Opinie o OPOLTRANS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OPOLTRANS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPOLTRANS o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOLTRANS w Warszawa

Cisza

co tak cisza na forum?już wszyscy się zwolnili?

ToJuzSieKonczy

Oj oj oj.trzeba będzie pogonić połowę załogi albo nowy patent wymyśleć.może nakazać otworzyć działalności na Slowacji??albo fundację non-profit??co wymyśli nasze Słońce Narodu? https://strefabiznesu.pl/nowy-kodeks-pracy-11082020-zmiana-kodeksu-pracy-bedzie-na-pewno-jeszcze-w-tym-roku-wydluzy-urlopy-zlikwiduje-samozatrudnienie/ar/c3-14825496

Zadowolony jak wszyscy

Praca za najniższą krajową na umowie zleceniu,lub własna działalność ????Idź do kogoś pracować a otwórz swoją firmę ????.Patologiczne warunki pracy,(usunięte przez administratora),oszczędności na wszystkim nawet na ogrzewaniu,rozpadające się wózki,oddziały,auta.

Honorata
@Zadowolony jak wszyscy

O którym oddziale Opoltrans piszesz? Oni w Warszawie też jakiś oddział mają? Z góry dziękuję.

Obywatel
@Zadowolony jak wszyscy

Ta firma to dramat w wykonaniu tego szefiny pseudo brak wszystkiego zakaz wszystkiego obcinanie na wszystkim i wypłaty też obcinanie za wszystko (usunięte przez administratora) na kółkach jednym słowem co do oleju to nawet nie wiesz ci Ci magazynier wleje do 20. Obraz nędzy i rozpaczy tam to powinien się temu przyjrzeć pip i wszyscy po kolei a temu obcinaczowi u samej góry to psychiatra.

Olej

Najlepszy jest sposób sprzedaży oleju silnikowego luzem. Jedna pompa na 10 rodzai beczek. Od hl do przeklasniowego. Także zastanówcie się zanim ktoś zamierza to kupić bo klika groszy taniej na litrze.

Magazynier

-przedstawienie się -zapytania do mojego cv (szkoły, doświadczenie w pracy itp.) -cel w życiu (co pan chce robić za np. 5 lat? dalej magazynier? - lol ofc nie....) -przedstawienie pracy i nieszczęsnych godzin ahhh te 12h pracy od pon do pią great -ile chce zarabiać (ofc skromnie się mówi) powiedzmy, że na osobą jaką jestem i to była 1 praca kwota była git, no może bym się zdziwił gdyby byłą za mała a tyle godzin..

Cel w życiu, co wiem o częściach (nic XD no niestety), ile mamony chcesz?, jaki dojazd, nic o wózkach widłowych co ciekawe przeca idę na magazyniera Oo, Ogólnie mały obóz pracy, i ten nieszczęsna działalność gospodarcza, dzięki której możesz pracować non-stop... No ale dla osoby bez doświadczenia dobra praca, która da jednak trochę tej mamony - niestety nie mogę napisać ile, bo pewnie zabronione.

Dresy z decatlonu j.w

Najlepszy jest wózek widłowy na oddziale, zapewne jeszcze pamięta czasu mitransu. zostawia ślady wszystkich płynów exploatcyjnych, brak udt a najlepsza kartak z napisem "wycofany z exploatacji".

Beton
@Dresy z decatlonu j.w

No i co z tego? Po co komu UDT? Wystarczy że akceptacja Janusza jest.

Twardy krok

Jak wygląda sytuacja w Kielcach bo aferze skarżyskiej?

Paznokiec
@Twardy krok

Sytuacja jest walcowato-lulkowata czyli grubo za gruba. Nawet Pan nasz Szef nie wie do końca co się wydarzy za chwilę. Bywa w Kielcach ostatnio bardzo często. Albo mu ciasto z blachy smakuje i herbata ze słoika albo sprawa się rypła i ktoś musi bęknąć. Zysk spada, pracownicy odchodzą lub są zwalniani, spedycja zabrana a klienci mówią "sprawdzam ". Najlepsze że to dopiero początek....końca.

