Opinie o OPOLTRANS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OPOLTRANS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPOLTRANS o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOLTRANS w Warszawa

Agnieszka

@Gosia, można samemu poprzeglądać różne tematy, które są na forum i zobaczyć, że nie zawsze są tylko opinie negatywne. Obecnie z pamięci nie jestem w stanie nic przytoczyć, jednak zapewniam Cię, że nie jest tak, że tylko negatywne opinie są dodawane na forum. @Rekrutacja, na jakie stanowisko pracy trwa obecnie rekrutacja prowadzona przez firmę OPOLTRANS? Możesz przybliżyć to, co napisałeś?

@Agnieszka

Nie jesteś w stanie bo nie ma ☺ są pozytywne wpisy ale na ogół dodają je aktualnie zatrudnieni pracownicy. Osoby, które się zwalniają wypowiadają się praktycznie w 95% negatywnie. I jakby nie było jest to dość logiczne. Dlatego podważam sens istnienia takiego forum. Posty wulgarne i nic nie wnoszące do inf o firmie powinny być usuwane. Akceptowalne posty powinny zawierać tylko info ściśle związane z funkcjonowaniem firmy np godziny pracy, wypłaty, system premiowy, socjal itp. A tu... no cóż, gdzieś się wyżyć trzeba ????

Rejrutacja
@Agnieszka

Rekrutacja trwa cały czas na wszystkie stanowiska,handlowiec, kierowniki itp, najmniej to chyba na magazynierow bo gdzie te lenie będą mieć lepiej, mają jak poczek w masle a ich jedynym zmartwieniem codziennie jest co tu zjeść na obiad, skad zamówić jedzenie... A czasem zarabiają więcej niż handlowcy a to jest nie dorzeczne, jak drukuje się wz to chowają się po regalach.

Agnieszka

@GOSIA, forum gowork.pl nie służy do tego, aby wyrażać jedynie swoje negatywne emocje związane z pracą w firmie OPOLTRANS. To jaki rodzaj wypowiedzi wskaże rozmówca zależy tylko i wyłącznie od niego samego. Więc nie zgadzam się z Twoim zarzutem, że forum służy jedynie do wyżywania się i okazywania frustracji. Czy ktoś z Was wie, czy firma OPOLTRANS prowadzi obecnie aktywną rekrutację do pracy? Są jakieś nowe wolne miejsca?

@Agnieszka

Wskaż proszę firmę na tym forum o której byli pracownicy wyrażają się pozytywnie i zachęcają do zatrudnienia się w niej. Dasz radę????

Rekrutacja

Ptk.1 rekrutacja trwa

Agnieszka

@Janusz biznesu, w swoim poprzednim komentarzu uzasadniłam jednoznacznie, co łączy mnie z firmą OPOLTRANS, jednak jeżeli nie przeczytałeś to powtórzę, że tą firmą nie łączą mnie żadne relacje. Jestem tu po to, aby uzyskać, jak najwięcej cennych informacji o warunkach pracy w tej firmie. @Blade, Twój komentarz jest pełen negatywnych emocji. Niestety również obraża konkretne osoby, co jest niezgodne z panującym regulaminem forum, dlatego, proszę, abyś na przyszłość wyrażał swoje zdanie w sposób zgodny z regulaminem, do którego Cie odsyłam https://www.gowork.pl/regulamin @Gosia, do Ciebie również tyczy się to, co napisałam przed chwilą. Nie można w taki sposób obrażać innych osób, które uczestniczą w dyskusji. @Bartek, możesz podzielić się z nami tym, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie OPOLTRANS? Nastąpiły jakieś zmiany, które warto odnotować? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami na ten temat.

GOSIA
@Agnieszka

Hahaha forum go work to żenada, stworzone po to by sfrustrowani na ogół pozwalniani pracownicy mogli się powyżywać. Proszę mi napisać jaki jest sens istnienia tego forum i wskazać firmę o której pracownicy którzy zostali zwolnieni lub odeszli wyrażają się pozytywnie? A najlepsze jest to "łamiesz regulamin" ale posty niby go łamiące jak były tak są. To po co Wam regulamin ja się pytam? Skoro można to lekceważyć i łamać bez konsekwencji? Hahahaha jaki żal to wszystko aż słów brak.

Blade

Ten (usunięte przez administratora) prowadzony przez jasia to dno mniej niż zero zero szacunku dla człowieka kierownicy to osly nie obracając osłow więc kto mądrzejszy odchodzi i nie wraca mając zawsze źle wspomnienia i żal przepracowanych i straconych lat pozdro jasiu glabe

Bartek
@Blade

Dobrze że Cię już nie ma w gronie pracujących dla Opoltrans. Ja i setki innych jesteśmy. I nie narzekamy jak Ci co odeszli. A teraz zarabiają znacznie mniej. I pozostało im te żałosne forum by wylewać swe żale... Jakiś fetysz macie że to cały czas zaglądacie i dopisujecie coś. Szkoda że jest anonimowo bo że wstydu byście się spalili jakby wasi znajomi zobaczyli jakimi glupotami sie zajmujecie zamiast zająć się sobą i obecna pracą.

