nie mówię tutaj o kierwownikach z oddziału bo to tylko pionki w rękach jw. Pochwały nigdy nie dostaniesz, Lecz mnóstwo zły słów. Pracujesz 220h i nigdy nie wiesz ile zarobisz, pewne jest to że pensje może uciąć. Socjal zerowy, samochody naprawiasz na swój koszt, komputery to złom, płacisz za wszystko co zginie lub zostanie uszkodzone. I ta nieszczesna działalność na której nic Ci się nie należy.

Rebus
@Były

Wszystko i ba temat 100 % prawdy potwierdzam tak jest

Jak jest z pakietem medycznym w OPOLTRANS? Można dołączyć rodzinę?

Eh

Tak i sąsiadów...

szkoda słów

Sławomir
@szkoda słów

Dlaczego tak uważasz? Fajnie, że podzieliłeś się tym wpisem, ale może jednak uzasadnisz dlaczego nie polecasz pracy w OPOLTRANS? Co musiałoby się Twoim zdaniem zmienić abyś mógł lepiej ocenić firmę?

Tbtopoltrans

wąski
@Tbtopoltrans

a jak mają traktować?a no fakt opoltrans jest jak matka a jw jak ojciec....

Ignacy
@Tbtopoltrans

dla przedsiebiorczych hehee jasiu was wyskubie do ostatniego wlosa i oczywiscie powie jak to wspaniale jest w jego dziurze zimnej, goracej w lecie za wszystko plaicisz jak zepsujesz. proponuje omijac ta firme szerokim lukiem i jeszcze troszke dalej. ktos chce sprubowac ma prawo tylko zeby nie bylo polak madry po szkodzie a tak napewno bedzie. wszyscy najlepsi juz odeszli.

Wariacik

Szerszej
@Wariacik

Uważasz ze 220 za 4000 netto to ok jeśli z tego zapłacisz zus i podatek i uzerasz się z tym mongolem masz iq widzę bliskie zeru pewnie pracujesz jako magazynier z jednym się zgodzę że ludzie to ..... I ten jegomość upadiony

Ja
@Wariacik

Do 7000 ? Przecież handlowcy sa rozliczani % od sprzedaży. Nie ma górnej granicy zarobkowej.

Ignacy
@Wariacik

pewnie jasiu to pisal jak jego firma jest świetna i oczywiscie zgadzam sie z poprzednikami ten buc nie ma szacunku dla nikogo, obcina na wszystkim placisz za nagrody z punktomanii (usunięte przez administratora)Zreszta wystarczy popatrzyc na buzki ile jest zadowoloych ile smutnych wiec to juz jest jakas odpowiedz. nigdy wiecej tego (usunięte przez administratora)

Opał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 206 dni.

Ziemne noce, chłodne dni a jak u was temperatura na oddziale? Akceptacja na kox już była czy tradycyjnie wpierw trzeba zarobić na to aby było ciepło ????

mixx
Kandydat

Pracował ktoś jako magazynier w Wolnicy i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Włodarczyk
@mixx

Szukaj innej pracy moja dobra rada

Czy w OPOLTRANS jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

RuDy
@Pytanie

Tak skutecznie reagują zrzucając na pracownika problem obcinając mu za to wypłatę i twierdząc że dawno był już rozwiązany tylko nie stosuje się zaleceń wszechwiedzącego , w każdym bądź razie wina za wszystko jest zawsze po stronie pracownika i jego lenistwa

Dutusek
@RuDy

Jakim jestes pracownikiem? Wplate masz czy fakture wystawiasz? Podpisales umowe o prace? Czy napisales podanie ze bardzo prosisz o mozljwosc swiadczenia uslug na wlasnej dzialalnosci gospodarczej? Odpisz szczerze cwaniaczku...

Tomek

Czy mają jakieś dodatki dodatki socjalne?

Szerszej
@Tomek

Tak są oczywiście dodatki ale od Ciebie i Was dla tego czegos w brzeziu on dostaje największy socjal za wasze już dawno powinna się tym zająć inspekcja pracy. Ta firma to jakaś kpina na rynku i radzę omijać szerokim łukiem i szukać coś normalnego kto szanuje pracownika.

Rozliczanie Spedycji

Witajcie, jak tam wasze spedycję ? Macie na oddziałach ? Kolejny świetny pomysł jw jak ograbić pracownika z pieniędzy. W praktyce koszty spedycji są odliczane z twojego zysku, później obliczane wynagrodzenie. Ciekaw też jestem czy macie nowe zasady rozliczeń ? Nie jest już 20%z zysków tylko ok17. Żadnej informacji oczywiście nie było o zmianach warunków prowizji. Chętnie poczytam opinie jak to wyglada

Cisza

co tak cisza na forum?już wszyscy się zwolnili?