Daniel
@Paznokiec

Niech zwalniają, dam sobie i tak radę. Mój facet pracuje na ladzie jest silny, męski, obrotny i cwany nie wstydzę się jego, ja sam jestem prawie kierownikiem wyjazdów. Jeśli uda się zmienić obecną władzę ujawnimy się, w planach mamy adoptować dziecko, najlepiej chłopca. Wychowamy go w duchu tolerancji i szacunku do innych. (usunięte przez administratora), mój chłopak już nie może się doczekać wspólnych spacerów, wypadów w plener i wyjazdów na wakacje do Opola. (usunięte przez administratora)(tak damy mu na imię) zostanie magazynierem, albo jeszcze lepiej kierownikiem magazynu. Wierzę że jeszcze nam będzie dobrze i zostanę kierownikiem oddziału.

Walec
@Daniel

Walec chcesz cos z maka?bo jedziemy służbowym z pupilam..

Porucznik pneumat
@Walec

Walec dasz gratisa, potrzebuję klocków Lumaga,zarobisz sobie 10zl jak wpiszesz na.. hahaha

Porucznik pneumat
@Daniel

Daniel, czy ty przypadkiem nie byłeś magazynierem, kierownikiem magazynu i haldlowcem dhw? Widać że brniesz do góry,zaliczyłes już prawie wszystkie działy, dział kasa ci został, jesteś najlepszy i najtwardszy, jeszcze trochę a wygryziesz walca, bolca i fione, przejmiesz pałeczkę, swojego chłopaka awansujesz i będziecie rządzić w socjalu jak walec i bolec teraz przy flaszce, a może przejdziesz metamorfozę i zostaniesz kobieta? Będziesz piekl placki i pasl wszystkich na oddziale, herbatę zrobisz, tak trzymaj i grysc

@Twardy krok

Sytuacja jest paskudna. Chętnie wszyscy byśmy się zwolnili i poszli w swoją stronę uwalniając się od tych chorych faz. Tylko jest jeden problem, gdzie my pójdziemy i kto nas weźmie do roboty. W tej chwili na oddziale zostali sami geniusze którzy przed pracą w opoltransie byli wiecznymi bezrobotnymi albo co najwyżej pomocnikami piekarzy. Z takim doswiadczeniem zawodowym i wykształceniem to tylko biedronka albo cieciówka. A kto zapłaci na wpół analfabecie po 5-7 tysięcy? Nawet za 300 godzin pracy? Dlatego będziemy tu robic do emerytury albo dopóki nasz Pan nas nie wyrzuci.

Prezes
@Paznokiec

To co wyrabia walec i bolec w socjalu to sie w głowie nie miesci ,jeden przychodzi jak chce pisze ze jest od 7 a tak naprawdę jest 9 ,drugi robi wszystko inne tylko nie to za co mu płaca ,i ten socjal a zganiali na mnie ze pije a sami co robią i nikt na to nie reaguje ,kazdy ma to głęboko w

Leniwy
@Prezes

Dobrze ze juz mam to za soba ,zwolniłem sie i mam swiety spokój ,nie musze patrzeć kierownikow walca i bolca ,obaj siebie warci,jeden kompletnie nic nie robi tylko pisze raporty cały tydz,jedyne co mu wychodzi to spychologia w tym jest mistrzem ,drugi udaje ze cos robi ,i tych pseudo handlowców na których trzeba było zapi....ogolnie totalny cyrk ,nie polecam ,moze jak by była inna kadra to byłoby lepiej a tak

Prezes
@Kierownik

Ze jeszcze jw trzyma tego walca za te wały to az dziwne

walec
@Prezes

do kierownika walca posłuchaj...wwo każdy ponad każdym sk...innego trakują jakby by był niczym,wszyscy najmądrzejsi ,(usunięte przez administratora)myślą ze są wybrańcami....

Wesoły
@Twardy krok

Ten kto pracował w Kielcach w Opoltransie za czasów Walca ten w cyrku się nie śmieje.