Super wings
@Bartek

Mózg totalnie wyprany i zdemoralizowany????

Magazynier

-przedstawienie się -zapytania do mojego cv (szkoły, doświadczenie w pracy itp.) -cel w życiu (co pan chce robić za np. 5 lat? dalej magazynier? - lol ofc nie....) -przedstawienie pracy i nieszczęsnych godzin ahhh te 12h pracy od pon do pią great -ile chce zarabiać (ofc skromnie się mówi) powiedzmy, że na osobą jaką jestem i to była 1 praca kwota była git, no może bym się zdziwił gdyby byłą za mała a tyle godzin..

Cel w życiu, co wiem o częściach (nic XD no niestety), ile mamony chcesz?, jaki dojazd, nic o wózkach widłowych co ciekawe przeca idę na magazyniera Oo, Ogólnie mały obóz pracy, i ten nieszczęsna działalność gospodarcza, dzięki której możesz pracować non-stop... No ale dla osoby bez doświadczenia dobra praca, która da jednak trochę tej mamony - niestety nie mogę napisać ile, bo pewnie zabronione.

Agnieszka

@Prezes, masz rację, że bez powodów nikt nie odchodzi z firmy OPOLTRANS, jednak każdy może mieć nieco inny powód i motywację do odejścia z pracy w tej firmie. Dlatego chciałabym poznać, które z aspektów pracy w tej firmie przyczyniają się do podjęcia takiej decyzji odnośnie odejścia z pracy.

@Agnieszka

np godziny pracy ,dlaczego handlowiec płacił za za zwrot blednie wypisananego towaru pod klienta skoro serwisowek nie było (tzn były ruskie) mógłbym wymieniać i wymieniać ,ale moj przypadek dlaczego ,w/g mnie byłem nie doceniany,pracowałem za dwóch trzech,zawsze chciałem aby wszystko było ponakładane a i tak było zle,wynik był zły i tu tez mógłbym wymieniać tylko po co..

Kurier
@Agnieszka

Agnieszko może napiszesz co Ciebie łączy z firmą opoltrans?

Janusz biznesu
@Kurier

Pewnie jest na etacie u Taty

@Janusz biznesu

Jakim głąbem trzeba być żeby nie wiedzieć, że to administrator forum... boże i ktoś tego człowieka gdzieś kiedyś zatrudni. Dzięki Bogu, że nie Opoltrans. Co za matoł hahaha

Pojemna
@Gosia

Polak Polakowi Januszem

Agnieszka

@Olsztyn, rozważasz zatrudnienie w firmie OPOLTRANS? Jakie konkretnie stanowisko interesuje Cie? Może jesteś w trakcie rekrutacji i chciałbyś poznać, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tym miejscu pracy? Opowiedz coś więcej o sobie.

Olsztyn

Cześć możecie coś powiedzieć o pracy w oddziale w Olsztynie? Jakie umowy, zarobki, atmosfera pracy?

Agnieszka

@Prezes, czy rozmawiałeś może z szefostwem firmy OPOLTRANS o swoich uwagach i tym, że według Ciebie nie jesteś odpowiednio doceniany oraz posiadasz spory zakres obowiązków? Jeżeli nie, to może warto porozmawiać z szefostwem i przedstawić swoje uwagi? @Kurier, drogi użytkowniku z firmą OPOLTRANS nie łączą mnie żadne relacje. Jestem tu, aby uzyskać informacje, które mogą być kluczowe dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy, więc dopytuję o szczegóły związane bezpośrednio z pracą u tego pracodawcy, aby osoby przeglądające wątek miały rzetelne informacje na ten temat.

Agnieszka

@Prezes, masz rację, że osoby, które pracowały w firmie OPOLTRANS mogą wiedzieć, co jest zawarte w tych postach, jednak zauważ, że wątek czytają również osoby, które nie mają doświadczenia oraz wiedzy odnośnie pracy w tej firmie, więc dobrze by było takie zarzuty względem pracodawcy odpowiednio uargumentować. @Mikelo, czy w umowie zawieranej z pracodawcą, jest informacja o takiej liczbie godzin, którą przedstawiłeś w swoim komentarzu?

