Opinie o Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Edyta

Hej, jeżeli jest tutaj ktoś z pracowników Tape A L Oeil, powiedzcie na jakich umowach pracujecie? Czy każdy może liczyć na umowę o pracę? Byłabym wdzięczna również za informacje na temat wynagrodzeń.

Pracownik TAO
@Edyta

Niestety nie każdy.. w większości praca na zlecenie

Kaka

Zlecenie

Katarzyna Nowy wpis
@Pracownik TAO

A od czego to zależy, że ktoś pracuje na takiej lub takiej umowie w Tape A L'Oeil? Kto ma szansę dostać umowę o pracę? I na jaki okres czasu zawierane są umowy z nowymi pracownikami?

Kiero Nowy wpis
@Katarzyna

Obecnie tylko kierownik i zastępca maja umowę o pracę i dobrzy sprzedaqcy dawniej zatrudnieni. Wszyscu nowi tylko umowa o pracę

Kazimierz Nowy wpis
@Kiero

A czy na zleceniówce zarabia się mniej niż na umowie o pracę? Jaka jest w ogóle stawka godzinowa w Tape A L Oeil? Są jakieś dodatki i premie? Zależy mi na informacjach ile konkretnie można zarobić w tej firmie. :)

Tttt Nowy wpis
@Edyta

Mi obiecano umowę o pracę która cały czas odkładano bo szefowa nie ma czasu aż tu w końcu w środku nocy na messengerze napisali ze mnie zwalniają bo są cięcia pracowników

Atmosfera w pracy zależy od współpracowników, na co nie narzekałam. A co do reszty to wykorzystywanie pracowników jak tylko się da. Rozróżnianie pracowników na gorszych i lepszych i to nie zależy od tego jak pracują, ale na jakiej umówię są zatrudnieni. Pracownik na umówię zlecenie w ogóle się nie liczy. Fajny sklep, który miałby szanse zaistnieć, ale niestety nie z taką Panią kierownik regionalną. Wszystko obliczane jest na podstawie STATYSTYK - co nie odnosi się do realnej pracy w realnym czasie. Praca sama w sobie czysta, niezbyt ciężka. Pieniędzy zbytnio nie da się zarobić bo godziny obcinane są jak tylko się da.

Lizus

Miły :)

Danuta
@Lizus

Co jest miłe?

byly pracownik

Praca zalezy od ekipy sklepu - to jasne. Ale ile mozna pracowac kiedy pani kierownik regionalna wykorzystuje kazdego jak tylko moze, w tym do zadan do ktorych pracownicy nie sa przeszkoleni! Osoba niestabila, ktora nie ma prawa byc jakimkolwiek autorytetem. Pozornie mila, po chwili wykorzystuje ile mozna, traktujac pracownikow jak bydlo.

Edyta
@byly pracownik

Piszesz, że Kierownik regionalny "traktuje pracowników jak bydło". Co dokładnie masz przez to na myśli, opisz proszę konkretne sytuacje. Czy pomimo to atmosfera w zespole pracowników w Tape jest pozytywna? Czy również pozostawia wiele do życzenia?

Kaja

@JaiJa czyli przez zachowanie szefowej dużo stresów?

Viki
@Kaja

Dużo pisać ale niestety nic pozytywnego . Nie polecam tej firmy z uwagi na szefowa . Pierwsze dni jesteś the best by za chwile być nikim .

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
JaiJa

Firma nie warta polecenia. Już aplikując słyszałam nieprzychylne opinie, ktore niestety się potwierdziły. Szefowa jest niestabilna i nieprzewidywalna - najpierw będzie cię wychwalać pod niebiosy żeby potem traktowac jak powietrze. Sama zapomina o swoich projektach, ma kompletny chaos w swoich sprawach - ale jak jej się coś przypomni to wiedz, że tego dnia zasypie cię pytaniami i wiadomościami, nawet w środku nocy. Francja wydaje się nic sobie z tego nie robić, choć były już osoby, które sygnalizowały problem. Generalnie rynek polski jest kompetnie oderwany od centrali we Francji - trudno liczyć się z ich pomocą w jakiejkolwiek sprawie. Szkoda, bo ciuszki są świetne i marka ma potencjał.

qwerty

Firma (usunięte przez administratora) a to za sprawą pani menadżer - kobieta niekompetentna, bez znajomości prawa pracy, handlu, brak szacunku do pracowników, wywyższa się, jak by była nie-wiadomo-kim, pośmiewisko

@qwerty

Powiesz coś więcej?