Bmw
@Twardy krok

Walec to jeszcze za czasów handlowca juz robił wały ,zwrotów nie usuwał i brał do domu a to nam na magazynie zostawiał jako nadwyżkę ,dobry chłopak z niego

Beata
@Bmw

Byłoby świetnie, gdybyśmy zostali przy tematyce warunków pracy w OPOLTRANS. Takie personalne komentarze są niezgodne z regulaminem. Jak oceniasz pracę w tej firmie?

bmw
@Beata

co do pracy,opoltrans o/kielce to dno,kierowniki to debile obiecujące cuda i robiący spychologie,pseudo handlowcy to również debile i nieroby

Luźna Gośka

Prawie bańkę trza oddać

Honorata
@Luźna Gośka

Może jednak ktoś z was chciałby przedstawić konkretnie wady i zalety pracy tutaj. Chodzi mi o takie jasne informacje, bez personalnych tematów wewnątrz pracowników i wyzwisk, bo to pewnie i tak zaraz zostanie usunięte jako niezgodne z regulaminem.

Młody pelikan
@Twardy krok

Pracuje ktoś jeszcze w Kielcach? Byłem wczoraj to wszyscy się zwolnili. Zostali tylko Ci co dostali w spadku rozbujane trasy cała reszta się zwolniła bo nie była w stanie spełnić urojonych życzeń góry za możliwośc nieorganicznych zarobkow czytaj 4-5 na FV za 250 h. Nawet tej co w słoiku herbatę parzyła i plackiem z niedzieli czestowala z blachy już nie ma. Tylko magazynjery się nie zwalniają bo kasa się zgadza a i na boku się coś zarobi to i flaszkę się w socjalu walnie z kierownikiem. Lepszej pracy że świeca szukać

Inżynier
@Młody pelikan

Piszesz nieprawdę. Został jeden co pracuje juz 10 lat, na trasie jeździ od kilku lat i nigdy nie zrobił limitu . Ale szef jest cierpliwy bo jak to mówią prastarzy pigmeje ciepliwy to i kamien ugotuje więc ma plan rowniez na niego. 20-ego handlowiec roku ma dostać nagrodę jubileuszową z tej okazji, minus 1000 zł i miesiąc urlopu bezplatnego za doskonale wyniki i wzorową pracę zgodną z instrukcjami i zarządzeniami. A jak wróci z urlopu to będzie i nic sie nie zmieni to ma zostać kierownikiem oddziału również w nagrodę.

@Młody pelikan

Piszesz nie prawde ,obecnie jest to najlepsza ekipa jaka była wraz ze mna na czele,szanuje wszystkich ludzi pracujących ze mna ,nawet tych którzy nie robią wyniku i sa zbyt pazerni na kase,ze wszystkimi współpracownikami walne po kielonie,gratisa dam ,ryja nie drę jak poprzednik ,razem sie trzymamy i jesteśmy najlepsi

Owsik
@Twardy krok

Tak wygląda że kolejni handlowcy z lady się zwolnili. A Gruby Lolo opowiada że ma wszytko pod kontrolą

pod kontrola
@Owsik

Pod kontrolą kojarzą się słowa poprzednika od papug..jak na koniec zgasło swiatło a on mowi że ma to pod kontrolą hahha

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w OPOLTRANS?

Janusz z Opola

Jedynym wyjazdem jaki Cie może czekać do Opola, to wyjazd na swój koszt, gdy coś źle zamówisz

Mario

Oczywiście że są,po ostatnim, szkoleniu jakie było z nowego programu wszystkie kasjerki które tam były poszły na macierzyńskie(usunięte przez administratora) oby wiecej takich

Wesoła
@Mario

Moja tyż tam była, zachwycona była. Opowiadała że fajni koledzy zrobili dziewczynom niespodziankę na wieczór i zorganizowali japoński poczęstunek. Była saka, sushi z biedronki, jakieś bukkake było później, a na podwieczorek był gokkun. Sake i sushi kupiłem w biedronce ale tego bukkake i gokkuna nigdzie nie mogę dostać a chciałem mojej na walentynki niespodziankę zrobić. Ale takie frykasy to chyba tylko w Opolu?

Intercarsowiec

Co tam słychać w Kielcach na dziale handlowym? Podobno mają ladę przedłużyć, bo handlowcy się nie mieszczą:)

LEWY

WESOŁY GDZIE JESTEŚ ? WRACAJ DO PRACY BO WALEC NA CIEBIE CZEKA !

Przyjaciel Wesołego Diabła
@LEWY

Dokładnie wracaj bo, Walcowi się ekipa wyruszyła :)

Nikt wam tyle nie obieca co opoltrans na rozmowie o pracę ????

Handlowiec

Większość opinii jest nieuczciwa. Świadczę usługi od wielu lat i generalnie wszystko jest zgodnie z umową. Ile wypracujesz na tyle wystawiasz fv - nic skomplikowanego nic nadzwyczajnego. Firma dla osób które chcą posmakować przedsiębiorczości, czyli zrozumieć że żeby zarobić trzeba zainwestować w klienta, samochód, nagrodę dla niego itd. Polecam dla wszystkich, którzy nie szukają pracy ale możliwości zarobienia na własny rachunek, a firma i właściciel daje takie możliwości, oczywiście na swoich dość jasnych warunkach.

Bonus
@Handlowiec

No właśnie te zasady ustalone od góry były po pewnym czasie łamane dość notorycznie i za wszystko potrącenie z wypłaty więc nie pisz bzdur już nie wspomnę ze firma nie ma żadnego szacunku dla pracownika byłem świadkiem wiele razy obrażania więc zastanów się dwa razy albo pisz uczciwie bo dobrze wiesz jak tam jest pozdrawiam

Obserwator
@Handlowiec

Ale mi przedsiebiorczosc praca na rzecz bylego pracodawcy,przechodzisz na dzialanosc albo wypad!jak ktos napisal wczesniej jestes tylko nipem na liscie plac i nigdy nie wiesz ile zarobisz i ile ci zostanie uciete,za nagrody dla klientow placa placa handlowcy,zamowisz cos zle albo niech klient zrezygnuje to placisz z wlasnej kieszeni, nawet za samochody jak sie cos zepsuje.dzieki pseudo dzialanoscia moze i zarobisz wiecej ale gdyby nie to ,to wiekszosci ludzi juz by odeszla a tak to kasa ich trzyma no i 220h w miesiacu nawet ci zamowi jedzenia nie wolno w plastikowym jedzeniu bo oszczednosc na smieciach,najlepiej jak bys zjadl obiad razem z opokowaniem zeby sladu nie bylo.wiec daruj sobie pochwaly kto pracuje ten wie jak jest.

Bandi
@Handlowiec

Widzę że dział rekrutacji się rozpisał jak to wspaniale. Piszą choć nigdy nie pracowali jako pracownicy w tym kolchozie za 4000 netto. Zawsze smieszyly mnie ich rozmowy z kandydatami na Skype. Zero pojęcia o pracy i warunkach pracy tylko dukanie pytań z kartki i obiecywanie gruszek na wierzbie. Nie polecam, wręcz odradzam. Najgorsza praca w jakiej pracowałem w życiu a spędziłem tam kilka lat . Robiłem tylko na alimenty bo inaczej bym poszedł siedzieć.

wąski
@Bandi

a jak mają traktować?a no fakt opoltrans jest jak matka a jw jak ojciec....

Rudy
@Obserwator

nie zapomnij dodać że listę obecności jeszcze podpisujesz.Taki to własny biznes u Januszka

Jozef

Wiadomo, że wszystkim nie uda się dogodzić, ale ja jestem zadowolony z pracy w firmie oraz z zarobków.

Jak z temperatura u was na oddziałach? Nadal pies w budzie ma ciepłej?

Zarządzenia i instrukcje

Nadal nie ma akceptacji na koks. Trzeba tradycyjnie dawać w palnik.

@Zarządzenia i instrukcje

My w Kielcach jedziemy do lasu szyszki zbierać bo szef nie dał akceptacji na węgiel za aferę kierownika przy okazji zbierzemy stare opony i żużel z poprzednich lat bo BDO się odezwało gdzie to jest

ChujCiDoTego

Siema teraz ja dodam parę słów od siebie. Hurtownia Bielsko-biała. Pracowałam ponad 2 lata. Żal jakich mało. (usunięte przez administratora) prowadzony przez t.g. za pozwoleniem J.w. Kim jest magazynier wg k oddziału? (usunięte przez administratora) Dla j.w? Też. Takiego gowna w życiu nie widziałem. Magazynier ma (usunięte przez administratora) bo handlowiec się nie wyrobił? Koszenie trawy? Brak prądu? Każdy z magazynierowo ma SEPA? Wózek elektryczny co jeździ po kostce brukowej chińskiej marki części nie ma magazynier (usunięte przez administratora) i musi kupić? Już nie wspomnę o wymianie część i do tego gówna. Brak szacunku do ludzi bo j.w tak sobie wymyslil? A taki (usunięte przez administratora) Dajesz prace czy chcesz zarabiać na pracownikach? Z kierowcami też gadałem. Auto zjebane głupi kapec. Brak klucza do koła. No (usunięte przez administratora) firma transportowa. Wstyd jak (usunięte przez administratora) Szkoda tylko kasjerek co tam pracowały. Bo kierownik oddzialu łyknie kazda (usunięte przez administratora) na szkoleniu co mu stary sprzeda. Kierownik oddziału.pierwszy do wypoierdolnia żeby to sens miało.A NIE ściskanie gowna ludzią co chcą pracować bo tam się o prostu nie da. T.g leszcz jesteś i jak coś robisz przy swoich autach że spedycji która Ci się nie opłaca bo to po pierwsze podciagnij spodnie bo twoje pekniete plecy na tle loga opoltrans nie robią dobrej reklamy s po drugie zadanie od magazynierow pieniędzy czyni Ciebie (usunięte przez administratora) Znasz temat bo sam tak robisz. A panie od rekrutacji proszę żeby nie usuwaly mojego zdania. Jak macie wątpliwości t.g z oddziału bielsko wszystko wytłumaczy bo jest w temacie.

Michaś

Firma nie szanująca ludzi przykład wszędzie odchodzą każdy oddział co jakiś czas się zwalnia. Szef gbor traktuje ludzi jak niewolników. Naprawdę szkoda czasu żeby tam nawet iść na rozmowę A wiadome zawsze obiecują że będzie cudownie a jak zawsze nie jest.

Johny Pneumat

Nikomu nie życzę znaleźć się w tej firmie. Postaram się opisać dlaczego pewnego dnia po prostu nie przyszedłem do pracy. Więc zaczynamy. W moim przypadku praca polegała na pracy przy obsłudze magazynu, wydawanie towaru, zajmowanie się wymianą opon, i dokumentowaniu. Praca bardzo niewdzięczna, ludzie w tej pracy są nerwowi, psychicznie styrani, atmosfera jest bardzo chu....owa. Sztywne 15 minut na przerwę, 3 soboty w miesiącu. 12 godzin co dwa dni, wychodzi jakieś 250 miesięcznie. Byłem akurat na umowie zlecenie(bogu dzięki że tylko zlecenie) dlaczego? A no dlatego że po zleceniu przechodzisz na działalność, i zarabiasz 4000 zł, tylko jakim kosztem? I rzucenie pracy z dnia na dzień było by dla mnie bardzo trudne w przypadku działalności. Nie żałuję że któregoś dnia po prostu nie przyszedłem tam. Co do pieniędzy, pieniądze marne, i brakowało mi paru stówek. Dlatego też rzuciłem tą gównianą robotę. Z tego co widziałem, to na prawdę nie warto zakładać działalności by tam pracować. Z automatu stajesz się niewolnikiem. A biurokracja wiadomo jaka jest podczas zakładania/zamykania firmy:))

Mirek Przewozy

Jest to firma sprzedająca buble a następnie nie uznaje reklamacji trzymając część danom do reklamacji ponad dwa miesiące (usunięte przez administratora) i naciągacze