ToJuzSieKonczy

Oj oj oj.trzeba będzie pogonić połowę załogi albo nowy patent wymyśleć.może nakazać otworzyć działalności na Slowacji??albo fundację non-profit??co wymyśli nasze Słońce Narodu? https://strefabiznesu.pl/nowy-kodeks-pracy-11082020-zmiana-kodeksu-pracy-bedzie-na-pewno-jeszcze-w-tym-roku-wydluzy-urlopy-zlikwiduje-samozatrudnienie/ar/c3-14825496

Zadowolony jak wszyscy

Praca za najniższą krajową na umowie zleceniu,lub własna działalność ????Idź do kogoś pracować a otwórz swoją firmę ????.Patologiczne warunki pracy,(usunięte przez administratora),oszczędności na wszystkim nawet na ogrzewaniu,rozpadające się wózki,oddziały,auta.

Honorata
@Zadowolony jak wszyscy

O którym oddziale Opoltrans piszesz? Oni w Warszawie też jakiś oddział mają? Z góry dziękuję.

Obywatel
@Zadowolony jak wszyscy

Ta firma to dramat w wykonaniu tego szefiny pseudo brak wszystkiego zakaz wszystkiego obcinanie na wszystkim i wypłaty też obcinanie za wszystko (usunięte przez administratora) na kółkach jednym słowem co do oleju to nawet nie wiesz ci Ci magazynier wleje do 20. Obraz nędzy i rozpaczy tam to powinien się temu przyjrzeć pip i wszyscy po kolei a temu obcinaczowi u samej góry to psychiatra.

Olej

Najlepszy jest sposób sprzedaży oleju silnikowego luzem. Jedna pompa na 10 rodzai beczek. Od hl do przeklasniowego. Także zastanówcie się zanim ktoś zamierza to kupić bo klika groszy taniej na litrze.

Dresy z decatlonu j.w

Najlepszy jest wózek widłowy na oddziale, zapewne jeszcze pamięta czasu mitransu. zostawia ślady wszystkich płynów exploatcyjnych, brak udt a najlepsza kartak z napisem "wycofany z exploatacji".

Beton
@Dresy z decatlonu j.w

No i co z tego? Po co komu UDT? Wystarczy że akceptacja Janusza jest.

Twardy krok

Jak wygląda sytuacja w Kielcach bo aferze skarżyskiej?

Paznokiec
@Twardy krok

Sytuacja jest walcowato-lulkowata czyli grubo za gruba. Nawet Pan nasz Szef nie wie do końca co się wydarzy za chwilę. Bywa w Kielcach ostatnio bardzo często. Albo mu ciasto z blachy smakuje i herbata ze słoika albo sprawa się rypła i ktoś musi bęknąć. Zysk spada, pracownicy odchodzą lub są zwalniani, spedycja zabrana a klienci mówią "sprawdzam ". Najlepsze że to dopiero początek....końca.

Daniel
@Paznokiec

Niech zwalniają, dam sobie i tak radę. Mój facet pracuje na ladzie jest silny, męski, obrotny i cwany nie wstydzę się jego, ja sam jestem prawie kierownikiem wyjazdów. Jeśli uda się zmienić obecną władzę ujawnimy się, w planach mamy adoptować dziecko, najlepiej chłopca. Wychowamy go w duchu tolerancji i szacunku do innych. (usunięte przez administratora), mój chłopak już nie może się doczekać wspólnych spacerów, wypadów w plener i wyjazdów na wakacje do Opola. (usunięte przez administratora)(tak damy mu na imię) zostanie magazynierem, albo jeszcze lepiej kierownikiem magazynu. Wierzę że jeszcze nam będzie dobrze i zostanę kierownikiem oddziału.

Walec
@Daniel

Walec chcesz cos z maka?bo jedziemy służbowym z pupilam..

Porucznik pneumat
@Walec

Walec dasz gratisa, potrzebuję klocków Lumaga,zarobisz sobie 10zl jak wpiszesz na.. hahaha

Porucznik pneumat
@Daniel

Daniel, czy ty przypadkiem nie byłeś magazynierem, kierownikiem magazynu i haldlowcem dhw? Widać że brniesz do góry,zaliczyłes już prawie wszystkie działy, dział kasa ci został, jesteś najlepszy i najtwardszy, jeszcze trochę a wygryziesz walca, bolca i fione, przejmiesz pałeczkę, swojego chłopaka awansujesz i będziecie rządzić w socjalu jak walec i bolec teraz przy flaszce, a może przejdziesz metamorfozę i zostaniesz kobieta? Będziesz piekl placki i pasl wszystkich na oddziale, herbatę zrobisz, tak trzymaj i grysc

Kierownik
@Twardy krok

Sytuacja jest paskudna. Chętnie wszyscy byśmy się zwolnili i poszli w swoją stronę uwalniając się od tych chorych faz. Tylko jest jeden problem, gdzie my pójdziemy i kto nas weźmie do roboty. W tej chwili na oddziale zostali sami geniusze którzy przed pracą w opoltransie byli wiecznymi bezrobotnymi albo co najwyżej pomocnikami piekarzy. Z takim doswiadczeniem zawodowym i wykształceniem to tylko biedronka albo cieciówka. A kto zapłaci na wpół analfabecie po 5-7 tysięcy? Nawet za 300 godzin pracy? Dlatego będziemy tu robic do emerytury albo dopóki nasz Pan nas nie wyrzuci.

Prezes
@Paznokiec

To co wyrabia walec i bolec w socjalu to sie w głowie nie miesci ,jeden przychodzi jak chce pisze ze jest od 7 a tak naprawdę jest 9 ,drugi robi wszystko inne tylko nie to za co mu płaca ,i ten socjal a zganiali na mnie ze pije a sami co robią i nikt na to nie reaguje ,kazdy ma to głęboko w

Leniwy
@Prezes

Dobrze ze juz mam to za soba ,zwolniłem sie i mam swiety spokój ,nie musze patrzeć kierownikow walca i bolca ,obaj siebie warci,jeden kompletnie nic nie robi tylko pisze raporty cały tydz,jedyne co mu wychodzi to spychologia w tym jest mistrzem ,drugi udaje ze cos robi ,i tych pseudo handlowców na których trzeba było zapi....ogolnie totalny cyrk ,nie polecam ,moze jak by była inna kadra to byłoby lepiej a tak

Prezes
@Kierownik

Ze jeszcze jw trzyma tego walca za te wały to az dziwne

walec
@Prezes

do kierownika walca posłuchaj...wwo każdy ponad każdym sk...innego trakują jakby by był niczym,wszyscy najmądrzejsi ,(usunięte przez administratora)myślą ze są wybrańcami....

Wesoły
@Twardy krok

Ten kto pracował w Kielcach w Opoltransie za czasów Walca ten w cyrku się nie śmieje.

Bmw
@Twardy krok

Walec to jeszcze za czasów handlowca juz robił wały ,zwrotów nie usuwał i brał do domu a to nam na magazynie zostawiał jako nadwyżkę ,dobry chłopak z niego

Beata
@Bmw

Byłoby świetnie, gdybyśmy zostali przy tematyce warunków pracy w OPOLTRANS. Takie personalne komentarze są niezgodne z regulaminem. Jak oceniasz pracę w tej firmie?

bmw
@Beata

co do pracy,opoltrans o/kielce to dno,kierowniki to debile obiecujące cuda i robiący spychologie,pseudo handlowcy to również debile i nieroby

Luźna Gośka

Prawie bańkę trza oddać

Honorata
@Luźna Gośka

Może jednak ktoś z was chciałby przedstawić konkretnie wady i zalety pracy tutaj. Chodzi mi o takie jasne informacje, bez personalnych tematów wewnątrz pracowników i wyzwisk, bo to pewnie i tak zaraz zostanie usunięte jako niezgodne z regulaminem.

Młody pelikan
@Twardy krok

Pracuje ktoś jeszcze w Kielcach? Byłem wczoraj to wszyscy się zwolnili. Zostali tylko Ci co dostali w spadku rozbujane trasy cała reszta się zwolniła bo nie była w stanie spełnić urojonych życzeń góry za możliwośc nieorganicznych zarobkow czytaj 4-5 na FV za 250 h. Nawet tej co w słoiku herbatę parzyła i plackiem z niedzieli czestowala z blachy już nie ma. Tylko magazynjery się nie zwalniają bo kasa się zgadza a i na boku się coś zarobi to i flaszkę się w socjalu walnie z kierownikiem. Lepszej pracy że świeca szukać

Inżynier
@Młody pelikan

Piszesz nieprawdę. Został jeden co pracuje juz 10 lat, na trasie jeździ od kilku lat i nigdy nie zrobił limitu . Ale szef jest cierpliwy bo jak to mówią prastarzy pigmeje ciepliwy to i kamien ugotuje więc ma plan rowniez na niego. 20-ego handlowiec roku ma dostać nagrodę jubileuszową z tej okazji, minus 1000 zł i miesiąc urlopu bezplatnego za doskonale wyniki i wzorową pracę zgodną z instrukcjami i zarządzeniami. A jak wróci z urlopu to będzie i nic sie nie zmieni to ma zostać kierownikiem oddziału również w nagrodę.

Kierownik
@Młody pelikan

Piszesz nie prawde ,obecnie jest to najlepsza ekipa jaka była wraz ze mna na czele,szanuje wszystkich ludzi pracujących ze mna ,nawet tych którzy nie robią wyniku i sa zbyt pazerni na kase,ze wszystkimi współpracownikami walne po kielonie,gratisa dam ,ryja nie drę jak poprzednik ,razem sie trzymamy i jesteśmy najlepsi

Owsik
@Twardy krok

Tak wygląda że kolejni handlowcy z lady się zwolnili. A Gruby Lolo opowiada że ma wszytko pod kontrolą

pod kontrola
@Owsik

Pod kontrolą kojarzą się słowa poprzednika od papug..jak na koniec zgasło swiatło a on mowi że ma to pod kontrolą hahha

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

OPOLTRANS