Olek

@Xxx a nie-studentów na jaką umowę?

@Olek

Przeważnie zlecenie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pracownik TAO Janki

Wszystko wygląda tak jak narzuca centrum handlowe i prawo. Wigilia jest normalnie dniem pracującym

Pracownik TAO Janki

Szczerze mówiąc nie rozumiem waszych problemów... (No może po za kasą) kierowniczka fajna, dziewczyna od zmian na sklepie też, menadżerka fajna.. Dużo obowiązków nie ma (porównując inne sklepy)... Ale skoro praca jest pewnym stopniu przy dzieciach trzeba się liczyć z tym że może być: 1. Bałagan na sklepie bo dziecko rozrzuci kredki. 2. Trzeba być gotowym na to że dzieci krzyczą płaczą i nie lubią mierzyć... I jestem ciekawa jak wyglądała wasza praca skoro macie tyle zarzutów A i jeszcze 1 minus instagram TAO

Krysia
@Pracownik TAO Janki

A o co chodzi z tym Instagramem?

@Krysia

Chodzi o "reklamę".. W Jankach nie ma nikogo kto chce nagrywać siebie i wygłupianie się.. Wpisz na instagramie tao polska i zobacz jak to wygląda. Mało tego kliencie są zachęcani żeby do cyrku dawać swoje dzieci

Czy TAPE À L'OEIL oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

gracz

W większości są to umowy zlecania. Regionalna daje umowy o pracę tylko wtedy, gdy ktoś tego stanowczo zażąda i grozi zwolnieniem.

Xxx
@gracz

Nie zawsze czasem wolą kogoś zwolnić i zastąpić kimś tańszym

Czy Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Xxx

Tak na zlecenie

Pedro

Dobry pracodawca więc nie rozumiem dlaczego pracujecie skoro jest tak źle?

@Pedro

masz niskie wymaganie skoro twierdzisz że to dobry pracodawca

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o.?

xyz

generalnie masz rozmowę z menadżerką ( jedna osoba na całą PL)... coś tam Cię wypyta, poszczebiota jak to jest super w TAO, jaka lekka praca, u mnie tez po angielsku była rozmowa. no koniec zaproponuje Ci (usunięte przez administratora) zarobki, w myśl zasady "ciesz się, że Cie chcemy"...

@peloponez czyli rozmowa była w języku angielskim?

Jula
@Kasia

U mnie w języku polskim była rozmowa ale lala tez się popisała angielskim . Pani dyrektor to przerost formy nad treścią . Rozmowa o wszystkim i o niczym , mało profesjonalnie .

Mariusz

@peloponez a jakie pytania były zadawane podczas rozmowy?

Peloponez
@Mariusz

Pani głównie opowiadała o firmie , popisała się troszkę znajomością języka angielskiego a pytań do mnie jako kandydatki praktycznie brak . Ogólnie to śmiech na sali .

Peloponez

Nie polecam . Podczas rozmowy w sprawie pracy na stanowisko kierownika , rekruterka - młoda z długimi ciemnymi włosami zaproponowała mi „ opłatę” za przepchnięcie kandydatury .-1

ola

zainteresowany opinią, zalezy od stanowiska, umiejętności, doświadczenia. Ja w ogóle polecam ich najnowsza kolekcję, szczególnie bluzy dziecięce TAPE À L'OEIL ujeły moje serce, bardzo ładne produkty. Pozdrawiam.

zainteresowany opinią

jaka jest podstawowa pensja?premie?wymagania odieżowe pracownika?

tao

Nikomu nie polecam pracy w sklepach TAO zero szacunku dla pracownikow,wszystko na pokaz, że taka miła i lekka praca w sklepie z odzieżą dla dzieci,a to jakiś koszmar nie wspomnę juz o marnych zarobkach i premiach liczonych od podstawy żenada!!!

anonim m

odradzam tam prace, kiepskie warunki pracy , malo placa a wymagaja jeszce wiecej ,dziewczyny sa wykorzystywane fizycznie bo inaczej tego nazwac nie moga, co to jest za pensja 1100 zł a premi zaledwie 50zl . kpina .

Zostaw merytoryczną opinię o Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o.?

Tape A L Oeil Polska Sp. z o.o.