Praca u Janusza w obecnym czasie na poszczególnych stanowiskach. Kasa - najniższa krajowa plus kilka stowek premi czasami. Socjal zerowy, jedynie woda z automatu. Zimno bo przecież ogrzewanie kosztuje. Praca w sobotę odbiór w pn. Handlowcy - zarobki zalezne od zysku. Własna działalność gospodarcza w której urlop i chorobowe Nie istnieje. Praca powyżej 200h. Za uznane reklamacje, za kierowcę, za punktowane, zamówione części nie trafione płaci handlowiec. Kierownik oddziału -pensja od zysku całego oddziału. Praca polega na pisaniu raportów co kto źle zrobił i komu uciąć pensje 20-go. Magazyn- pensja uzależniona od obrotu oddziału. Brak żadnego bhp, magazyn wielopoziomowy gdzie wszystko jest połączone na opaski zaciskowe ????. Za wszystko co uszkodzisz płacisz w kasie. Dodatkowo magazynier przyjmuje płatności od klientów, gdyż firmy nie stać na pracownice na kasie za 2500netto.. serwisant - pensja akordowa zależna od ilości wymienionych kół, plus stawka na godziny przy pracy na magazynie. Dodatkowo wszelki sprzęt kupuje za własne pieniądze no i jeszcze zostaje problem utylizacji opon na jego głowie. Firma przyciąga jedynie pod względem zarobków przez pierwsze 2lata podczas małego zusu. Socjal zerowy,, zakaz zamawiania obiadu z firm cateringowych w styropianowych opakowaniach, gdyż Janusza nie stać na wywóz śmieci. Samochody są naprawione za pieniądze tego co jeździ. Pracownik jest traktowany jak zwykły (usunięte przez administratora) który tylko czeka na okazję. Straszne braki kadrowe i duża ilość godzina, nadgodzin, pensja nigdy nie jest jasna. Magazynier musi przychodzić na nocki, gdyż po cięciu kosztów ochrona została zwolniona i nie ma kto otworzyć obiekt w nocy. Towar z centrali przywozi zewnętrzna firma po tym jak kierowcy się zwolnili. Na rozmowie o pracę nikt nie da nam więcej niż obieca opoltras????

nico

potwierdzam wszystko tak jak napisales....

Janusz z Opola

Niestety smutna prawda o tym człowieku, a to tylko namiastka tego co funduje ten człowiek. Jego pycha jest tak wielka że zapomina o ludziach którzy tworzą to wszystko. Każdy pracownik a raczej zleceniobiorca to jedynie nr. NIP na liście plac. Wspomnę o tym, że gdy jadąc autem firmowym spowodujesz jakiś wypadek jesteś obsmarowany w e-mailu na wszystkie oddziały, oraz płacisz za naprawę i pewnie wzrost ubezpieczenia floty. A to że połowa floty stoi w krzakach i rdzewieje bo nie ma komu jeździć już nie jest ważna ????

Gościnna Gośka

Ale kraść się da. Janusz dopiero ścina się jak dochodzi do bańki a i tak do końca nie wierzy bo traktuje wszystkich jak by byli debilami i że co najwyżej to mogą żarówkę albo płyn do spryskiwaczy ukraść....

Opał

Ogrzewanie oddziału w zimie też jest od widzimi się januszka. Swojego czasu przy minus 20 na zewnątrz 3 tygodnie akceptowal opał, twierdząc że jeszcze nie zarobilismy na ogrzewanie. Temperatura na sklepie 8 stopni. Zwykły dziad

zimoluch
@Opał

hehe gdzies to już słyszałem dlatego kierowniki tyle kradną fantów żeby mieć kapuchę na rozgrzanie się hahaahahhaah

@Gościnna Gośka

No tak Ty kradniesz a płacą wszyscy. Janusz nigdy nie traci, zawsze kogoś okradnie z kasy.

@Opał

Przy takich luksusach pracownicy na etacie powinni dostać ciepły posiłek. A tymczasem siedzą ubrani na cebulę. Janusz dąży do ominięcie działu kasa więc całkiem możliwe, że nie będzie wogole akceptacji na opał ????

Jachcik.

Szanujcie interesantów, słabe podejście do klienta .,nie polecam nikomu .

Ciężko jest w systemie 12/12 w OPOLTRANS? Ktoś coś?

Byly

Zależy od oddziału, nie w każdym jest po 12h

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS - Warszawa

• Jak się pracuje w OPOLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy OPOLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOLTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPOLTRANS?

Kandydaci do pracy w OPOLTRANS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPOLTRANS