Opoltrans sp. z o.o.
counter
3 10 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Opoltrans sp. z o.o.?

Niker Nowy wpis

Sprzataczka Pracowałam w tej firmie jeden dzień 1/2 etatu pytałam się przełozonej czy mogę iść zapalić papierosa powiedziała ze tak tylko tam gdzie nie ma kamer, nikt mi nie powiedział że nie morzna tam palić ani nie przekazali mi żadnego instrukatazu co nie wolno robić.Pracowałam tam jeden dzień i zostałam potraktowana jak (usunięte przez administratora) przez Pana dyrektora z Bydgoszczy który na kamerach zauważył że jestem na papierosie , ludzie którzy pracowali na tym obiekcie i miałam z nimi styczność wydali mi się w miarę ok ale centrala totalne (usunięte przez administratora) i potraktowana zostałam po jednym dniu pracy jak (usunięte przez administratora) która przyszła posprzatała i won nie było od strony dyrektora żadnej szasy.

kasjerka, na szczęscie już nie Nowy wpis

Żenada jak kasjerki są traktowane....długo nosiłam się z napisaniem opinii ,ale niedawno rozmawiałam z koleżanką która nadal tam pracuje i to mnie zmotywowało.Kasjerka w Opoltransie jest traktowana jako zło konieczne,zarabiają 100 złotych więcej od najniższej krajowej,a teraz w dobie pandemii w wyrazie podziękowania za pracę bezpośrednio z klientami czyli kierowcami tirów i ich mechanikami mają groźbę zwolnienia dyscyplinarnie za nie noszenie maseczek,tak właśnie w taki sposób motywuje się pracownice do noszenia maseczek i dziękuję im za pracę w ryzyku zarażenia.Premia świąteczna?Premia?Takie słowo nie istnieje w słowniku Opoltransu (jeśli chodzi o kasjerki)i nieważne że jeżeli jest większy obrót to automatycznie dziewczyny w kasie mają więcej pracy,ale tylko pracy bo motywacji żadnej.To żałosne..... gdy wszyscy w firmie gdy jest fajny zysk zarabiają niezłe pieniądze oprócz Ciebie.....ciesze się że już tam nie pracuję bo pomimo tego ,że ekipa w tym oddziale jest bardzo fajna,sympatyczni magazynierzy,wesoły ,nie nadęty kierownik jak cała reszta tzn.zarobki i traktowanie przez ludzi z centrali jest BEZNADZIEJNA .

Czy pracując w firmie Opoltrans sp. z o.o. otrzymałeś szanse rozwoju? Wypowiedz się na naszym forum.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Opoltrans sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Opoltrans sp. z o.o.