Tpa Horwath

Opinie o Tpa Horwath

Marta
użytkownik zarejestrowany

@były pracownik czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co wpływa na Twoją negatywną opinię na temat Tpa Horwath? Czy może jest Twoim zdaniem coś co działa na korzyść pracodawcy? Jak wyglądały warunki zatrudnienia?

były pracownik

dobre miejsce, aby przeżyć załamanie nerwowe polecam wszystkim masochistom

ola

Nick
@ola 10.05.2017, 18:36
czy ktoś może polecić obecną firme crowe horwath? albo powiedzieć coś wiecej o stanowisku sprzedażowym?...

crowe horwath to inna firma, do niedawna nazywała się baker tilly i tam można szukać informacji co to za "firma"

wer
użytkownik zarejestrowany

@hey ale nie widze żeby teraz taka oferta w sumie do nich była na mldoszego skiegowego jest tylko ta na asystenta dyrektora o której już ktoś wcześniej pisal w sumie z tym jezykiem francuskim..jakies opinie?

hey

Młodszego księgowego również. Prosze o opinie, czy to typowe korpo?

www

Znowu szukaja młodszego księgowego w Warszawie. Jak się pracuje w tym dziale, polecacie czy odradzacie?

Anna

Pracodawcy nie zatrudniajcie do badania bilansu firmę TPA potrafi w umiejętny sposób wpłynąć na właścicieli żeby zrezygnowali ze swoich księgowych (niedobrzy księgowi brak u nich umiejętności - takie wydają opinie) Zwolnicie księgowego i macie nowego księgowego TPA i duży problem

beka z TPA

Gorąco i serdecznie nie polecam, w podatkach co roku zmienia się ok. 70-80 procent składu osobowego.

joey

Ludzie! Nie dajcie się nabrać! W tej firmie panuje jeden wielki mobbing, a pozytywne posty wpisywane są zapewne przez szefostwo, aby zatrzeć słabe wrażenie! Praca absolutnie nie warta polecenia.

Veee

Czesc wiekszej korporacji, lider w branzy hotelarskiej. Musisz sie znac na badaniu rynku i czuc ta branze. Co do poprzednich wpisow, to skoro kazdy postujacy nie zaszedl wyzej niz supervisor, nie ma co sie dziwic ze nie daliscie sobie rady i wylewacie frustracje. Duzo szersze spektrum dzialania niz w big4 i lepsze traktowanie pracownika niz zwykle w korpo.

wiem bo byłem
@Veee 13.03.2015, 20:54

Hahaha dużo szersze spektrum działania niż BIG4? Śmiać mi się chce robicie na zmianę step-upy na nieruchomościach poprzez share deal albo asset deal. To wszystko na czym się znacie( a i to nie do końca bo potraficie nie zabezpieczyć klienta rulingiem i w razie zmiany linii interpretacyjnej trzęsiecie portkami). Jesteście tak ciency, że nie potrafiliście odzyskać VAT w Gminie Ząbki - projekt całkowicie przeczardżowany. A seniorka mimo, że po raz 150 robi likwidację spółki to nie wie jakie wnioski składa się do KRS. Co do wynagrodzenia ma się do warszawskich standardów jak pięść do nosa - drugoroczny konsultant w BIG 4 zarabia więcej niż senior u was. W zeszłym roku odeszło od was 4 menedżerów podatkowych i 2 supervisorów, konsultantów nie zliczę. Mam wymieniać dalej? Niech HR (zwłaszcza ta stara z Poznania) wydrukuje sobie ten post i przeanalizuje przy zarządzie. Nie pozdrawiam ;-)

ozo

Cześć, a ktoś może ma jakieś doświadczenia/słyszał coś o HTL Horwath?

janja

jestem zainteresowana pracą w tej firmie. czy ktoś może się podzielić jakimiś informacjami na temat warunków pracy i zatrudnienia? czy w ogóle warto?

fffffy
użytkownik zarejestrowany

Po komentarzach patrze ze opinie sa podzielone...No cóż a myślałem że to profesjonalna firma- nawet wysłałem cv. W takim razie napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej (zostałem zaproszony), ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu i jak jest z wynagrodzeniem w tej firmie dziekuje

ktos

Na pewno nie jest tam idealnie, ale chyba nigdzie nie jest. Jak to sie mówi, dobrze tam gdzie nas nie ma. Pozytywy: dużo można się nauczyć, robi się firmy od a do z, a nie tylko część, dobry socjal (ubezp.zdrowotne, k.multisport i mubenefit), ktoś zawsze po tobie sprawdza i dzięki temu można uniknąć błędów i nauczyć dokładności. Dziewczyny raczej wracają po urodzeniu więc nie wiem skąd posty powyżej. Minusy: cięzko z awansem, spychologia, ciężko z urlopem. Z supervisorami różnie, zależy jak się trafi. Niektórzy o 16-17 wychodzą i nie interesuje ich jak, ale praca ma być zrobiona-czyli ci niżej zasuwają, a niektórzy też zostają jeżeli trzeba. Ogólnie jest dużo pracy i czasami stresu, ale można wytrzymać.

byla

zgadzam sie - ta firma to nieporozumienie. najlepsze jest to ze jak zajdziesz w ciaze podpisujesz na siebie wyrok bo nie pozwola ci wrocic do pracy

l

pracowalam tam przez jakis czas i jest to najgorsze miejsce w jakim bylam

k

Zgadzam się, ta firma to porażka. Przełożone niczym się nie interesują, partnerzy zamykają oczy na wszystko. Udają że się interesują, a jak powiesz coś to Cię zwolnią. Dodatkowo. żadna dziewczyna nie ma powrotu po macierzyńskim - bo po co ktoś z dzieckiem - nie będzie mógł pracować 24 godziny na dobę!

www

oj tak- atmosfera kiepska, wsparcie ze strony przełożonych żadne - osoby pracujące od początku(supervisorki) nie mają zielonego pojęcia o firmach, którymi się zajmują, jak coś źle - to winna pracownika- bo przecież supervisior, który niby weryfikuje Twoją pracę - od razu Ci wmówi, że Ty nawalasz., notoryczne nadgodziny i totalna dezorganizacja. Brak komunikacji między przełożonymi a pracownikami. Plus tylko jeden- socjal.

oni

unikajcie firmy jak nie chcecie byc wyzyskiwanie i traktowni jak smiecie

wieszkto

w tej firmie to wycisna z ciebie wszystkie soki a potem cie wypluja. i jeszcze jest taka obluda ze zachecaja cie do zwierzen typu \\\"co ci sie nie podoba\\\" a jak juz poiwesz to cie wywala na zbity pysk zeby taki pracownik nie mieszal. Jak nie chcesz wyladowac w psychiatryku to unikaj tej firmy jak ognia. za chwile rotacja bedzie 100%

be

uciekają bo nie wytrzymują tempa? pierdoły. Gdyby wszyscy tam zatrudnieni wykonywali swoją pracę to byłoby w sam raz. Nikt tam się nie bał tempa, tylko tego, że prędzej zniesie jajo niż awansuje.

bfd

Najgorsza firma w jakiej bylo mi dane pracować. Prędzej wylądujesz w szzpitalu na nerwicę niż dostaniesz awans. Roboty strasznie dużo a kasa marna.

klk

nauczyć się czegoś od przełożonego w tej firmie?????? to jest dopiero żart. Tam przełożeni (supervisorki) nic nie robią oprócz zakupów na allegro i oglądania pudelka. Odradzam! Nie warto życia marnować!

ktos

tepoprzednie posty to chyba ktos z firmy pisze bo nikt kto tu prcuje nie powie nic dobregoo tej firmie -[usunięte przez moderatora]

aaa

ja rozpoczelam tam prace i narazie wydaje sie byc ok. jak wszedzie duzo pracy ale atmosfera jest fajna.

kk

a ja uważam, że nie jest tak źle. pracowałam jakiś czas temu i od przełożonej sporo się nauczyłam. Fakt pracy bardzoooo dużo, ale to była dla mnie niezła trampolina w ścieżce kariery. myślę, że w tego typu firmach jest duża rotacja bo ludzie nie wytrzymują tempa, ale z perspektywy dobrze oceniam to doświadczenie.

ja

firma porazka!!! marne pensje i [usunięte przez moderatora]

Aaa

Jeśli ktoś chce mieć zdrowe nerwy i nie lubi pracować z ludźmi na niskim poziomie kulturalnym i nie tylko, to faktycznie...nie idzcie tą drogą. Zdecydowanie odradzam. Banda znajomków

nick

Zgadzam się. Ta firma to jedno wielkie DNO. Nie polecam!!!!!!!!

abc

tak wszyscy uciekaja stamtad ciagle kogos szukaja

Zostaw opinię o Tpa Horwath - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tpa Horwath