@Agnieszka

Aga,osoby które odeszły odrzywaja psychicznie ,fizycznie nikt bez powodów nie odchodzi i chcą mieć to za soba ,nie jest tajemnica za szef nie szanuje swoich pracowników tylko ze to pracownicy tworzą firmę a nie właściciel jak to jest w tym przypadku,co zrobi bez pracowników???nic

Mikelo

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują iż po zakonczeniu probnego okresu ktory trwa 3 mies. ( na umowie zlecenie- platne 12zl/1h) bedzie mozliwosc przejscia na umowe o prace lub na wlasna dzialalnosc. Po 3 miesiacach okazuje sie ze albo pracownik ma przejsc na dzialnosc albo nara, a jak sie wspomni o umowie o prace to jest wielka obraza :)). Praca po ponad 200h miesiecznie, pracownicy sa nagrywani i podsłuchiwani !

Agnieszka

@Romb, o jakich "obcinaniach" wypłat piszesz w swoim komentarzu odnośnie pracy w firmie OPOLTRANS? Pracodawca stosuje jakieś zasady, które wpływają na poziom wynagrodzenia? Są to jakieś kary za spóźnienia itp? Przedstaw, proszę, szczegółowo jak to wygląda. @Były pracownik, poruszyłeś, w swoim komentarzu poważny temat i zarzut jakim jest mobbing. Czy, aby na pewno w firmie występuje to zjawisko? Odczułeś, że jesteś prześladowany, bądź, któryś z pracowników nękany, wyzywany przez pracodawcę? Uzasadnij, proszę, bardzo szczegółowo tę kwestię pracy w firmie OPOLTRANS.

@Agnieszka

Aga kto pracował ten wie o czym jest mowa.ile juz doświadczonych ludzi odeszło ??!!!ludzi doświadczonych w tej branży nie przybywa tylko zasilają grono konkurencji,czasem juz te zatobki przestają cieszyć

Jakbym miał wybrać pomiędzy pracą tam do emerytury, a nagłą śmiercią to myślę że wybrałbym śmierć.

Hehe dobre ale taka jest prawda kolchoz jak h.j naprawdę szkoda czasu na pracę w tej żenującej firmie szkoda ze pracowałem tam tak długo teraz żałuję jak zobaczyłem co oferuje rynek i praca jak się chce pracować pozdrawiam czytelników i oczywiście Agnieszkę która chce na siłę zrobić tą firmę super na tym forum ale nie da się budować czegoś czego nie ma i tam nie będzie

niezdecydowana

Jak mają kasjerki? Stawka jest dwa tysiące na rękę jak w Biedronce dokładnie. Same papiery mniej klientów i nie musze niczego dzwigać. Któraś z Was była albo jest tam kasjerką? Byłam na rozmowie ale aie waham...

@niezdecydowana

Fakt jeśli porównać prace kasjerki w biedronie i opoltransie to na bank jest lżej, tak jak zauważyłaś nie ma dźwigania i a i klienci zupełnie inni. Niewątpliwym plusem pracy w opoltransie są również godziny pracy jak i wolne niedziele, w co drugą sobotę do 15. Ale niestety to byłoby na tyle plusów ???? Atmosfera w tej firmie to porażka. Mobbing, Mobbing jeszcze raz Mobbing. A co do zarobków, to fakt oferują 2000 ale tak naprawdę na umowie jest najniższa krajowa plus premia ( przy czym kwota premii nie jest ujęta kwotowo tylko istnieje zapis do 200 % podstawy), czyli należy to rozumieć w ten sposób, że jeśli Januszowi tudzież pani kadrowej lub kierownikowi oddziału coś się nie podoba to premii nie ma, zero wyjaśnień dlaczego. Miałam okazję pracować w tym cyrku i ciesze się bardzo, że udało mi się znaleźć coś normalnego bo tam jedynie nabawiłam się depresji ???? Wybór należy do Ciebie.

Agnieszka

@Szwej, w swojej wypowiedzi odnośnie firmy OPOLTRANS użyłeś wielu zwrotów na temat tej firmy. Jednak żaden nie jest odpowiednio uzasadniony, czy uargumentowany. Mógłbyś odnieść się do poruszonych zagadnień i uzasadnić swoje zdanie na ten temat? @Pracownik, z tego co przedstawiłeś, bardzo zachęcająco wyglądają zarobki w firmie OPOLTRANS. Jak ocenisz atmosferę pracy panującą w tym miejscu? Można liczyć na życzliwość i zrozumienie przełożonych? Napisz, proszę, swoje informacje na ten temat.

Romb
@Agnieszka

Hehe życzliwość i pomoc przełożonych chyba a w obcinaniu wypłat i opowiadania bzdur tak są same osly wierne jak psy jasiowi

ludzie nikt wam nie kaze pracowac w tej firmie zawsze mozna isc do fabryki za 2200 netto na reke i martwic sie jak utrzymac rodzine. Zarobki magazynu okolo 4 tys netto mowie o malym zusie i 220 h. Zarobki handlowca 4-8 tys netto sa jak najbardziej realne, za zbieranie zamowien przed komputerze przy kawie, ( po odliczeniu kosztow spedycji). Fakt jest okolo 220 h, i 2 soboty ale lepsze to niz (usunięte przez administratora) w holandi przy pomidorach.

Hehe jasne zamówienia przy kawie nie będę dalej komentował tych bzdur jakiś nieudacznik takie rzeczy tylko pisze zresztą tam są sami nieudacznicy z tym glabem na vsele8

Mlody

Sądzisz że 4 tys netto minus podatki ZUS ksiegowa to dużo więc masz mózg jak groszek skoro się wypowiadasz że jest tak pięknie może dostajesz premie za donosy i maile do syfa ale pracuj dalej za 4 netto szkoda słów żeby nawet więcej pisać aha j smacznej kawy zrób sobie mocna żeby mózg zaczął pracowac

@Mlody

Korzystasz z prywatnej księgowej twoja sprawa. Widocznie robisz takie walki ze potrzebujesz księgowej z oc. Jeśli zarabiasz 4000 fv netto jest ku temu przyczyną bo zarobki na magazynie są większe jeśli ktoś ogarnia

Pyton tygrysi

zgadza sie nikt nie każe wam pracowac po tyle godz i za takie pieniądze i takiej atmosferze i z myślami o co sie szeryf dzis przyczepi .w konkurencji mozna zarobić tyle samo ,z mniejsza ilością godzin i lepszej atmosferze.wiadomo nikt za darmo nie zapłaci pracowac i starać sie trzeba wszedzie i sa tego efekty

rufus

pracuje od 4 lat na dzialalnosci i nigdy nie widzialem faktury na 4000 magazyn ma 5000-6000 a handlowka 5000-8000 netto niby jest tajemnica ale na oddziale wszyscy wiemy kto ile na umowe za 2200-2500 bym nie wrocil bo na oplaty by starczylo powodzenia etatowicze na l4 urlopach wychowawczych maciezynskich i innych na ktore sie wszyscy skladamy

Agnieszka

@Szwej, jak wiadomo każda osoba związana z firmą OPOLTRANS może mieć zgoła odmienne wrażenie z warunków pracy jakie oferuje pracodawca. Dlatego w dalszym ciągu zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat pracy w firmie OPOLTRANS. Każda uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Szwej
@Agnieszka

Proszę nie pisać firma opoltrans z dużej litery bo na to nie zasługuje podejście do pracownika na najniższym z możliwych standardów traktowanie ludzi jak podludzi przez tego prosiaka ale już bardzo dużo klientów odeszło i dalej będą odchodzić bo wiedzą że ta firemka to największe dno

Agnieszka

@mentos, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie OPOLTRANS. W swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż praca w tej firmie należy do rozwojowych. Czy chciałeś przez to napisać, iż pracodawca organizował szkolenia dla swoich pracowników dzięki, którym pracownik mógł podnosić swoje kwalifikacje? Napisz proszę bardziej szczegółowo jak wyglądała ta kwestia w tym miejscu pracy.

Szwej
@Agnieszka

Agnieszka co chcesz jeszcze wiedzieć pokaż mi jedna pozytywną opinię o tej firmie pozdrawiam

CANIBAL COROPSE

DROGI JANUSZU W NIEIĆMY TĄ DROGĄ JAK TAK CZYTAM TE OPINIE TO WIDZĘ CZARNY OTWÓR W MOIM TYŁKU DAJ TYM LUDZIOM SPOKÓJ CZAS NA EMERYTURĘ ZRÓB SOBIE WAKACJE JEDZ DO HIN POŁAP NOWE KONTAKTY JASIU FSZYSTKO OGARNIE TA FIRMA POTRZEBUJE RESETU I NOWEGO ZAŻĄDZANIA

Komin

Wystarczy wejść na sklep i spojrzeć na pracujących tam ludzi. Zajechani jak dzida Rocco, smutni, zmęczeni A to tego schorowani. Ale nie ma się co dziwić jak sie pracuje od poniedziałku do soboty całymi dniami A każda nieobecność w pracy traktowana jest jak zdrada stanu. Dobrze to maja jedynie grube misie..... kierowniki i ich posłusznie koordynatorki które nadaja sie jedynie do parzenia herbaty i zamawiania jedzenia dla grubych misiów. Zdrowia i uśmiechu życzę choć wiem że w OPO to nie takie łatwe.

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS - Warszawa

• Jak się pracuje w OPOLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy OPOLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOLTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPOLTRANS?

Kandydaci do pracy w OPOLTRANS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPOLTRANS